Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1660
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 4:58 pm

Ovaj Balic mora da leti iz kluba cim prije, nije dobro nikako previse se strankasi roje oko kluba, a znamo dobro sta ih zanima i na sta su bacili oko. Sebija dosla da glumi navijacicu Zelje, ma mrs stoko.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1660
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 27, 2022 4:52 pm
Slijedi neki malo lakši raspored. Iz ovog teškog smo uzeli 8 bodova, 2 pobjede, 2 remija, 2 poraza.
Ne znam koliko je raja očekivala.

Možda ovo ne bi bilo loše da mi uzmemo sljedećih 5 tekmi, koje su lakše od ovih 6 zadnjih.
Ali je belaj što vjerovatno nećemo uzeti ove lakše tekme. Volio bih da me demantuju i igrači i Edis.

Ja stvarno nisam gledao klupu sinoć, ali sad kad rekoste da je Mekić na tribinama, baš mi drago. Svaka čast Edise.
Hajdar sinoć na sredini u defanzivnom dijelu odličan, baš dobra tekma.
Mekica ne vracati s tribina nikako, gurati Becu maksimalno, nece Hajdar i Hodza moci svaku igrati naravno, tako da se i za Becu ukazala prilika od Mekica nije ni bilo fajde, a 27 mu je godina, bespotreban lik skroz. Hajdar doktor samo ce zlobni reci da nema veze s loptom, ono sto on treba da radi na terenu, radi odlicno, samo nek nastavi ovako. Izgubit cemo mi ove tkzv male utakmice, Posusje nas melje dole kao da su Real, a Bgm i Igman opasan pravo.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1257
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:08 pm

milanribar je napisao/la:
sub avg 27, 2022 4:31 pm
SanMan je napisao/la:
sub avg 27, 2022 4:17 pm
Jel ovaj Kerim Balić još u klubu (bilo šta - da ga se rješiti i ko navijača)
pod hitno ga otjerati jer dečko je glup malo je reči, haj što sebi pravi sranje u životu al nemora i nama
Jedno je predsjednik države, federacije, kantona, opštine al ko je direktor KCUS-a da je ti vodaš i slikaš po utakmicama. Pa dovedi sutra direktora GRAS-a, RAD-a, Toplana.......
Možda, ali samo možda, je donio u klub 10000, 100000,pa nek je i milion KM al to nam pravi 3 tri puta veću štetu a i bruku
Nisam fan lika i djela gospodje ali ne možemo uticati na to ko navija za nas i ko će doći na utakmice. Uslikali su je novinari i oni su je ispromovisali. Malo mi smeta što je spomenula da navija za nas i da nas komentariše u izbornoj godini. Bolje bi bilo da sa svojom strankom koja je na vlasti utiče na to da nas porezna ne maltretira i ne plijeni imovinu a ne da sateliti te stranke pokušavaju da se dokopaju zemljišta pomoćnog terena...
Ovo nije dolazak zato sto "navija". Ovo je dolazak iz potpuno drugih razloga. Nema ona sta dolaziti, ni ona ni Novalic niti bilo ko slican. A onaj mali debil treba odmah biti najuren. Sam nece otici, tu je po zadatku.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7610
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:10 pm

Kaze mu Santos ono ti je Gavran lafcino
slika
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:14 pm

Sky1 je napisao/la:
sub avg 27, 2022 5:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 27, 2022 4:52 pm
Slijedi neki malo lakši raspored. Iz ovog teškog smo uzeli 8 bodova, 2 pobjede, 2 remija, 2 poraza.
Ne znam koliko je raja očekivala.

Možda ovo ne bi bilo loše da mi uzmemo sljedećih 5 tekmi, koje su lakše od ovih 6 zadnjih.
Ali je belaj što vjerovatno nećemo uzeti ove lakše tekme. Volio bih da me demantuju i igrači i Edis.

Ja stvarno nisam gledao klupu sinoć, ali sad kad rekoste da je Mekić na tribinama, baš mi drago. Svaka čast Edise.
Hajdar sinoć na sredini u defanzivnom dijelu odličan, baš dobra tekma.
Mekica ne vracati s tribina nikako, gurati Becu maksimalno, nece Hajdar i Hodza moci svaku igrati naravno, tako da se i za Becu ukazala prilika od Mekica nije ni bilo fajde, a 27 mu je godina, bespotreban lik skroz. Hajdar doktor samo ce zlobni reci da nema veze s loptom, ono sto on treba da radi na terenu, radi odlicno, samo nek nastavi ovako. Izgubit cemo mi ove tkzv male utakmice, Posusje nas melje dole kao da su Real, a Bgm i Igman opasan pravo.
Prelako mi dajemo te epitete "profesor", "doktor" itd. Za Hajdara otac nije rekao da je "doktor", ali da je korektan za ovog trenutnog Želju, jeste. U Želji kakvog ja imam u glavi, on nema mjesta među 30 igrača.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23680
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:22 pm

gavran je napisao/la:
sub avg 27, 2022 5:10 pm
Kaze mu Santos ono ti je Gavran lafcino
slika
Kako si ti meni samo drag insan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23680
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:24 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 27, 2022 3:07 pm
storm_raider je napisao/la:
sub avg 27, 2022 12:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 27, 2022 12:11 pm


Bukvalno te kostao 3.boda. da je mjesto suta jednom u zivotu kad treba dodao prvom do sebe vodili bi. Gasal sam kao duh bio. Najgori igrac Zelje.

KERIME BALICU ODLAZI
E jebiga, tako te je Stila onda kostao veliki broj bodova. Odigrao je Hajdar ono sto je njegovo bilo da odigra, niko ni ne ocekuje neku genijalnost.
A brate frajer je binaran. Moze trcati i moze dodati prvom do sebe. I jednom kad je stvarno trebao dodati prvom do sebe. To nece uraditi. Bukvalno, gledao sam u Gasala i lik nije mogao vjerovati. Da si tad poveo sinoc bi glat dobili.

Zamjeram Edisu sinoc Beganovica, jasna mi je bila ideja sa njim jer takav tip igraca zivi za ovakve utakmice ali dzaba kad momak jednostavno ne umije. Vego nije bio los ofanzivno, ali defanzivno KATASTROFA. Da je onaj njihov tokmak ikakav trener mogao je samo preko njega da je isao dobiti meč. Bas ne umije se ni postaviti niti pokriti niti oduzeti loptu. Hajdarevic je solidan bio prema nazad, prema naprijed je klada, uvijek ce biti klada, da igra protiv pionira ne bi bio koristan prema naprijed. Lik je zivuci dokaz da za fudbal pored predanog rada treba imati i malo talenta. 95% tribina da ima njegovu radnu etiku bi napravilo neku karijeru. Cijenim ja to, ali brate dragi on i lopta u nogama su na Vi.

Santos jucer dosta solidan, Hodzic odlican, Drina i Amoah jos zasluzuju prolaznu ocjenu. Iskreno ostalo sve ispod nivoa. Amoah je bas imao veliku zelju jucer. Vidjelo se na momku da je spreman izgoriti. Bit ce dok se uigra veliko pojacanje. Hamza i Haracic su se trudili, Hamzu bas nije islo jucer, fino su ga i zatvarali. Haracic ima zelju ali djeluje kao da igra pod pritiskom.

Sto se tice Mekica, mislim da je svoje zavrsio dok je Edis tu. Porjeckali su se zestoko, bilo je i grubih rijeci i apsolutno podrzavam sjedenje na klupi.

Htio bih da uprkos nekim stvarima iz proslosti opet kazem hvala Samiru Bekricu. Mnogo toga radi van terena za nas. Mislim da ce se dobro snaci u ulozi SD. Takodjer onaj gol od jucer je cist pokazatelj njegove klase. Slicno je dok je bio u Slobodi i nama uradio. Jednostavno covjek ima fudbalsku inteligenciju, iako su godine uradile svoje. Nekad mi ostane zal sto nije napravio vecu karijeru jer je to zaista mogao.

Za kraj. Ona mala gnjida u upravi, koja je po svemu sudeci dobro upetljala prste u nedolazak Diglisica, koja rovari po nalogu stranke mora otici. Ljudi dragi, nemojte biti sad slijepi. Poceo je dovoditi ljude koji se na Grbavici ne smiju pojaviti. Stranka koja nas je opstruirala godinama, ljudi koji su Zelju koristili za licnu promociju i vlastiti interes. Ljude koje smo jedva otjerali i sad nam dovodi njihove sefove. Jos od prvog Koldzinog mandata su oni nameraceni na pomocni stadion. Pogledajte ko stoji iza one odvratne zgradurine na sjeveru, cije su ruke sve tu upletene. Nemojte biti letargicni. KERIME BALICU ODLAZI
Vidi, slazem se, mene sto puta iznervirao zbog stvari koje spominjes, ali ne mozes reci da nisi iznenadjen dobrim sutem. :D

I na stranu taj sut, njegovo i jeste da trci za Stilu, jucer je, opet kazem, po meni, to dosta dobro radio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:37 pm

Ali reakcija Feđe kada ovaj trči kraj njega i dere se gooooooooool. :D
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:39 pm

blueboy je napisao/la:
sub avg 27, 2022 5:14 pm
Sky1 je napisao/la:
sub avg 27, 2022 5:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 27, 2022 4:52 pm
Slijedi neki malo lakši raspored. Iz ovog teškog smo uzeli 8 bodova, 2 pobjede, 2 remija, 2 poraza.
Ne znam koliko je raja očekivala.

Možda ovo ne bi bilo loše da mi uzmemo sljedećih 5 tekmi, koje su lakše od ovih 6 zadnjih.
Ali je belaj što vjerovatno nećemo uzeti ove lakše tekme. Volio bih da me demantuju i igrači i Edis.

Ja stvarno nisam gledao klupu sinoć, ali sad kad rekoste da je Mekić na tribinama, baš mi drago. Svaka čast Edise.
Hajdar sinoć na sredini u defanzivnom dijelu odličan, baš dobra tekma.
Mekica ne vracati s tribina nikako, gurati Becu maksimalno, nece Hajdar i Hodza moci svaku igrati naravno, tako da se i za Becu ukazala prilika od Mekica nije ni bilo fajde, a 27 mu je godina, bespotreban lik skroz. Hajdar doktor samo ce zlobni reci da nema veze s loptom, ono sto on treba da radi na terenu, radi odlicno, samo nek nastavi ovako. Izgubit cemo mi ove tkzv male utakmice, Posusje nas melje dole kao da su Real, a Bgm i Igman opasan pravo.
Prelako mi dajemo te epitete "profesor", "doktor" itd. Za Hajdara otac nije rekao da je "doktor", ali da je korektan za ovog trenutnog Želju, jeste. U Želji kakvog ja imam u glavi, on nema mjesta među 30 igrača.
Pa vjerovatno Hodžić i Santos mogu, ovo ostalo ne baš.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 5:50 pm

Vjerujem da je mekicu bilo neugodno na tribinama, ipak mu bolje kosevske stolice pasu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1948
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 6:09 pm

Ja sam sinoć grlo poderao, spržio ga..
Atmosfera je bila prelijepa, kad je Bekrić zabio poludio sam, srce kad me ne opali. Da smo ovo preokrenuli na nosilima bi me iznijeli sa stadiona.
Kad je Bekrić stavio loptu da izvede slobodnjak, imao sam neki predosjećaj, ko da sam nekako znao, svi ono nekako uninani, jedini ja uzvikujem "EVO GAAA, EVO GAAAA", kad ga je zabio delirijum, za ono se živi.
Bravo Samke, doktore!! 💙
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 951
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 6:24 pm

Moramo potpisati ovog kulenovica napadaca sloge iz doboja, odlican igrac
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 6:27 pm

Dokaz da su ekipe u pet deka u ovoj ligi je to da od prve 4 ekipa dvije imaju negativnu gol razliku,,
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1948
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 6:36 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub avg 27, 2022 6:24 pm
Moramo potpisati ovog kulenovica napadaca sloge iz doboja, odlican igrac
Aha, na polusezoni ga već zaganjat, ako ništa da ga osiguramo na kraju sezone, baš je dobar.
 
400000razloga
Postovi: 249
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 6:40 pm

Mekiću kurvo.
 
ubaceni element
Postovi: 710
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 8:02 pm

Sta je sa Sedadom?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4168
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 9:38 pm

400000razloga je napisao/la:
sub avg 27, 2022 6:40 pm
Mekiću kurvo.
Je li to opet nesto uradio?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23680
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 10:11 pm

fcz je napisao/la:
sub avg 27, 2022 9:38 pm
400000razloga je napisao/la:
sub avg 27, 2022 6:40 pm
Mekiću kurvo.
Je li to opet nesto uradio?
Kazu posvadjao se sa Edisom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5198
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 10:15 pm

nookey je napisao/la:
sub avg 27, 2022 1:26 pm
storm_raider je napisao/la:
sub avg 27, 2022 1:23 pm
12 600 bilo ljudi zvanicno, 90 000 km prihod.
Mozda i 14 po meni
Ma dobro realno je ovo
Ako je oko 13k kapacitet sa stolicama, to je tu negdje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2022 10:21 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 27, 2022 10:11 pm
Kazu posvadjao se sa Edisom.
Fino su se zakačili. A počela je kružiti priča da mu je Edis jasno poručio kako neće više igrati dok je on tu.
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], ublehas i 147 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija