Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:29 pm

Jedino je Široki u goroj formi od nas, jedna pobjeda u osam odigranih utakmica. Ispuhala sreća izgleda, moglo bi i kod njih biti promjena na trenerskoj poziciji.
Fear of the Maniacs!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:30 pm

Kakva je ovo namjestaljka, pogledajte dva gola borca u zadnjim sekundama..
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 8:31 pm

Prije će pitari u evropu nego i mi i Široki i Velež
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:00 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:12 pm
neroazzuro je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:10 am

Rodila te majka kako nam samo zrelo kontinuirano otvaraš oči...
Pa što ne reče da si ih u tih 85 minuta dole nadigrao (da ne kažem razvalio igrom) i samo zbog neiskustva trenera izgubio 2 boda??? Suština je bolan da si bio u rangu ili bolji od tog zrinjskog zahvaljujući nečijem vođstvu i viziji kluba. Zrinjskom koji je i tad imao politiku i savez iza sebe. TAJ NEKO JE SENAD MISIMOVIĆ, i džaba to godinama pokušavaš minimizirati. Evo da ti ( i božidaru i mulalicu i onom zfc i teatraleu i sl. istomišljenicima) ponovim, nećeš više naći onakvog predsjednika da radi džaba. Nećeš. Tj. nećemo, sve dok smo U.G.
Ovu patetiku iz nastavka posta tipa zbijmo redove, dajmo podršku, napravimo huk s tribina ne bih puno komentarisao. Dajemo evo petu godinu i šta imamo?
Đe su ti silni željovci s vizijom??? Ako ih i ima zadeverani su svojim firmama i poslovima i njihovo vrijeme je jako skupo. Posebno imajući iskustvo koje s nama kao navijačima imaju s kraja 2018. kad smo pokazali kako cijenimo nečiji trud ponašajući se kao obična marva, razularena masa. Đe je sad ona hoćemo titulu, kup ne slavimo i sl.?
Možda da opet zovemo babuku kojeg "traži Dinamo"?
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
Tolike godine a lazes da nemas nista protiv gospodina Misimovica. Nismo djeca, naravno da imas mada je to neka druga prica. Napisati za covjeka koji je zaradio nekoliko desetina miliona da je nista vise nego solidan, nije nista drugo do bezocno laganje. Ne ide sa godinama. Gospodin Misimovic je za historiju Zeljeznicara jedna od 5 najbitnijih osoba a to nije samo zbog infrastrukturalnih uspjeha i stabilizacije Zeljeznicara vec jer je dokazao da se moze u moralno, infrastrukturalno, sistematski, emotivno narusenom drustvu i drzavnom uredjenju izdici iz sivila i biti svjetao primjer kako Zeljeznicar treba da funkcionise.

Siptomaticno je kako ti uvijek, bez presedana skaces na pomen gospodina Misimovica ne bi li umanjio njegov nesebican doprinos unaprijedjivanju Zeljeznicara ne samo kao kluba, vec kao jedne citave cjeline, gdje pri tomu nisi bio za Amara, ali si bio protiv gospodina Misimovica. To dvoje je u kontrastu, obzirom da ako si bio protiv gospodina Misimovica bio si i za Amara jer je on bio jedina alternativa.

Da se ne zaboravi a nece, navijaci Zeljeznicara bez oraha u dzepovima nemaju bas toliko kratko pamcenje: pored svi pritisaka domacih izdajnika, frakcije koju je Amar Kamatar gura svim silama gdje istome nije odgovaralo da Zeljeznicar osvoji titulu tadasnji sastavi Upravnog i Nadzornog Odbora na celu sa gospodinom Misimovicem su pokazali kako se vodi klub savjesno. Sve to u najkriminalnijoj ligi na svijetu.

Mozes ti do sutra ponavljati kako nemas nista licno, ali imas jer svaki tvoj upis to govori. Je li te nekada zeznuo u poslu ili ti je zatvorio vrata, pa sta da ti kazem. Njegov poslovni uspjeh govori dovoljno za njega, a za tebe tvoj.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:10 pm

Nemam riječi na ove nebuloze, yebo UDBU oca mi. Čuj domaći izdajnici. Svašta će čovjek pročitat ovdje. A ne znaš ko sam, čime se bavim, i jesam li i šta napravio u životu. I to bez stranke, i prvog safa moliću lijepo.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:11 pm

igla je napisao/la:
sub apr 15, 2023 8:31 pm
Prije će pitari u evropu nego i mi i Široki i Velež
200% imamo prva tri, pitanje je samo ko ce zavrsiti drugi a ko treci, Borac ili Kromolj. Nama ostaje nada da nekim cudom budemo cetvrti jer se i Sirokom kao i nama vratila sva guzovaca, a jos se i Velezu treba vratiti.
 
neroazzuro
Postovi: 1924
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:19 pm

Vukotić i onih ostalih par momaka iz tadašnje uprave su zajedno s Misimovicem dio iste ekipe. To su više puta ponovili i sami. Tako da...
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:23 pm

Spominjati Elsnera i Djermanovica, a ne spomenuti Stevanovica, Graovca, Lendrica, Zakarica koji su redom postajali najbolji igraci lige je tesko okarakterisati kao bilo sta drugo nego maliciozno.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:32 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 9:10 pm
Nemam riječi na ove nebuloze, yebo UDBU oca mi. Čuj domaći izdajnici. Svašta će čovjek pročitat ovdje. A ne znaš ko sam, čime se bavim, i jesam li i šta napravio u životu. I to bez stranke, i prvog safa moliću lijepo.
Naravno da su domaci izdajnici cim su odgovorni za stanje u kojem se nalazi Zeljeznicar sada. Ovo danas su posljedice tjeranja jedne grupe mladih, entuzijasticnih, obrazovanih i pismenih ljudi, a prije svega navijaca iz struktura Zeljeznicara. Danas vidimo gdje smo iskljucivo zakvaljujuci tomu. Dakako ukoliko impliciras da je gospodin Misimovic napravio svoj uspjeh u zivotu uz stranku, a uz to impliciras da je poslove zavrsavao u dzamiji bojim se da ces isto morati dokazati na sudu. Vidis i ja sam bez stranke napravio mnogo toga, bio sam jedan od glavnih inzinjera na naftnim iskopinama u Juznoj Americi u doba kada je Siemens otkupljivao mlade inzinjere iz Energoinvesta pa uz licni poslovni uspjeh nikada ne bih mogao napisati da je recimo gospodin Badzak solidan biznismen, a kamo li gospodin Misimovic. Nasa je sreca sto je taj covjek i dan danas blizu Zeljeznicara.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:34 pm

kvalitet je napisao/la:
sub apr 15, 2023 8:29 pm
Četiri kluba apsolutno ravnopravna u borbi za Evropu, ništa za nas nije izgubljeno u ligi, daleko od toga. Nadam se da su igrači svjesni toga.
Ovo isto neki paralelni svemir gdje se ekipe bore da ne odu u europu 🤣🤣🤣
Ne zna se ko je gori, eto nekako i Velež i kone se nirmalizuju, ali kad se sve sabere i oduzme 5 ekipa konkurišu za 3 mjesta, a nisu sigurni protiv zadnjeolasirane ekipe da kažu dobijamo 100%
Ludilo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1862
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:34 pm

svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:19 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm


Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
hahaha pa imamo i mi oci i vidimo kako igra i znamo sta ocekivati od njega. Hvala Bogu pa jos igra i mozemo gledati tog majstora sa loptom.
Maloprije izjava Rendulica i govori kako nam je Stila najbitiniji igrac ili nas je zamaskirao strucnjak.
Slobodno ti gledaj tog majstora, nemam ja nista protiv.Samo to za mene nije ozbiljan fudbal, vec mahalski.Doduse, klub je isti takav.Ide pod ruku to dvoje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:35 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:34 pm
kokoška je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:30 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:22 pm

Haracic nikad nije dobio pravu priliku nazalost.
Kako ce dobiti, bitnije je Aru vratiti do ljeta u formu da moze naci kakav angazman
Ma nije dobijao pravu priliku i bez Are,ipak je bitniji haver Dzenis bio u napadu.
I to sto kazes
 
SamoNapad
Postovi: 420
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:38 pm

Ovo je dio sezone kad dolazi na naplatu rad iz prethodnog perioda. Realno je da Zrinjski bude prvi, Borac ili Sarajevo drugi i treći. Borba ce biti između nas Širokog i Veleža. Najmanje loš će biti 4 ekipa u Evropi. Mi smo bili auto sa ispuhanim gumama za koje smo se nadali da ce se dokotrljati do cilja. Imamo dovoljno vremena i utakmica da pokazemo da zasluzujemo to
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:38 pm

kvalitet je napisao/la:
sub apr 15, 2023 8:29 pm
Četiri kluba apsolutno ravnopravna u borbi za Evropu, ništa za nas nije izgubljeno u ligi, daleko od toga. Nadam se da su igrači svjesni toga.
Velež i Sarajevo imaju bolji momentum i atmosferu.

Ja sam bio siguran da uzimamo kup.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:43 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 9:34 pm
svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:19 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:19 pm


Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
hahaha pa imamo i mi oci i vidimo kako igra i znamo sta ocekivati od njega. Hvala Bogu pa jos igra i mozemo gledati tog majstora sa loptom.
Maloprije izjava Rendulica i govori kako nam je Stila najbitiniji igrac ili nas je zamaskirao strucnjak.
Slobodno ti gledaj tog majstora, nemam ja nista protiv.Samo to za mene nije ozbiljan fudbal, vec mahalski.Doduse, klub je isti takav.Ide pod ruku to dvoje.
Ma nije Štila najveći problem, čak ne bi bio ni problem sa ostali igraju kako bi trebali. Imaš jednog Beću koji sa svojih 20 godina pretrči manje od Bekrića kad igra, jednog Mekića koji puno zuji ali malo meda daje, Hodžića koji je totalno potonuo, Dženisa, Hajdara...sve igrači koji prema naprijed nikakve koristi od njih (mada bi od nekih i trebalo jer su po vokaciji ofanzivnije orjentisani), a ovi koji su "destruktivci" ljudi ih prolaze ko ćunjeve. U suštini ekipa nam tako igra da niko ne želi napadati i naći se u prilici da zabije gol, a niti žele doduše možda i ne mogu zaganjati protivnika i uzeti loptu. Pa se branimo tek kad nam protivnik dođe na 20m a tad je već kasno, a napadamo sa 1-2 igrača.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:45 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:42 pm
svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 7:19 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:19 pm


Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
hahaha pa imamo i mi oci i vidimo kako igra i znamo sta ocekivati od njega. Hvala Bogu pa jos igra i mozemo gledati tog majstora sa loptom.
Maloprije izjava Rendulica i govori kako nam je Stila najbitiniji igrac ili nas je zamaskirao strucnjak.
Pa Štila u karijeri nije više uklizavao, borio se i trčo nega sada u Želji. Čuj nisu golovi i asistencije reper nečijeg ostvarenja. Svašta.
Al nije nikad bio ni sporiji, ni slabiji u duelu, ni drveniji.

On je majstor kad ima loptu u nogama i kad ima vremena, kad nije pod pritiskom. Ja evo sumnjam da bi igrao u Zrinjskom.

Nama je koristan jer igramo traljavo i zavisimo od tog jednog poteza i individualnog kvaliteta.
Sve njegove izgubljene lotpe, duele trpimo zbog nade da će nešto izmisliti, jer kroz igru to ne možemo.

Mislim, glupo je sad i pričati o ovome. Nije nam ovo ni blizu vrha na listi loših stvari.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1325
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 9:56 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 9:10 pm
Nemam riječi na ove nebuloze, yebo UDBU oca mi. Čuj domaći izdajnici. Svašta će čovjek pročitat ovdje. A ne znaš ko sam, čime se bavim, i jesam li i šta napravio u životu. I to bez stranke, i prvog safa moliću lijepo.
Neko kome je uzrećica "oca mi" teško da može biti 1965. godište.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 10:04 pm

Molim potparole da me stave na ignore.Da budete rahat. Čuj onoga nakav sud i dokazivanje spominje, da Bog mili sačuva i sakloni. Zadnji put ću ponoviti da na vašu žalost znam šta se u Želji dešava zadnjih 25 godina i to sve ono što se ipak u znatnoj mjeri (zahvaljujući pravim momcima i Željovcima) drži izvan očiju i ušiju javnosti, i bolje je za sve da se ne zna. Nemojte meni braniti i biti potparoli nikome. Bezgrešnih nema. Krčmili su Željine pare mnogi. I to ne domaćinski. Tako da ohladite, popustite, ignorišite. Niste u pravu, odnosno meni niste, a znate samo ono što vam se servira da čujete, i zato slijepo branite. Ne može i ne ide to tako.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 10:38 pm

Futsaleri dobili 8:2. :palacgore:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 10:43 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 10:04 pm
Molim potparole da me stave na ignore.Da budete rahat. Čuj onoga nakav sud i dokazivanje spominje, da Bog mili sačuva i sakloni. Zadnji put ću ponoviti da na vašu žalost znam šta se u Želji dešava zadnjih 25 godina i to sve ono što se ipak u znatnoj mjeri (zahvaljujući pravim momcima i Željovcima) drži izvan očiju i ušiju javnosti, i bolje je za sve da se ne zna. Nemojte meni braniti i biti potparoli nikome. Bezgrešnih nema. Krčmili su Željine pare mnogi. I to ne domaćinski. Tako da ohladite, popustite, ignorišite. Niste u pravu, odnosno meni niste, a znate samo ono što vam se servira da čujete, i zato slijepo branite. Ne može i ne ide to tako.
Vidis znam i ja sve na vasu zalost. Ne samo u zadnjih 25 godina, vec dosta duze da ne kazem dublje. I ko je kakvu svalerku vodao i ko je kome namjestao poslove. Bas zato sto znam pisem ovo sve a bez ikakvih oraha u dzepovima. Ti si taj koji se upali na spomen gospodina Misimovica svaki put a onda se povlaci kao sada. Doci ce vrijeme za obracun sa svima a to je mnogo blize nego sto vecina smatra.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija