Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sheldon
Postovi: 361
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 1:34 pm

blueboy je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:30 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:13 pm
cipiripi je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:06 pm
Jedini covjek koji je bez jedne jedine mrlje vodio nas klub, zeli da nas obavjesti o nekim stvarima i vi mu nadjete zamjerku. Fakat ne mogu da vjerujem.

Sta ako kaze da je on novi investitor, sta ako kaze da je okupio tim ljudi koji ce investirati xy miliona u nas klub, je li ne mislite da je to dovoljno za euforiju pred derbi.

Hvala Bogu pa neko hoce da se oglasi, jer kako smo probili sve "rokove" oko "decka iz Amerike" mi pojma nemamo sta se desava u klubu
Ovo sto on zagovara moze macku o rep okaciti, a tajming mu je malo receno jadan.
Opa, izlazite na površinu opet čim počne neka malo ozbiljnija priča o Senadu.
Posto znam licno ko je forumas rodrigo87 uzet cu si za pravo da ti odgovorim u njegovo ime. Ono je sto on prosao zbog podrske Misimovicu, daj Boze da ti nikad ne prodjes ni 1%. Kad je trebalo i gdje je trebalo taj covjek je davao podrsku Zeljinoj ispravnoj prici. Prozivati njega da je neki bot ili sta vec mislis s tim izlazite na povrsinu jer sramota sramotna. Stidi se.
 
milanribar
Postovi: 703
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 1:56 pm

Ne morate odmah na svaku skakati, sačekajmo da vidimo o čemu se radi.
Reagujete jako agresivno na sve, lijepo bi bilo da imamo tako spremnih navijača kad su i neke akcije u pitanju.

Trenutno 10tak momaka volonterski radi na sređivanju stadiona, uz podršku kluba i skupštine. Stadion će jako lijepo izgledati za derbi zaslugom te grupe uglavnom mladjih momaka.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3253
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:00 pm

Gledaj ti kakvog razloga su se dečki dosjetili, smeta im izjava kod Hadzica na novoj jer eto pred derbi je.

Nema veze što za par dana kuca poreska po kamate i dugove šampanjac ekipe, bitan je derbi i da Senad odmakne od Kluba...

Hej, čega su se dečki dosjetili, svaka čast dečki
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:10 pm

Pa on izjavom moze samo stvoriti euforiju, ne moze nikako odmoci.

Pa nek je i ubleha. Eto ovo cekanje "decka iz Amerike" nije ubleha jel? Proslo famoznih mjesec i po dana + 10 dana Gratisa. Evo prolaze dani i dalje, a nama ostala famozna recenica, "sabura treba sacekati, nije propalo nista".

I to nije ubleha, a ovo jest. De ba odvadite malo.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:14 pm

Paaa ako ce biti ikakva pozitivna info, onda je tajming idealan.... Ako ce biti neka kuknjava kako su problemi i sl onda jbg ne valja....
Država Željo
 
Ethis
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:22 pm

Umjesto da bude pozitivno da iko uspješan i školovan uopšte hoće da bude i blizu kluba ovi nekakave "atmosfere" spominju..svašta..nama treba što više krezavih i polupismenih ljudi u i oko kluba..kada je bal neka je maskenbal
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3253
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:29 pm

Ethis je napisao/la:
sri avg 24, 2022 2:22 pm
Umjesto da bude pozitivno da iko uspješan i školovan uopšte hoće da bude i blizu kluba ovi nekakave "atmosfere" spominju..svašta..nama treba što više krezavih i polupismenih ljudi u i oko kluba..kada je bal neka je maskenbal
Treba nam konobara i violina pred derbi, i Stanić da objasni šta je Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:39 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
sri avg 24, 2022 12:52 pm
storm_raider je napisao/la:
sri avg 24, 2022 11:15 am
Veceras u 7 na Nova BH ide intervju sa Senadom, na temu kluba i modela oko dionicarskog drustva. Cisto da navijaci budu u toku. Preko 20 minuta ce trajati.

Dio intervjua u 20 do 4 na istom kanalu.
stvarno je našao tajming, pred derbi !!

zar nam nije sada najvažnije da napunimo stadion i pobjedimo Torpedo?

sve što ima reći može reći organima kluba , NO,UO i SKupština...
Ja stvarno ne vidim problem tu, covjek mozda hoce da objasni navijacima jer mnogima nije jasno. A mnogo mi imamo bitnijih stvari nego derbi.

Generalno, nije mi takav stav jasan. Kakav je to stav? Ako hoces da objasnis kako bi spasio klub, sacekaj derbi da prodje, pa se onda javi. Previse smo mi strogi prema nekome ko bi eventualno da radi za Zeljin interes, a takav stav se ponavlja.

Naravno da je derbi bitan, idemo pobjediti pitare. Meni ova prica za tajming nikako nije jasna. Ne mislim da postoji los tajming ako postoji ikakva sansa da se uradi nesto za Zelju pozitivno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2042
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:43 pm

Spustite loptu, pričekajmo da čujemo šta će čovjek reći pa ćemo onda komentarisati.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:44 pm

Sheldon je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:34 pm
blueboy je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:30 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:13 pm


Ovo sto on zagovara moze macku o rep okaciti, a tajming mu je malo receno jadan.
Opa, izlazite na površinu opet čim počne neka malo ozbiljnija priča o Senadu.
Posto znam licno ko je forumas rodrigo87 uzet cu si za pravo da ti odgovorim u njegovo ime. Ono je sto on prosao zbog podrske Misimovicu, daj Boze da ti nikad ne prodjes ni 1%. Kad je trebalo i gdje je trebalo taj covjek je davao podrsku Zeljinoj ispravnoj prici. Prozivati njega da je neki bot ili sta vec mislis s tim izlazite na povrsinu jer sramota sramotna. Stidi se.
Slazem se, rodrigo je sa nama od pocetka foruma i nemojte se ovako prozivati. Ako neko ima drugacije misljenje, odmah ne znaci da je protiv pozitivne price. Takodjer, ljudi su se i opekli dosta ovdje, pa skacu jedni na druge tek tako. Nema potrebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7582
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:49 pm

storm_raider je napisao/la:
sri avg 24, 2022 2:44 pm
Sheldon je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:34 pm
blueboy je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:30 pm


Opa, izlazite na površinu opet čim počne neka malo ozbiljnija priča o Senadu.
Posto znam licno ko je forumas rodrigo87 uzet cu si za pravo da ti odgovorim u njegovo ime. Ono je sto on prosao zbog podrske Misimovicu, daj Boze da ti nikad ne prodjes ni 1%. Kad je trebalo i gdje je trebalo taj covjek je davao podrsku Zeljinoj ispravnoj prici. Prozivati njega da je neki bot ili sta vec mislis s tim izlazite na povrsinu jer sramota sramotna. Stidi se.
Slazem se, rodrigo je sa nama od pocetka foruma i nemojte se ovako prozivati. Ako neko ima drugacije misljenje, odmah ne znaci da je protiv pozitivne price. Takodjer, ljudi su se i opekli dosta ovdje, pa skacu jedni na druge tek tako. Nema potrebe.
ja odoh viljuskar vozit...
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 2:55 pm

Uvijek se kod nas počnu izvoditi zaključci a da se ne zna uopšte o čemu se radi. Čuj loš tajming. Jedino zbog čega bi ja eventualno odgodio priču je to što će eventualnim porazom u derbiju euforija spasti i onda bi bilo logično da pozitivna priča pred tekmu kući sa Igmanom euforiju digne i to je to. Sve ostalo je nebuloza pričati uopšte. ako nama ne bude Eldina, mora se naći neko rješenje. Čovjek vjerovatno ima nešto. Nikad on nije pričao u prazno. Savršeno me briga kakav je tajming. Mnogo bitnije stvari od derbija su pred nama.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2042
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 3:06 pm

Svi na JUG!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3253
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 3:19 pm

slika
Samo molim ljude iz Kluba da nikad ne dođemo do ovog', toliko su nisko pali, da ako ih dobijemo u derbiju prijetit će im kolektivna katastrofa i depresija...

Mulalicu, izvedi 11 najspremnijih i imate našu podršku!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 3:42 pm

Sheldon je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:34 pm
blueboy je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:30 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri avg 24, 2022 1:13 pm


Ovo sto on zagovara moze macku o rep okaciti, a tajming mu je malo receno jadan.
Opa, izlazite na površinu opet čim počne neka malo ozbiljnija priča o Senadu.
Posto znam licno ko je forumas rodrigo87 uzet cu si za pravo da ti odgovorim u njegovo ime. Ono je sto on prosao zbog podrske Misimovicu, daj Boze da ti nikad ne prodjes ni 1%. Kad je trebalo i gdje je trebalo taj covjek je davao podrsku Zeljinoj ispravnoj prici. Prozivati njega da je neki bot ili sta vec mislis s tim izlazite na povrsinu jer sramota sramotna. Stidi se.
Stiditi se treba onaj ko piše ovakve stvari za čovjeka koji je uvijek imao časne namjere prema Želji. Ako si se ti također pronašao, možeš se pridružiti kolegi. Ne znam šta je to on prolazio zbog podrške Senadu Misimoviću, ali znam da je bilo dosta ljudi koji su mu dali jasnu podršku, i ja između ostalih. Ako je čovjek imao nekih problema jer je Senadu dao podršku, pa sad ovako piše, to je druga stvar, ali ne vidim šta je loše uopće u ovome što će Misimović dati intervju. Želji treba hitna pomoć, a ovo je čovjek koji je imao viziju evropskog kluba i kojem ja i mnogo drugih ljudi vjeruju.

Znači jako je bahato reći "ovo što je on zamislio može mačku o rep okačiti". To se može protumačiti i kao prijetnja.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u sri avg 24, 2022 3:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 3:44 pm

Kad se spomene na forumu senad misimovic, rodrigu se 16 alarma po kući upali
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1762
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 4:00 pm

Ljudi jos misle da nesto ima od decka iz Amerike. Valjda prodje ovo sto je Miske naumio jer nemamo alternative
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 4:13 pm

Kupi nas Miske i ne objašnjavaj ništa idiotima od navijača.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 4:18 pm

Moreeeee Miskeeeee
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3253
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 24, 2022 4:24 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sri avg 24, 2022 9:50 am
Kao sto sam napisao, gospodin Misimovic ce se vratiti. Ono sto ocekujem je ulazak u Zeljeznicar konzorcijuma vecinskih dionicara koji ce on predvoditi. Svaki navijac ce imati pravo da kupi dionicu, osim onih protiv kojih se vodi krivicni postupak. Projekti nisu nikada zaustavljeni, samo su pauzirani privremeno.

Do tada, lijep pozdrav. Ostajte dobro.
Ovo si najavio u aprilu ove godine, tada sam bio skeptican da će se opet založiti, ali danas mi je sve jasno. Hvala ti na info

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija