Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
21 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
46 (52%)
Remi
13 (15%)
Poraz
9 (10%)

Ukupno glasova: 89

Budi Željo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 22, 2019 11:56 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 22, 2019 12:39 am
Klub ce tek finansijski jak biti kada mu ne budu trebali takvi ljudi u UO.
Tj.funkcionisat ce bez posudbi. Sta znaci da udju ti ljudi?
Dovest ce mozda sponzore, okej bi bilo neka dva tri sponzora da mogu 35% budzeta poklopiti.
Posudbe novca od ljudi iz UO nikad nece biti dugorocno rijesenje. Sta dobijamo kad odu?
Definitivno. Vidjeli smo prosle godine kad se povuku posudbe sta se dobije. Bude uprava ubaci svoje pare, ode, svoje pare vrati i Željo resetovan. U više primjera dokazano da tako nešto nije dobra opcija. Ne znam šta se sprema za skupštinu ali nadam se da ljudi u klubu razmišljaju o nekim drugim opcijama.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned dec 22, 2019 12:08 pm

Izgleda da vecin bas ne i pravi razliku izmedju skupstine, UO, NO..
I prije su se sa foruma kandidovali ljudi u skupstinu. Pa nismo pricali o vizijama..
AdmirA ima moju podrsku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

blueboy
Kontakt:

ned dec 22, 2019 12:26 pm

Što se tiče Macrona, ono što sam ja saznao da dobijamo bonuse na osvojene trofeje, što je i normalno. Prva narudžba opreme je u vrijednosti 60.000 eura i ne znaju šta više naručiti, po tri jakne se naručuju :lol:

mamba21
Kontakt:

ned dec 22, 2019 12:28 pm

blueboy je napisao/la:
Što se tiče Macrona, ono što sam ja saznao da dobijamo bonuse na osvojene trofeje, što je i normalno. Prva narudžba opreme je u vrijednosti 60.000 eura i ne znaju šta više naručiti, po tri jakne se naručuju :lol:
Kada pocinjemo nositi macron i da li se narucuje za OP znas li?
Forza 1921!

nide
Kontakt:

ned dec 22, 2019 1:50 pm

mamba21 je napisao/la:
ned dec 22, 2019 12:28 pm
blueboy je napisao/la:
Kada pocinjemo nositi macron i da li se narucuje za OP znas li?
Pa po meni ako je tako dobar ugovor kako se spominje trebalo bi da obuhvata komplet klub uključujući sve uzraste kluba. Naši omladinci se takmiče i van prostora naše domovine i nevinim razlog zašto bi nosili neku drugu opremu.
Što se tiče Graovca to je neka moja želja i mislim da je i sebi i nama ostao dužan još koju sezonu u plavom dresu. Nadam se da će biti neki zaokret u funkcioniranju kluba poslije skupštine. Da će se napokon odazvati ozbiljni ljudi sa vizijom i da žele ulagati na duže staze kako to predsjednik u intervju reče. Ako se u 2020 srede poslovni prostori i uspiju izdati mislim da bi to takođe bila lijepa svota novca na godišnjem nivou.
Zaista zaista se nadam da ćemo se svi veseliti na kraju sezone i daćemo moći zadržati sve ključne igrače.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned dec 22, 2019 1:59 pm

Ne mora Graovac, dosta i Sanicanin. :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned dec 22, 2019 2:03 pm

LARSSON je napisao/la:
Jel vrijeme da makneš avatar :D
Željezničar ante portas !

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned dec 22, 2019 2:07 pm

AsharaK je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
Čim Beširoević dođe. :D

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned dec 22, 2019 2:08 pm

LARSSON je napisao/la:
ned dec 22, 2019 2:07 pm
AsharaK je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
Čim Beširoević dođe. :D
Dino Beširević neće nikad doći :D
Željezničar ante portas !

Bosanac1993
Kontakt:

ned dec 22, 2019 2:44 pm

https://fkzeljeznicar.ba/intervju-preds ... sno/39962/

..."obezbijediti takmičenje u Evropi što je i primarni cilj ove godine. " ???

"Uporedo se priprema projekat uređenja izgleda portala poslovnih prostora na sjeveru. Sve ovo je uvjetovano i završetkom aktivnosti na prenosu vlasništva gornje etaže sjevera sa SD na FK Željezničar. Sa prijateljima iz Sportskog druśtva smo na putu da i to napokon riješimo na obostrano zadovoljstvo." Betonsko igraliste iza istoka za prostorije na Sjeveru, je l' to rješenje ???

Je l' ovo napredak i rezultat "dana pobjede" FK ŽELJEZNIČARA?

E moj Željo...
NI MILIMETRA!

avlami97
Kontakt:

ned dec 22, 2019 3:40 pm

Bosanac1993 je napisao/la:

"Uporedo se priprema projekat uređenja izgleda portala poslovnih prostora na sjeveru. Sve ovo je uvjetovano i završetkom aktivnosti na prenosu vlasništva gornje etaže sjevera sa SD na FK Željezničar. Sa prijateljima iz Sportskog druśtva smo na putu da i to napokon riješimo na obostrano zadovoljstvo." Betonsko igraliste iza istoka za prostorije na Sjeveru, je l' to rješenje ???

E moj Željo...
I ne samo to. Ovaj intervju pokazuje da je hebo lud zbunjenog.
PRIMJERI:
– Projekat izgradnje južne tribine također ide svojim tokom i kada bude novih informacija pravovremeno ćemo obavijestiti javnost. Sve dodatne, a planirane aktivnosti ćemo ubrzati nakon dobivanja Urbanističke saglasnosti.

FK Željezničar obavještava navijače, sponzore, članove i prijatelje Kluba da je Općina Novo Sarajevo dana 28.09.2017. izdala Urbanističku saglasnost za izgradnju južne tribine Stadiona Grbavca.

Zar skoro nije rečeno da su predali zahtjev za izdavanje Građevinske dozvole za južnu tribinu?
Zar ranije nije rečeno da je kompletan stadion u gruntu uknjižen 1/1 na Želju?
Zar ovi nisu došli da ostvare bolje rezultate od drugog mjesta i osvojenog kupa, jer smo bivše otjerali, a imali su te rezultate?
Zar novi nisu rekli da ove sezone MORAMO osvojiti titulu?

Svakakvih ljudi Željo trpi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

superiore1921
Kontakt:

ned dec 22, 2019 3:53 pm

Bruda Graovac igra standardno u ekipi koja je druga ja msm u bod sa clujom za titulu se ganjaju, nije vala realan sekunde

Bosanac1993
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:07 pm

avlami97 je napisao/la:
ned dec 22, 2019 3:40 pm
Bosanac1993 je napisao/la:

E moj Željo...
I ne samo to. Ovaj intervju pokazuje da je hebo lud zbunjenog.
PRIMJERI:
– Projekat izgradnje južne tribine također ide svojim tokom i kada bude novih informacija pravovremeno ćemo obavijestiti javnost. Sve dodatne, a planirane aktivnosti ćemo ubrzati nakon dobivanja Urbanističke saglasnosti.

FK Željezničar obavještava navijače, sponzore, članove i prijatelje Kluba da je Općina Novo Sarajevo dana 28.09.2017. izdala Urbanističku saglasnost za izgradnju južne tribine Stadiona Grbavca.

Zar skoro nije rečeno da su predali zahtjev za izdavanje Građevinske dozvole za južnu tribinu?
Zar ranije nije rečeno da je kompletan stadion u gruntu uknjižen 1/1 na Želju?
Zar ovi nisu došli da ostvare bolje rezultate od drugog mjesta i osvojenog kupa, jer smo bivše otjerali, a imali su te rezultate?
Zar novi nisu rekli da ove sezone MORAMO osvojiti titulu?

Svakakvih ljudi Željo trpi.
Pitam se samo do kad će se u vlastitom blatu i lažima uspjeti održavati da se ne uguše...jer ovo prevazilazi granice zdravog ljudskog razuma.
NI MILIMETRA!

Leon_Professional
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:23 pm

Sve "normalno" drže "dobri" rezultati.
Da nije tako igrači bi raskidali jer im se duguje 3 plate, navijači bi više "srali",... Ovako se neće radi Želje jer u borbi smo za titulu.
Ovi konstantno lažu i klub nisu digli za godinu dana nimalo.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

storm_raider
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:27 pm

Uvijek su rezultati stavljali sjenu na situaciju u Klubu, koja je od rata pa na ovamo bila katastrofalna. Razlog sto ovaj put rezultati nece moci nista sakriti je to sto je dokazano da je moguce graditi na stadionu i boriti se za titulu. Svakako da je cilj titula.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Brkoo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:48 pm

Sta je dokazano? Da su oni ostali u klubu do danasnjeg dana bi promijenili minimalno 3 trenera i 40 igraca. Zar se mora nekome crtati da to nije bilo nesto sto je normalno i da to nije nacin na koji se bori za titulu?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:50 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 22, 2019 4:48 pm
Sta je dokazano? Da su oni ostali u klubu do danasnjeg dana bi promijenili minimalno 3 trenera i 40 igraca. Zar se mora nekome crtati da to nije bilo nesto sto je normalno i da to nije nacin na koji se bori za titulu?
Razlog sto ovaj put rezultati nece moci nista sakriti je to sto je dokazano da je moguce graditi na stadionu i boriti se za titulu. Svakako da je cilj titula.

Šta od ovoga nije tačno ?

alombardo
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:53 pm

Nazalost vrlo brzo ce svma biti jasna sva ona kampanja protiv najbolje uprave u istoriji zeljeznicara, ali ce biti kasno. Osim ako neko ne zeli kupiti kakav stan ...

mamba21
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned dec 22, 2019 4:23 pm
Sve "normalno" drže "dobri" rezultati.
Da nije tako igrači bi raskidali jer im se duguje 3 plate, navijači bi više "srali",... Ovako se neće radi Želje jer u borbi smo za titulu.
Ovi konstantno lažu i klub nisu digli za godinu dana nimalo.
Ima nesto u tome sto je spomenuo, jer stvarno ova ekipa djeluje kao tim i na terenu i van njega. Bili su i prije rezultati dobri, pa su se igraci znali buniti i bojkotovati neke stvari.

Nemoj misliti da ih branim, rekao sam vise puta da su nesposbni, valjda ce se popraviti od nove godine. Vidjet cemo ko ce uci u klub itd.
Forza 1921!

storm_raider
Kontakt:

ned dec 22, 2019 4:56 pm

@Brko
Nisu ostali, niti sam vidovit toliko kao ti pa da znam sta bi bilo kada bi bilo, tako da je neozbiljno pricati o tome. Ne zelim ih braniti, imali su tonu nepotrebnih gresaka, ali ljudi su proslost, i to vec duza od godinu dana. Ono sto sam napisao je cinjenica. Jesmo se borili za titulu i jesmo gradili stadion, zato mi je zelja kao i svakom Zeljovcu da vidi nastavak toga, a da titulu podignemo napokon. Muka mi je citati neka prozivanja ovdje da neko ima drugaciji interes. Nisko, bez casti, a ovaj forum smo izgradili na dosta, dosta zdravijim vrijednostima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija