Moderator/ica: storm_raider

 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:02 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:52 am
BC1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:42 am
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.


Jucer sa Jurisicem pricamo na tribini, kaze da im se ne dozvoljava bilo kakav kontakt sa klubom. Pokusali su, ali im nije dozvoljen ulazak u klub. Rszumije za odredjene ljude, ali govori i o ljudima koji nemaju mrlja sto se tice Zelje.
Vjerovatno ovakva situacija i odgovara nekome.
Nista dok navijaci ne jebu mater nekome, ovo je ocito postalo. Ko god da sta pokusa odmah se minira.

UPRAVA NAPOLJE, BRUNO ODLAZI, BEKRICU KARINO ODLAZI!!!


Koji brate navijaci? Oni sto su sa Amarom sjedili u Tuborgu par dana prije tjeranja Misimovica? De brate, navijace odavno boli k.... za Zeljom, da nije tako pola ljudi iz kluba bi visilo na banderama. Ne zaboravi kako su se nekad tjerali Ahmetbegovici, Cenani, Adzem, igraci ganjali po kafanama, sudije po njihovim gradovima i sl
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:04 am

kvalitet je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:31 am
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.
Mi smo još uvijek podijeljeni, samo što više nisu dvije, nego je čini mi se još više frakcija. Sutra da se organizuje to, bilo bi "šta taj i taj radi tu" i slično, nažalost.
A zbog toga sam i napisao da se pojedina ega moraju spustiti na najmanji moguci level.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:09 am

BC1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:02 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:52 am
BC1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:42 am




Jucer sa Jurisicem pricamo na tribini, kaze da im se ne dozvoljava bilo kakav kontakt sa klubom. Pokusali su, ali im nije dozvoljen ulazak u klub. Rszumije za odredjene ljude, ali govori i o ljudima koji nemaju mrlja sto se tice Zelje.
Vjerovatno ovakva situacija i odgovara nekome.
Nista dok navijaci ne jebu mater nekome, ovo je ocito postalo. Ko god da sta pokusa odmah se minira.

UPRAVA NAPOLJE, BRUNO ODLAZI, BEKRICU KARINO ODLAZI!!!


Koji brate navijaci? Oni sto su sa Amarom sjedili u Tuborgu par dana prije tjeranja Misimovica? De brate, navijace odavno boli k.... za Zeljom, da nije tako pola ljudi iz kluba bi visilo na banderama. Ne zaboravi kako su se nekad tjerali Ahmetbegovici, Cenani, Adzem, igraci ganjali po kafanama, sudije po njihovim gradovima i sl
Onda drug najbolje da sezonu zavrsimo sa juniorima, mozda neki se uspije prodati. Ovako samo sebi dajemo neku laznu nadu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:12 am

Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:04 am
kvalitet je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:31 am
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:56 am
Svi u klubu moraju shvatiti da ovo sto rade,ne znaju da rade.Moraju koliko je jutros zatraziti pomoc ljudi koji znaju plivati u ovakvim situacijama.Crvena lampica je vec odavno upaljena.Znaci koliko je jutris pozvati na sastanak sve one kojima je Zeljo u srcu i zatraziti pomoc od njih i vjerujem da bi im se velika vecina njih odazvala,ne zbog njih samih nego zbog Zelje.Vrijeme je da se ratne sjekire zakopaju i ega spuste na najmanju mogucu razinu.
Mi smo još uvijek podijeljeni, samo što više nisu dvije, nego je čini mi se još više frakcija. Sutra da se organizuje to, bilo bi "šta taj i taj radi tu" i slično, nažalost.
A zbog toga sam i napisao da se pojedina ega moraju spustiti na najmanji moguci level.
Pošteno pričamo, koje su šanse za to?
Po mojoj procjeni najmanje moguće, jer i u ovoj situaciji po kafama, društvenim mrežama u javnom prostoru svako krivi svakoga. Odgovornost je svedena na ciklični krug u kojem imamo deset krivaca zašto smo u ovoj situaciji. Niti jedan od tih deset neće priznati da je do njega, nego do nekog drugog...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:18 am

bogi je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:12 am
Dzezvar je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:04 am
kvalitet je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:31 am


Mi smo još uvijek podijeljeni, samo što više nisu dvije, nego je čini mi se još više frakcija. Sutra da se organizuje to, bilo bi "šta taj i taj radi tu" i slično, nažalost.
A zbog toga sam i napisao da se pojedina ega moraju spustiti na najmanji moguci level.
Pošteno pričamo, koje su šanse za to?
Po mojoj procjeni najmanje moguće, jer i u ovoj situaciji po kafama, društvenim mrežama u javnom prostoru svako krivi svakoga. Odgovornost je svedena na ciklični krug u kojem imamo deset krivaca zašto smo u ovoj situaciji. Niti jedan od tih deset neće priznati da je do njega, nego do nekog drugog...
Ja ih znam nekoliko koji bi se javili....samo ih neko treba pozvati a ne pratiti forume i ganjati ko je Cikoradovic i odkuda njemu informacije.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:23 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:09 am
BC1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:02 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:52 am


Nista dok navijaci ne jebu mater nekome, ovo je ocito postalo. Ko god da sta pokusa odmah se minira.

UPRAVA NAPOLJE, BRUNO ODLAZI, BEKRICU KARINO ODLAZI!!!


Koji brate navijaci? Oni sto su sa Amarom sjedili u Tuborgu par dana prije tjeranja Misimovica? De brate, navijace odavno boli k.... za Zeljom, da nije tako pola ljudi iz kluba bi visilo na banderama. Ne zaboravi kako su se nekad tjerali Ahmetbegovici, Cenani, Adzem, igraci ganjali po kafanama, sudije po njihovim gradovima i sl
Onda drug najbolje da sezonu zavrsimo sa juniorima, mozda neki se uspije prodati. Ovako samo sebi dajemo neku laznu nadu.

Tacno tako, sinoc si imao u izlogu jedino golmana od 1,45 cm visine. Pogledaj samo pocetni sastav...
Krivina Jug
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:23 am

avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 7:53 am
Bašića smo otjerali nakon 12 kola i osvojenih 15 bodova, Prošla su 24 kola, a mi imamo 23 boda, odnosno samo 8 osvojenih bodova. Zaključak se nameće samo po sebi: od tjeranja nema nikakve koristi, samo donosi više štete. U trenutnoj situaciji ta šteta bi bila ispadanje iz Lige.

Bašić se nije trebao trjerati, a sada se ni Bruno ne treba tjerati. Ostalo je premalo kola da bi novi trener mogao nešto drastično napraviti.

Trebamo se skupiti i pokušati ostati u Ligi.
Ne treba tjerati, slažem se. Ali kad vidiš makar nešto pozitivno.
Ovde kod nas trenutno nema ništa i mi ako nastavimo ovako, ako makar taj trener neće početi da koristi igrače, kakvi god da su, na najbolji mogući način, mi smo onda ispali samo se čeka maj da to bude definitivno. Jer smo isto vreća za udaranje koju ko god naiđe išuta onako usput
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:29 am

Pozitivno je to što smo imali 100% tačnih pasova prema stoperima od strane veznog reda (osim Radovca koji je nešto i pokušao naprijed) i što nam je kasnije treći stoper (Mijić) bar deset puta vratio loptu golmanu pri rezultatu 1:0 za protivnika.

Pa evo ne mora niko biti trener, niko ne mora biti ni sportski radnik, ali raja koja je odrastala na sokeru, i oni su kad gube, a imaju tri igrača nazad, vadili stopera, a ubacivali ili napadača ili veznog koji je ofanzivan. Kod nas izmjena Cavnić - Mekić. Pomisli čovjek, evo sad ćemo u 4-3-3, kad ode Mijić na lijevu stranu da ostanemo sa tri nazad. Bože sačuvaj.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:44 am

Šta kaže stručnjak, nama se daju kartoni. Sinoć 4, ne mogu se sad ovako iz glave sjetiti Mekićevog i Radovca, ali Galić dobija nakon greške Selimovića i trpanja, pa onda mora zaustavljati opasan napad. Koji ***** više Selimović igra, da je Maldini na klupu bih nije utakmice odigrao kako Bog zapovijeda. Drugi žuti Amoa, neko glumljenje sile i galama bacanje lopte. Jel i za to neko drugi kriv osim nas. Ok shvatam nervozu ali za tu nervozu smo opet mi krivi koja je uzročno poslijedična za sve oko kluba što se dešava
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:46 am

Najveci cirkus sinoc je bio sto gubis a tvoj strucnjak sa klupe uopste ne koristi sve izmjene :zid:

Hej njemu Al Jaber ne dobija minute, odlazi ubleho.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:53 am

MIMO ŠAHIPAŠIĆ


Ko je kriv za stanje u "Želji"

Sad su definitivno upaljeni svi alarmi, sad je, narodski kazano, dogorilo do nokata. Fudbalski klub „Željezničar“ nalazi se, balago kazano , u opasnoj zoni, zoni ispadanja iz Premijer lige BiH. „Željezničar“ je napravio neslavnu seriju od dvanaest utakmica bez pobjede u gostima i doveo sebe u veoma nezavidan položaj. Posljedicaje to dešavanja koja nisu od jučer. Problemi se gomilaju već duže vremena i samo se gomilaju. Mijenjane su uprave, predsjednici, treneri i rezultat svega je jedna noga iznad ambisa. Ko je krivac ili ko su krivci su samo neka od pitanja koja postavljaju navijači i isimpatozeri ovog kluba, a koja nikada nisu dobila odgovor. Svkih malo se najavljuju novi ljudi koji će donositi nova, bolja vremena, a rezultat svega je kriza koja dostiže svoj vrhunac. Godinama unazad „Željezničar“ je iamo problema sa finsijama. Dugovi po raznim osnovama se gomilaju, rastu kamate, a svaka struktura koja je dolazila ostavljala je iza sebe sve gore stanje. Na momente se desi neku svijetlo koje ponudi nadu, ali ista se rasprši se jako brzo kao balon od sapunice. Ono što je karatkteristika manje više svih koji su dolazili je konsntantna tišina i neke radnje iza zatvorenih vrata. Bilo je ne malo situacija kada su od svih tih obećanja sve spadalo na zamajavanje navijača i konstantna tišina. Odnosi sa javnošću se svode na konferencije za štampu kod predstavljanja novih trenera i fudbalera i one poslije utakmica. I to je to. Nakon susreta koje se igraju u posljednje vrijeme sve se svodi na izjavu trenera u kojoj u par minuta poslušate razmišljanja šefa struke i tu je kraj. A rukovodeće strukture šute. Prosto nezamislivo. I tako je godinama, ali sad je veoma teška situacija i gdje ste ljudi, zašto se krijete. A pitanja onih koji „Želju“ vole nemamo ni kome postaviti niti preko bilo koga imati odgovore. Press služba je elementarni dio svakog ozbiljnog kluba i to je jedan od fundamenata koji morate imati. Odnosi sa javnošću su u F.K. „Željezničar“ su misaona imenica. Da vi kao novinar saznate šta licem u lice sa predsjednikom, direktorom ili bilo kim sa ko je zadužen za to e pa toga nema i sve je zavijeno u neku oblandu koja na kraju balade ima otvoren put za špekulcije, pretpostavke i nagađanja. Ato ljudi dragi iz kluba jednostavno ne može. „Stampa silenzio“ rekli bi talijani, a korjen ove izreke , kažu, potiće od Sicilijanske mafije. Samo koencidencija. Znate li možda kako izgleda , pitanje za svekoliku javnost, recimo predsjednik Skupštine u ovom klubu, kada ste vidjeli na svojim ekranima predsjednika u Upravnog odbora Plavih , možda je neko u novinama vidio fotografiju pojedinaca iz Nadzornog odbora.

Ovaj klub ima dugu i uspješnu tradiciju, ima navijače koje bi prihvatili evropski velikani, ljudi koji bez obzira na stanje u klubu i na tabeli redovno dolaze u ogromnom broju na utakmice, idu na gostovanja i imaju nestvarnu ljubav prema klubu. Infrastruktura je tu i da ne nabrajamo dalje. Postavlja se pitanje kako je moguće da ljudi nisu u stanju sve ove godine naći generalnog sponzora koji ima novac i sponzore za mirno funkcionisanje kluba. Razmislite malo da vi koji ste dolazili i odlazili iz „Želje.“ po raznim osnovama u rukovodstvu, šta vas u životu nosi imate li, ako već ne volite „Željezničar“ i ako mu ne želite dobro, bilo kakvih ambicija lične prirode tipa uspjeha na poslu. Ako ste nesposobni idite, jer ne piše se dobro nikako timu sa Grbavice. Čudom se čudim da ti ljudi nemaju svakodnevne sastanke po bilo kojem struktrualnom sastavu i funkcijama u klubu.Pa ljudi radite nešto, izlazite u javnost, javljajte onima koji vole taj klub kako dalje. Ili će isti ti zljubljenici u plavu boju stalno nešto nagađati. Evo vam samo neka od pitanja na koje dugo vremena nema nikakvih odgovora osim gomila špekulacija. Šta je pomoćnim stadionom prodaje se, izdaje..., ko su ljudi dragi oni Arapi koji kao iz vedra neba padoše na Grbavicu.Ko ih dovede, šta je bilo, a šta je trebalo biti.Tu je i i pitanje iz kojih razloga i pobuda je otišao predsjednik kluba Edis Kovačević. Šta se desilo sa Južnom tribinom i početkom radova na izgradnji iste najavljenih po završetku prvog dijela sezone Premijer lige. O ćemu vi uopšte razmišljate, zašto stalna šutnja, znamo da ima i radnji koje nikako nisu bile u zakonski dozvoljene. Ne možda u vašem mandatu, ali bilo ih je prije. Zašto to javnost ne sazna. Bojite se ili se bojite za „Želju“. Ne bih rekao da je to u pitanju, jer se vidi gdje je klub. Možda vas je strah za sebe. Zatim novac i nepoznanice o tome. Koliko je „Željezničar“ dužani i kome. U slovo i broj sve javnosti iznesite, Z asve mora postojati trag novca, mora do u fening. „ Željzničar nije privatno vlasništvo. Zamislite, primjera radi, da spojite bivšeg predsjednika Senada Misimovića i Trenera Amara Osima. To je nemoguća misija, od toga nema ništa. A zašto je tako. Njih dvojicu uzimamo za primjer.Do kada će se uprava i svi vi važni u klubu kriti iza generalnog sponzora „ Manijaka“, najvatrenijih navijaća „Željezničara“ koji su ne jednom na samo oni znaju kakve načine spašavali klub. Oni su sasvim sigurno trenutno jedina svijetla tačka na Grbavici, Jedina. Ali to nije dugoročno riješenje, svi to znamo, samo ne rukovodeća kasta na Grbavici.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:06 pm

Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 310
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:09 pm

Dzezvar je napisao/la:
Zamislite, primjera radi, da spojite bivšeg predsjednika Senada Misimovića i Trenera Amara Osima. To je nemoguća misija, od toga nema ništa. A zašto je tako. Njih dvojicu uzimamo za primjer.Do kada će se uprava i svi vi važni u klubu kriti iza generalnog sponzora „ Manijaka“, najvatrenijih navijaća „Željezničara“ koji su ne jednom na samo oni znaju kakve načine spašavali klub. Oni su sasvim sigurno trenutno jedina svijetla tačka na Grbavici, Jedina. Ali to nije dugoročno riješenje, svi to znamo, samo ne rukovodeća kasta na Grbavici.
Do ovog trenutka se moglo čitati, odavde kreće standardno sranje. I lafo se pita "zašto je to tako"?! Pa jarane, to je tako jer je prvog generalni sponzor po nalogu drugog otjerao uz prijetnje i korištenje fizičke sile. I nemojte molim vas o spašavanju Kluba sa njihove strane. Nemoj nas ti Mujo više braniti Allaha ti.

A znate šta me najviše boli? To što su mi otupili emocije u ovih proteklih 6 godina, sasjekli ih do kraja. Od malih nogu gledam drame u zadnjim kolima i ispadanja klubova iz liga, idu kamere i snimaju uplakane face, vrisku, skiku, beznađe, i uvijek sam se onako usput zamišljao da se dovedemo u tu situaciju i da dočekam crne dane, da li bih vriskao ko plačičkapi ili bih bio jedan od onih što ostane na stadionu sat poslije utakmice i ne progovori ni riječi sa svojim društvom već gleda u tmurnu i neizvjesnu budućnost. Ništa od toga trenutno ne osjećam, osim ljutnje, gnjeva, mržnje. Za ove se ne puštaju suze. Ovima se treba uletjeti na teren u stilu navijača Saint-Etiennea ili Nanta i satrati sve i jedno, od do, da ne ostane ni kamen na kamenu. I eto, 90% smo u drugoj ligi i opet se nemaju muda pogledati istini u oči i reći ko je jedini, glavni i odgovorni za naše potonuće. Nikad mi pameti doći nećemo.
I ko što često iskreno i iz dubine srca pomislim da ***** zbog svoje naivnosti, lakomislenosti, povodljivosti i političke nepismenosti ne zaslužuju da imaju vlastitu državu, tako mislim da ni mi kao navijači, simpatizeri, zaljubljenici, pozeri i šta već sve ne ne zaslužujemo da imamo klub. Jednostavno smo to dokazali xy puta. Nek nam je Allah na pomoći.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:09 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Zasto se ne izadje u javnost sa imenima? Od cega je strah?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 310
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:10 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Naravno, iz stranaka Trojke.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:10 pm

Previše je dušebrižnika u medijima počelo da pljuje sve vezano za Želju. Niču kao gljive nakon kiše. Kada je trebalo dati neki svoj doprinos, onda su šutale kao ženski spolni organ. Sada pametuju.

Ovdje se mnogo pisalo o dva nepomirljiva EGA. Amarovom i Misimovićevom, ali je očito da mnogi imaju kratko pamćenje. Kad je Misimović došao u Klub, zatekao je stadion i pomoćni teren nalik arheološkoj iskopini i višemilionskoj finansijskoj dubiozi. Odmah je svojim sredstvima renovirao pomoćni teren (poklon), a potom i posudio novac kako bi mogli igrati protiv Balzana, Ferencvaroša i Standarda. Formalno je postao Predsjednik Nadzornog, a koju godinu nako toga i Upravnog odmora. Klub je bio TRANSPARENTAN po svim pitanjima. Napravljeni su i neki transferi- Bajić, Hadžiahmetović, Šabanadžović. O stadionu i oko stadiona ne želim pisati. To valjda svi znamo.

Dolazim do famoznog EGA dvojice Željovaca (Senada i Amara). Misimović organizuje sastanak sa Amarom sa ciljem angažovanja istog da obavlja samo one poslove koje zna - poslove trenera. Amar dolazi u pratnji Hadisa Zubanovića i uz pomoć "navijača" tjera Misimovića, a Amar nam objašnjava šta je to football i sve proslavlja sa svojom ekipom uz Violinu i šampanjac. Tada su kola krenula nezaustavljivo niz brdo. Još se nisu zaustavila. O kakvom EGU se pričalo.

Od uređenog Kluba smo stigli gdje jesmo, a sve zahvaljujući "Najdražem", a "Najdraži" nam opet šupljira putem medija.

[youtube]https://youtu.be/bu13hGpfi84[/youtube]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:11 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Naravno, iz stranaka Trojke.
jeste, zato su odobrili pare za jug :zid:
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:14 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Naravno, iz stranaka Trojke.
Eto vidis kakvi ste vi, vama su stranke ili stranka iznad interesa Zelje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mene boli neka stvar za bilo koju stranku, nisam simpatizer nijedne, samo sam za red i rad. Ova koji ti sipmatiziras i volis vise od Zelje je poznati devastator BiH drustva i njegove privrede, a nazalost Zeljo je na redu.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 310
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:17 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Naravno, iz stranaka Trojke.
Eto vidis kakvi ste vi, vama su stranke ili stranka iznad interesa Zelje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mene boli neka stvar za bilo koju stranku, nisam simpatizer nijedne, samo sam za red i rad. Ova koji ti sipmatiziras i volis vise od Zelje je poznati devastator BiH drustva i njegove privrede, a nazalost Zeljo je na redu.
Jarane svaki post ti je o strankama, botuješ i počinješ priču o strankama na Željinom forumu svaki put. Ne boli tebe za stranku, ti nisi simpatizer nijedne stranke, ti si očito aktivni član i operativac na terenu stranaka trojke. Daj argumente mangupe. Ime i prezime i argumente. U suprotnom si samo botina. Botina i ništa više. Imaš li dokaze? Imaš li imena i prezimena? Imaš li mi objasniti na koji način to čine? Nemaš, jer si botina jarane, u tome je stvar. A ako imaš bujrum, da svi pročitamo, da se okoristimo, da se okrenemo protiv te zločeste stranke. Bujrum, izvoli.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:19 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm
Previše je dušebrižnika u medijima počelo da pljuje sve vezano za Želju. Niču kao gljive nakon kiše. Kada je trebalo dati neki svoj doprinos, onda su šutale kao ženski spolni organ. Sada pametuju.

Ovdje se mnogo pisalo o dva nepomirljiva EGA. Amarovom i Misimovićevom, ali je očito da mnogi imaju kratko pamćenje. Kad je Misimović došao u Klub, zatekao je stadion i pomoćni teren nalik arheološkoj iskopini i višemilionskoj finansijskoj dubiozi. Odmah je svojim sredstvima renovirao pomoćni teren (poklon), a potom i posudio novac kako bi mogli igrati protiv Balzana, Ferencvaroša i Standarda. Formalno je postao Predsjednik Nadzornog, a koju godinu nako toga i Upravnog odmora. Klub je bio TRANSPARENTAN po svim pitanjima. Napravljeni su i neki transferi- Bajić, Hadžiahmetović, Šabanadžović. O stadionu i oko stadiona ne želim pisati. To valjda svi znamo.

Dolazim do famoznog EGA dvojice Željovaca (Senada i Amara). Misimović organizuje sastanak sa Amarom sa ciljem angažovanja istog da obavlja samo one poslove koje zna - poslove trenera. Amar dolazi u pratnji Hadisa Zubanovića i uz pomoć "navijača" tjera Misimovića, a Amar nam objašnjava šta je to football i sve proslavlja sa svojom ekipom uz Violinu i šampanjac. Tada su kola krenula nezaustavljivo niz brdo. Još se nisu zaustavila. O kakvom EGU se pričalo.

Od uređenog Kluba smo stigli gdje jesmo, a sve zahvaljujući "Najdražem", a "Najdraži" nam opet šupljira putem medija.

[youtube]https://youtu.be/bu13hGpfi84[/youtube]
Ma to je poznata mantara o dva ega. Misimovic, godopodin, vrijedan, posten, obrazovan. radnik, ovakav ne moze nikako da je egoista i nikako sa Amarom u istu recenicu. Nego pokusavaju relativizirati sve Morzove zlocine prema Zelji, pa puste pricu o dva ega.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet i 150 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija