• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 07, 2016 11:11 pm

leet je napisao/la:Nije Ikonić... Maloprije je stigao neki momak na potpis, veze nemam kako se zove. :DD:
Propade Ikonic radi papira, nebi ga stigli registrovat za play off, dosao je Djordjevic iz Konstantina, odlican suter za 3, Konstantin je igrao jako dobro u prvenstvu al klub se bukvalno preko noci raspade i svi prvotimci ih napustaju iako su u play offu Srbije, Djordjevic je imao mozda i najvecu minutazu, uglavnom izrazito dobar suter i sigurno najjace pojacanje..
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 07, 2016 11:35 pm

Vala, jedva čekam Bosnu ponovo u Ligi 12... Jedini košarkaški klub kojeg mogu doživljavati kao svog. Svaka čast Sparsima, al' to nije to.

Nadam se punoj Skenderiji protiv Vogošće :shisha:
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 07, 2016 11:38 pm

davno ja reko da ce igrati i residovic i delalic, bosna mora uci u najjaci rang zbog sponzora, nacuo sam lijepe vijesti o jakom sponzoru za sljedecu sezonu!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

KK Bosna

pet apr 08, 2016 12:03 am

DZM13 je napisao/la:davno ja reko da ce igrati i residovic i delalic, bosna mora uci u najjaci rang zbog sponzora, nacuo sam lijepe vijesti o jakom sponzoru za sljedecu sezonu!
Sve ovisi o plasmanu, sad ili nikad bukvalno, sponzori ulaze u klub ako prodju, Vogosca se dobro pojacala dosli Sejfic koji je Sparsu prije par mjeseci utrpo 30 i kusur poena u Skenderiji, Mujo Tuljkovic i onaj Tarcin iz Igmana, dosao i Hodzic al pao na testiranju, pozitivan na belo haha..
Ekipe su tu negdje snagama, oni jaci u reketu a Bosna na vanjskim pozicijama, bice dobar okrsaj, mislim da u ovim ekipama imamo i konacnog pobjednika ovog play offa.
Sto se Ede i Delalica tice, Residovic ce ici iz Bosnjaka u slucaju da Bosna udje u visi rang, igrace regularno sad sve ove utakmice, za Delalica se jos ne zna 100%, trener nikako ne mirise te dvojne licence i zeli igrace koji ce bit konstantno u trenaznom procesu, a Delalicu je ruku na srce dosta bolje u Kaknju sve i da Bosna prodje.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 08, 2016 12:39 am

cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:davno ja reko da ce igrati i residovic i delalic, bosna mora uci u najjaci rang zbog sponzora, nacuo sam lijepe vijesti o jakom sponzoru za sljedecu sezonu!
Sve ovisi o plasmanu, sad ili nikad bukvalno, sponzori ulaze u klub ako prodju, Vogosca se dobro pojacala dosli Sejfic koji je Sparsu prije par mjeseci utrpo 30 i kusur poena u Skenderiji, Mujo Tuljkovic i onaj Tarcin iz Igmana, dosao i Hodzic al pao na testiranju, pozitivan na belo haha..
Ekipe su tu negdje snagama, oni jaci u reketu a Bosna na vanjskim pozicijama, bice dobar okrsaj, mislim da u ovim ekipama imamo i konacnog pobjednika ovog play offa.
Sto se Ede i Delalica tice, Residovic ce ici iz Bosnjaka u slucaju da Bosna udje u visi rang, igrace regularno sad sve ove utakmice, za Delalica se jos ne zna 100%, trener nikako ne mirise te dvojne licence i zeli igrace koji ce bit konstantno u trenaznom procesu, a Delalicu je ruku na srce dosta bolje u Kaknju sve i da Bosna prodje.
jaka je vogosca bez daljneg, imaju jakog covjeka za ledjima, vidjet cemo, ovo je za bosnu biti ili ne biti, ako ne udju u ligu ovo sad je mala maca kakv ce ambis biti sljedece sezone,
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

KK Bosna

pet apr 08, 2016 12:41 am

DZM13 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:davno ja reko da ce igrati i residovic i delalic, bosna mora uci u najjaci rang zbog sponzora, nacuo sam lijepe vijesti o jakom sponzoru za sljedecu sezonu!
Sve ovisi o plasmanu, sad ili nikad bukvalno, sponzori ulaze u klub ako prodju, Vogosca se dobro pojacala dosli Sejfic koji je Sparsu prije par mjeseci utrpo 30 i kusur poena u Skenderiji, Mujo Tuljkovic i onaj Tarcin iz Igmana, dosao i Hodzic al pao na testiranju, pozitivan na belo haha..
Ekipe su tu negdje snagama, oni jaci u reketu a Bosna na vanjskim pozicijama, bice dobar okrsaj, mislim da u ovim ekipama imamo i konacnog pobjednika ovog play offa.
Sto se Ede i Delalica tice, Residovic ce ici iz Bosnjaka u slucaju da Bosna udje u visi rang, igrace regularno sad sve ove utakmice, za Delalica se jos ne zna 100%, trener nikako ne mirise te dvojne licence i zeli igrace koji ce bit konstantno u trenaznom procesu, a Delalicu je ruku na srce dosta bolje u Kaknju sve i da Bosna prodje.
jaka je vogosca bez daljneg, imaju jakog covjeka za ledjima, vidjet cemo, ovo je za bosnu biti ili ne biti, ako ne udju u ligu ovo sad je mala maca kakv ce ambis biti sljedece sezone,
Ja mislim da u slucaju ispadanja slijedi rasulo, nadam se da se varam ako dodje do tog da ispadnu sad. U svakom slucaju jako jako bitni dani pred Bosnom, treba ih ispratit dolaskom na utakmice, znacice momcima podrska.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 8:39 pm

Pobjeda u Vogosci :shisha: U srijedu po finale aBd.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 8:53 pm

Ma ide ovo k'o djeca iz škole... Ne bi trebalo biti problema i u finalu. :djavo: :titula:

U srijedu je nezgodan termin zbog fudbalskog Kupa... Šteta. :)
 
Avatar
Walter
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 9:24 pm

leet je napisao/la:Ma ide ovo k'o djeca iz škole... Ne bi trebalo biti problema i u finalu. :djavo: :titula:

U srijedu je nezgodan termin zbog fudbalskog Kupa... Šteta. :)
U koliko sati igra Bosna ?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 9:32 pm

Koliko znam, u 5.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 10:25 pm

leet je napisao/la:Koliko znam, u 5.
i ulaz je dzaba, tako sam cuo, pa ko voli royal nek izvoli :shisha:
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 11:50 pm

E bas nezgodan termin... a planirao sam ispratiti, medjutim, Zeljo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Walter
Postovi: 20
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned apr 10, 2016 11:50 pm

Ove sezone ulaz na utakmice Bosne je bio besplatan svaku tekmu. Očigledno dušmani ne prate dovoljno budućeg prvoligaša :)
Uzalud vam trud svirači... :titula:
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pon apr 11, 2016 12:50 am

sasa vasiljevic postao gumena glava :pljesak: :pljesak:

sto se udebljo
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pon apr 11, 2016 2:31 am

Sale doktorski odigrao, mislio sam da nece biti pomoc u ovoj mjeri, 15 poena 8 asistencija danas, jos je rekao da nije u ritmu i da mora skinuti 4-5kg, Peljtu takodje fino cuvao, uglavnom Sasa moze odigrati jako dobro nekih 15-20minuta, Djordjevic predobar defanzivac a ima i ofanzivne kvalitete zasigurno pojacanje, ostali takodje solidni danas, Ahmetbasic iako je dao 28p meni je zivce izvadio 10 puta sebicnoscu i raznim glupostima.. Lukavac dobio Srebrenika u gostima, to je takodje pozitivno za nas, ovo je bas iznenajenje s obzirom da se Srebrenik pojacao za play off a nisu niti jednom ove sezone porazeni na domacem parketu.. Mislim da idemo lakse nego ovekivano u ligu 12, al nema opustanja.. Termin utakmice jos nije utvrdjen, Krupalija je cekao da vidi kad se igra na Grbavici i nadao se da ce biti nocna utakmica pa bi Bosna igrala u 17h, medjutim Zeljo je ipak od 18h pa cemo vidjet sta je konacna odluka mada mislim da ce ostat ovo 17h.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 14, 2016 10:59 am

Kako zavrsi Bosna juce?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 14, 2016 11:10 am

Pobjeda par razlike... Finale protiv Lukavca čini mi se.

Snimak tekme od sinoć

phpBB [video]
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 15, 2016 7:35 am

Bosna i Lukavac razigravaju za ulazak u elitu, narednog vikenda počinje finalna serija

Pročitajte više na: http://sport1.ba/bosna-lukavac-razigrav ... na-serija/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

KK Bosna

sub apr 16, 2016 1:10 am

Gazimo Lukavac ko plitak potok aBd.. Dobili smo ih sa Redzicem i onom ekipom, nisu jaci od ove Vogosce sa Sejficem i Peljtom sigurno, tako da nebi trebalo biti problema, jos imamo prednost domaceg parketa.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sub apr 23, 2016 6:12 pm

26 razlike za Bosnu na poluvremenu protiv Lukavca. :pljesak:
Na kraju pobjeda, da su malo ozbiljniji bili igraci Bosne razlika bi bila duplo veca od one koja je na kraju bila, razlika u kvaliteti ove dvije ekipe je drasticna..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija