Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Amidza
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 4:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 31, 2017 3:43 pm
Kraj je prelaznog roka a ja ne želim da ulazimo opet u greške i da dovodimo igrače zato što moramo. Mi ćemo dovesti igrača koji će nam pomoći i već smo u pregovorima i pokušaćemo što prije to završiti

Fino ti to Adzeme pricas. Valjda i bude kako kazes.

Rekao je jos i da ce Kemo ostati u prvom sastavu, jer on stoji iza njeg i to je to.
Bravo za ovaj potez.

Evo ako je kome promaklo:
http://ba.n1info.com/a177278/Sport-Klub ... oramo.html
Hvala, sad pogledah.

Odlicno sve Adzem govori i 100% se slazem, mislim i vecina nas ovdje. Samo, ja sam se vise puta opeko, jer su mnogi prije njega isto govorili, pa evo nas gdje smo bili.

Ako stvarno ima autonomiju, podrsku i odrijesene ruke, vjerujem da ce sve na dobro izac i vjerujem u njega.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

igla
Kontakt:

pon jul 31, 2017 4:43 pm

Ne može Benko, nije bio slobodan zadnji dan prelaznog roka.

Model1964

pon jul 31, 2017 4:44 pm

pon jul 31, 2017 4:38 pm
Nije ni Sesar bio potpisao pa smo isto ovo radili. Sto tad nije bila kost da se izjedemo.
Na kraju bgm su i htjeli Sesara al pritisak ucinio svoje.

Neka nek dovedu pa cemo onda bit nezadovoljni. Kao eto sad je prvi put da se unaprijed neki igrac komentarise :roll:
Jednostavno objasnjenje
Sjede mirno i studiraju nase postupke i pravovremeno i precizno udaraju.
Jesu lopovi, nisu budale
Koliko smo mi navijaci dali municije napadacima ni posmisliti ne mozes
Koliko je klub dao.... o joj
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

sergejevic

pon jul 31, 2017 4:47 pm

Da smo i tog Sesara doveli siguran sam da bi znatno bolje stajali na sredini terena.
Ipak je bolje prvo popljuvati svakog igraca pa tek onda pogledati kako igra u nasem dresu.
Podrska Cenanu i Adzemu za svakog igraca kojeg zele dovesti, a na kraju ce se vidjeti da li je dobro ili lose.

ChWilla
Kontakt:

i za njega isto vrijedi, bilo k'o da model treba potpisati da igra...
gradi željo boli te *****

Leon_Professional
Kontakt:

pon jul 31, 2017 4:49 pm

Pljuvalo se i pljuvat ce se.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

salle86
Kontakt:

pon jul 31, 2017 4:54 pm

I ja sam za to da se igrač komentariše tek kad dođe pa odigra 5-6 mečeva. ALI... imaju 3 skupine ljudi, oni koji uče na tuđim greškama, oni koji na svojim i oni koji nikako ne uče na greškama.
U zadnje vrijeme smo doveli kamion igrača preko 28 godina koje niko neće ili spašavaju karijeru. Ne znam je li iko zadovoljio. Miro a pogotovo Lendrić su bili relativno mladi opet. To bi valjda trebalo da je jasan znak da ove "starce" više ne uzimamo u obzir.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Leon_Professional
Kontakt:

pon jul 31, 2017 4:57 pm

Pa @Salle, sud se i treba donositi nakon odigranih meceva. To vazi igrace koji igraju i dodju nama, ali nece niko sutiti ako unaprijed vidi da taj igrac nije za Zelju.
Takvi dodju pa onda i ne igraju uopce ili i manje od 5-6 meceva se vidi da nije ni trebo doci.
Opravdan je dolazak Zaima, pa nidje ni minute da vidimo kakav je. Samo od Zaima je steta daleko manja nego od nekih prekaljenih premierligasa.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Model1964

pon jul 31, 2017 5:02 pm

pon jul 31, 2017 4:57 pm
Pa @Salle, sud se i treba donositi nakon odigranih meceva. To vazi igrace koji igraju i dodju nama, ali nece niko sutiti ako unaprijed vidi da taj igrac nije za Zelju.
Takvi dodju pa onda i ne igraju uopce ili i manje od 5-6 meceva se vidi da nije ni trebo doci.
Opravdan je dolazak Zaima, pa nidje ni minute da vidimo kakav je. Samo od Zaima je steta daleko manja nego od nekih prekaljenih premierligasa.
Ja opet ponavljam
Ne vjerujem da ce doci Kajkut
Mislim da je dezinformacija
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

ponosannavas
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:02 pm

Ja jučer govorim kako ne učimo iz svojih grešaka. Nikad prije vremena ne govoriti da je nešto dobro ili loše. Tim se ne pravi od najboljih igrača, nego se dovode igrači koji će činiti najbolji tim. Od starta govorim da nije bitno koliko ko ima godina i da nam treba par iskusnih jer ti nećeš prodati ni Projića npr, a ni Stanu ni Sinišu koji su dosta mlađi, ali ovdje je problem što raja ne vidi gdje ovo ide tj šta ej smisao svega. DObro je pitanje šta s e radilo šest mjeseci u traženju novog napadača. Ako gledaš izolovano samo sadašnje vrijeme onda je Kajkut odličan igrač jer teško da sad ima boljeg na tržištu a da hoće da dođe. Možda će ispasti neko za mjesec kad bude zadnji voz ovima što nisu našli klub, ali nama sad treba napadač. Began ne može, Nikolić je povrijeđen i pitanje je kada i kako će se vratiti, a nemaš zamjene za njega. Tih mjesec dana može nas koštati pet bodova. VOlio bi da znam računa li se na Zajmovića bar na krilu.
Eh sad ko je kriv za to što nismo nikog doveli ja ne znam. Jedinu dvojicu za koju znam da smo pregovarali su Mujagić i GOtal. Ako su bil ajoš trojica bolja od Kajkuta onda je definitvno Ćenan nesposoban. AKo su samo ova dvojica i nisi nikog uspiio naći ni da pregovaraš opet isto. Sesara i Krstanovića smo mi otjerali vjerovatno, a sad vidimo da smo bili u krivu. Sesar bi u 1-4-1-4 bio bolja opcija i od Blagoej i od Markovića i od Radinovića. Blagi je mogao napriejd. Mi to nismo vijdeli, ali pitanje je jeli to želio tada Slavko. Znači mnogo toga ne znam a pemtujemo. I onda se opet vratim na prvu rečenisu ovog posta i zapitam se hoćemo li ikad doći tobe. Morate i Adžema shvatiti. On je uočio dosta nedostataka i sad ide daj da dovedem ko može pomoći. Možda sve oovo bude kako treba. nadam se da ćemo opet pogriješiti u procjeni da nam ne treba Kajkut.

Fanzi
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:16 pm

Ova forumaska lutrija u vezi igraca i trenera mi je najveci nonsense kada je Zeljo u pitanju.
Postoje dva tipa forumasa i jos dodatnih podtipova.
Daj Kajkuta. Kajkut je majstor (bio). Kajkut zabije gol, Kajkut je za Lendru Djelo. Kajkuta prestanu golovi **** Kajkuta ko ga je doveo ko ga je zvao ko je rekao da je majstor. Opet Kajkut gol jesam vam reko Kajkute legendo. Ode Kajkut bez odstete... supak, mogao je potpisat pa da Zeljo zaradi.
Drugi tip je Kajkut je sranje sa istim scenarijima.

A zapravo ni jedan ni drugi tip ne znaju niti mogu ovlas predvidjeti Kajkutove trenutne mogucnosti da mu sude ovako ili onako. Zato postoje probe. Crnoooov. Jahaaa... Eto Bekrica. Sve ste ih trazili na kraju dobismo partizansku bolnicu u prvom timu.

Podtipovi
Ubaceni pitar ili vise njih koji je tu mjesecima i pise o Zelji a koksa vas i spinuje bez prestanka.
Onaj sto je znao da Kajkut ne valja jer niko nikad ne valja.
Uprava napolje tip.

U sustini niko imenom i prezimenom da stane iza rijeci, pa preuzme odgovornost. Zato su meni dragi navijaci kad potpisu svoj stav. Ev ja sam rekao drugu da ako Adzem ne osvoji jedno od prva dva mjesta do decembra, nemam sta gledat Zelju dalje. Smeta me metamorfoza Zelje u nekakav Real bosanski Madrid, imperativi titula i trofeja. Nije to identitet Kluba na kojeg sam navucen od 1990. Vjerovatno ja grijesim pa se treba povuc pred masom.
A ovaj bezmudni trollercoaster... Malo je rec da pojedini pretjeruju sa ocilacijama izmedju min i max. Imal sta sivo u crnobijelom svijetu plavobijelih?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:20 pm

Sta moze Kajkut unaprijediti a da ne moze Nikolic?
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:25 pm

Nije ni Zrinjski sila za nas.. Iz njihovog prvog tima prošlosezonskog bih volio vidjeti Petraka, Kataneca, Stojkića ,Jakovljevića te Filipovića za klupe.
A mi smo prvo doveli treću opciju njihovog lijevog beka, a sad uzimamo rezervnu opciju u napadu koja je davno dala svoj maksimum u ovoj ligi i nikakve ambicije nema više, osim da klepi još koju paru u ove dvije tri godine i nogu preko noge.
Ni Mešanović njihov nije igračina, ma nije ni igrač uopšte, a mi zapeli za njegovu zamjenu. Daleko je Kajkut kvalitetniji od njeg ali brate samo nam još nam on treba nemotivisan u ovoj svlačionici.
Ja se nadam da neće doći, najiskrenije, mada sve više gubim nadu u ta kvalitetna pojačanja u finišu. A sa ovim kadrom, nećemo daleko to je bar jasno. Od Zrinjskog slabiji, sa konama bara bara, Široki mi se čini ko uigraniji, Borac će se sigurno za europu boriti, Krupa će nam opet biti belaj tamo, Radnik je lošiji i Sloboda kakva god da je, ne moram ništa pričati.. Isto ko i Čelik, mi ih tamo nikad uzeti nećemo.
Ja sigurne bodove vidim samo kući nekih 80% i na 35% utakmica na strani u ovih 22.kola..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Veteran1965
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:30 pm

Amidza je napisao/la:
pon jul 31, 2017 3:29 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jul 31, 2017 3:27 pm

Zasto spinujes sa jebenim violinom, kakva kampanja, kakav negativan PR protiv Zelje? Svaka kritika se docekuje na takav nacin. Treba da sutim
o jer vjerovatno dovodimo Kajkuta, lika koji ima 33 godine i koji je bio na klupi Zrinjskog prosle sezone, najboljeg napadaca u ligi si prodao i na njegovo mjesto si doveo Kajkuta, bravo, vau, potez za pohvalu, bravo Cenane, nastavi da nas i dalje jebes. Fali nam i desni bek, centralni veznjak, u timu 2 krila imamo, treci je povrijednjen na duze vrijeme, u ekipi imamo samo 3 stopera, ali sve je super, ne talasaj samo, ako kritikujem i ukazujem na neke stvari koje se rade pogresno ,neprijatelj sam kluba..
Sam si sebi dao odgovore na pitanja.

Ove sto su ovdje po zadatku treba banovat. Sta se ceka? Nije ovo PR sluzba FK Zeljeznicar nego internet forum njegovih navijaca.
Momci, samo da se zna, ja sam ovdje prije par mjeseci fasovo ban, jer sam se kao jedan od rijetkih "usudio" kritikovati upravu zbog nečega što mi se nije dopalo. I da se razumijemo, niti branim niti zastupam ikoga. I takođe da se razumijemo, kada god mi se nešto ne sviđa, ja to i napišem. Ne sviđa mi se što neki igrači nisu ukonjeni iz ekipe. Ne sviđa mi se što olako trošimo trenere. Sa druge strane ne sviđa mi se ni to što nakon dvije tekme navijači imaju kritike za trenera, koji nije uspio porazgovarati sa svim igračima. Dakle ne sviđa mi se što idemo iz krajnosti u krajnost. I uprava, i sportski segment, i ekipa a i navijači. Ja nemam problem da svako napiše svoje mišljenje, naravno kulturno finu ljudski bez vrijeđanja, ma čak mi ne mora niti argumente iznijeti, nije obavezan.. Zbog toga takođe smatram da i ja mogu isto to napisati a da me se ne proziva da sam tu po nekom zadatku. Ima ovdje članova po zadatku, a što više čitam, sve više ih vidim, i lako ih je prepoznati, naravno govorim za ove koji bi se vraćali par godina unazad kada je Grbavicom odjekivao hit "uzmi Šemsko koliko ti drago" . One kojima je normalno da Amar i Edis sjede zajedno i gledaju tekmu Želje, iako se zna ko igra sa kim iduće kolo.
Izvinite, ali meni to nije normalno. Tako Željovci ne rade, bar ovi koji smatramo legendama. Eto to je moje mišljenje. Pa sad razapinjite govorite da sam plaćenik, zastupnik, ili šta već...baš me zaboli...

Amidza
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:36 pm

:palacgore: Posteno
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

ChWilla
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:38 pm

uzmi šta koliko ti drago? :D
gradi željo boli te *****

salle86
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:39 pm

Kerla, Bogičević, Stanić, Jahić, Bekrić, Zeba, Stojanović...
Niko ne kaže da bi Kajkut bio isti ali kad te jednom, dvaput, triput zmija ujede, e onda bi trebao da se i guštera bojiš
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Veteran1965
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:44 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 31, 2017 5:38 pm
uzmi šta koliko ti drago? :D
Ma ono naberi cvijeća sa istoka i Juga :rofl: :rofl: :rofl:

Kospicar
Kontakt:

pon jul 31, 2017 5:54 pm

Joldic trener juniora?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

dell21
Kontakt:

pon jul 31, 2017 6:01 pm

sergejevic je napisao/la:
Da smo i tog Sesara doveli siguran sam da bi znatno bolje stajali na sredini terena.
Ipak je bolje prvo popljuvati svakog igraca pa tek onda pogledati kako igra u nasem dresu.
Podrska Cenanu i Adzemu za svakog igraca kojeg zele dovesti, a na kraju ce se vidjeti da li je dobro ili lose.
Sesar i krstanovic bi bili odkicno pojacanje ali mi smo pametniji ..... tesko nama s nama.

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Google [Bot], mamba21 i 26 gostiju.

Prijava  •  Registracija