Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 12:51 pm

Glas Razuma je napisao/la:Postovanje gospodo, iznimno je bitno da ne dozvolimo ovaj put raznoraznim kamatarima i onima u pokusaju da ponovno udju u ZELJEZNICAR. Nadam se da ce oni sto odgovorno sprovode zakon svakoga ko je nastetio nasem klubu adekvatnu nagradu uruciti. Nadam se jako brzo.
Na pragu su, uspjeli su poljuljati i podijeliti odredjene ljude u strukturama, nažalost.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 2:24 pm

Sutra bi protok lopte mogao biti puno brži od dosadašnjih utakmica. Naročito u srednjem dijelu terena.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 3:07 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned okt 01, 2023 2:24 pm
Sutra bi protok lopte mogao biti puno brži od dosadašnjih utakmica. Naročito u srednjem dijelu terena.
Biber Rustemovic ce zapoceti ili?
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 3:25 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
ned okt 01, 2023 3:07 pm
Eric Cantona je napisao/la:
ned okt 01, 2023 2:24 pm
Sutra bi protok lopte mogao biti puno brži od dosadašnjih utakmica. Naročito u srednjem dijelu terena.
Biber Rustemovic ce zapoceti ili?
Biber i Cosic vjerovatno. Samo je pravi fenomen kako su naši igrači fizički inferiorniji u odnosu na ostale premijerligaške igrače, nijedan naš igrač ne može izdržati jači duel, a također čitanje igre uopšte ne postoji kod našig igrača, a o čvrstini na terenu da ne pričamo, savijaju se ispred protivnika kao da su od papira, da li je to do kondicionih, treninga, ali meni to upucuje na generalnu nepripremljenost ekipe.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 3:26 pm

Svaku utakmicu Zrinjskog sto gledam dusa me boli i izjeda unutra,jer smo ovo trebali biti MI !!!

Ali ovo kako oni trenutno izgledaju organizaciono,financijski i sportski mi nikad nećemo biti sve dok je ličnog interesa oko kluba i sve dok navijači uživaju u mahalskom klubu (pricanju i provodjenju sa igracima)
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:00 pm

al ti kad gledas ove "slabije" timove nisu oni toliko losi. sta vise, nose se sa zrinjskim ravnopravno.
to je ono sto ti nemas velike razlike izmedju zadnjeg i prvog. eto zrinjski uzima na rutinu i taj svoj pobjednicki mentalitet.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:11 pm

Eh kad se sjetim straha i panike kod konkurenata prošle godine kad je Eldin trebao ući u Klub, a pogotovo kad je na skupštini zvanično izabran za strateškog partnera. Ko zna gdje bi bili sad da se ostvarilo to sve, a gdje bismo tek bili sljedeće godine... Nikad mi neće biti jasno to za Eldina i kako je sve propalo, pitanje je da li ćemo ikad saznati pravu istinu. Jako brzo bi mi sve ove sa investitorima i parama stigli kad bi i kod nas neko ušao, nije baš da je iko odmakao kako neki znaju reći svjetlosnim godinama. Samo mislim da je uprava potpuno digla ruke od traženja investitora ili bilo kakvog modela po kojem bi neko mogao ući i uložiti u Klub. Očigledno su se pomirili sa tim da čekaju Zakon o sportu.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:14 pm

Fakat **** te nikad nije razjasnjeno sto je propalo s Diglisicem
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:16 pm

Nema veze što je sve bezveze, uz tebe smo i kada je najteže

https://1921.ba/nema-veze-sto-je-sve-be ... jteze-9174
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:20 pm

Rekli reci sta je bilo pocetkom ove godine i Bogami slagase
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:35 pm

ISB87 je napisao/la:
ned okt 01, 2023 4:00 pm
al ti kad gledas ove "slabije" timove nisu oni toliko losi. sta vise, nose se sa zrinjskim ravnopravno.
to je ono sto ti nemas velike razlike izmedju zadnjeg i prvog. eto zrinjski uzima na rutinu i taj svoj pobjednicki mentalitet.
Ma nema ovdje više slabijih timova, i ti manji klubovi imaju jače uprave nego mi. Svi iza sebe imaju ili investitore, privrednike u upravi ili politiku, ili sve navedeno. Samo mi kao eto najveći klub u državi ne možemo nikog dovesti u klub.
Zrinjski ništa posebno ne igra, može se s njima igrati. Fazon je što oni imaju sudiju koji je tu da ih pogura kad zapne, a u većini slučajeva im ne treba jer su dovoljno dobri da pobjede bez sudijske pomoći. Al tačno vidiš da im je suđenje kao i Borcu, svaka situacija 50:50 ide njima, namještaju im se i sviraju prekidi u opasnim zonama itd.. Pa evo i u Konjicu u gostima imaju Bandića i domaćinsko suđenje, crveni Igmanu. I nama je visio crveni u zraku u Mostaru, samo sam čekao kome će ga Gedžić dati. Da je bilo stani-pani, bio bi i penal neki, gol za izjednačenje su dali iz "faula" koji nama ni u snovima ne bi svirnuo. Borac je lošija ekipa od njih i loše suđenje i navlačenje je dosta vidljivije, da je i Zrinjski kao oni vidio bi tek onda cirkus i lakrdiju. Da igraju ko Borac s Igmanom bara bara pa da im se penal navuče za pobjedu.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:44 pm

Ispade Zrinjski u rangu GOSKA po ovome

Do kad ce nasu mahalastinu i seljakluk u sferi sporta biti opravdavan nemogucim argumentima
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:48 pm

I kako ova šaka jada poganih ustaša ovako dođu u po Konjica i prosipaju ovaj ustašluk, fašizam a da ih niko ne "presluša". Pun Konjic Manijaka, ima navijača Veleža, pitara, pored ovih Igmanovih i niko ništa. Pa yebo majku jel dolaze pod pratnjom vojske ili čega već?! Uzvikuju ustaški Konjic, tzv. herceg fosna, prvak šugave zemlje itd., standardni repertoar Čovićevih lojavih kamenjaraca. I niko ništa, još ih puste do kraja utakmice da ostanu, oni specijalci pored stoje i slušaju, umjesto da ih zaspu suzavcima i ubiju hljeb u njima, ispendreče ih i pošalju nazad. Želudac mi se okreće od muke svaki put kad oni igraju, fuj.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:53 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 01, 2023 3:26 pm
Svaku utakmicu Zrinjskog sto gledam dusa me boli i izjeda unutra,jer smo ovo trebali biti MI !!!

Ali ovo kako oni trenutno izgledaju organizaciono,financijski i sportski mi nikad nećemo biti sve dok je ličnog interesa oko kluba i sve dok navijači uživaju u mahalskom klubu (pricanju i provodjenju sa igracima)
Probudi se majstore.
Mi nismo mogli biti,
jer nismo istureni Bosnjacki klub, kao sto su oni istureni Hrvatski klub.
Jer nemamo nikoga slicnog Beusu u vrhu NS.
...
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 4:56 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2023 4:48 pm
I kako ova šaka jada poganih ustaša ovako dođu u po Konjica i prosipaju ovaj ustašluk, fašizam a da ih niko ne "presluša". Pun Konjic Manijaka, ima navijača Veleža, pitara, pored ovih Igmanovih i niko ništa. Pa yebo majku jel dolaze pod pratnjom vojske ili čega već?! Uzvikuju ustaški Konjic, tzv. herceg fosna, prvak šugave zemlje itd., standardni repertoar Čovićevih lojavih kamenjaraca. I niko ništa, još ih puste do kraja utakmice da ostanu, oni specijalci pored stoje i slušaju, umjesto da ih zaspu suzavcima i ubiju hljeb u njima, ispendreče ih i pošalju nazad. Želudac mi se okreće od muke svaki put kad oni igraju, fuj.
Sta ces ih vise tuci, pa prosle godine sami sebi zvali policiju prije nišića jer su znali da ih manijaci čekaju.
Mogu samo lajati ovako ograđeni i to je to
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 5:50 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 01, 2023 4:20 pm
Rekli reci sta je bilo pocetkom ove godine i Bogami slagase
Ko je reko? Nema se sta reci kad ne znaju, covjek je odustao, tj prestao se javljati bez ikakvog objansjenja.

Nevezano za ovo, svaki put kad vidim da je Toni Jovic zabio hoce mi nesto biti.
 
Lopta
Postovi: 238
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 6:07 pm

ubaceni element je napisao/la:
ned okt 01, 2023 5:50 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 01, 2023 4:20 pm
Rekli reci sta je bilo pocetkom ove godine i Bogami slagase
Ko je reko? Nema se sta reci kad ne znaju, covjek je odustao, tj prestao se javljati bez ikakvog objansjenja.

Nevezano za ovo, svaki put kad vidim da je Toni Jovic zabio hoce mi nesto biti.
Ja koliko znam oglasio se kovacevic povodom toga. U kratkim crtama covjek je htio da se pita o funkcionisanju kluba a s obzirom da nema zakon u sportu na nivou federacije nije se mogao napraviti ugovor koji ce zastiti obje strane i to je razlog odustajanja. A Diglisic je koliko ja znam donirao odredjenu cifru novca kad je odustao od pregovora. Jednostavno covjek je htio da bude ono sto je Ismir Mirvic u Sarajevu a zbog imovine i zakona nije mogao biti zakonski regulisan njegov ulazak u klub na nacin koji odgovara objema stranama.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 6:22 pm

Ima li neko da se mijenja nudim dva zapada za dva istoka, bez doplate?
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 6:53 pm

Lopta je napisao/la:
ned okt 01, 2023 6:07 pm
ubaceni element je napisao/la:
ned okt 01, 2023 5:50 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 01, 2023 4:20 pm
Rekli reci sta je bilo pocetkom ove godine i Bogami slagase
Ko je reko? Nema se sta reci kad ne znaju, covjek je odustao, tj prestao se javljati bez ikakvog objansjenja.

Nevezano za ovo, svaki put kad vidim da je Toni Jovic zabio hoce mi nesto biti.
Ja koliko znam oglasio se kovacevic povodom toga. U kratkim crtama covjek je htio da se pita o funkcionisanju kluba a s obzirom da nema zakon u sportu na nivou federacije nije se mogao napraviti ugovor koji ce zastiti obje strane i to je razlog odustajanja. A Diglisic je koliko ja znam donirao odredjenu cifru novca kad je odustao od pregovora. Jednostavno covjek je htio da bude ono sto je Ismir Mirvic u Sarajevu a zbog imovine i zakona nije mogao biti zakonski regulisan njegov ulazak u klub na nacin koji odgovara objema stranama.
Zvanicni izvjestaj skusptine (koji su dobili clnsovi iste) je da nemaju pojma, cekali su ga i nije se javio. Sta je htio pojma nemam, ali sta god da je to nije nam rekao.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2023 7:05 pm

Sutra najvjerovatno bod , što bi bila puna šaka brade s obzirom na trenutnu atmosferu u timu i u klubu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija