Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 5:40 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jun 16, 2022 4:59 pm
Procita na onom forumu da Eldin dolazi sljedeće sedmice , ima li istine u tome ?
Ako je izaslo na gg.ba sigurno dolazi za godinu njima nije za vjerovati gori su i od slinana.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:16 pm

Citajuci o ovom potencijalnom investitoru odmah mi naumpadne ona stara: "U se i u svoje kljuse".

Toga kod nas nema.Sve je ili crno ili bijelo i to je nesto naigore sto ti se moze desiti. Ici "all in" na jednu opciju.

Druga stvar, licno sam pesimista u pogledu dolaska ovog investitora. Zasto? Uz uvazavanje svakog argumenta da su kod nas procedure dugotrajne, da ima dosta imovine, da treba izvrsiti sve provjere itd itd, ovo je prica koja traje pa sigurno vise od pola godine.

Ako je investitor iole ozbiljan, mi smo do sada trebali imati, crno na bijelo, minimum pismo namjere. Dakle, dokument koji klubu nesto znaci, a ujedno i neobavezuje investitiora ukoliko bi naisao na nesto sto mu se ne dopada. Ta mahalska prica suti se da neko nesto ne sj.ebe je prica za malu djecu. Halo ljudi, prica se o milionima investitora!! Haj malo promislite o tome prvo.Covjeka, opet kazem ako je ozbiljan investitor, moze odbiti samo nesto konkretno.Skrivena dugovanja, nerjesivost nekih stvari koje bi on imao u planu i sl., posebno ako se sve detaljno provjerava, kako nam ovdje govorite. Kod potencijalnog ulaganja takvih sredstava, covjeka sigurno nece odbiti prica tipa "slusaj onaj tamo Hamo je rekao da ti je to bzv investicija, da ce oni propasti, da je onaj krao pare, da ce ovaj krasti pare" i tako te nebuloze. Investitor i njegovi ljudi vjeruju papiru!! Kraj price.

Pesimista sam i jer nova sezona treba da pocne, a nista nije rijeseno.Ni ovaj pomenuti minimum koji navedoh.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:26 pm

Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba. Jeste pokrenuo stvari, jeste uveo transparentnost, ali jaki temelji i sistem ne potonu isti dan kada se neko povuče, što je kod nas bio slučaj. Kao predsjednik izgubio je titulu koju nije smio izgubiti. Ko ga ne vidi kao krivca tu, neka ne vidi, a meni je iskreno ta titula nešto što ne bi babi svom rahmeli halalio. I svakim danom sam sve svjesniji u kojem pravcu bi sve išlo da smo uz organizaciju, renovirani stadion, izuzetnu pozitivu još titulu klepili tada. Mnogo bi se ugasili i mnoge bi pomnožili sa nulom, umjesto što oni sada to nama rade.
Nije mogao Misimovic nikako izgubiti titulu. Ta nam je titula izbijena iz ruku preko igraca. Gubitak te titule je bio samo podloga za dan pobjede. Misimoviceva jedina greska tu je sto nije na pocetku sezone otjerao jos 3-4 igraca koji su minirali iznutra.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:29 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet jun 16, 2022 4:59 pm
Procita na onom forumu da Eldin dolazi sljedeće sedmice , ima li istine u tome ?
Dolazi, jedan dan od sutra
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:45 pm

Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba. Jeste pokrenuo stvari, jeste uveo transparentnost, ali jaki temelji i sistem ne potonu isti dan kada se neko povuče, što je kod nas bio slučaj. Kao predsjednik izgubio je titulu koju nije smio izgubiti. Ko ga ne vidi kao krivca tu, neka ne vidi, a meni je iskreno ta titula nešto što ne bi babi svom rahmeli halalio. I svakim danom sam sve svjesniji u kojem pravcu bi sve išlo da smo uz organizaciju, renovirani stadion, izuzetnu pozitivu još titulu klepili tada. Mnogo bi se ugasili i mnoge bi pomnožili sa nulom, umjesto što oni sada to nama rade.
Ljudi cine sistem.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:49 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet jun 16, 2022 4:51 pm
Ne glorifikujte ni Misimovića više ba. Jeste pokrenuo stvari, jeste uveo transparentnost, ali jaki temelji i sistem ne potonu isti dan kada se neko povuče, što je kod nas bio slučaj. Kao predsjednik izgubio je titulu koju nije smio izgubiti. Ko ga ne vidi kao krivca tu, neka ne vidi, a meni je iskreno ta titula nešto što ne bi babi svom rahmeli halalio. I svakim danom sam sve svjesniji u kojem pravcu bi sve išlo da smo uz organizaciju, renovirani stadion, izuzetnu pozitivu još titulu klepili tada. Mnogo bi se ugasili i mnoge bi pomnožili sa nulom, umjesto što oni sada to nama rade.
Mi nismo imali jake temelje i sistem koji nije mogao potonuti, jer smo i tada bili u fazi konsolidacije i izgradnje KLUBA u svakom njegovom segmentu. Tek bi u narednim godinama koje su bile pred Klubom a oduzete su nečijim bahaćenjem, došli do toga da kažemo da smo stabilan i samoodrživ Klub.

I prestanite manipulisati masom, ko god dođe u Klub nakon neradnika i kriminalaca, za njega slijede godine spašavanja i ponovne izgradnje povjerenja, administracije i svih resursa koje je Klub prethodno izgubio. Da bi Klub izgradio sistem, to nije proces koji se dešava preko noći nego najmanje 5 godina bez ikakvih ambicija, što smo mi tada itekako imali, nažalost. Jer mi smo Željo, ali nismo svjesni da smo kriminalom posrnuli i ranjeni likom i djelom jedne osobe i prije i sada, pa nam uvijek poslije njega dolaze spasioci od kojih očekujemo sve, pa i to da trebamo pristati na dilove sa tadasnjom sudijskom nafijom na čelu sa vrhovnom kucom bh fudbala. Izvini, igračima je tada dato sve od finansijskog aspekta, psihološkog do trenaznog, i jedina krivica je isključivo na terenu i igračima koji tada nisu bili kapacitet(što karakterni ljudski jer očito namjerno ili ne zaboravljaš opravdano dokazane tadašnje suspenzije igrača od strane Kluba, što fudbalskih) da izdrže pritisak od "naših" u i oko kluba,što komšijskih neprijatelja do onih unutar Saveza. Drugi krivci smo mi sami sebi, navijači, odnosno manjina koju je pojeo gnjev i manipulacija, dotle da ni titulu Kupa nisu slavili.

Kontinuitet i navijači Kluba tome težimo, a ne lika i djela nakon kojeg uvijek budemo pred stečajem! Zar ne?
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u čet jun 16, 2022 6:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:50 pm

Kolektivna depra :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 6:55 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jun 16, 2022 6:50 pm
Kolektivna depra :D
Ma kad skontam da će Dupovac biti u odbrani Slobode, nekako mi bude lakše 😂 bar ćemo njih natrpat'
 
Baza87
Postovi: 25
Pridružen/a: pet jun 10, 2022 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:23 pm

Lagano 🇺🇲🇺🇸🇺🇲🇺🇸🇺🇲🇺🇸
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:36 pm

Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba.
Niko nikada u tezim uslovima od rata pa na ovamo nije uradio vise za Zelju od Senada Misimovica na mjestu predsjednika Kluba. Apsolutno da zasluzuje svaku glorifikaciju i hvala mu na svemu sto je uradio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:49 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:36 pm
Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba.
Niko nikada u tezim uslovima od rata pa na ovamo nije uradio vise za Zelju od Senada Misimovica na mjestu predsjednika Kluba. Apsolutno da zasluzuje svaku glorifikaciju i hvala mu na svemu sto je uradio.
Apsolutno tačno. Htio neko priznati ili ne, prvi put smo izgledali toliko ozbiljno i zrelo... Ali malo đavolu.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:53 pm

Izgleda da ce i Igman igrati na Grbavici, prvenstvene utakmice, trebali su na Velezovom stadionu ali se poceo raditi, dize se teren pa ce izgleda kod nas, bas ce ispasti ko oranica, demolirat ce nam teren dok se svi izredaju jbt.. I zna li ko sta nam je sa pomocnim sa umjetnom travom, kad ce se raditi i hoce li uopste ? Niko ni rijeci o tome od potpisivanja onog ugovora sa Opcinom, propast ce im donacija. 😅
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:54 pm

A dajte vise i zastava i dolaze...kad god da se odluci bujrum...**** ga vise najave i neka slavlja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 7:58 pm

I sto se Mekica i njegovog ostanka tice, meni je prije nekoliko dana rekao da ne zna nista, kad su svi govorili ode/otisao. Zato ne vjerujte nista dok se ne ozvanici...
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:12 pm

Dolazi 99%provjerena informacija.
Ali kod Aldina Treće
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:13 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:53 pm
Izgleda da ce i Igman igrati na Grbavici, prvenstvene utakmice, trebali su na Velezovom stadionu ali se poceo raditi, dize se teren pa ce izgleda kod nas, bas ce ispasti ko oranica, demolirat ce nam teren dok se svi izredaju jbt.. I zna li ko sta nam je sa pomocnim sa umjetnom travom, kad ce se raditi i hoce li uopste ? Niko ni rijeci o tome od potpisivanja onog ugovora sa Opcinom, propast ce im donacija. 😅
Taj stadion je njihov, opstinski. Oni sami sabi prave. Nikakva to nije donacija nama. Nama ide navodno 300.000 KM za omladinski pogon, ali mi i placamo koristenje tog terena tako da od tih para njima pola vratimo. Da mi je neko rekao da ce Tana bit ublehas ko i Koldzo nw bih nikad vjerovao
 
Norsborg
Postovi: 313
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:21 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:36 pm
Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba.
Niko nikada u tezim uslovima od rata pa na ovamo nije uradio vise za Zelju od Senada Misimovica na mjestu predsjednika Kluba. Apsolutno da zasluzuje svaku glorifikaciju i hvala mu na svemu sto je uradio.
Ma vala i prije rata. Lakše je bilo u komunizmu, država davala, nisu predsjednici morali puno raditi. Ubaciš političara u upravu, napraviš od njega važnog navijača i eto para kada zatreba.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:23 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 16, 2022 8:13 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:53 pm
Izgleda da ce i Igman igrati na Grbavici, prvenstvene utakmice, trebali su na Velezovom stadionu ali se poceo raditi, dize se teren pa ce izgleda kod nas, bas ce ispasti ko oranica, demolirat ce nam teren dok se svi izredaju jbt.. I zna li ko sta nam je sa pomocnim sa umjetnom travom, kad ce se raditi i hoce li uopste ? Niko ni rijeci o tome od potpisivanja onog ugovora sa Opcinom, propast ce im donacija. 😅
Taj stadion je njihov, opstinski. Oni sami sabi prave. Nikakva to nije donacija nama. Nama ide navodno 300.000 KM za omladinski pogon, ali mi i placamo koristenje tog terena tako da od tih para njima pola vratimo. Da mi je neko rekao da ce Tana bit ublehas ko i Koldzo nw bih nikad vjerovao
Ma znam da je njihov, al eto svejedno, treba ga srediti, da lici na nesto.. Ma ublehas jasta, ko i svaki, kule i gradove obecava samo da dodje na vlast, kad dodje na vlast opet isto ko i prosli, svi su oni u pet deka..
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:24 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:49 pm
storm_raider je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:36 pm
Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba.
Niko nikada u tezim uslovima od rata pa na ovamo nije uradio vise za Zelju od Senada Misimovica na mjestu predsjednika Kluba. Apsolutno da zasluzuje svaku glorifikaciju i hvala mu na svemu sto je uradio.
Apsolutno tačno. Htio neko priznati ili ne, prvi put smo izgledali toliko ozbiljno i zrelo... Ali malo đavolu.
Crno na bijelo... Ko ne želi (neće) da vidi, njegov problem.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2022 8:56 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jun 16, 2022 7:36 pm
Veteran1965 je napisao/la:Ne glorifikujte ni Misimovića više ba.
Niko nikada u tezim uslovima od rata pa na ovamo nije uradio vise za Zelju od Senada Misimovica na mjestu predsjednika Kluba. Apsolutno da zasluzuje svaku glorifikaciju i hvala mu na svemu sto je uradio.
+1, tačno tako, a ovo za titulu, Amar ga već bio počeo rušiti preko pojedinih igrača, Miske je mogao uzeti titulu onda protiv Krupe ali poštenjačina kakav jeste nije htio mešetaranje i tu mu skidam kapu, takvi su raritet u našem društvu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], ublehas i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija