cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:58 am

Treba napraviti neki video “najgora krila svih vremena, Zeko i Zaim”, kompilacija najglupljih poteza, pokusaja drblinga, promasenih zicera itd..

Morzhy
Kontakt:

teatrale36 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:44 am
Morzhy je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:38 pm
abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:12 pm

Picka Oda je trebao da odustane od tih igraca u pola polusezone? Pa da ti okosnicu cine hajdarevic, sabanadzovic, dacic, osmankovic, sehici od kojih vecina jos uvijek nije zrela za prvih 11 a kamo li da igraju neku bitnu ulogu...Po meni pametan potez Odovica. Tih 5-6 igraca nek dogura do polusezone pa ih tad treba tjerati, trenutno nije vrijeme za tjeranje
Cijela javnost navodno zna da im je Oda dao do polusezone i noga,a onda se istovremeno očekuje od njih da ostvare sjajne rezultate za tog istog Odu? Pa logičnije je da ga sjebu kol'ko odmah...a on im još mjesta zacementirao u ekipi...ne kontam logiku razmišljanja,ali nikako.
Niko od ovih ne može odigrati lošije,a da nas više razočara...niko pa ni ti prvonavedeni omladinci,naša djeca
Kakva nasa djeca? Sehić tri puta usao i direktni krivac za tri gola! Nema ti tu talenta ni znanja, vidio si Hareta sinoć veze nema.
A ovi sa strane rasturaju,nema dalje,sve majstor do majstora,a uz to još fini karakteri,lutke

Plava Porodica
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:01 am

jel' im slobodan dan?
yebite nas do kraja..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:04 am

mamba21 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:51 am
phpBB [video]
ma je.bi se tamo..... hahahahahahahahahahahahah
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Hadzijalagic
Kontakt:

cikazubo je napisao/la:Treba napraviti neki video “najgora krila svih vremena, Zeko i Zaim”, kompilacija najglupljih poteza, pokusaja drblinga, promasenih zicera itd..
Neka lars napravi, samo mu trebamo kupiti kakav hard disk od 10 terabajta a pitanje je hoce li i to biti dovoljno..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Vortex
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:05 am

cikazubo je napisao/la:
Treba napraviti neki video “najgora krila svih vremena, Zeko i Zaim”, kompilacija najglupljih poteza, pokusaja drblinga, promasenih zicera itd..
Ja glupljih likova u životu nisam vidio. Zapravo nisam vjerovao ni da moze postojati neko toliko glup i ograničen. Ti njima na faci vidiš da su sa inteligencijom na Vi.

mirzza
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:05 am

Ne zna svako ubaciti omladinca. Adzem je to znao, u tome je sigurno daleko najjaci u drzavi.
I najlakse pljunuti po nasoj djeci, najlakse. Hare ove sezone ne igra, izgubio samopouzdanje i ono sto je znao prema naprijed vise ne zna, a pricamo o decku koji je rijesio Ludogoreca.

storm_raider
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:07 am

exdomorocki je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:42 am
storm_raider je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:15 pm
kvalitet je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:51 pm
Volim Odu kao da mi je otac rođeni, bilo bi brutalno otjerati ga opet, a svi znamo ko su krivci. Jedino da se Amar vrati (a, ja da sam na Misketovom mjestu, pogazio bih malo svoj ego, ako je već tu isključivo zbog Željinog interesa), pa bi se to i moglo opravdati. Ostaviti Odu, dati mu neko vrijeme, ništa postići nećemo ako ga otjeramo. Od posljednjeg njegovog tjeranja isto to radimo i od trofeja imamo samo jedan Kup. Pa, hajmo onda pokušati dati njemu prostora i vremena da napravi ekipu kakvu želi. A, igračima treba malo mater hebati. Da se malo useru.
Nema tu nikakvog ega, to je prica ovih sto ne znaju, ili znaju, ali nisu dobronamjerni. 2 puta su pricali Misimovic i Amar, Amar nece, oba puta je odbio. I oba puta ga je Misimovic zvao i nudio podrsku.
Hoće,hoće pare na sunce pa ćeš vidjeti jel hoće ili ne.
Samo pišete kako nadredjeni kaže.
E nek izmisle kako izaći iz ovog mulja,ako su mogli izmisliti "sredstvo" za čišćenje stolica,nek izmisle rješenje za ovu agoniju.
Koji nadredjeni? Ovdje ta prica da neko pise po naredjenju nece proci. Ima forum gdje se te gluposti pisu i tolerisu, pobjegli smo od tog olosa. Dovoditi u pitanje da bi neko prodao sebe i svoj integritet nemoj molim te. Prvi se ja ne bih spustao na to.

Sto se tice toga kako izaci iz ovog hamelja, tu se slazem. Mora se nesto uraditi, i sinoc da se uradilo kasno bi bilo. Ali, daj Boze, niko sretniji od mene da pociste nered. Otprilike ovo sto je Ajzea napisao je i moje misljenje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

cikazubo
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:08 am

Hadzijalagic je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Treba napraviti neki video “najgora krila svih vremena, Zeko i Zaim”, kompilacija najglupljih poteza, pokusaja drblinga, promasenih zicera itd..
Neka lars napravi, samo mu trebamo kupiti kakav hard disk od 10 terabajta a pitanje je hoce li i to biti dovoljno..

Najludje u svemu je sto se i jean i drugi ponasaju kao da im je ovo odskocna daska, savjest 0.
Jedan se ofarbo, stavio nick Asim Marek, ima brata koji je nekad negdje igrao nesto, i kao takav glumi nekog igraca, zvjezdica nema sta.
Zajim je posebna prica tek, taj lik je najbezobrazniji fudbaler kojeg sam vidio u Zelji, meni izgleda kao da on za sebe misli da ce doci do Juventusa za dvije godine, nakon svih sranja, zvizduka, brukanja pred golom, on i dalje insistira na nekoj atraktivnosti a nije savladio ni osnovne fudbalske elemente.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon okt 29, 2018 9:08 am, ukupno mijenjano 1 put.

sajo10
Kontakt:

Durgo je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
phpBB [video]
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Hadzijalagic
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:09 am

Mogao bi neko napraviti i bodovnu tabelu nasih utakmica sa prvih sest ekipa na tabeli i tabelu sa zadnjih sest ekipa..

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:09 am

I jutros vam je.bem majke majcine....
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

mamba21
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:10 am

sajo10 je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
phpBB [video]
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Moramo jos nesto i za zeku naci😁😁
Forza 1921!

Dominic
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:12 am

Mislim da ni pobjeda nad konama u narednom kolu ne bi sprala gorcinum, ljagu i muku od jucerasnje blamaze. Bar meni.
A uprava ima mozda jos ovu sansu da povuce poteze i vrati nas u borbu za titulu jer konkurencija je u pet deka.
E ako se izvucemo iz ovih govana svaka nam cast.

storm_raider
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:13 am

MATORI je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:46 am
SanMan je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:21 pm
Svi su krivi
igrači, neki neznaju, neki nemaju kondicije/snage, neki neće
trener i SŠ stavljaju te igrače u tim - nijedan nije sam ušo na teren
uprava je dovela trenera ( i deset zadnjih a i većinu od stotinjak igrača u zadnjh par godina)
doktori koji vrše provjeru - najmanje pola igrača nije u stanju istrčati 10km za 90 minuta
Dodaj:
- I navijači su krivi, tjera se trener koji je osvojio KUP, od kog očito NE MOŽEMO naći boljeg, bar za iznos para koje smo u stanju ponuditi za trenera.
Uprava je malo više kriva od navijača - jer je na svaki I NAJMANJI mig navijača tjerala trenere.
Da se razumijemo prije nego mi neko nakači da sam Adžemov fan, I JA BIH GA OTJERAO - ali pod uslovom da mogu dovesti nekog ko će u narednoj sezoni imati VEĆI uspjeh od njega - a to znači oba trofeja.
Šta ćemo osvojiti u ovoj sezoni?
Ki.tu možda?
Ma nije Adzem otjeran, covjek je sagorio, zaista nije mogao vise. On previse voli Zelju i totalno ga je pritisak sagorio.

Tryg
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:14 am

Ja se tjesim kad vidim da i ostali nisu puno bolji. :rofl:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Hadzijalagic
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:14 am

Isto smo bodova osvojili igrajuci i sa prvih sest i sa zadnjih sest ekipa :D

storm_raider
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:17 am

@Lars, hajde molim te daj onu situaciju kada Asim sa metar nabi loptu preko gola. Treba i ono znati, ono se kosi sa svim zakonima fizike.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:21 am

dobro jutro igracine, hocete li plate!?!?!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

exbabilon
Kontakt:

pon okt 29, 2018 9:22 am

Stojan doktorfudbala Vranjes
Imao 2 dobra poteza na umornu odbranu Zrinjskog i kazu evo ga, noge pocele pratit sta mozak zadaje, spreman da prekuca ligu... Veci je doprinos igri pojedinih navijaca nego njegov.

Udje Hajdar i uspije biti gori. Moj Hajdare, vezni igrac, a svaki pas prvom do sebe tebi je lutrija hoce li biti tacan.

Mi ove protivnike trebamo pojesti pritiskom, presingom, napraviti 10ak izglednih sansi po utakmici, pa ako bas nece u go, Boze moj. Ali mi prehodamo prvo poluvrijeme, ko hajde nesto ce se samo desiti, a nece. U drugom se sjete kao nesto pritiskati, atakovati, ma kome druze... Onda ti i visa sila okrene ledja jer srecu neku nisi ni zasluzio.

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Brkoo, Dr. Adzem, gavran, Google [Bot], MrkiMedo, patacoboy, Reha1921, salle86, shzna, zuka i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija