Moderator/ica: storm_raider

 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 155
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:20 pm

Svaka cast kvalitet na postu, svi zeljovci sa kojima sam razgovarao na ovu temu imaju identicno misljenje.
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:26 pm

Jedini ispravan put za Zelju je nacin na koji se radilo za vrijeme Misimovica. Ne kazem da treba doci Misimovic ali treba na takav nacin raditi.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:39 pm

Ja bi volio da mi kao narod imamo bar malo strpljenja, mnogo stvari bi išlo lakše.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:44 pm

Hvala Bogu nece Misimovic, a pogotovo nece najveci grobar kluba, mister kamatar.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:54 pm

santakuruz je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:26 pm
Jedini ispravan put za Zelju je nacin na koji se radilo za vrijeme Misimovica. Ne kazem da treba doci Misimovic ali treba na takav nacin raditi.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Apsolutno ili nastaviti ovim putem i pojacati Upravu. Samo strpljenja malo, ovi namjerno talasaju ali hvala Bogu, raja je dosta svjesna situacije.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 12:55 pm

Ako se vrati Gredic mozemo slobodno pisati federalnu a moguce i kantonalnu.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:16 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:55 pm
Ako se vrati Gredic mozemo slobodno pisati federalnu a moguce i kantonalnu.
Jeste. A inace nas je dosad vodio Florentino Perez sa svojom ekipom. Ponovo pravimo "mučenike" kao i od Basica. Ljudi bili posteni i to je to, dosli kad niko nije htio, hvala. Navijaci izgurali s akcijama, ovi nisu krali i rovarili, poslovali odgovorno, hvala. Dosla ta evropa, super. Oko investitora neujedinjen i podijeljen upravni odbor, vec polahko dolaze licni interesi. Bekrija im maglu prodavao, uzimao ih kao levate. Biletarnicu nisu mogli realizovati, ustvari dvije šupe. Sramotna organizacija evropskih utakmica. Moglo se uzeti jos 300 milja u onoj nevidjenoj videotonskoj euforiji. Prodalo bi se 2 milje dresova samo sa je bilo, da ne govorim o majicama i fan zonama, reklamama, godisnjim kartama. Umjesto da prodamo 3, mi prodamo milju.
Prevazna pobjeda da ne bi usli u neku seriju negativnu u koju cesto udjemo, a sljedeca je Banja Luka. Bravo za Jug. Igraci su mi odvratni, igraju kad hoce i kako hoce. Nazalost, seljacici koji ne bi nekada medju 25 mogli biti sad su glavne poluge. Kad je evropa na glavu se bacaju, u prvenstvu na losim terenima se sklanjaju. Posusje i Slogu im nikad necu halaliti, pogotovo Doboj. Ono je nesto najogavnije sto sam gledao. Na zimu se zahvaliti vecini. Moze Zeljo biti 8 i sa Sabicem, Al Jaberom, Mufticem i nekoliko igraca iskusnijih iz ove ekipe.
U Banja Luci ide sklananje pickica, 2 : 0 vec u 25.minuti. Ekipa koja ne smije stati ispred Jakovljevica ne treba ni ici tamo. A inace njima je do trenera, prvo Edis, ssd Basic, oni ne valjaju...
Zadnja izmjena: Mulalic Edis, dana/u ned nov 05, 2023 1:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Grande Miske 💪
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:16 pm

Ja nikako ne mogu prežaliti Bašića

Ocigledno da zamjene nema,a nema ni nekih kandidata

Samo mi nije jasno sto mu nisu vise igrali Jaber i Haracic
 
adi172
Postovi: 278
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:21 pm

Jesam li samo ja jučer osjetio djelić atmosfere kao u danima pobjede i tjeranja Misketa ?
Čini mi se da opet ide velika borba, ovaj put uzaludna
Evropu ne možemo ni čajnoslu ugrabiti
A “investitori” su spremni
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:24 pm

adi172 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 1:21 pm
Jesam li samo ja jučer osjetio djelić atmosfere kao u danima pobjede i tjeranja Misketa ?
Čini mi se da opet ide velika borba, ovaj put uzaludna
Evropu ne možemo ni čajnoslu ugrabiti
A “investitori” su spremni
Ni slicno. Ne moze se porediti situacija. Manje - vise svi navijaci su ujedinjeni. Kad nisi imao nista, nismo ni trazili puno. Sad smo dobili nesto, pa pokusavamo jos malo vise traziti sto je normalno. Ovi nisu za toga, kako na zapadu tako i na terenu. Jednostavno, ovaj Zeljo u svim segmentima mora i moze dosta bolje.
Grande Miske 💪
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:27 pm

super1 je napisao/la:
sub nov 04, 2023 9:00 pm
Možete me razapinjati nakon ovoga ali mislim da je Bekric i ovaj put pronašao par igrača ( Boljevic, Jabar, Dubakcic, Selimović) s malim parama koje koštaju klub ali očigledno bivši trener to nije koristio dovoljno
S ovim se potpuno slažem i ne vidim zašto bi te iko "razapinjao" zbog toga. Zna rumenko loptu, problem su njegove karakterne osobine i refleksija njegovih odluka na širi krug ljudi (sve nas navijače).
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:49 pm

adi172 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 1:21 pm
Jesam li samo ja jučer osjetio djelić atmosfere kao u danima pobjede i tjeranja Misketa ?
Čini mi se da opet ide velika borba, ovaj put uzaludna
Evropu ne možemo ni čajnoslu ugrabiti
A “investitori” su spremni
Veci nas je to osjetila i to je tako nazalost.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 1:50 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
ned nov 05, 2023 1:16 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:55 pm
Ako se vrati Gredic mozemo slobodno pisati federalnu a moguce i kantonalnu.
Jeste. A inace nas je dosad vodio Florentino Perez sa svojom ekipom. Ponovo pravimo "mučenike" kao i od Basica. Ljudi bili posteni i to je to, dosli kad niko nije htio, hvala. Navijaci izgurali s akcijama, ovi nisu krali i rovarili, poslovali odgovorno, hvala. Dosla ta evropa, super. Oko investitora neujedinjen i podijeljen upravni odbor, vec polahko dolaze licni interesi. Bekrija im maglu prodavao, uzimao ih kao levate. Biletarnicu nisu mogli realizovati, ustvari dvije šupe. Sramotna organizacija evropskih utakmica. Moglo se uzeti jos 300 milja u onoj nevidjenoj videotonskoj euforiji. Prodalo bi se 2 milje dresova samo sa je bilo, da ne govorim o majicama i fan zonama, reklamama, godisnjim kartama. Umjesto da prodamo 3, mi prodamo milju.
Prevazna pobjeda da ne bi usli u neku seriju negativnu u koju cesto udjemo, a sljedeca je Banja Luka. Bravo za Jug. Igraci su mi odvratni, igraju kad hoce i kako hoce. Nazalost, seljacici koji ne bi nekada medju 25 mogli biti sad su glavne poluge. Kad je evropa na glavu se bacaju, u prvenstvu na losim terenima se sklanjaju. Posusje i Slogu im nikad necu halaliti, pogotovo Doboj. Ono je nesto najogavnije sto sam gledao. Na zimu se zahvaliti vecini. Moze Zeljo biti 8 i sa Sabicem, Al Jaberom, Mufticem i nekoliko igraca iskusnijih iz ove ekipe.
U Banja Luci ide sklananje pickica, 2 : 0 vec u 25.minuti. Ekipa koja ne smije stati ispred Jakovljevica ne treba ni ici tamo. A inace njima je do trenera, prvo Edis, ssd Basic, oni ne valjaju...
Zelji i jest dovoljno da ima postene ljude u rukovodecim strukturama i da iskoriste puni potencijal onoga sto imimamo, pa gdje bi nam bio kraj.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 2:41 pm

Joj terena u Mostaru. I to star 3 mjeseca :placeodsmijeha:
Pa naš je kao sa Wembleya
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 3:01 pm

Ja sam za prodaju ali samo igrackog kadra i omladinskog pogona.
Dodji ulozi, napravi rezultate i svu zaradu od evrope, titule, evrope uzmi sebi.
Stadion i imovina ostaju u vlasnistvu kluba i nikad ne smiju biti predmet prodaje
Alea iacta est!
 
Norsborg
Postovi: 313
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 3:18 pm

cipiripi je napisao/la:
ned nov 05, 2023 3:01 pm
Ja sam za prodaju ali samo igrackog kadra i omladinskog pogona.
Dodji ulozi, napravi rezultate i svu zaradu od evrope, titule, evrope uzmi sebi.
Stadion i imovina ostaju u vlasnistvu kluba i nikad ne smiju biti predmet prodaje
Da,tako su se prodali oba Manchestera,Chelsea, Liverpool,PSG. I mnogi drugi.
Dosta je vise parole "nikom te ne damo".
 
mismoZeljo
Postovi: 26
Pridružen/a: ned nov 05, 2023 11:38 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 3:20 pm

Pozdrav svim iskrenim Željovcima!
Forum pratim od prelaska sa onog tamo. Nisam nikad pisao, nadam se ćemo fino razgovarati o našem Želji.

Sinoć veoma važna 3 boda, definitivno da Al Jaber, treba dobiti više minuta. Boljević bi mogao da bude pravo pojačanje, do sad dvije utakmice više nego dobar, sinoć asistencija. Po mom mišljenju Haracic treba da igra ispred Krpića ili obojica da počinju. Krpić ne može sam da igra.

Što se tiče ostavke Kovacevica, odavno nije bio bolji čovjek u pravi, da je radio za korist Želje, nažalost ove sezone rezultati su ispod očekivanja, sreća pa i ostali loše igraju (Velež, Široki)
Željo je godina rob pojedinih ljudi, skoro 15 godina. Dolazak novih ljudi, mislim da ponovo može ujediniti sve navijače. Jer smo nažalost od 2018 podijeljeni Amar Osim vs Senad Misimović.
Veliki pozdrav plava nacijo!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 3:38 pm

Pa imali smo na ljeto upita za Muftica, Drinu i Amoaha, imat cemo ih i na zimu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 3:43 pm

Sky1 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 1:50 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
ned nov 05, 2023 1:16 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned nov 05, 2023 12:55 pm
Ako se vrati Gredic mozemo slobodno pisati federalnu a moguce i kantonalnu.
Jeste. A inace nas je dosad vodio Florentino Perez sa svojom ekipom. Ponovo pravimo "mučenike" kao i od Basica. Ljudi bili posteni i to je to, dosli kad niko nije htio, hvala. Navijaci izgurali s akcijama, ovi nisu krali i rovarili, poslovali odgovorno, hvala. Dosla ta evropa, super. Oko investitora neujedinjen i podijeljen upravni odbor, vec polahko dolaze licni interesi. Bekrija im maglu prodavao, uzimao ih kao levate. Biletarnicu nisu mogli realizovati, ustvari dvije šupe. Sramotna organizacija evropskih utakmica. Moglo se uzeti jos 300 milja u onoj nevidjenoj videotonskoj euforiji. Prodalo bi se 2 milje dresova samo sa je bilo, da ne govorim o majicama i fan zonama, reklamama, godisnjim kartama. Umjesto da prodamo 3, mi prodamo milju.
Prevazna pobjeda da ne bi usli u neku seriju negativnu u koju cesto udjemo, a sljedeca je Banja Luka. Bravo za Jug. Igraci su mi odvratni, igraju kad hoce i kako hoce. Nazalost, seljacici koji ne bi nekada medju 25 mogli biti sad su glavne poluge. Kad je evropa na glavu se bacaju, u prvenstvu na losim terenima se sklanjaju. Posusje i Slogu im nikad necu halaliti, pogotovo Doboj. Ono je nesto najogavnije sto sam gledao. Na zimu se zahvaliti vecini. Moze Zeljo biti 8 i sa Sabicem, Al Jaberom, Mufticem i nekoliko igraca iskusnijih iz ove ekipe.
U Banja Luci ide sklananje pickica, 2 : 0 vec u 25.minuti. Ekipa koja ne smije stati ispred Jakovljevica ne treba ni ici tamo. A inace njima je do trenera, prvo Edis, ssd Basic, oni ne valjaju...
Zelji i jest dovoljno da ima postene ljude u rukovodecim strukturama i da iskoriste puni potencijal onoga sto imimamo, pa gdje bi nam bio kraj.
Naravno da nije dovoljno
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 05, 2023 5:00 pm

ISB87 je napisao/la:
ned nov 05, 2023 9:17 am
a kad je vakat za investitora? vazda nije vakat. vakat je bio prije 10-15 godina.
dugove nikad necemo svest na 0, imovinu cemo vazda imat.
treba to odraditi na pravi nacin, al ne moze se cekat zakon o sportu jer je sve to klimavo.
A koji je to način a da nas neko ne prevesla i ugasi.
Koje su to po tebi garancije, volio bih da nam kažeš.
Svi znamo da nam novac treba, da ga skupo ne platimo.
Plava porodica me ubi u pojam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], pestabudimpesta i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija