Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:58 pm

Znači od aprila sljedeće godine nema para, sve se rastalilo :mrgreen: :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:59 pm

Ja ozbiljan a vi standardno se zajebavate :-)
21 10 4

Petrović Slavko
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:Koliko je sad tačna ta info, da nije neka bombica,može li mi iko potvrditi pa makar u pp.

I može li iko postaviti emisiju tu kada uploaduju na net?Bicu mu zahvalan.
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank

Upload sam tu, samo sačekaj dok se konvertuje video
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:00 pm

nije to nego je uprava skontala da su igrači bolje igrali kad su plate bile neredovne, pa se vraćamo na sistem plata nema, kad bidne biće, gospođo ne dajem ja plate ja samo čitam vijesti... :ganja: :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:02 pm

ChWilla je napisao/la:nije to nego je uprava skontala da su igrači bolje igrali kad su plate bile neredovne, pa se vraćamo na sistem plata nema, kad bidne biće, gospođo ne dajem ja plate ja samo čitam vijesti... :ganja: :rofl:
ima smisla vidi čelika :)
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:04 pm

a nama što podržavamo upravu na forumu predviđene plate do 31.1.2017. poslije nema ništa :(
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:04 pm

Ajzea je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
Musa se cinio kao dobar trener dok nije dokazao suprotno. Cak je bio spakovao kofere da dodje na Grbavicu ali su iz Sirokog uletili i doveli ga (to mu je mislim bio 2 mandat na klupi Sirokog a ovo sad mu je 3 mandat).
I budite strpljivi, ljudi iz UO su vise puta objasnili da imaju plan A, plan B i plan C. Nista se u finasiranju me mjenja, imamo novac za plate igraca do 31.3.2017. Ovih trenutno. Zato sabur braco i polako, vise vjere u sve u Zelji i oko Zelje.
Dobro ovo pročitajte. :)

Znači prvog aprila nema plata? Eh, hoće se sjebati igrači kada ih na dan šale obavijeste da nema novaca u klubu. Misle da je zajebancija, a ovi mrtvi ozbiljni...
cala je napisao/la:Od ovih nasih vec poznatih, samo Vlado dolazi u obzir. Uvijek sam se divio tom covjeku i moze rame uz rame sa Amarom i Husrefom.
Svidja mi se sve sto je Amar rekao u emisiji. Imaju sve crno na bijelo i brzo ce ovo rijesiti a onda cekamo Koldzinih 100 ili 200 milja, koliko je vec rekao :ganja:
Ni slučajno, odbiti taman da nam pet miliona daju !
Jarane htjeli mi ili ne, nama treba podrska svih nivoa vlasti za izgradnju stadiona. Naravno klub ne smije dozvoliti nikakve ucjene ili ugradjivanja u projekat.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:04 pm

vrbanjusa je napisao/la:Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
Musa se cinio kao dobar trener dok nije dokazao suprotno. Cak je bio spakovao kofere da dodje na Grbavicu ali su iz Sirokog uletili i doveli ga (to mu je mislim bio 2 mandat na klupi Sirokog a ovo sad mu je 3 mandat).
I budite strpljivi, ljudi iz UO su vise puta objasnili da imaju plan A, plan B i plan C. Nista se u finasiranju me mjenja, imamo novac za plate igraca do 31.3.2017. Ovih trenutno. Zato sabur braco i polako, vise vjere u sve u Zelji i oko Zelje.
Sto znaci ili da se dzeko prida ili da mi nekog prodamo ili da uleti kakav generalni sponzor. Nezz koliko nam je sada mjesecno novca potrebno jer nisu tu samo plate igraca tu je i radna zajednica i sve i vracanje duga za porez i sve ostalo. Sa dva pretkola evropa lige mislim da bi to bilo dovoljno za 3-4 mjeseca da klub finansira sve obaveze. Ono sto nas moze radovati je da smo dugovanja dosta vratili i da smo makar tu rahatniji slobodniji

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:07 pm

Hurmasica je napisao/la:a nama što podržavamo upravu na forumu predviđene plate do 31.1.2017. poslije nema ništa :(
Ima poslije od biroa 3 mjeseca :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:08 pm

hardwell je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Nema u BiH trenera za Zelju, sem Amara realno !

Musa, Husref, Jagodic, ... nista
Daj nam Felixa Magatha.

Kako nema!? 70% trenera nadigralo Edisa Mulalića sa daleko slabijim sastavima.

Široki, Sloboda, Sarajevo, Čelik, Mladost DK, Travnik, Velež, Drina Zvornik(prvo poluvrijeme)...
I mi samo jednu utakmicu izgubismo u ovoj polusezoni pod Sabljinim vodstvom. Čini mi se da je ovdje bitno da se Edis smijeni, pa ko god da dođe. Ako se nema spremno kvalitetno, ali baš kvalitetno rješenje, onda sam apsolutno protiv tjeranja Edisa. Musa nije kvalitetniji.

Za ovo vrijeme evo Edisovih rezultata, ako imaju nekoga ko to može nadmašiti, bujrum. 21 meč, 15 pobjeda, 3 poraza i 3 remija.
Points per match as manager: 2,29
Success rate as coach: 71,4 % Wins
14,3 % Draw
14,3 % Losses

EDIT: Lažem ima 4 poraza, a ne 3, malo se i procenat sjjebe ali ništa značajno.
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u čet maj 05, 2016 8:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:09 pm

nikson je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:a nama što podržavamo upravu na forumu predviđene plate do 31.1.2017. poslije nema ništa :(
Ima poslije od biroa 3 mjeseca :D
E ovo je prejakoo ahahahhahahah :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:10 pm

LARS1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Koliko je sad tačna ta info, da nije neka bombica,može li mi iko potvrditi pa makar u pp.

I može li iko postaviti emisiju tu kada uploaduju na net?Bicu mu zahvalan.
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank

Upload sam tu, samo sačekaj dok se konvertuje video
hvala ti maestro..

Nego zamislite ovu situaciju:
Mi u subotu i sljedeći vikend dobijemo. Naš dragi Musa kiksa u subotu protiv Drine,može bod osvojit što se mene tiče.Istovremeno u subotu pitari mlatnu Tuzlake.Dolazimo tada u ovu situaciju.
2 mjesto. Sarajevo 60 bodova, 3 mjesto. Sloboda 59.bodova, 4.mjesto Željo 56. bodova i 5.mjesto Široki 56.bodova.
Zadnje kolo Sarajevo mlatne Olimpik, mi mlatnemo Slaviju, eto može i Široki mlatnut Radnika, a Sloboda ga očekivano popuši u Zapadnom Mostaru. Tada nastaje ova tablica:
2.mjesto Sarajevo 63 boda, 3. mjesto Željo 59.bodova, 4.mjesto Široki 56.bodova , 5.mjesto Sloboda 56.bodova.
Finale kupa : Radnik-Sloboda ... Radnik mlatne posoljene, pa postanu na kraju i posrani.
U evropu idu: Zrinjski LP; Sarajevo,Željo i Radnik EL;
Evropu popušili: Posoljeni i Široki.

Kakav bi to merak bio :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:12 pm

da si adis hadžić sad bi ti vugdalić rekao da su jedno želje a drugo pozdravi...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:13 pm

Plava Porodica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Koliko je sad tačna ta info, da nije neka bombica,može li mi iko potvrditi pa makar u pp.

I može li iko postaviti emisiju tu kada uploaduju na net?Bicu mu zahvalan.
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank

Upload sam tu, samo sačekaj dok se konvertuje video
hvala ti maestro..

Nego zamislite ovu situaciju:
Mi u subotu i sljedeći vikend dobijemo. Naš dragi Musa kiksa u subotu protiv Drine,može bod osvojit što se mene tiče.Istovremeno u subotu pitari mlatnu Tuzlake.Dolazimo tada u ovu situaciju.
2 mjesto. Sarajevo 60 bodova, 3 mjesto. Sloboda 59.bodova, 4.mjesto Željo 56. bodova i 5.mjesto Široki 56.bodova.
Zadnje kolo Sarajevo mlatne Olimpik, mi mlatnemo Slaviju, eto može i Široki mlatnut Radnika, a Sloboda ga očekivano popuši u Zapadnom Mostaru. Tada nastaje ova tablica:
2.mjesto Sarajevo 63 boda, 3. mjesto Željo 59.bodova, 4.mjesto Široki 56.bodova , 5.mjesto Sloboda 56.bodova.
Finale kupa : Radnik-Sloboda ... Radnik mlatne posoljene, pa postanu na kraju i posrani.
U evropu idu: Zrinjski LP; Sarajevo,Željo i Radnik EL;
Evropu popušili: Posoljeni i Široki.

Kakav bi to merak bio :ganja:
Kako dođe do zaključka široki 56 bodova :D
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:13 pm

treba onog celavog privesti sto je otjeran iz Olimpije
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:14 pm

ChWilla je napisao/la:da si adis hadžić sad bi ti vugdalić rekao da su jedno želje a drugo pozdravi...
:rofl: :rofl1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:15 pm

Charlie Sheen je napisao/la:treba onog celavog privesti sto je otjeran iz Olimpije
Dobar je on, a dobri i mi za njega jer nemamo crnce u ekipi :ganja: :mrgreen:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:16 pm

@Larssone prevarih sam sebe :rofl:
Vidiš da smišljam scenario bilo kakav samo da posoljeni ne odu ..

Edit:svejedno eto široki 59.bodova u konačnoj tabeli kao i mi, mi ispred zbog boljeg međusobnog, tako da ne mjenja puno situaciju :D
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u čet maj 05, 2016 8:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:16 pm

Sutra ce biti raznih rakcija nakon sto se objave kazne i suspenzije, bice ludilo u medijima i na forumu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:19 pm

Ako neko zna nek mi odgovori, znam da se gleda međusobni omjer za izlazak u evropu e sad da li u tom slućaju važi pravilo gol u gostima?
:zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija