Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 282
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 11:29 am

Izgleda da je istina da je kontaktiran Sablja. Nažalost, mnogi vjerovatno nisu bili rođeni ili nisu znali šta je Željo kad je Dino bio u klubu i na klupi.

I moram se osvrnuti na razne gluposti koje su se proširile u mahali, manite se bolan priče kako je neki trener završen, konkretno se pročulo da je Ćorić kao eto gotov, čeka se samo kraj sezone. Sjeli su sa njim nakon Posušja, čovjek je rekao, ne želim pričati prije zadnjeg kola i kraja sezone kad mu ističe ugovor. Čovjek hoće da gradi ekipu, ne želi ostati tri mjeseca, a u klubu ne razmišljaju toliko unaprijed.

Molim vas da ne širite dezinformacije, bez potrebe.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1616
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 12:13 pm

Dzezvar je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 11:12 am
Dzezvar je napisao/la: Ne stoje niti su ikada stajale.Da smo trosili ljude ko na traci,jesmo.
Da ima.ljudi koji bi se prihvatili (opet) posla,ima.
Da trebaju korjenite promjene prije svega u skupstini kluba,odnosno nacinu ulaska u istu trebaju.
Ostaje nam da vidimo gdje smo i sta smo pocetkom sljedeceg mjeseca.
Ne bi ja skupstinu dirao.Ljudi malo pogresno shvataju ulogu skupstine. Nije njihov zadatak unositi pare u klub, barem ne direktno.

Ova skupstina je nama spasila
imovinu i dalje su tu kao zadnja brana da neki sumnjivo (znamo ciji) likovi udju u klub i opet vrate klub u ponor.
Ulaz u skupstinu treba biti minimalno 30 000 km ili licnih para ili sponzorstva.Znaci sve dok sponzori ne budu sjedili u istoj nema tu boljitka.Ovako za 20 km mozes postati clan skupstine.Evo ako ima neko da je u Svedskoj neka se raspita kako funkcionisu klubovi u Svedakoj.
Ovo drugo ne bih kmentarisao a imao bih mnogo toga za napisati.
Po meni je to pogresno, znaci nadjes biznismene koji ce unijeti po 30.000 i onda oni odlucuju sta ce biti sa imovinom kluba. Meni je draze a i sigurnije da u skupstini sjede kokuzi, ali Zeljovci koji ce stititi interes kluba a ne gledati svoj.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 12:18 pm

amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 12:13 pm
Dzezvar je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 11:12 am

Ne bi ja skupstinu dirao.Ljudi malo pogresno shvataju ulogu skupstine. Nije njihov zadatak unositi pare u klub, barem ne direktno.

Ova skupstina je nama spasila
imovinu i dalje su tu kao zadnja brana da neki sumnjivo (znamo ciji) likovi udju u klub i opet vrate klub u ponor.
Ulaz u skupstinu treba biti minimalno 30 000 km ili licnih para ili sponzorstva.Znaci sve dok sponzori ne budu sjedili u istoj nema tu boljitka.Ovako za 20 km mozes postati clan skupstine.Evo ako ima neko da je u Svedskoj neka se raspita kako funkcionisu klubovi u Svedakoj.
Ovo drugo ne bih kmentarisao a imao bih mnogo toga za napisati.
Po meni je to pogresno, znaci nadjes biznismene koji ce unijeti po 30.000 i onda oni odlucuju sta ce biti sa imovinom kluba. Meni je draze a i sigurnije da u skupstini sjede kokuzi, ali Zeljovci koji ce stititi interes kluba a ne gledati svoj.
A ne bi bio problem investitor jelde.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 374
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 12:18 pm

E cuj kontaktiran Sablja hahahahah. Pa treba nas ugasit jer je ovo začarani krug iz kojeg nema izlaza.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3059
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 12:32 pm

Kakav ba Sablja, njegov najveci domet su Decici, Mornar i ekipe poput Mladosti DK.

Ako zaista razmisljamo unaprijed samo 3 mjeseca onda je logicno da neki njega zele.

Ako zelimo da do septembra useremo cijelu sezonu onda je logicno sto njega zele.

Jesu li nasi svjesni da ako jos jednu godinu ne izadjemo u evropu ( a sa Sabljom siguurno necemo), onda bismo bas zaglavili u svim aspektima.

Jel opet treba da prebira mrve po stolovima i da nam kuha burek bez mesa.

Upravo uozbiljite se
Alea iacta est!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 282
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 1:13 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 13, 2024 12:32 pm
Upravo uozbiljite se
Koja uprava? Imamo samo ovu sto je u statusu v.d do 31.05. i to je jedino što je zvaničo. Na mahalske se ne treba oslanjati, jer jedan dan idu, drugi dan ostaju. Zvanično je da su tu do 31.05. a dalje je pitanje šta će biti, bojim se da nas čeka još jedna mučna, duga i neizvjesna sezona.

Što se tiče dijela oko tri mjeseca, više sam mislio da nema plan kratkoročno ostati, ne baš tri mjeseca bukvalno, nego da želi raditi na duže staze i graditi ekipu od nule. A u klubu svakako žive od danas do sutra.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1616
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 1:32 pm

Dzezvar je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 12:13 pm
Dzezvar je napisao/la: Ulaz u skupstinu treba biti minimalno 30 000 km ili licnih para ili sponzorstva.Znaci sve dok sponzori ne budu sjedili u istoj nema tu boljitka.Ovako za 20 km mozes postati clan skupstine.Evo ako ima neko da je u Svedskoj neka se raspita kako funkcionisu klubovi u Svedakoj.
Ovo drugo ne bih kmentarisao a imao bih mnogo toga za napisati.
Po meni je to pogresno, znaci nadjes biznismene koji ce unijeti po 30.000 i onda oni odlucuju sta ce biti sa imovinom kluba. Meni je draze a i sigurnije da u skupstini sjede kokuzi, ali Zeljovci koji ce stititi interes kluba a ne gledati svoj.
A ne bi bio problem investitor jelde.....
Zavisi na koji nacin investitor. Ja licno nisam za investitora, mozda jedino pod nekim odredjenim uslovima za klub. I da to bude Zeljovac. Znam i sam da je to tesko ostvarivo, zato radje bez investitora.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 1:35 pm

amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 1:32 pm
Dzezvar je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon maj 13, 2024 12:13 pm

Po meni je to pogresno, znaci nadjes biznismene koji ce unijeti po 30.000 i onda oni odlucuju sta ce biti sa imovinom kluba. Meni je draze a i sigurnije da u skupstini sjede kokuzi, ali Zeljovci koji ce stititi interes kluba a ne gledati svoj.
A ne bi bio problem investitor jelde.....
Zavisi na koji nacin investitor. Ja licno nisam za investitora, mozda jedino pod nekim odredjenim uslovima za klub. I da to bude Zeljovac. Znam i sam da je to tesko ostvarivo, zato radje bez investitora.
E onda gledd cete sablju na klupi i stilu cocu i mekica u prvoj postavi....jbg...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 282
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 1:53 pm

Čitava skupština razmišlja tako, mi bi investitora ALI... mi bi ALI... mi bi da nam da to, a da mi njemu ALI... kao što reče @Dzezvar, bez investitora, gledat ćemo Sablju, Mekića, Cocu, Štilu, Bibere i tako dalje, poneki izlet u Evropu će biti premija a trofeja nećemo vidjeti zadugo.

I ljeto i zima su pokazatelj apsolutno pogrešnog vođenja kluba i neselktivnog rada, ma ko to pokušao zanemariti ili gurnuti u stranu.
 
milanribar
Postovi: 699
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:00 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon maj 13, 2024 1:53 pm
Čitava skupština razmišlja tako, mi bi investitora ALI... mi bi ALI... mi bi da nam da to, a da mi njemu ALI... kao što reče @Dzezvar, bez investitora, gledat ćemo Sablju, Mekića, Cocu, Štilu, Bibere i tako dalje, poneki izlet u Evropu će biti premija a trofeja nećemo vidjeti zadugo.

I ljeto i zima su pokazatelj apsolutno pogrešnog vođenja kluba i neselktivnog rada, ma ko to pokušao zanemariti ili gurnuti u stranu.
Kad nema rezultata svi bi investitora po svaku cijenu, ja jedva čekam da dođe investitor il strateški partner i da dobijemo konačo neka sredstva pa da vide svi da to nije tako lako i da ni to nije garancija da ćemo imati rezultate. Dovoljan primjer imamo u komšiluku...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:03 pm

milanribar je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:00 pm
cikoradovic je napisao/la:
pon maj 13, 2024 1:53 pm
Čitava skupština razmišlja tako, mi bi investitora ALI... mi bi ALI... mi bi da nam da to, a da mi njemu ALI... kao što reče @Dzezvar, bez investitora, gledat ćemo Sablju, Mekića, Cocu, Štilu, Bibere i tako dalje, poneki izlet u Evropu će biti premija a trofeja nećemo vidjeti zadugo.

I ljeto i zima su pokazatelj apsolutno pogrešnog vođenja kluba i neselktivnog rada, ma ko to pokušao zanemariti ili gurnuti u stranu.
Kad nema rezultata svi bi investitora po svaku cijenu, ja jedva čekam da dođe investitor il strateški partner i da dobijemo konačo neka sredstva pa da vide svi da to nije tako lako i da ni to nije garancija da ćemo imati rezultate. Dovoljan primjer imamo u komšiluku...
Ok onda zasto se raspisuje taj javni poziv ako nam je stanje u komsiluku primjer investiranja?
I jeli Zeljo zasluzuje da se bori za oostanak u ovoj kukuruz ligi?
Na kraju mi smo svoju sansu za napredak prokockali u decembru 2018 godine.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 359
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:19 pm

Imam problem sa vizualizacijom, pa cu opet postaviti pitanje koje sam postavio prije par mjeseci, pa niko nije odgovorio. Moze li primjer iz BiH, Hrvatske, ili Srbije gdje je dosao investitor i doveo klub u stanje u kojem zelimo da Željo bude jednog dana?

Moze se itekako bez investitora, pokazano za vrijeme Misimovica, kao i 2022/2023. Zasto smo skrenuli s puta stabilizacije i dovodjenja mladih igraca? Nikakvo ulaganje, a bio si treci. Postavlja se pitanje koliko moze iznad toga u okolnostima lige koju igramo.

Sve se moze, samo treba znanja i kvaliteta, samo niko sebi da prizna da iste karakteristike ne posjeduje.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 282
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:20 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:03 pm
Ok onda zasto se raspisuje taj javni poziv ako nam je stanje u komsiluku primjer investiranja?
I jeli Zeljo zasluzuje da se bori za oostanak u ovoj kukuruz ligi?
Na kraju mi smo svoju sansu za napredak prokockali u decembru 2018 godine.
De ti radi ako znaš bolje. Neće niko odbiti pomoć, sponzorski ugovor ili bilo šta, svi će drage volje osloboditi mjesto. :r
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:21 pm

Bez ulaska investitora mi ne samo da cemo gledati isluzene igrace, neznalice, krampe...onda i trenere moramo birati spram takvih igraca - a tu je Sablja br.1...
... hajd da i to istrpimo
...
Ali ljudi sto je najgore mi cemo radeci tako ubrzo u federalnu ligu...a sta ce sa klubom biti u finansijskom smislu ne treba doktorat iz ekonomije da skontas.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:43 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon maj 13, 2024 8:02 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned maj 12, 2024 11:14 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned maj 12, 2024 8:00 pm
Yebo sve ako ste vi normalni.....
Ide Sablja, šta se brinete...
E ako nam.je sablja opcija mrka nam je kapa.
Ja sam generalno da se dino ostavi na klupi,nije Dino bas takav levat kako gaa hocete predstaviti.
Vjerujte mi.
Al eto bit ce sta ce biti....mi svakako to ovdje ne mozemo promjeniti...
Shvatite da u klubu nema ni naznaka SISTEMA, sve je ho-ruk, a kad je tako, onda je idealan izgovor za to da na klupi bude Zeljin DNK Edis Mulalić.

Mi smo sljedeće sezone kandidati za ispadanje, sad nas je spasio jedan čovjek svojim poslovnim konekcijama , potrošili smo i njega, unio je toliko novca i kontakata za kratko vrijeme, da su ostali barem 5% od toga, bio bi i on tu idalje od ljeta. Ali, nismo, on je još samo jedan od potrošenih ljudi, pa se onda pitamo što niko neće u klub, zašto trenutni gledaju da sklone sve što valja da postave svoje itd

2024 je godina nama je idalje u klubu Haris Alihodžić, o čemu dalje da pričamo?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 2:52 pm

Sheldon je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:19 pm
Imam problem sa vizualizacijom, pa cu opet postaviti pitanje koje sam postavio prije par mjeseci, pa niko nije odgovorio. Moze li primjer iz BiH, Hrvatske, ili Srbije gdje je dosao investitor i doveo klub u stanje u kojem zelimo da Željo bude jednog dana?

Moze se itekako bez investitora, pokazano za vrijeme Misimovica, kao i 2022/2023. Zasto smo skrenuli s puta stabilizacije i dovodjenja mladih igraca? Nikakvo ulaganje, a bio si treci. Postavlja se pitanje koliko moze iznad toga u okolnostima lige koju igramo.

Sve se moze, samo treba znanja i kvaliteta, samo niko sebi da prizna da iste karakteristike ne posjeduje.
Ma generalno i ja sam misljenja da nam investitor ne treba,prije svega jer gubis onda svoj identitet...necemo biti klub obicne raje....
Vidjeli smo da se moze.Ali uz korjenite promjene sistema u i oko kluba.
Zasto ovom malom Tunovicu ne dati sansu da napravi sebi ekipu sa kojom bi radio.Dokazao se da je sposoban.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Norsborg
Postovi: 310
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 3:08 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:52 pm
Sheldon je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:19 pm
Imam problem sa vizualizacijom, pa cu opet postaviti pitanje koje sam postavio prije par mjeseci, pa niko nije odgovorio. Moze li primjer iz BiH, Hrvatske, ili Srbije gdje je dosao investitor i doveo klub u stanje u kojem zelimo da Željo bude jednog dana?

Moze se itekako bez investitora, pokazano za vrijeme Misimovica, kao i 2022/2023. Zasto smo skrenuli s puta stabilizacije i dovodjenja mladih igraca? Nikakvo ulaganje, a bio si treci. Postavlja se pitanje koliko moze iznad toga u okolnostima lige koju igramo.

Sve se moze, samo treba znanja i kvaliteta, samo niko sebi da prizna da iste karakteristike ne posjeduje.
Ma generalno i ja sam misljenja da nam investitor ne treba,prije svega jer gubis onda svoj identitet...necemo biti klub obicne raje....
Vidjeli smo da se moze.Ali uz korjenite promjene sistema u i oko kluba.
Zasto ovom malom Tunovicu ne dati sansu da napravi sebi ekipu sa kojom bi radio.Dokazao se da je sposoban.
Ma ja, ne treba nam investitor. Svi vidimo da su Manchester City, PSG, Liverpool, Real, Barcelona i mnogi drugi izgubili identitet pa zasto da mi podjemo njihovim stopama.
Nazalost, bez investitora cemo izgubiti klub i izgubiti imovinu. Ovo sto se dogadja je zbog imovine, zele da nas svuku na nulu, i tada je imovina izgubljena. Tada necemo ni moci pricati o identitetu.
U INVESTITORU JE IZLAZ IZ MRAKA.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 282
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 3:08 pm

Sheldon je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:19 pm
Imam problem sa vizualizacijom, pa cu opet postaviti pitanje koje sam postavio prije par mjeseci, pa niko nije odgovorio. Moze li primjer iz BiH, Hrvatske, ili Srbije gdje je dosao investitor i doveo klub u stanje u kojem zelimo da Željo bude jednog dana?
Celje, Olimpija, TSC? U Olimpiji bio Mandarić, pa sad Nijemci, u Celju su Rusi, u TSC su Mađari. Olimpija uzela duplu krunu prošle sezone, igrali ove sezone grupnu fazu lige konferencije. TSC trenutno treći u Srbiji, što je moraš priznati odličan uspjeh pored državnih klubova Zvezde i Partizana, prošle godine drugi, igrali treće pretkolo lige prvaka, kasnije izborili grupnu fazu evropa lige. Kad su ušli Rusi u Celje, bili 8. na tabeli, prošle sezone im Olimpija pobjegla za 5 bodova, bili drugi na tabeli, ove sezone prvak pored Olimpije i Maribora koji su sinonim za Slovenački fudbal, igrali su ove sezone playoff za plasman u grupe lige konferencija. TSC ima vrhunski trening kamp, moram spomenuti, novi stadion isto kao i Osijek..

Mogu spomenuti i Osijek i Rijeku, jedni imaju Mađare koji im je napravio vrhunski stadion, drugi imaju Miškovića, prije par godina je bio i Vardar, dok je i kod njih bio Rus, pa su dominirali, 2017/18 igrali grupnu fazu evropa lige.

Da li je dovoljno? Valjda tome težimo, valjda to želimo vidjeti? Borba za vrh, trofeji, titule, grupne faze, playoff, izgradnju stadiona..

Ko hoće nađe način, ko neće nađe izgovor.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 3:29 pm

Norsborg je napisao/la:
pon maj 13, 2024 3:08 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:52 pm
Sheldon je napisao/la:
pon maj 13, 2024 2:19 pm
Imam problem sa vizualizacijom, pa cu opet postaviti pitanje koje sam postavio prije par mjeseci, pa niko nije odgovorio. Moze li primjer iz BiH, Hrvatske, ili Srbije gdje je dosao investitor i doveo klub u stanje u kojem zelimo da Željo bude jednog dana?

Moze se itekako bez investitora, pokazano za vrijeme Misimovica, kao i 2022/2023. Zasto smo skrenuli s puta stabilizacije i dovodjenja mladih igraca? Nikakvo ulaganje, a bio si treci. Postavlja se pitanje koliko moze iznad toga u okolnostima lige koju igramo.

Sve se moze, samo treba znanja i kvaliteta, samo niko sebi da prizna da iste karakteristike ne posjeduje.
Ma generalno i ja sam misljenja da nam investitor ne treba,prije svega jer gubis onda svoj identitet...necemo biti klub obicne raje....
Vidjeli smo da se moze.Ali uz korjenite promjene sistema u i oko kluba.
Zasto ovom malom Tunovicu ne dati sansu da napravi sebi ekipu sa kojom bi radio.Dokazao se da je sposoban.
Ma ja, ne treba nam investitor. Svi vidimo da su Manchester City, PSG, Liverpool, Real, Barcelona i mnogi drugi izgubili identitet pa zasto da mi podjemo njihovim stopama.
Nazalost, bez investitora cemo izgubiti klub i izgubiti imovinu. Ovo sto se dogadja je zbog imovine, zele da nas svuku na nulu, i tada je imovina izgubljena. Tada necemo ni moci pricati o identitetu.
U INVESTITORU JE IZLAZ IZ MRAKA.
Nisam ja rekao da na ne treba investitor nego da je to moje misljenje koje opet ne mora biti ispravno.
E cikoradovic je naveo i klubove gdje to funkcionise kako treba.
I manite se te price da je sve zbog imovine.Eto hajde reci nam ko su ti sto hoce imovinu evo 20 i kususr godina?Ko su ti koji opstriraju napredak kluba radi imovine...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3059
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2024 3:29 pm

Kada ste spomenuli da je Sablja kontaktiran, zanima me ko ga iz Uprave moze kontaktirati ako je mandat Uprave 31.05.

Sta da se desi da dodje Sablja, ova Uprava nas napusti i ko ce onda biti odgovoran za rezultate i izbor Sablje. Ne ide to tako, novog trenera treba da bira Uprava koja ce minimalno godinu dana biti u klubu.

Ako zelimo sistem onda je ovo prvi korak ka izgradnji sistema, ODGOVORNOST, dakle trebaju nam ljudi koji ce stati iza svog izbora i koji ce polagati racune navijacima.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija