YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

PratimsamoPlave
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 22, 2019 5:26 pm

Infrastrukturalno napredujemo. U toku je izgradnja krova, zasluga ove uprave. Krov od prosle uprave se montirao u Turskoj. Ovo je neki drugi krov :D
Vjerovatno ce krov omoguciti u nekom periodu i izdavanje poslovnih prostora.
Sjever ce dobiti novi izgled. Tako da u tom segmentu ne stagniramo.
Drugi dio je teren. Taj dio u najvecem slucaju zavisi od finansija. Mulalicu je lako dovesti 10 igraca kad je neko stajao iza njega. A stajali su milioni od Evrope i transfera Bajica, Amira, Kvesica.
Kad pogledamo da prosle godine nismo izborili Evropu (licenca), trener koji je odgovoran za taj dio radi vrhunski posao. Drugi je i igra kup. Ekipa igra najljepsi fudbal u ligi. Uzet cemo primjer proslih godina, ekipe su par puta bile skuplje, a imale su gore rezultate.
Posjeta veoma dobra, zahvaljujuci igri. Druga najposjecenija ekipa u regionu, na to cemo dodati smijesne procijene saveza oko broja navijaca. Gdje svaki put bilo vise navijaca od tog njihovog zvanicnog broja.
Finansije, nemam informacije. Ali znam da smo iz dva razloga veoma losi. Prosla uprava je sjela na 3-4 miliona maraka, ova je dosla na 0. Jos na to su sami sebi pogorsali situaciju, ne dobivanjem licence. Pojedinci su protjerani iz kluba. Stanje ce biti bolje nakon par transfera i nekh novih sponzora.
Klub se mora vratiti na 2012tu, kada smo imali jaku ekipu koja je bila najjaca u ligi i mogla nekoga prodati.
Uz osvojen trofej ova sezona moze biti veoma uspjesna.
Ps. Ko god je namjestio taj puc Dini Djurbuzovicu treba dobiti mjesto pocasnog zamjenika predsjednika kluba. Dino bi svakako sve prokockao, a tim potezom smo dobili Amara. Hvala mu!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

PratimsamoPlave

ned dec 22, 2019 5:29 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:03 pm
"Boriti se za titulu", to je nesto sto je prirodno a sporan je nacin borbe za titulu. U toku svake sezone sezone mijenjati po par trenera i dovoditi autobuse igraca od kojih na kraju na prste ruke mozes nabrojati ko je bio pojacanje i to je kao famozna borba za titulu. Da su ostali u klubu oni bi nastavili sa tom praksom a klub bi ispastao zbog njihovog "znanja". Ne moram biti vidovit da bih to znao..
Takva politika nas je dovela od Miroslava do Asima.
Od borbe za titulu i kup do - 15 i ispadanja u prvom kolu.
Hvala im, njihovo je zaustavljeno navrijeme. Da smo ispali iz lige, krivac bi bila politika ili neko treci.

PratimsamoPlave

ned dec 22, 2019 5:31 pm

avlami97 je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:01 pm
Kada su otjerali bivše jasno i glasno su rekli: ""Titula mora biti naredne sezone, ali pazite, nije ni ova sezona završena. Ne možemo je ove sezone obećati, jer ne zavisimo sami od sebe. Već naredne sezone, titula mora biti". - Nihad Selimović

Koji q se sada vade. Hebote Dino Džurbuzović je u sezoni 2000/2001. godine Želju vodio 27 kola bio prvi na tabeli, smijenjen na Bradini i titulu u nastavku sezone osvojio Amar.

Najmanje što očekuju navijači je titula, jer im je pun q drugih mjesta i osvojen kup.
Hvala Bogu pa je smijenjen i zamjenjen najtrofejnijim.
Poslije toga slijedi jedan nevjerovatan niz dominacije.

mamba21
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:32 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:20 pm
Elegant je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:07 pm
Treba sacekati januar pa da vidimo sta ova uprava ima namjeru da radi, jos na to novi delegati u skupstini pa cemo vidjeti koda ide ovaj voz.
Nema potrebe cekati, odluke su smisljene i donesene, sad samo cekamo realizaciju tih odluka a kada se desi voz je vec u provaliji...otprilike ovako.

Ali neka, trazili dobili...bolje i ne moze klub kad vidis ko je u njegovim strukturama. Udariti ce nas realnost uskoro!
Koje su odluke smisljene i donesene? Nisam upucen, ako mozes odgovoriti.
Forza 1921!

alombardo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:35 pm

Parcela po parcela...

PratimsamoPlave

ned dec 22, 2019 5:36 pm

Opet se pocelo lagati i izmisljati

PratimsamoPlave

ned dec 22, 2019 5:39 pm

alombardo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:16 pm
Krov nema, gradevinska nema, evropa nema, fotbool nema, moj Amare....
Ima krov, ima gradjevinska, bice titula.

Brkoo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:40 pm

LARSSON je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:06 pm
Brkoo je napisao/la:
"Boriti se za titulu", to je nesto sto je prirodno a sporan je nacin borbe za titulu. U toku svake sezone sezone mijenjati po par trenera i dovoditi autobuse igraca od kojih na kraju na prste ruke mozes nabrojati ko je bio pojacanje i to je kao famozna borba za titulu. Da su ostali u klubu oni bi nastavili sa tom praksom a klub bi ispastao zbog njihovog "znanja". Ne moram biti vidovit da bih to znao..
Jesmo li se borili za titulu i gradili ?
Nema smisla da ti objasnjavam jer neces skontati ovo sto sam napisao, kao sto nisu ni oni skontali i zbog toga su i bivsi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:49 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:40 pm
LARSSON je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:06 pm
Brkoo je napisao/la:
Jesmo li se borili za titulu i gradili ?
Nema smisla da ti objasnjavam jer neces skontati ovo sto sam napisao, kao sto nisu ni oni skontali i zbog toga su i bivsi..
Pa i nemaš šta objašnjavati, vrlo kratko, da ili ne ?
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

alombardo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:50 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 22, 2019 5:39 pm
alombardo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:16 pm
Krov nema, gradevinska nema, evropa nema, fotbool nema, moj Amare....
Ima krov, ima gradjevinska, bice titula. Moja Amare..
Neka i ovdje pogrjesim abd

Haklapuc
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:50 pm

Pokenjam se ja na prijatelje iz SD i na njihove dogovore, toliko od mene.

Brkoo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:52 pm

AdmirA je napisao/la:
ned dec 22, 2019 11:02 am
Da, nakon razmišljanja, hoću, zašto neću, vidim svojim očima sastav Skupštine, vidim ljude koji možda i ne zaslužuju biti tu, a jesu, jesu jer se mi ne želimo aktivirati. Želim i mogu svojim znanjem, idejama, kontaktima pomoći klubu, iza sebe imam tim ljudi koji mogu pomoći u igračkom kadru, administraciji, pa čak i u političkim strukturama tražiti podršku za projekte i aktivnosti kluba.

Molim vas da što više Željovaca, iskrenih, naših, vjernih, ima želju za pomoć, ulazak u strukture kluba. Nema jakog Želje bez Željovaca u njemu.

Živili.

@gavran

phpBB [video]
Svaka ti cast..
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

AdmirA
Kontakt:

ned dec 22, 2019 5:58 pm

Ubrzo ćete imati drugačije mišljenje. Klub će stati na zdrave noge, koliko znam i koliko imam informacije to je ključan proces u mjesecima pred nama, Skupština će mnogo toga reći, a uvjeren sam da ide na bolje, dosta je velikih "igrača" u igri i dosta toga ovisi o sposobnosti ljudi u klubu da to iskoriste.
Klasa radnička!

PratimsamoPlave

ned dec 22, 2019 6:24 pm

Daj AmirA reci bar neko ime 😂😂

mamba21
Kontakt:

ned dec 22, 2019 6:27 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 22, 2019 6:24 pm
Daj AmirA reci bar neko ime 😂😂
Nemoj da malerisemo 😁 neka bude kao pticurina
Forza 1921!

storm_raider
Kontakt:

ned dec 22, 2019 6:34 pm

AdmirA je napisao/la:
Ubrzo ćete imati drugačije mišljenje. Klub će stati na zdrave noge, koliko znam i koliko imam informacije to je ključan proces u mjesecima pred nama, Skupština će mnogo toga reći, a uvjeren sam da ide na bolje, dosta je velikih "igrača" u igri i dosta toga ovisi o sposobnosti ljudi u klubu da to iskoriste.
Odlicna informacija Admire, radujem se tvom buducem angazmanu! Sretno brate sa tribine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

shzna
Kontakt:

ned dec 22, 2019 6:37 pm

Spoiler:
slika

slika

slika
8-)
1987

bianco blu
Kontakt:

ned dec 22, 2019 6:44 pm

alombardo je napisao/la:
ned dec 22, 2019 4:53 pm
Nazalost vrlo brzo ce svma biti jasna sva ona kampanja protiv najbolje uprave u istoriji zeljeznicara, ali ce biti kasno. Osim ako neko ne zeli kupiti kakav stan ...
najbolja uprava je ona iz 1984/85 kada je Željo igrao polufinale današnje europa lige, kaj ne?
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Tare1921
Kontakt:

ned dec 22, 2019 7:15 pm

AdmirA je napisao/la:
De barem nama forumasima u pp napisi neko ime pa makar i pogresno samo da cujemo da neko dolazi jbt.
Zeljeznicar prvak 2019/20

salle86
Kontakt:

ned dec 22, 2019 7:20 pm

Uglavnom, biće sunčano
Sem ako snijeg ne padne
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 37 gostiju.

Prijava  •  Registracija