[quote=DizelForce post_id=597050 time=1782476409 user_id=9438]
[quote=LARSSON post_id=597046 time=1782465360 user_id=653]
[quote=Z_1921 post_id=597044 time=1782458717 user_id=2595]
Evo i da je imenovan za SD, sto bi on trebao biti u Sarajevu trenutno uopste?
[/quote]
Realno i koji će nam *****, sigurno je u americi, traži pojačanja.
[/quote]
hajde kad smo vec takvi, licno je isao po neke igrace da sa njim poprica uzivo, ako ti je sad lakse duši
[/quote]

On je licno samo reko ako ne legnu pare na racun unaprijed da on ne dolazi u Sarajevo. Do Srijede nisu bile legle.
Bacanje bombi sa Graovcem, igracem Rudara, novopazarcem, sirokobrizaninom, dvojicom bivsih pitara i slicnim ublehama, moze samo covjek iz UO da pusta hinjski i kao da se nesto radi...