Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2243
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:34 pm

Ja mislim da smo fukarama očitali jednu ogromnu lekciju u navijanju, pa oni se nikako nisu čuli otkako su naši ušli :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:40 pm

Pregledao sam opet utakmicu i mislim da opet imamo ozbiljnih problema s lijevom stranom.
Stanic dok je bio na lijevom beku bio je jako los, ali kad je usao Kramaric jos gori. Puno gresaka.
Ja da sam na mjestu uprave vec bi poceo traziti nekog lijevog beka tipa Kvesic ili mali Sinisa.


Sudije ne bi komentarisao. Gresaka ima u svakoj ligi i to je sastavni do fudbala. Po meni je Jakupovic korektno sudio.
Zadnja izmjena: Djulaga_, dana/u sub mar 19, 2016 11:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:41 pm

Jakupovic je nas zajebao momacki, sreca pa smo uzeli pa se ne dize hajka oko toga. Cist crveni+penal, a onaj korner pred nosom pomocnika je smijesan bio.
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:42 pm

BlueIsTheColor je napisao/la:hocel se sutra primati uplate za stolicu? i ako hocve koje je radno vrijeme ako neko zna...
Omar Cook je MVP :lol: :lol:
Javim ti ja sutra ujutro
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:44 pm

Djulaga_ je napisao/la:Pregledao sam opet utakmicu i mislim da opet imamo ozbiljnih problema s lijevom stranom.
Stanic dok je bio na lijevom beku bio je jako los, ali kad je usao Kramaric jos gori. Puno gresaka.
Ja da sam na mjestu uprave vec bi poceo traziti nekog lijevog beka tipa Kvesic ili mali Sinisa.


Sudije ne bi komentarisao. Gresaka ima u svakoj ligi i to je sastavni do fudbala. Po meni je Jakupovic korektno sudio.
Po meni kramarić fino odigrao, on kad je usao poceli smo disati, a i stana mnogo bolji desno nego lijevo..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:45 pm

Ne treba zavezati labrnju bez obzira što smo odnijeli sva tri boda. Pritisak Husića je urodio plodom, i da je ista situacija bila na drugoj strani, definitivno bi se pokazalo na bijelu tačku. Korner koji im je sviran ispred linijskog je zalostan, i jasno se vidi da je korner dosuđen sa namjerom.. Mislim da je Zebu, ili onoga ko je već izvodio korner, bilo sramota dok ga je izvodio.. U kojoj minuti se desilo povlačenje Bekrića?

Ne smijemo dopustiti da nam se ovo dešava, moramo zaštiti interese kluba..
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:47 pm

cikazubo je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Pregledao sam opet utakmicu i mislim da opet imamo ozbiljnih problema s lijevom stranom.
Stanic dok je bio na lijevom beku bio je jako los, ali kad je usao Kramaric jos gori. Puno gresaka.
Ja da sam na mjestu uprave vec bi poceo traziti nekog lijevog beka tipa Kvesic ili mali Sinisa.


Sudije ne bi komentarisao. Gresaka ima u svakoj ligi i to je sastavni do fudbala. Po meni je Jakupovic korektno sudio.
Po meni kramarić fino odigrao, on kad je usao poceli smo disati, a i stana mnogo bolji desno nego lijevo..
Istina.
Stanic puno bolji na desnoj strani za klasu sigurno. Ne znam, meni nekako nesigurno djeluje, cak je Mulalic vristao na njega na par gresaka, koje nije smio da pravi.
Ne znam, mozda je do mene. :zeljeznicar1:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:48 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
BlueIsTheColor je napisao/la:hocel se sutra primati uplate za stolicu? i ako hocve koje je radno vrijeme ako neko zna...
Omar Cook je MVP :lol: :lol:
Javim ti ja sutra ujutro
Hebem li i njega i onu braću i drugog crnca i onog polu srbapolu australca
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:49 pm

Sad po snimku kontam jesu fukare uopšte bile na stadionu? Koje uriniranje :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u sub mar 19, 2016 11:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:49 pm

Djulaga_ je napisao/la:Pregledao sam opet utakmicu i mislim da opet imamo ozbiljnih problema s lijevom stranom.
Stanic dok je bio na lijevom beku bio je jako los, ali kad je usao Kramaric jos gori. Puno gresaka.
Ja da sam na mjestu uprave vec bi poceo traziti nekog lijevog beka tipa Kvesic ili mali Sinisa.


Sudije ne bi komentarisao. Gresaka ima u svakoj ligi i to je sastavni do fudbala. Po meni je Jakupovic korektno sudio.
A ja sam to vidio drugacije mi smo proigrali ulaskom Kramarica. Stanic je lose reagovao i kod njihove sanse kada ostaju dva igraca sama Stanic je samo prosao pored njih. Ali nebitno bitna su tri boda greski ce uvijek biti to je dio igre.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:50 pm

Djulaga_ je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Pregledao sam opet utakmicu i mislim da opet imamo ozbiljnih problema s lijevom stranom.
Stanic dok je bio na lijevom beku bio je jako los, ali kad je usao Kramaric jos gori. Puno gresaka.
Ja da sam na mjestu uprave vec bi poceo traziti nekog lijevog beka tipa Kvesic ili mali Sinisa.


Sudije ne bi komentarisao. Gresaka ima u svakoj ligi i to je sastavni do fudbala. Po meni je Jakupovic korektno sudio.
Po meni kramarić fino odigrao, on kad je usao poceli smo disati, a i stana mnogo bolji desno nego lijevo..
Istina.
Stanic puno bolji na desnoj strani za klasu sigurno. Ne znam, meni nekako nesigurno djeluje, cak je Mulalic vristao na njega na par gresaka, koje nije smio da pravi.
Ne znam, mozda je do mene. :zeljeznicar1:
Zna Edis hvala Bogu, nemamo dzabe omjer 6 od 6. :zeljeznicar1: Jedino sto sigurno mogu rec je da je Emir danas par puta dobro zeznuo, ostali su vjerovatno tu i tamo igrali na nekom okej nivou, Kesa buduci golman repke.. :kafa:
 
Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 24
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 7:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:52 pm

:zeljeznicar1:
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
BlueIsTheColor je napisao/la:hocel se sutra primati uplate za stolicu? i ako hocve koje je radno vrijeme ako neko zna...
Omar Cook je MVP :lol: :lol:
Javim ti ja sutra ujutro
 
Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 24
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 7:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:53 pm

LARSSON je napisao/la:
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
BlueIsTheColor je napisao/la:hocel se sutra primati uplate za stolicu? i ako hocve koje je radno vrijeme ako neko zna...
Omar Cook je MVP :lol: :lol:
Javim ti ja sutra ujutro
Hebem li i njega i onu braću i drugog crnca i onog polu srbapolu australca
Nemoj Marica, fin je... ;)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:54 pm

Ulaskom Kramarića smo prekinuli onaj jaki pritisak Slobode kad skoro da nam nisu odmicali dalje od 40 m od gola..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:54 pm

Nažalost, Hodža, Memija i Stana nemaju šta tražiti u prvih 11 ako hoćemo jaku ekipu. U tom pravcu treba djelovati za Evropu i ligu 12.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:57 pm

Ajzea je napisao/la:Ne treba zavezati labrnju bez obzira što smo odnijeli sva tri boda. Pritisak Husića je urodio plodom, i da je ista situacija bila na drugoj strani, definitivno bi se pokazalo na bijelu tačku. Korner koji im je sviran ispred linijskog je zalostan, i jasno se vidi da je korner dosuđen sa namjerom.. Mislim da je Zebu, ili onoga ko je već izvodio korner, bilo sramota dok ga je izvodio.. U kojoj minuti se desilo povlačenje Bekrića?

Ne smijemo dopustiti da nam se ovo dešava, moramo zaštiti interese kluba..
Korner je bio smijesan bukvalno 2 koraka udaljen pomocni cak se i on smijesio, ali gore je Jakupovic nije dosudio penal, i onom Stjepanovicu cist drugi zuti, Bekric da ga je prosao imao bi prazan prostor do 16, sreca pa smo dobili s obzirom na sudjenje..
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:57 pm

Meni Memija danas odlican, ne znam za vas.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:58 pm

O današnjoj utakmici je manje više sve rečeno, velika pobjeda, a za nekih mjesec dana će svima biti jasno šta smo sve danas dobili.

Momci se sad trebaju dobro odmoriti, jer nam slijedi april, mjesec u kojem ćemo odigrati čak sedam utakmica. Ma koliko mi željeli ići iz utakmice u utakmicu, vjerujem da svako od nas krajičkom oka gleda tabelu, naš raspored, raspored konkurenata i pravi neke svoje kalkulacije.

02.04. Željezničar - Olimpic
10.04. Drina Z - Željezničar
13.04. Polufinale kupa
16.04. Željezničar - Travnik
20.04. Polufinale kupa
24.04. Sarajevo - Željezničar
30.04. Željezničar - Zrinjski

Ovo nas drugovi čeka u aprilu mjesecu, pet utakmica u 14 dana. Ove tri prvenstvene na početku moramo dobiti i vjerujem da će nam tih 9 bodova biti dovoljni da napokon preuzmemo treće mjesto, ali Sarajevo i Široki isto tako mogu pobijediti te tri utakmice, tako da jednostavno ne smijemo kiksati.

Što se tiče kupa, sad je već jasno da moramo priželjkivati Radnika, iz mnogo razloga. Prvo zato što su u padu forme, drugo zato što su najslabiji od tri moguća protivnika, a treće, trebaju nam Sloboda ili Široki u finalu. Sloboda prije svih, jer njihovo finale sasvim sigurno otvara još jedno mjesto u Evropi.

Mala pauza, napuniti baterije, onda slijedi ludilo i naravno, kalendarsko proljeće :karanje:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:59 pm

Tryg je napisao/la:Za zeusa papka? Koliko je karti 3% od ukupnog kapaciteta stadiona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvo to babi i mami tako se obracaj.
Drugo o svemu odlucuje policija.
Rekli su da ce osigurati 300 ljudi.toliko ste karti i dobili.
Da niste bili "papci" prosle godine nebi bilo problema.A uvjek skoro napravite incident i cudite se sto vam ogranicavaju broj...
Kao drugo kapacitet Tusnja je 7400 mjesta tako da i niste puno zakinuti.
Ako vam je prije par dana vec receno da cete dobiti 300 samo trebali ste se bolje organizovat a ne idemo ba moraju nas pustiti....ne moraju jarane pogotovo sto pravite sranje svaki put.dobro vam nisu zabranili dolazak uopste.
Sto se kluba Slobode tice nama je svejedno neka vas dodje 1000...pare su pare Ali prvo se moraju uslovi steci a vec ti rekoh MUP odlucuje tako da....
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:05 am

Ovaj iznad malogradjanin prvo pojma nema sta prica drugo laze trece izmislja, a cetvrto ono najvaznije ne zna kapacitet svog stadiona.

Evo ja nisam bio dole a sto posto znam da nije MUP odredio 300 ljudi, nemoj ba sirit dezinformacije.


Odleprsaj sa teme i sanjaj velikana sa Grbavice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija