Moderator/ica: storm_raider

 
ubaceni element
Postovi: 691
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 2:53 am

milanribar je napisao/la:
čet maj 09, 2024 1:40 pm
Jacksparrow je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:41 pm
Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
Nekidan čovjek ovdje mrtav hladan napisa, Adžem je imao šansu nije iskoristio. Pa šta je trebalo da osvoji duplu krunu i prođe u grupe lige prvaka da kažemo da je dobar bio.
Ekipa sa kojom je uzeo kup od tih igrača sad možda 1-2 igraju ozbiljan fudbal, najveće ime i najbolji igrač je bio Graovac. Od 4 derbija Adžem je dobio 3 i jedan remi.

Ljudi su bezobrzani i brzo zaboravljaju, misle da nešto znaju a lupaju gluposti, sve je lako provjerit i ko je igrao tad za nas i koga smo sve pobjeđivali i kako...
Naravno da nije uspio jer nije osvojio titulu. Kakve veze ima ko danas igra ozbiljan fudbal sa onim sto je bilo prije sest godina?
A za nase uslove, tad smo imali ponajboljeg igraca lige u sve tri linije: Graovac, Zakaric, Vojo u top formi, plus Zaja, Ramovic koji je tad razvaljivao, Blagi, itd.
 
milanribar
Postovi: 697
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 8:10 am

ubaceni element je napisao/la:
pet maj 10, 2024 2:53 am
milanribar je napisao/la:
čet maj 09, 2024 1:40 pm
Jacksparrow je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:41 pm
Taj kup nam treba svaki dan nabijat na nos. Zamisli osvojis a ne proslavis. Sad bi dali mnogo toga za jedan kup.
Nekidan čovjek ovdje mrtav hladan napisa, Adžem je imao šansu nije iskoristio. Pa šta je trebalo da osvoji duplu krunu i prođe u grupe lige prvaka da kažemo da je dobar bio.
Ekipa sa kojom je uzeo kup od tih igrača sad možda 1-2 igraju ozbiljan fudbal, najveće ime i najbolji igrač je bio Graovac. Od 4 derbija Adžem je dobio 3 i jedan remi.

Ljudi su bezobrzani i brzo zaboravljaju, misle da nešto znaju a lupaju gluposti, sve je lako provjerit i ko je igrao tad za nas i koga smo sve pobjeđivali i kako...
Naravno da nije uspio jer nije osvojio titulu. Kakve veze ima ko danas igra ozbiljan fudbal sa onim sto je bilo prije sest godina?
A za nase uslove, tad smo imali ponajboljeg igraca lige u sve tri linije: Graovac, Zakaric, Vojo u top formi, plus Zaja, Ramovic koji je tad razvaljivao, Blagi, itd.
Od te ekipe je i tad bilo 4 jače ekipe po imenima, kad spominješ Zajmovića ko ozbiljjnog igrača u to vrijeme sve govori sa čim je radio Adžem.
Radi takvog razmišljanja i tjeranja nekog jer nije osvojio sve smo došli do ove situacije.
 
ubaceni element
Postovi: 691
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 9:07 am

Zajmovica? Svasta.
 
Meha87
Postovi: 623
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 9:39 am

Tomislav Kis napusta zrinjski dobro bi nam dosao
 
milanribar
Postovi: 697
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 10:45 am

ubaceni element je napisao/la:
pet maj 10, 2024 9:07 am
Zajmovica? Svasta.
Il Zebu od 35 godina što je još gore a trenutna ekipa ima Štilića i Cocalića bivše reprezentativce koji su za Zebu drugi nivo.
Bitno je da je neuspjeh kupa i drugo mjesto sa strašnom ekipom i najboljim igračem Goranom Zakarićem. Dobro nismo razapeli Adžema poslije te sezone...
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 279
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 11:15 am

Toliko je jaka ekipa bila, u rotaciji smo imali silu od igrača. Od Kajkuta, Projića, Žerića, Modića, Hadžića, Jusufija do Ćubare.

A u sredini terena Hajdar i Šaban, i jedan i drugi po 19g. Bogija sa 35, Zebu sa 35.

A da ne spominjem odnos tribina prema Adi, psuju mu najmilije i tako dalje, pa da je dušman, gnusno bi bilo to slušati.
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 11:17 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:51 pm
e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Znaš kako cvrle, ne mislim da bukvalno dodje treneru i kaze ko će igrati, ali da ima neke veze prema ugovorima koje je sastavljao sa igračima, koji će igrati koliko i slično, mislim da ima.
Možda je slučajno da je Željezničar onoga momenta kada je gospodin Bekrić iz kopački uletio u kravatu počeo da gubi ... Možda kažem, ne tvrdim ništa, samo iznosim svoje zapažanje
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 11:28 am

cikoradovic je napisao/la:
čet maj 09, 2024 2:32 pm
E ako je Bekrić gospodin, ja sam onda Ancelotti.
Ma vidi druže, on je fakat gospodin kao što si ti Ancelotti (ne vrijedjam te, možda si veći stručnjak od Ancelottija :lol: :lol: )
Mislim da je svima jasno kako je ovo ironično bilo.
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 11:29 am

cikoradovic je napisao/la:
pet maj 10, 2024 11:15 am
Toliko je jaka ekipa bila, u rotaciji smo imali silu od igrača. Od Kajkuta, Projića, Žerića, Modića, Hadžića, Jusufija do Ćubare.

A u sredini terena Hajdar i Šaban, i jedan i drugi po 19g. Bogija sa 35, Zebu sa 35.

A da ne spominjem odnos tribina prema Adi, psuju mu najmilije i tako dalje, pa da je dušman, gnusno bi bilo to slušati.
:palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23665
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 12:11 pm

milanribar je napisao/la:
pet maj 10, 2024 10:45 am
ubaceni element je napisao/la:
pet maj 10, 2024 9:07 am
Zajmovica? Svasta.
Il Zebu od 35 godina što je još gore a trenutna ekipa ima Štilića i Cocalića bivše reprezentativce koji su za Zebu drugi nivo.
Bitno je da je neuspjeh kupa i drugo mjesto sa strašnom ekipom i najboljim igračem Goranom Zakarićem. Dobro nismo razapeli Adžema poslije te sezone...
Malo je falilo. Nazalost, Ado je ispao tu kolateralna steta jer je bio prioritet da se sklone tadasnji ljudi iz struktura Kluba. Bas je mucno tada bilo slusati psovanje djece, mrtvih i slicne gadosti Adzemu, zato su i prebacili strucni stab prema jugu. I onda se covjek pita sto nam se kasnije sve desavalo sto se desavalo. Ado je Zeljino dijete i na sramotu svima koji su u tome ucestvovali. Takav pasjaluk se nije smio dozvoliti na Grbavici.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 12:20 pm

Meha87 je napisao/la:
pet maj 10, 2024 9:39 am
Tomislav Kis napusta zrinjski dobro bi nam dosao
E mi smo sredina samo takva za ovakvog igraca....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 464
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 1:02 pm

kb80 je napisao/la:
pet maj 10, 2024 11:17 am
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet maj 09, 2024 12:51 pm
e bas Bekric govori ko ce igrati a ko neće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Znaš kako cvrle, ne mislim da bukvalno dodje treneru i kaze ko će igrati, ali da ima neke veze prema ugovorima koje je sastavljao sa igračima, koji će igrati koliko i slično, mislim da ima.
Možda je slučajno da je Željezničar onoga momenta kada je gospodin Bekrić iz kopački uletio u kravatu počeo da gubi ... Možda kažem, ne tvrdim ništa, samo iznosim svoje zapažanje
pa obzirom da je imao budžet za ljetnja "pojačanja" 80.000 KM, ni jedan SD ne bi mogao dovesti nikakvog solidnog igrača a ne pojačanje. da se razumijemo nije on za te funkcije, nov je u tom poslu i na nama se učio (bas kao i Saša Papac al niko nije ni A rekao za njegova pojačanja), al ako je tadasnji trener Bašić rekao da onaj žuti napadač iz Sloge D i Bilal ne zadovoljavaju onda je trebao reći i da ni Biber, Allyson, Turanjanin isto tako ne zadovoljavaju, pa se okreni omladincima. kazem samo da nije on jedini krivac vec je tu čitav lanac krivaca
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 2:53 pm

Bekric je posluje obecanja o produzenju santosa i hodzica,momentalno trebao dobiti otkaz.U daljim pregovorima sa igracima mi kao klub nismo izgledali ozbiljno i profesionallno jer igrace pregovara lik koji je slagao navijace i upravu i to javno na konferencijama za stampu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1605
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 4:11 pm

Nama prioritet mora biti Uprava koja će znati namaći pare i koja će ih racionalno trošiti. Meni je mnogo bitnije kako se Željine pare troše, a ne kako dolaze. Zato i smetaju ljudi koji su polušavali raditi na taj način. Smeta Miske, Edis, Džermin, smeta Skupština što je potcrtala šta su crvene linije, smeta direktorica, oni samo vrebaju. Samo da se ne ide u nove dugove je najbitnije i mora se biti vrlo oprezan sa izborom novih ljudi koji će činiti novi UO. Skupštinu ni slučajno ne dirati, pošto vidim ima poziva da se sve rastjera, a neki dolaze i sa ovog foruma što me veoma čudi.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 728
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 5:02 pm

Adzem, Mulalic, Osim sve vrhunski treneri al sto vole Zelju malo je reci birali sva trojica izmedju Reala i Zelje al ljubav presudila. Nas su najvise upropastili ovi sto vole Zelju. Mahalski mentalitet, ja volim meni je Zeljo sve u zivotu, ja zivim Zelju al daj platu....svi karijere preko Zelje napravili, sve sto su stekli su preko Zelje stekli i fol su oni uvijek tu kad zatreba al daj prvo platu 4 hiljade pa cemo se voliti.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 587
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 6:00 pm

Sve ovo sto nam se desava, su suze Odovica.

Neki dan sam pokusavao naci onu sliku kad mahne rukom iza zapada. Srce da pukne.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Eldar
Postovi: 60
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 6:24 pm

Bekric je rak rana kluba. Nije da nismo znali njegove ljudske kvalitete kad je imenovan.. Znala ih je i uprava, znali su i igraci. Vjerujte mi da je jedan od najzasluznijih za losu atmosferu u ekipi, koja je glavni uzrok ovih rezultata. On je spona izmedju tima i uprave. Taj covjek ne smije biti clan kluba, ne smije obavljati nikakvu funkciju. Dovoljno nam je srozao kredibilitet..
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 279
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 6:33 pm

ono.na je napisao/la:
pet maj 10, 2024 6:00 pm
Sve ovo sto nam se desava, su suze Odovica.

Neki dan sam pokusavao naci onu sliku kad mahne rukom iza zapada. Srce da pukne.

slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6085
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 7:10 pm

slika
Imate mahsuz selam..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
flux
Postovi: 673
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2024 7:23 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet maj 10, 2024 7:10 pm
slika
Imate mahsuz selam..
Kakav uzas. Pocelo je..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], positive i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija