Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 10:35 pm

CrazySouth1987 je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:28 pm
storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:13 pm
slika

Nadam se da je ovo fake.
A što izvini? Svaka čast na ovome. Ovo je Željo. A šta malo ti Jel? Hoćeš da mu vitre damo? Ne razumijem čemu komentar? Sta real treba onda po svijeta na tekmu da dovede i da plati po navijaču 1k€ sve, znak pažnje, primjećeno, bravo Željo. Jel moguće da na sve serremo, nemam rijeci bgm.
Fino se ti isprica sa sobom. Zasto postavljas pitanja, ako ces na njih odgovarati? Prvo, relativno si novi na forumu, ali bi trebao znati da sam uvijek ovakve akcije podrzavao i podrzavacu. Isto tako i ovaj forum. Pogledaj slobodno moje upise ovdje. Polako momcino, na istoj smo strani bolan, nisam nista lose mislio.

Moj komentar je isao u smjeru da sam se nadao boljem engleskom jeziku kada se vec ide sa ovim, nista vise. Valjda ne ocekujem previse. Svakako, ukoliko je istina sve pohvale, to je Zeljo. Pa ovu vijest o ovom Brazilcu sam podijelio jucer ovdje, volio bih da covjeka ugostimo na Grbavici.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 10:40 pm

Ustati pa reci Stilic Semir !

Samo cekam dan kad Ce neko pokojnog Ivicu popljuvati, stvarno vise fuj .
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 10:45 pm

storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:35 pm
CrazySouth1987 je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:28 pm
storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:13 pm
slika

Nadam se da je ovo fake.
A što izvini? Svaka čast na ovome. Ovo je Željo. A šta malo ti Jel? Hoćeš da mu vitre damo? Ne razumijem čemu komentar? Sta real treba onda po svijeta na tekmu da dovede i da plati po navijaču 1k€ sve, znak pažnje, primjećeno, bravo Željo. Jel moguće da na sve serremo, nemam rijeci bgm.
Fino se ti isprica sa sobom. Zasto postavljas pitanja, ako ces na njih odgovarati? Prvo, relativno si novi na forumu, ali bi trebao znati da sam uvijek ovakve akcije podrzavao i podrzavacu. Isto tako i ovaj forum. Pogledaj slobodno moje upise ovdje. Polako momcino, na istoj smo strani bolan, nisam nista lose mislio.

Moj komentar je isao u smjeru da sam se nadao boljem engleskom jeziku kada se vec ide sa ovim, nista vise. Valjda ne ocekujem previse. Svakako, ukoliko je istina sve pohvale, to je Zeljo. Pa ovu vijest o ovom Brazilcu sam podijelio jucer ovdje, volio bih da covjeka ugostimo na Grbavici.
Pročitao sam prvo na fb par komentara gdje raja piše da smo cigani što čovjeku nismo platili put i onda udjem na forum i pročitam tvoj komentar i nadovezem se misleći da si to mislio kad si rekao nadaš se da je fake. A ipe da zna engleski ne bi za evropske tekme bezveze prevodioca plaćali 🤣
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 10:49 pm

Ma jok, volim ja Ipeta. Samo bih volio da ove stvari kada izlaze iz Kluba budu bolje na Engleskom, nista vise. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 10:50 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto apr 11, 2023 7:48 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto apr 11, 2023 5:42 pm
Grbavica je napisao/la:
uto apr 11, 2023 3:50 pm
Ma ljudi ovdje a i generalno tako lahko i bez imalo ustrucavanja pisu takve uvrede da ti mozak stane.
Al dobro, iza nicka je pa se moze.
Nije ni Joldicevo maslo za Ramazana. Ne kazem da treba vrijedjati, ali samo kazem mozda momak nije imao sve informacije. Pompezan je naslov uz to.
Nicije maslo nije za ramazana.Sto se ovoga tice vjeruj mi da sam imao priliku da citam prepiske....
Znam o cemu govorim.
Vise je bilo u smislu da neke stvari nisu poznate svima, tj samo slucaj Vucenovic im je poznat samo, a naslov pomalo clickbait. Mogao je naslov biti drugaciji samo.

Btw Vucenovic 7 golova, Krpic, Ara, Dzenis, Haracic 4 🤣
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 11:21 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:50 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto apr 11, 2023 7:48 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto apr 11, 2023 5:42 pm


Nije ni Joldicevo maslo za Ramazana. Ne kazem da treba vrijedjati, ali samo kazem mozda momak nije imao sve informacije. Pompezan je naslov uz to.
Nicije maslo nije za ramazana.Sto se ovoga tice vjeruj mi da sam imao priliku da citam prepiske....
Znam o cemu govorim.
Vise je bilo u smislu da neke stvari nisu poznate svima, tj samo slucaj Vucenovic im je poznat samo, a naslov pomalo clickbait. Mogao je naslov biti drugaciji samo.

Btw Vucenovic 7 golova, Krpic, Ara, Dzenis, Haracic 4 🤣
Vucenovic ima 8. golova, Krpic, Ara, Dzenis, Haracic 7. golova.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2023 11:49 pm

Ne, nisu me zvali sa Grbavice. Redovno sam na vezi sa Ćurom (Edin Ćurić – bivši saigrač i direktor omladinskog pogona FK Željezničar)… Kao prvo, nije trebalo ni doći do smjene trenera. Mislim da nije bio momenat ni da se razmišlja o promjeni trenera, pogotovo što je Željo na dobroj poziciji na tabeli – bar po meni. Također, rad prethodnog štručnog štaba je bio dobar, tako da ne znam ni zašto je došlo do smjene. Mislim da tajming za to nije nimalo dobar, ali… A ja nisam imao kontakta, niti bi me to – iskren da budem, interesovalo u ovom momentu”, rekao je Baždarević za Hype.
Hajde Mesa svojim putem. Stalno neko filozofiranje, a nikada neka konkretna pomoc.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 12:03 am

Iskreno nadam se potpunom remontu stručnog štaba na ljeto.

Ako Bašić ostane, dao bih mu odriješene ruke po pitanju stručnog štaba.

Recimo moj neki izbor bi bio :
Šef stručnog štaba - Nermin Bašić
Pomoćnik - Nedžad Selimović
Pomoćnik - Eldin Čengić
Trener golmana - Adnan Hadžić
Kondicioni trener - prof. Eldin Jelešković
Fear of the Maniacs!
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 12:22 am

Ako je Nermin, a jeste, sretno nam svima i da ako nista ova ekipa ima i glavu i rep, jer dobili smo trenera koji je izuzetno skolovan i samo se bojim da ga ne potrosimo za ova dva mjeseca. Dati mu odrijesene ruke i 2 godine ugovora. U tom ce se i Klub koliko-toliko stabilizovati i bit ce lakse raditi.
:zeljeznicar1:
 
Mulalic Edis
Postovi: 547
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 12:26 am

pestabudimpesta je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:40 pm
Ustati pa reci Stilic Semir !

Samo cekam dan kad Ce neko pokojnog Ivicu popljuvati, stvarno vise fuj .
Nevjerovatno majke mi. Ja se najezim sav na vrijedjalice i recenice ljudi koji se deklarisu kao nasi navijaci. Sve vise licimo na pitare a bili smo daleko pitomiji i normalniji. Ne znam sta je problem napisati "nije za nas" , "star", "ne ide", "hvala na titulama i golovima", "hvala na reprogramima" , "hvala za Videoton", a ne davati Mesi, Bekricu, Edisu, Omeru, Coci itd...neke epitete "ker, smetljar,varalica,jado".. mislim sta si ti dao klubu da nekome mozes tako nesto govoriti. Ne znam sto moderacija ne sankcionise generalno te frustracije? Cuj Meho iz Tarcina, Ivan s Breke ili Hamo iz Kulen Vakufa vrijedja Bekrica ili Stilu, e svasta.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 1:09 am

Namece se pitanje, da je ovaj jadni, izvjesni Hamo, kojim slucajem rodom iz Sarajeva, da li bi mu se mozda moglo progledati kroz prste, ili je ovo samo nesrecna slucajnost za naseg Hamu, jaran mi pita, hvala
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 1:10 am

Mulalic Edis je napisao/la:
uto apr 11, 2023 9:03 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto apr 11, 2023 8:56 pm
Znam ali je onda Stila pokazao jako veliki ego...sto opet znaci da sklon tome...Onda tu nema kluba na mapi...samo licna suneta
Kako Stila tako i ostali.
Oni da mogu igrati bilo gdje drugo igrali bi.
Sta bolan talasas jadan i ne bio...Cocalic odbio Velez i Tuzlu ( cadvi mu kod nas primanja), Stilic ima 10 miliona, moze hladit jaja na Baliju, Hodzic igra za smuti, a Krpic ti dodje isto iz neke ljubavi i postovanja ( ne dzabe).
Kosoricu duzni skoro 100 hiljada, mogao je odbit reprogram, raskinut ugovor i rostiljat na Ravnoj Romaniji s onim svojim sumarima.
Licna sujeta je jedino kod Osima i Megamixa.
Jedino od nabrojanih Cocalic i Stilic su u svakom smislu a pogotovo u fudbalskom klasa, a ovi ostali su cirkus ili vrati me u zivot fudbaleri...kakva crna ljubav, pa to te neko opasno laze.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 1:13 am

U srijedu je predstavljanje. Znam šta me čeka. Bit će promjena. I na klupi i na terenu - kaže Bašić. :D
Fear of the Maniacs!
 
Mulalic Edis
Postovi: 547
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 1:50 am

Simply Blue je napisao/la:
sri apr 12, 2023 1:09 am
Namece se pitanje, da je ovaj jadni, izvjesni Hamo, kojim slucajem rodom iz Sarajeva, da li bi mu se mozda moglo progledati kroz prste, ili je ovo samo nesrecna slucajnost za naseg Hamu, jaran mi pita, hvala
Ma ako je Hamo debilko i tastatura ratnik dzaba mu da je iz Štrosmajerove...
Grande Miske 💪
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 2:13 am

Dzezvar je napisao/la:
uto apr 11, 2023 9:17 pm
Znam,al ne talasam ja nista...
Al Stika ipak nije htio igrati za voljeni klub...
Znaci sujetan lik do picke materine.
Isto tako Stila ne pruza partije kakve je pruzao kada je tek dosao.
Statistički gledano, ovo je Štilina najbolja sezona od povratka u Želju. Gledajući po golovima, asistencijama, kreiranim šansama. Možda u poređenju sa periodom kad se tek vratio ne igramo toliko atraktivno, konkretno, ali je tako.. A bit će još njegovog doprinosa do kraja sezone siguran sam, i kroz golove i asistencije.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 2:17 am

Igra li Musić redovno u Gradini i brani li Milicevic za Stupcanicu redovno?
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 2:21 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:35 pm
CrazySouth1987 je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:28 pm
storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:13 pm
slika

Nadam se da je ovo fake.
A što izvini? Svaka čast na ovome. Ovo je Željo. A šta malo ti Jel? Hoćeš da mu vitre damo? Ne razumijem čemu komentar? Sta real treba onda po svijeta na tekmu da dovede i da plati po navijaču 1k€ sve, znak pažnje, primjećeno, bravo Željo. Jel moguće da na sve serremo, nemam rijeci bgm.
Fino se ti isprica sa sobom. Zasto postavljas pitanja, ako ces na njih odgovarati? Prvo, relativno si novi na forumu, ali bi trebao znati da sam uvijek ovakve akcije podrzavao i podrzavacu. Isto tako i ovaj forum. Pogledaj slobodno moje upise ovdje. Polako momcino, na istoj smo strani bolan, nisam nista lose mislio.

Moj komentar je isao u smjeru da sam se nadao boljem engleskom jeziku kada se vec ide sa ovim, nista vise. Valjda ne ocekujem previse. Svakako, ukoliko je istina sve pohvale, to je Zeljo. Pa ovu vijest o ovom Brazilcu sam podijelio jucer ovdje, volio bih da covjeka ugostimo na Grbavici.
I meni je zasmetalo što se tiče engleskog. Moralo je ovo bolje, profesionalnije, da priliči ozbiljnom Klubu. Naravno, ako ovo nije fake..

Volio bih i ja da ga ugostimo na Grbavici. Možda bi mogli pokrenuti neku akciju, da pokažemo da smo jedna velika plava PORODICA, porodica u pravom smislu te riječi. Plavi brat je plavi brat, u svakom kutku planete, Željo nas spaja, to je naš identitet.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 2:34 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2023 11:49 pm
Ne, nisu me zvali sa Grbavice. Redovno sam na vezi sa Ćurom (Edin Ćurić – bivši saigrač i direktor omladinskog pogona FK Željezničar)… Kao prvo, nije trebalo ni doći do smjene trenera. Mislim da nije bio momenat ni da se razmišlja o promjeni trenera, pogotovo što je Željo na dobroj poziciji na tabeli – bar po meni. Također, rad prethodnog štručnog štaba je bio dobar, tako da ne znam ni zašto je došlo do smjene. Mislim da tajming za to nije nimalo dobar, ali… A ja nisam imao kontakta, niti bi me to – iskren da budem, interesovalo u ovom momentu”, rekao je Baždarević za Hype.
Hajde Mesa svojim putem. Stalno neko filozofiranje, a nikada neka konkretna pomoc.
Ma kakav Meša, ko njega još ozbiljno shvata. Gledam na njega kao bivšeg igrača Želje i to je to. Ništa od njega više ne očekujem, niti se čemu nadam, kakav on i njegova pomoć. Sjećam se intervjua što je dao za arenu prije par mjeseci, mislim u onoj emisiji "Teme do Arene". To je bilo u Ulcinju ja mislim, kad su se okupili zbog Gudelja ako se ne varam. Tu priča kako žali što iz Želje nije otišao u neki "veliki" klub u Jugoslaviji, samim tim implicira da za njega, u njegovim očima, Željo nije veliki klub. Možda je moja greška što je meni kao navijaču Želje, Željo najveći, bar u bivšoj Jugi. A on je također valjda navijač Želje, pored toga što je i bivši igrač, a i legenda tog Kluba. Valjda je normalno da ga bar u najmanju ruku smatra velikim klubom, ako ga već ne smatra najvećim.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 3:33 am

pestabudimpesta je napisao/la:
uto apr 11, 2023 10:40 pm
Ustati pa reci Stilic Semir !

Samo cekam dan kad Ce neko pokojnog Ivicu popljuvati, stvarno vise fuj .
Ma znam ali gdje sam ja to popljuvao Semira....
Samo iznosim svoje misljenje,na osnovu ranjje stecenog iskustva...nista drugo.
Ako tibse ne svidja to jako mi je zao....uvijek ima opcija block user....
Cao...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2023 3:34 am

Maestro_1921 je napisao/la:
sri apr 12, 2023 2:13 am
Dzezvar je napisao/la:
uto apr 11, 2023 9:17 pm
Znam,al ne talasam ja nista...
Al Stika ipak nije htio igrati za voljeni klub...
Znaci sujetan lik do picke materine.
Isto tako Stila ne pruza partije kakve je pruzao kada je tek dosao.
Statistički gledano, ovo je Štilina najbolja sezona od povratka u Želju. Gledajući po golovima, asistencijama, kreiranim šansama. Možda u poređenju sa periodom kad se tek vratio ne igramo toliko atraktivno, konkretno, ali je tako.. A bit će još njegovog doprinosa do kraja sezone siguran sam, i kroz golove i asistencije.
Ma znam ali statistika je kurva,puno toga otkriva ali i prikriva...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], ublehas i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija