Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:36 am

bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:30 am
barbarez je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:24 am
bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:06 am
Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
A da sad malo obrnemo pitanje i zapitqmo se sto su pravi ovi sto pisu saopstenja. Sto pale i sto klub kazne placa.
Zato sto su uradili nesto sto nikad niko nije u nasoj historiji. Stvarno su posebni.
A gdje sam rekao da su oni pravi? Ne kontam tu podjelu,bas retardirano razmisljate. Onaj trazi "bordo prijatelje" na nas nacin,rokni se odmah grob te ****.

Uradili su sta su uradili i zakazali su gdje su zakazali. Auf Wiedersehen i dajte nekome sansu ko mozda moze bolje,kazem mozda jer ovi ne mogu sigurno.
Ne vidim potrebu za ovo retardirano razmisljamo. Hoces diskusiju ,pokazi malo postovanja. Mogu i ja tebi svasta napisat,ali nidje veze...
Samo me zanima razmisljanje uradili su sta su uradili. Jesi svjestan sta su uradili. Ljudi dragi vi niste svijesni sta pricate. Ne pricamo o mrezama za golove.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:42 am

A nas koji nismo u kopu, ne rusimo stadion i nemamo talove a hocemo promjene ko yebe je li? Nas ne racunate ni ko frakciju? Pa nemojte tako pi.cka mu materina.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:43 am

Sada ocekuje reakciju uprave
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:43 am

Na dva jako respektabilna foruma je bila anketa ZA ili PROTIV Uprave i raja je rekla sta misli, Ne moze onaj imaginarni postotak biti glasniji i jaci od nas koji smo glasali za ostanak ove Uprvae. Sve ovo se instruise iz nekih drugih krugova i ovo nije glas navijaca.

Ja se ograđujemo od ovog saopstenja i po meni isto nije legitimno
Alea iacta est!
 
alombardo
Postovi: 993
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:43 am

Uradili su ČUDO ljudi, nešto nemoguće ovdje, sa kakvim neprijateljima su se borili, strankama, lopovim bivšim, beusima, savezima........
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:44 am

Sve sam vise za to da uprava preuzme odgovornost za stanje u kojem se nalazimo, korjenitim promjenama ili definitivnim odlaskom. Ali kad vidim ko ih i na kakav nacin tjera, nisam pametan... pitam se ko dolazi poslije, ako mu je ovo nacin da skloni ove trenutne.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3099
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:45 am

Koje ba saopstenje, koji navijaci, njih 10 , koliko navijaci podrzavaju kop i njihova razmisljanja pokazuje brojnost u istom tom kopu, ne budimo smijesni
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:45 am

Bila je anketa i na org-u, pa nek objave rezultate, plaćenici...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:45 am

Bankomat Zeljeznicar ili Fudbalski klub Zeljeznicar, odaberite, meni je stvar jasna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
alombardo
Postovi: 993
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:46 am

Oni su predstavnici ULTRASA
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:46 am

Bravo za saopštenje.Odlično napisano.
Hvala ali doviđenja.
Uprava napolje!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:47 am

Financijski stabilni a Miske da klubu 400 000 i sad cekaju pare pa da mu vrate :placeodsmijeha:
Ma Sjeverna Koreja vam nije ravna sta vi radite.

UPRAVA NAPOLJE!
1921-1987-2007
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:47 am

Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku
Alea iacta est!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:48 am

Ova trenutna grupa na Jugu nema kredibilitet da trazi bilo sta. Na osnovu cega oni misle da imaju ikakvo pravo da zastupaju misljenje navijaca Zeljeznicara? Sta je ova grupa dobrog donijela klubu u zadnje 3 godine? Eto da ih uporedim sa upravom u istom vremenskom periodu. Moze se slovom i brojem izracunati steta koju su "manijaci" napravili klubu. Najmanje posjecena tribina, rasuta, bez pravog vodje. Pameti nigdje, na Jugu nema covjeka da ti moze biti uzor i primjer u bilo cemu. O cemu onda da pricamo i skim da pricamo? Cuj 30 godina uz klub, a postratna balavurdija...
Da nije zalosno bilo bi smijesno. Nemam niti jedan razlog da ih branim nit sam ista pozitivno vidio sa tog Juga u zadnjih par godina. Jedna bruka i sramota u svakom smislu, nit su podsrka, nit su brojni nit ima klub kakve koristi od njih. Kad hocemo da mjenjamo sve, dajte onda i vi se kupite da vas ne gledamo i ne slusamo, neka dodju neki drugi pametniji i razumniji navijaci i supporteri u pravom smislu te rijeci. Da nije suspendovana Grbavica, ja bih vam prvi ponovo skandirao Jug napolje! Vi rizikujete svoje zivote i zdravlje jer nosite fantomke, bavite se kriminalom mimo stadiona, tucete se u sacekausama, ne rizikujete ga tako sto dlanovima i grlom navijate za klub. Manite se te demagogije. Sve ostale tribine trebaju biti ujedinjene da ne dozvolimo da nam klub vodi ULICA! Mi nismo ulica, mi smo radnicki klub i radnicka klasa koja zasuce rukave i radi, rjesava probleme. Vi nemate veze sa ovom filozofijom, nacinom razmisljanja, nemate veze sa Željezničarom! Postali se svrha sami sebi. Ako imenom i prezimenom znamo ko nas to predstavlja u upravi, onda i ovi sto traze njihovu smjenu a predstavljaju neku grupu, neka se potpisu da vidimo kakvi nas to intelektualci predstavljaju.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk



Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sri nov 14, 2018 11:48 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:48 am

Ajzea je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:42 am
A nas koji nismo u kopu, ne rusimo stadion i nemamo talove a hocemo promjene ko yebe je li? Nas ne racunate ni ko frakciju? Pa nemojte tako pi.cka mu materina.
Postujem ja svacije misljenje. Ja samo kazem da se ljudima kace fule i promasaji,a zaboravlja se koliko i sta su uradili. A sto je najgore pricaju im oni koji su u zadnje 2 godine toliko stete nanijeli klubu i ostetili budzet u vremenu kad nam svaka marka treba.
Mene uprava ne zanima,sutra nek odu,ako ce doci bolji. Zeljo iznad svega,ja sam licno samo doticao da unistavamo samo svoj stadion ,sto nikad nije zabiljezeno prije. Da pljujemo i omalovqzavamo uradjeno,kao da su ljudi samo obrisali prljave stolice.
A ko ih proziva brate ...budimo posteni.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:49 am

"Naša odluka nije donešena zbog jednog poraza, zbog jedne loše utakmice, već kontinuirano lošeg vođenja kluba u rezultatsku dubiozu u svim starosnim kategorijama"
How Yes No :zid: :zid:
 
teatrale36
Postovi: 1150
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:49 am

starigrad je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:43 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:17 am
Da li se nase rukovodstvo ima namjeru žaliti na odluku Disciplinske komisije. S obzirom da je ovo incident koji se je desio nakon zavrsetka utakmice (kada su "navijaci" utrcali u teren) i da li je moguce traziti od Saveza da kaznu preinaci samo u novcanu ili da zatvori juznu tribinu.

Mislim da je kazna previse rigorozna kada smo svjedoci sta se sve desava na drugim stadionima
koliko sam upratio, i u sirokom, i u mostaru, i u tuzli, takodjer, incidenti nakon zavrsetka utakmice. osim toga, ulijetanje kod nas se desilo kolo ranije. u posljednjem kolu medjusobna tuca navijaca na tribini. vezani incidenti. ako zatvore samo jug, kako sprijeciti da ovi sa juga, ako imaju takve namjere, dodju na istok ili sjever i ponove gluposti? problemi bi se mogli samo produbiti.

mada mi nije drago zbog suspenzije, mislim da moze i biti dobra za nas same, nek se glave, ako je to uopste moguce, malo ohlade.
Ma mislim ja da dosta i ovoj garnituri u klubu sad odgovara suspenzija, nekako smo prelako dobili ovu suspenziju, mislim jeste bilo ulijetanje ali proslo kolo, i ni blizu nekog incidenta ko protiv Slavije, neki dan pobije se njih desetak na tribiinama i to sve sami balavci ni blizu nekog belaja da se sad suspenduje stadion i svi normalni navijači ostanu uskraćeni za utakmicu.
Mislim za sta dadosmo pare za godišnje karte? Kup nismo ni dočekali , počele su ove kazne, necemo skupiti ni 16 utakmica kući ove sezone umjesto planiranih 20.
Nadam se da ce se zaliti ima dovoljno vremena za kvalitetnu žalbu bar imamo milion pravnika u klubu!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:50 am

Miske NI MILIMETRA!
Amare vrati se!

ZAJEDNO MORATE POMOĆI ŽELJU!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:51 am

Opet pitam ko su predstavnici ovih Manijaka, da li su to "vodje" ili je neko drugi.

Prije su predstavnici navijaca bili rahmetli Đilda, Java, Keno, Žuti pa su ti isti znali ispred navijaca i reci sta zele i misle i raja ih je postovala. Prije su te vodje dolazile na utakmice u plavom a ne kao ovi sada ULTRASI u crnom.
Te prijasnje vodje su stajale iza svojih odluka.NEKA SADA IZADJU TE VOĐE I NEKA KAŽU DA SU ONI POTPISALI OVO SAOPŠTENJE
Alea iacta est!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:52 am

Kada se već izdaje saopštenje, onda stisneš muda pa izađeš u javnost, da se vidi glavom i bradom ko stoji iza saopštenja. Ovako svaka šuša može napisati šta ga svrbi i objaviti. Ovo saopštenje ne predstavlja mene, a koliko vidim ni veliki broj ostalih navijača FK Željezničar. Možete s njim obrisati dupe i sebi i onom ko vas finansira.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija