Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:14 pm

Ajzea je napisao/la:Ostanak Slavke je bas mangupski potez Uprave...

Kad si vec ostao, ponavljam, mani nas demagogije, hvalisanja po portalima, kartoteke i strucnosti za fizicku spremu. Nemoj, zivota ti..
Nadam se da neces dopustiti da nas glava zaboli u sestom kolu, a obzirom da te vec poznajemo, dabogda..

CENANE ODLAZI !
Koju alternativu imamo? Možeš ti bolje od Salke?
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:15 pm

Minjore je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:13 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:05 pm
Valjda je neko pogledao utakmice kadeta i juniora da nam izvještaj podnese :D
Gledao sam juniore. Strasna dva talenta imamo. Dzindo i Sabanadzovic. Mislim da ce mali Sabanadzovic nadmasiti i Hadziahmetovica. Vidi se da zna lopte. 90% kontri Olimpika je presjekao nekim faulom ili cisto oduzetom loptom. Dzindo smiren, ima naviku da povuce naprijed loptu ali i pravovremeni pasovi. Od ostalih koje znate tu je Zeric, ali uvijek potez viska ili sebicnost. Beša solidan, samo se nadam da ce mu neko popraviti trcanje i mlataranje rukama. Golman siguran ali fali mu malo visine.
Pa šta čekamo, što ne igra umjesto Blagojevića?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:16 pm

Ne znam. Nisam probao.
hardwell je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:15 pm
Minjore je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:13 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:05 pm
Valjda je neko pogledao utakmice kadeta i juniora da nam izvještaj podnese :D
Gledao sam juniore. Strasna dva talenta imamo. Dzindo i Sabanadzovic. Mislim da ce mali Sabanadzovic nadmasiti i Hadziahmetovica. Vidi se da zna lopte. 90% kontri Olimpika je presjekao nekim faulom ili cisto oduzetom loptom. Dzindo smiren, ima naviku da povuce naprijed loptu ali i pravovremeni pasovi. Od ostalih koje znate tu je Zeric, ali uvijek potez viska ili sebicnost. Beša solidan, samo se nadam da ce mu neko popraviti trcanje i mlataranje rukama. Golman siguran ali fali mu malo visine.
Pa šta čekamo, što ne igra umjesto Blagojevića?

Ne moze jos. Jos je novorodjence. Sa 24 ce debitovati, a stasati u dvadeset i petoj uz iskusnog tridesetpetogodisnjaka.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:17 pm

hardwell je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:15 pm
Minjore je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:13 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:05 pm
Valjda je neko pogledao utakmice kadeta i juniora da nam izvještaj podnese :D
Gledao sam juniore. Strasna dva talenta imamo. Dzindo i Sabanadzovic. Mislim da ce mali Sabanadzovic nadmasiti i Hadziahmetovica. Vidi se da zna lopte. 90% kontri Olimpika je presjekao nekim faulom ili cisto oduzetom loptom. Dzindo smiren, ima naviku da povuce naprijed loptu ali i pravovremeni pasovi. Od ostalih koje znate tu je Zeric, ali uvijek potez viska ili sebicnost. Beša solidan, samo se nadam da ce mu neko popraviti trcanje i mlataranje rukama. Golman siguran ali fali mu malo visine.
Pa šta čekamo, što ne igra umjesto Blagojevića?
info@fkzeljeznicar.ba
pitaj njih :D :D
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:17 pm

Je li Dzindo potpisao ugovor sa Zeljom ? Cini mi se da je on krenuo u Osijek sa prvim timom i desilo se ono trovanje.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:20 pm

''Petrović je smiješan lik. Zna on dobro kad mi je plakao da ostanem i ne idem nikuda, da ostanem još samo ovu polusezonu. Ne žalim ni sekunde zbog toga. Ostao sam, a mogao sam otići i riješiti sve u životu. Ostao sam zbog svojih saigrača s kojim sam se uvijek super slagao''
Željezničar je u jučerašnjoj utakmici jedva nekako savladao Radnik rezultatom 2:1, a strijelci za Plave su bili Ivan Lendrić (kao i obično), te Goran Zakarić. No, to je skoro i nebitno, jer je Zrinjski sa 3:0 savladao Slobodu, pa i posljednja minimalna nada za titulu, nestala.

Ali, na kraju, možda i to nije toliko bitno, kada pogledamo šta se sve dešavalo na Grbavici. Kada pogledamo dokle je stigao naš primitivizam, seljaštvo, isfrustriranost i napaćenost. Ništa skoro nije bitno, kada prilikom psovanja vidimo i u nevjerovanju slušamo iznenadnu elokventnost prosječno napaćene i isfrustrirane osobe...

Jučer na Grbavici, to je na svojoj koži osjetio Ivan Lendrić, strijelac 19 golova (od ukupno 41 koliko je Željezničar dao), što ga je dovelo i do titule najboljeg strijelca lige. Naime, od samog početka utakmice, oni što sebe nazivaju navijačima, a u biti daleko su od toga, zviždali su, pljuvali i psovali Lendriću.

Znamo da niko ne dolazi na utakmice da citira Shakespeara, ali da su možda malo više čitali Shakespeara kad je za to bilo vrijeme, možda im vrhunac elokventnosti ne bi bilo '***** ti majku ustašku'...

Nakon što je postigao pogodak, prvi, izjednačujući za Želju, Lendrić je, kako 'oni' navode okrenuo se sjevernoj tribini i pokazao srednji prst. (Da budem iskrena, nigdje nisam to vidjela, vidjela sam samo neke gestikulacije).

''Cijelu utakmicu su me vrijeđali, psovali mi majku ustašku. To nisu nikakvi navijači, ja sa Manijacima nikad nisam imao problema, naprotiv oni su mi bili velika podrška. Žao mi je što je sve tako ispalo, što su me ti pojedinci uspjeli izbaciti iz takta, ali nije mi žao, što sam im na kraju pokazao'', kazao je Ivan Lendrić za Source portal.

Na press konferenciji nakon utakmice Slavko Petrović je rekao:

''Ivanu Lendriću je u ovom klubu veoma mnogo progledano kroz prste. Nije korektno od strane pojedinih navijača koji ga vrijeđaju, jer je to igrač koji je prvi strijelac lige. Još je manje korektno kako se on ponašao prema navijačima. Ako su mu oproštene neke stvari koje je radio, onda je morao da začepi i šuti'', rekao je Petrović.

''Petrović je smiješan lik. Zna on dobro kad mi je plakao da ostanem i ne idem nikuda, da ostanem zbog igrača, još samo ovu polusezonu. Ne žalim ni sekunde zbog toga. Ostao sam, a mogao sam otići i riješiti sve u životu. Ostao sam zbog svojih saigrača s kojim sam se uvijek super slagao'', govori nam Lendrić.

Ne pokušavam opravdati Ivana, ali ga razumijem u potpunosti. Iskoristimo priliku da se prisjetimo situacije kada se Emir Spahić potukao sa bodyguardom, koji je udario njegovog brata. Prisjetimo se kada je Zidane glavom udario Materazzija, jer mu je opsovao sestru...

''Odigrao sam 50 utakmica, dao 30 golova, i nekako je to logičan slijed događaja da odem negdje. Tako da se i prije onoga svega jučer, znalo da je to moja posljednja utakmica. Jedino mi je žao što je sve moralo završiti na ovaj način'', kaže Ivan.

I zaista nije bilo potrebe za tim, najboljeg strijelca lige, koliko god dobru ili lošu utakmicu odigrao (u kojoj je ponovo postigao pogodak), ispratiti na taj način, časteći ga psovanjem majke ustaške, krajnje je odvratno, jadno, bolesno, degutantno. A sve do jučer su se svi zgražali nad navijačima Širokog Brijega, koji zvižde himni naše države i psuju 'majku balijsku'. Koja je razlika? Što vas je 'majka ustaška' jučer učinila drugačijim, boljim i moralnijim od njih i njihove 'majke balijske'? Zašto je došlo takvo vrijeme da je mnogima mnogo draže vidjeti sliku Paula Pogbe iz Mekke, nego prizor u kojem Ivan Lendrić na Grbavici proslavlja jedan od mnogih pogodaka u ovoj sezoni?!

Ali, s druge strane, razumijem vas, znam ko ste vi. Isti oni kojima je Džeko bio kloc i kojem ste svojevremeno isto ovo radili, koji su zviždali i Amaru Osimu. Vi ste oni pojedinci kojima nije teško dati 10KM za kartu za sjever, kako biste psovali i na taj način liječili frustracije i životne neuspjehe, kojih ste očito prepuni. Da malo više taj bijes i nezadovoljstvo koje imate, usmjerite prema nacionalisti i bolesniku u sebi, možda bi ove utakmice bile puno bolje, možda ne bismo bili 105. liga...

Vi ste ostali tu i nakon Džeke i Osima i svih ostalih. Ostat ćete i nakon Ivana, čekati novu žrtvu, kojoj ćete se jadno, neispunjeno, neostvareno i isfrustrirano često sjetiti familije... Ali ostat ćete.

Za kraj, svima koji su jučer psovali Ivanu, koji su jučer došli da svoje životne neuspjehe izliječe na momku koji je najbolji strijelac lige, želim poručiti da i od mene imate, ne jedan, nego dva srednjaka.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:21 pm

Pametna odluka uprave..Bravo.. :pljesak:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:23 pm

Mozda je htio reci da je Slavko komican, saljivdzija i sl., a novinari ko novinari, vole malo zabiberit :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Plavusa
Postovi: 2
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:25 pm

Shortyy1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:20 pm
Spoiler:
''Petrović je smiješan lik. Zna on dobro kad mi je plakao da ostanem i ne idem nikuda, da ostanem još samo ovu polusezonu. Ne žalim ni sekunde zbog toga. Ostao sam, a mogao sam otići i riješiti sve u životu. Ostao sam zbog svojih saigrača s kojim sam se uvijek super slagao''
Željezničar je u jučerašnjoj utakmici jedva nekako savladao Radnik rezultatom 2:1, a strijelci za Plave su bili Ivan Lendrić (kao i obično), te Goran Zakarić. No, to je skoro i nebitno, jer je Zrinjski sa 3:0 savladao Slobodu, pa i posljednja minimalna nada za titulu, nestala.

Ali, na kraju, možda i to nije toliko bitno, kada pogledamo šta se sve dešavalo na Grbavici. Kada pogledamo dokle je stigao naš primitivizam, seljaštvo, isfrustriranost i napaćenost. Ništa skoro nije bitno, kada prilikom psovanja vidimo i u nevjerovanju slušamo iznenadnu elokventnost prosječno napaćene i isfrustrirane osobe...

Jučer na Grbavici, to je na svojoj koži osjetio Ivan Lendrić, strijelac 19 golova (od ukupno 41 koliko je Željezničar dao), što ga je dovelo i do titule najboljeg strijelca lige. Naime, od samog početka utakmice, oni što sebe nazivaju navijačima, a u biti daleko su od toga, zviždali su, pljuvali i psovali Lendriću.

Znamo da niko ne dolazi na utakmice da citira Shakespeara, ali da su možda malo više čitali Shakespeara kad je za to bilo vrijeme, možda im vrhunac elokventnosti ne bi bilo '***** ti majku ustašku'...

Nakon što je postigao pogodak, prvi, izjednačujući za Želju, Lendrić je, kako 'oni' navode okrenuo se sjevernoj tribini i pokazao srednji prst. (Da budem iskrena, nigdje nisam to vidjela, vidjela sam samo neke gestikulacije).

''Cijelu utakmicu su me vrijeđali, psovali mi majku ustašku. To nisu nikakvi navijači, ja sa Manijacima nikad nisam imao problema, naprotiv oni su mi bili velika podrška. Žao mi je što je sve tako ispalo, što su me ti pojedinci uspjeli izbaciti iz takta, ali nije mi žao, što sam im na kraju pokazao'', kazao je Ivan Lendrić za Source portal.

Na press konferenciji nakon utakmice Slavko Petrović je rekao:

''Ivanu Lendriću je u ovom klubu veoma mnogo progledano kroz prste. Nije korektno od strane pojedinih navijača koji ga vrijeđaju, jer je to igrač koji je prvi strijelac lige. Još je manje korektno kako se on ponašao prema navijačima. Ako su mu oproštene neke stvari koje je radio, onda je morao da začepi i šuti'', rekao je Petrović.

''Petrović je smiješan lik. Zna on dobro kad mi je plakao da ostanem i ne idem nikuda, da ostanem zbog igrača, još samo ovu polusezonu. Ne žalim ni sekunde zbog toga. Ostao sam, a mogao sam otići i riješiti sve u životu. Ostao sam zbog svojih saigrača s kojim sam se uvijek super slagao'', govori nam Lendrić.

Ne pokušavam opravdati Ivana, ali ga razumijem u potpunosti. Iskoristimo priliku da se prisjetimo situacije kada se Emir Spahić potukao sa bodyguardom, koji je udario njegovog brata. Prisjetimo se kada je Zidane glavom udario Materazzija, jer mu je opsovao sestru...

''Odigrao sam 50 utakmica, dao 30 golova, i nekako je to logičan slijed događaja da odem negdje. Tako da se i prije onoga svega jučer, znalo da je to moja posljednja utakmica. Jedino mi je žao što je sve moralo završiti na ovaj način'', kaže Ivan.

I zaista nije bilo potrebe za tim, najboljeg strijelca lige, koliko god dobru ili lošu utakmicu odigrao (u kojoj je ponovo postigao pogodak), ispratiti na taj način, časteći ga psovanjem majke ustaške, krajnje je odvratno, jadno, bolesno, degutantno. A sve do jučer su se svi zgražali nad navijačima Širokog Brijega, koji zvižde himni naše države i psuju 'majku balijsku'. Koja je razlika? Što vas je 'majka ustaška' jučer učinila drugačijim, boljim i moralnijim od njih i njihove 'majke balijske'? Zašto je došlo takvo vrijeme da je mnogima mnogo draže vidjeti sliku Paula Pogbe iz Mekke, nego prizor u kojem Ivan Lendrić na Grbavici proslavlja jedan od mnogih pogodaka u ovoj sezoni?!

Ali, s druge strane, razumijem vas, znam ko ste vi. Isti oni kojima je Džeko bio kloc i kojem ste svojevremeno isto ovo radili, koji su zviždali i Amaru Osimu. Vi ste oni pojedinci kojima nije teško dati 10KM za kartu za sjever, kako biste psovali i na taj način liječili frustracije i životne neuspjehe, kojih ste očito prepuni. Da malo više taj bijes i nezadovoljstvo koje imate, usmjerite prema nacionalisti i bolesniku u sebi, možda bi ove utakmice bile puno bolje, možda ne bismo bili 105. liga...

Vi ste ostali tu i nakon Džeke i Osima i svih ostalih. Ostat ćete i nakon Ivana, čekati novu žrtvu, kojoj ćete se jadno, neispunjeno, neostvareno i isfrustrirano često sjetiti familije... Ali ostat ćete.

Za kraj, svima koji su jučer psovali Ivanu, koji su jučer došli da svoje životne neuspjehe izliječe na momku koji je najbolji strijelac lige, želim poručiti da i od mene imate, ne jedan, nego dva srednjaka.
storme demantuj ovo :D
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:25 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:08 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:07 pm
incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:03 pm
Slavko ce vam skockati ekipu ove sezone,nema zime.Sto se tice Evrope mrka kapa,za Zelju je Mladost Lucani koja moze biti eventualni protivnik,prejaka ekipa.
Vidjeli smo Radnik ove sezone bez Petrovica.. Krupa za vas Real a trebali ste po nekoj logici biti bolji nego prosle sezone.. Koliko se sjecam bili ste nam nezgodan protivnik a u ovoj sezoni ste nam kanta za napucavanje.. :kafa:
Jedini smo u ligi koji je jednu ekipu dobijao 4 puta ( 5 ako kup računamo, i omasen penal za šestu ) :D
Ja rekoh da ce skockat ekipu u novoj sezoni,tako je bilo i sa Radnikom,ali opet to nece biti neka lijepa igra,zivciranje i rezultati u vecini slucajeva sa jednim ili eventalno dva pogodka.Srecno u novoj sezoni.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:27 pm

Pompey je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:23 pm
Mozda je htio reci da je Slavko komican, saljivdzija i sl., a novinari ko novinari, vole malo zabiberit :D
:rofl: :klanjase2:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:28 pm

Danasnje novinarstvo,malo oduzmi malo dodaj sve lijepo zamazi i eto clanka.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:28 pm

cura jeste navijač i ne vjerujem da je nešto ašćare izmišljeno. da je malo baca, baca je :D
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:29 pm

incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:25 pm

Ja rekoh da ce skockat ekipu u novoj sezoni,tako je bilo i sa Radnikom,ali opet to nece biti neka lijepa igra,zivciranje i rezultati u vecini slucajeva sa jednim ili eventalno dva pogodka.Srecno u novoj sezoni.
Zovi ove svoje, ne možemo da ih otjeramo, svi hoće kod nas
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:29 pm

Dzindo je na onom turniru sto ce se sad igrati bio ubjedljivo najbolji, turnir prijateljstva ili kako vec.
Msm da nema ugovor s nama, nek me ispravi neko.

Slavko ostao si, podrsku ces imati, ali moras i ti greske.prihvatiti. Autoritet narusis odmah kad nekom popustis nesto. Odstrani ove jabuke, otjeraj sve bivse igrace sto su imali bilo kakav dodir s "mahalom" u proslim mandatima. Greska se napravila sto se Ivan.nije kaznio odmah kad je srao i kad su ga vodili iz klubova kojekakvih. Dobar si igrac, svaka cast, ali covjek nisi. Nisi ono sto bi prvo trebalo da bude bitno.
Nije djaba najtrofejniji trener u kosarci Vujosevic rekao da se prvo bira covjek. Mozes ti biti Messi ali ako ces kao kancer pojesti ekipu iznutra onda nema od tog neke pretjerane koristi.

Ivane hvala za golove i placen si za to, ali si djubre i seronja i sekunde necu zaliti. Ova izjava nema opravdanje.


CENAN ODLAZI!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:32 pm

ma baca i nas i to dobro, nije ni nama mane samo što se ne vidimo pa jedan drugom izgledamo normalno
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:32 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:01 pm
Ovaj put sam fakat na pola. Vrlo vjerovatno je istina sto je iznio taj portal, jer sam i sam prije par dana saznao kakvo Ivan ima misljenje o Petrovicu. Koliko god on pricao da nema trulih jabuka, ima. I sve dok se dublje ne iskopa mi necemo napraviti nesto vise.
A sa druge strane, i Slavko je kriv. Nije on od juce tu, pa da ne zna kakav je ko karakter, i kako sa istima treba postupati. Nama je i prije, i poslije Kostica trebala crvrsta ruka, Slavko je to svojom pricom fino upakovao nama, i svi smo mislili da je on taj. Ali eto, opet je sebi najvise naskodio, jer je to njemu posao, a nama nanosi dusevnu bol.
I ne prizivam ja Amara sto je on Murinjo za ostale,daleko od toga. I Slavko je za 90% trenera Anceloti, ali Amar je znao kako sa takvima, a ovi iza njega jos uvijek nisu nasli recept.
A razmislja li iko na nacin da je to Slavko sve svjesno trpio jer nije mogao promijeniti hrpu igraca. Trpio da bi prodali Ivana i zaradili. Jeste li vi svjesni da mi ne znamo pola stvari koje uprava npr zna. Mislite li mozda da su izjave da je Bogi najpametniji, Kerla najbolji i sl ustvari izjave da bi im dao podstrek? Da bi drzao atmosferu u ekipi?Nekad treneri svjesno pricaju neke stvari znajuci da nisu istina. Mozda ja nisam u pravu ali mozda niste ni vi. Mozda je bio svjestan da je Bekric krtica qli nije htio da ga popljuje. Sa druge strane pokazalo se da je Bekric zakazao u najvaznijoj tekmi. Mozda ga nije ranije ubacivao jer se bojao da i Evropu ne ispusimo? Mozda mu je tekma sa Zrinjskim vratila nadu da je Bekric ok, a onda mu ga ovaj suknuo na Kosevu. Karikiram ja sve ovo, ali takav je trrnerski posao. Samo vam pokusavam reci na primjerima sta je sve moguce. Naravno ne tvrdim da je bilo ovako. Mozda je skroz nesto drugo sto ne mogu ni pretpostaviti uticalo na sve. Mozda menadzeri i sl. Hajd ga znaj. Rezultat je jeidni relevantan. Slavko ga ima. Mozda je napravio herojski posao i mozda je majstorski odigrao sa supcima. Evo sad se pokazuje kakav je pakas ovaj Ivan. Proziva covjeka a nista Slavko nije lose o njemu rekao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:33 pm

Dolina je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:32 pm
ma baca i nas i to dobro, nije ni nama mane samo što se ne vidimo pa jedan drugom izgledamo normalno
pa baca svakog navijača nakon ovakve sezone... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3575
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:34 pm

ChWilla je napisao/la:cura jeste navijač i ne vjerujem da je nešto ašćare izmišljeno. da je malo baca, baca je :D
Ma baca nju dobro...

Ja sam davno rekao da su nasi novinari odron drustva. Vecina ih je nepismeno i vrhunac karijere im bude da pljuju po nekom...

Govna su to...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:35 pm

E to je to, što zbog par isfrustiranih od nejebice neandertalaca trpimo svi. Sada se u istu ravan stavlja skandiranje cijelog stadiona u Lištici sa ''ubi *****, za dom spremni'' i par morona koji psuju ustašku majku Ivanu. Eno već i na indexu isto, ko nije upućen, ispade da je par hiljada do zuba naoružanih mudžahedina napalo Lendrića i htjeli mu glavu odsjeć'.

Klub mora ozbiljno povesti računa o ovakvim stvarima. Firmi koja je zadužena za osiguranje, jasno naznačiti da se ovakve individue odstranjuju sa stadiona. Jbt, pa ugled kluba i nas navijača je u pitanju. Ne znam kome treba da se ovakva slika šalje u svijet?!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija