Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:53 pm

Bas me zanima da li ce kazniti Celik zbog propusta u organizaciji (nasrtanje na Mulalica i gadjanje bakljom).
Zadnja izmjena: cala, dana/u čet maj 05, 2016 4:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:54 pm

cala je napisao/la:Bas me zanima da li ce kazniti Celik zbog propusta u organizaciji (nasrtanje na Mulalica u gadjanje bakljom).
Pa istok lavora gadjao sudije bakljama pa nista, tako ce i ovo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:59 pm

Amer Bekić, napadač Sarajeva, pred sami kraj utakmice, pesnicom u lice udario je Kosorića, koji je bio bez lopte, i dobio crveni karton.

NFSBiH je kaznio Bekića sa dvije utakmice neigranja.


Nakon ove kazne Ameru Bekiću, Savez je sam sebi skočio u stomak, tako da za ostale igrače ne očekujem neke kazne...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:59 pm

ChWilla je napisao/la:ma ima zajednička tačka oko koje će se svi složiti i na njoj treba insistirati...
nisam siguran da imamo dvotrecinsku vecinu :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:03 pm

za načelnika? ja mislim da imamo.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:05 pm

Ja se ne sjećam da sam vidio da policija onako krene na gostujuće igrače, pa šta su trebali, pustiti da ih biju. Ne znam šta kaže zakon,ali onakav pristup policije prema igračima nikada u svom životu nisam vidio, osim na tekmi Dinamo- Zvezda. Obzirom na naš status i poziciju u savezu očekujem da nas drakonski poderu sa kaznama oko jučerašnjih dešavanja.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:06 pm

ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
Moramo istrajat u cijeloj prici, pokusavaju nas na banalan nacin ucijeniti, cuj dacemo vam prostore na sjeveru za 300 kvadrata iza istoka, pa toliko je ocigledno da im prijeko treba ta zemlja za taj neki hotel da je to smijesno, fol se drze zakona jer se sjever naslanja na istok, ne treba im ustupit nista od betonskog terena, pa makar 10 godina cekali istok.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:08 pm

ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
daj Boze!
mislim da je to samo trend, a ruka ce na izborima ici po navici.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:10 pm

Vala ko bude glasao za dotičnog i stranku mu, dabogda mu oni oko kvadrata u stanu (i to 1/1) odlučivali :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:11 pm

cikazubo je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
Moramo istrajat u cijeloj prici, pokusavaju nas na banalan nacin ucijeniti, cuj dacemo vam prostore na sjeveru za 300 kvadrata iza istoka, pa toliko je ocigledno da im prijeko treba ta zemlja za taj neki hotel da je to smijesno, fol se drze zakona jer se sjever naslanja na istok, ne treba im ustupit nista od betonskog terena, pa makar 10 godina cekali istok.
pa sve sami rekli i potvrdili što vam je iz kluba rečeno uoči prvog maja.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:11 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
daj Boze!
mislim da je to samo trend, a ruka ce na izborima ici po navici.
ja sam mislio bar sad za subotu. nažalost nisi u krivu, četiri mjeseca do izbora je vječnost za naš narod, zaboravljalo se i mnogo više i gore...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:14 pm

cikazubo je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
Moramo istrajat u cijeloj prici, pokusavaju nas na banalan nacin ucijeniti, cuj dacemo vam prostore na sjeveru za 300 kvadrata iza istoka, pa toliko je ocigledno da im prijeko treba ta zemlja za taj neki hotel da je to smijesno, fol se drze zakona jer se sjever naslanja na istok, ne treba im ustupit nista od betonskog terena, pa makar 10 godina cekali istok.
Daju 70 kvafrata na sjeveru, a traže 300 iza istoka + 114 ispod Plavog zamka. Ucjena.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:14 pm

I dalje vjerujem u Evropu i dok imamo teoretske sanse ja cu se nadati... juce sam bio na kosevu i vjerujte da pitari ne bi dobili mladost da nisu dali u 44' gol, tako da vjerujem da im olimpik moze itekako napraviti problema..

A ovi koji misle da je nas tim Real za ovu ligu, vjerujte da ne znaju puno o fudbalu, jer ti isti su na Zahorovica svrsavali, decko nije mogao biti u konkurenciji u bjelorusiji i u cvajti, za Bekrica su govorili da je nase najvece pojacanje, a da Djelmic i Bogdanovic nisu Messi i Pique i da u svakom trenutku mozemo takve naci potpuno besplatno u nekoj od liga okoline, sto naravno nije ni blizu istini..

Posebno su mi zanimljivi ovi sto su najavljivali da se ekipa pravi za ligu 12, a sad bi sve mjenjali..

Edisa bi sad mjenjali, nemamo nekog izbora, al mjenjaj da bi promjenio, pa bi opet na polusezoni mjenjali, i tako uvijek nakon dva losa rezultata..

Al je ovaj ss.ba placenicki portal, gledaj im naslova, vratilo im se sve da Bog da, a ovaj portal je rekao da ce obavijest izbaciti, jeste slagali??
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:16 pm

a što se tiče politike, mi nemamo ništa sa tim niti možemo uticati na to, ali moćan je signal to što načelnik druge opštine iz iste stranke danas službeno dolazi u klub, slika se i podržava projekat. on se u dobroj mjeri oturio od centrale, to sam ja pisao i ranije, i prije nego što se ovo i zakotrljalo je postojala dobra mogućnost da on ne bude kandidat SDA, već da promijeni dres ili da ide nezavisno.

e mnogi su mislili da ljudi glasaju za njih a ne za SDA i zajebali se. i mnogi žele na njegovo mjesto i sad osjete šansu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:18 pm

avlami97 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:za načelnika? ja mislim da imamo.
Moramo istrajat u cijeloj prici, pokusavaju nas na banalan nacin ucijeniti, cuj dacemo vam prostore na sjeveru za 300 kvadrata iza istoka, pa toliko je ocigledno da im prijeko treba ta zemlja za taj neki hotel da je to smijesno, fol se drze zakona jer se sjever naslanja na istok, ne treba im ustupit nista od betonskog terena, pa makar 10 godina cekali istok.
Daju 70 kvafrata na sjeveru, a traže 300 iza istoka + 114 ispod Plavog zamka. Ucjena.
Smijesno, prave nas budalama, a prije toga kao jedini problem je sto narusavamo njihove prostorije na sjeveru novom istocnom tribinom, kad je Emir rekao da to nije istina Koldzo kao pa dobro ispitace se bice istrazivanja na terenu bla bla, da bi posle ona seljacina nepismena iz sd-a ustvari otvorila oci svima, i onako hladno kaze hocemo 300 kvadrata sa betosnkog za 70-80 na sjevernoj, ucjena cista, ne treba im nista dati, jer su ocigledno nasli neke investitore koji bi tu napravili hotel, e nece moci.. :ne:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:19 pm

Nisu slagali, dok rijese sve sto imaju
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:23 pm

Ako je Bekic kaznjen sa samo dvije utakmice nakon sto je stocirao Acu onda kazne za nase igrace ne smiju biti vece od dvije utakmice..
Ako budu vece onda ce po ko zna koji put ljudi u savezu pokazati kakvi su lopovi i licemjeri..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:27 pm

IvanOsim je napisao/la:I dalje vjerujem u Evropu i dok imamo teoretske sanse ja cu se nadati... juce sam bio na kosevu i vjerujte da pitari ne bi dobili mladost da nisu dali u 44' gol, tako da vjerujem da im olimpik moze itekako napraviti problema..

A ovi koji misle da je nas tim Real za ovu ligu, vjerujte da ne znaju puno o fudbalu, jer ti isti su na Zahorovica svrsavali, decko nije mogao biti u konkurenciji u bjelorusiji i u cvajti, za Bekrica su govorili da je nase najvece pojacanje, a da Djelmic i Bogdanovic nisu Messi i Pique i da u svakom trenutku mozemo takve naci potpuno besplatno u nekoj od liga okoline, sto naravno nije ni blizu istini..

Posebno su mi zanimljivi ovi sto su najavljivali da se ekipa pravi za ligu 12, a sad bi sve mjenjali..

Edisa bi sad mjenjali, nemamo nekog izbora, al mjenjaj da bi promjenio, pa bi opet na polusezoni mjenjali, i tako uvijek nakon dva losa rezultata..

Al je ovaj ss.ba placenicki portal, gledaj im naslova, vratilo im se sve da Bog da, a ovaj portal je rekao da ce obavijest izbaciti, jeste slagali??
Ma da im nije onog Benke sad bi se gurali sa Čelikom dole..Lik ih je ove sezone izvukao samo tako,trebaju mu spomenik dici..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:27 pm

Hoce li Celik dobiti kakvu kaznu, propusti u organizaciju i nasrtanje navijaca na nase igrace i strucni stab ?

Znao sam ja da cemo mi vise nastradati. :psujem:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 5:29 pm

KOLDŽO LOPOVE JEBEMO TI SVE!
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija