Moderator/ica: storm_raider

 
Gagi tm 87
Postovi: 115
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 3:49 pm

Cikoradovic vidim da si upucen ,sta je rec pa obojica napadaca hoce papire trazimo li zamjenu u napadu,gasal i treba da ide a pogotovo biber i dubackic nemaju sta trazit u zelji po meni...
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:19 pm

Haračić vjerovatno smatra da treba da igra, o Krpiću ne mogu pisati šta je razlog, spominju se neke opcije međutim sumnjam da smo financijski imućni da potpišemo bilo koga od tih napadača. Postoji jedna interesantna opcija, preko šefa stručnog štaba, da dođu neki igrači (napadač i bek Tomašević) ali to ćemo još vidjeti. Što se tiče Hiroša, trenutno smo u raskoraku sa platom. Agencija koja ga zastupa puno traži, on bi i pristao na manju platu ali valjda i oni imaju dio kolača tu. Ima i jako kvalitetnih igrača koje smo kontaktirali, koji su nam ponuđeni, koji bi bili pojačanja i u Zrinjskom, Borcu, Veležu, međutim pare diktiraju te potpise. Smatram da nismo baš na dobrom putu, mislim da je situacija na tabeli preblago ili olako primljena unutar kluba. Ukoliko ne potpišemo bar četiri opasna igrača, nas nema ni na mapi. Nemamo zaštitu, nemamo ljude, UO je ispodprosječan, para nema, da ne pričam o šemama i kako smo došli u poziciju kako će raditi mnogi da postanemo drugoligaš, preteška zima nas očekuje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6146
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:21 pm

cikoradovic je napisao/la:
čet jan 18, 2024 4:19 pm
Haračić vjerovatno smatra da treba da igra, o Krpiću ne mogu pisati šta je razlog, spominju se neke opcije međutim sumnjam da smo financijski imućni da potpišemo bilo koga od tih napadača. Postoji jedna interesantna opcija, preko šefa stručnog štaba, da dođu neki igrači (napadač i bek Tomašević) ali to ćemo još vidjeti. Što se tiče Hiroša, trenutno smo u raskoraku sa platom. Agencija koja ga zastupa puno traži, on bi i pristao na manju platu ali valjda i oni imaju dio kolača tu. Ima i jako kvalitetnih igrača koje smo kontaktirali, koji su nam ponuđeni, koji bi bili pojačanja i u Zrinjskom, Borcu, Veležu, međutim pare diktiraju te potpise. Smatram da nismo baš na dobrom putu, mislim da je situacija na tabeli preblago ili olako primljena unutar kluba. Ukoliko ne potpišemo bar četiri opasna igrača, nas nema ni na mapi. Nemamo zaštitu, nemamo ljude, UO je ispodprosječan, para nema, da ne pričam o šemama i kako smo došli u poziciju kako će raditi mnogi da postanemo drugoligaš, preteška zima nas očekuje.
A na vrijeme su upozoreni,sta nam se sprema.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Blueee1921
Postovi: 241
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:27 pm

Moze li se ovaj Nsue dovesti 😂, lik u Siminom Hanu sjedio na klupi, po Africkom kupu nacija het trikove zabija
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:34 pm

Pa neka idu oba, valjda, može jedan bolji od njih, kada se oslobode plate ove dvojice.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:44 pm

Mislim da je Krpić donio ishitrenu odluku sinoć, loša utakmica, promašene prilike, komentari, teške riječi, uticalo je to dosta, dok malo tenzije splahnu, popričat će šta i kako dalje.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 4:52 pm

Hoće li ta Skupština uskoro, orjerati ovih par uhljeba iz UO i Bekrića. Pozvati Misketa, Badžaka, eto Gredića, Kozarića i nek' povuku još ljudi za sobom, ako im je stalo do Želje, nisu se granatama gadjali, valjda se može probaći neka zajednička.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 5:42 pm

Sta bi sa onom pricom da su pare spremne za pojacanja? Izgleda sve suplja prica od ove uprave i pod hitno ih treba otjerati.

Zna li se kad je skupstina ili to se namjerno dogadja?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 5:51 pm

salle86 je napisao/la:
čet jan 18, 2024 1:48 pm
A šta ćemo sa onima kojima je njihovo zdravlje preče od svega, koji su se svega nagledali i zasitili. I vide da ne mogu ništa promjeniti, pa biraju radije da ne idu da gledaju sve to još i uživo?
Ni oni nisu pravi navijači?
Koliko god neko bježao od odgovornosti, ovde se jedina promjena može desiti kad krene sa juga, sve do tad je pišanje uz vjetar.
Idi onda u pozoriste i cuvaj zdravlje :palacgore:
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:02 pm

Pa možda i jesu pare spremne za pojačanja, ali izgleda da nije dovoljno, kad ti obična šuša (prosjek) hoće 10k, šta onda reći za igrače koji imaju iza sebe brojke. A i došao si u situaciju i u momenat da moraš ulagati u igrače, gori ti pod nogama, zbog toga mnogi kontaju, e sad im gori pod nogama, moraju pristati na ono što mi želimo, zbog toga i jesu brojke napumpane.

I da, opet imamo jednog (istog) koji se buni na plate drugih igrača. To je omaleni bordo prijatelj.
 
Pukii
Postovi: 43
Pridružen/a: pet jun 16, 2023 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:04 pm

Hiros zavrsen
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:06 pm

Z_1921 je napisao/la:
čet jan 18, 2024 5:51 pm
salle86 je napisao/la:
čet jan 18, 2024 1:48 pm
A šta ćemo sa onima kojima je njihovo zdravlje preče od svega, koji su se svega nagledali i zasitili. I vide da ne mogu ništa promjeniti, pa biraju radije da ne idu da gledaju sve to još i uživo?
Ni oni nisu pravi navijači?
Koliko god neko bježao od odgovornosti, ovde se jedina promjena može desiti kad krene sa juga, sve do tad je pišanje uz vjetar.
Idi onda u pozoriste i cuvaj zdravlje :palacgore:
Jelde
Jesi to sam smislio ili ti je neko pomogao
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:07 pm

cikoradovic je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:02 pm
Pa možda i jesu pare spremne za pojačanja, ali izgleda da nije dovoljno, kad ti obična šuša (prosjek) hoće 10k, šta onda reći za igrače koji imaju iza sebe brojke. A i došao si u situaciju i u momenat da moraš ulagati u igrače, gori ti pod nogama, zbog toga mnogi kontaju, e sad im gori pod nogama, moraju pristati na ono što mi želimo, zbog toga i jesu brojke napumpane.

I da, opet imamo jednog (istog) koji se buni na plate drugih igrača. To je omaleni bordo prijatelj.
Ja mislim da ce on na klupu .Svakako mu na ljeto ugovor ističe
 
adi172
Postovi: 278
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:13 pm

Ne znam šta se uopste navijači mogu pitati
Upasti na skupštinu šta li šamare im udarati
Ili plavi tartan palit
Nekada davno su se i Amaru šamaru udarali pa se vrati i yeba nam nanu naninu
Namjestili nam, hoće da nas naguze očigledno, imaju pare pošalju ti poreznu i cao drugari
Ovi naši ili glupi ili prodani ili i jedno i drugo
Ovo za Hirosa bi mustuluk bio
Sto neće cenera traziti, pa kod nas se i ovi uhljebi bune da im je 1500 plus topli i kupon malo
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:30 pm

Sky1 je napisao/la:
čet jan 18, 2024 4:52 pm
Hoće li ta Skupština uskoro, orjerati ovih par uhljeba iz UO i Bekrića. Pozvati Misketa, Badžaka, eto Gredića, Kozarića i nek' povuku još ljudi za sobom, ako im je stalo do Želje, nisu se granatama gadjali, valjda se može probaći neka zajednička.
Mnogima su usta puna Želje, kada treba konkretno nešto uraditi, nema ih. Mnogi (još) ne kontaju šta nam se sprema, u klubu nijemo posmatraju. Ima jedna opcija koja se spominje okolo međutim zbog nekih razloga, ta opcija nije moguća.

Željo je zbog podjela i međusobnog klanja na drugom mjestu, umjesto da zakopaju ratne sjekire (makar na neko vrijeme), sjednu za jedan stol i pokušaju uraditi ono što se još da uraditi da se klub isčupa. Većina nije upućena, ali ima onih koji znaju šta nam se sprema na proljeće, pored igrača nama treba ozbiljno jak UO, sa ljudima koji imaju konekcije i lobije na mnogim poljima.

Vjerujte da će mnogi raditi na tome da mi, Igman ili Posušje odemo u drugi rang a da 09 i Tuzla ostanu. Husić ima pare, ima lobi, Stanišića će Borac gurati da se spasi jer ako ga uspiju spasiti, Borac će imati sigurnih 27b jer će imati tri kluba sa teritorije rs-a.

Nemojte se uzdati u priče, mi smo Željo, priče političara i drugih populista kako mi moramo ostati, mi kako smo loši na mnogim poljima, ne pitamo se apsolutno ništa.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:36 pm

Suma sumarum nayebali smo da valja
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 6:42 pm

struja je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:07 pm
cikoradovic je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:02 pm
Pa možda i jesu pare spremne za pojačanja, ali izgleda da nije dovoljno, kad ti obična šuša (prosjek) hoće 10k, šta onda reći za igrače koji imaju iza sebe brojke. A i došao si u situaciju i u momenat da moraš ulagati u igrače, gori ti pod nogama, zbog toga mnogi kontaju, e sad im gori pod nogama, moraju pristati na ono što mi želimo, zbog toga i jesu brojke napumpane.

I da, opet imamo jednog (istog) koji se buni na plate drugih igrača. To je omaleni bordo prijatelj.
Ja mislim da ce on na klupu .Svakako mu na ljeto ugovor ističe
Ma produzit ce oni njemu ugovor jer ipak on je raja, on je mahala a mi volimo mahalu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 7:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:42 pm
struja je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:07 pm
cikoradovic je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:02 pm
Pa možda i jesu pare spremne za pojačanja, ali izgleda da nije dovoljno, kad ti obična šuša (prosjek) hoće 10k, šta onda reći za igrače koji imaju iza sebe brojke. A i došao si u situaciju i u momenat da moraš ulagati u igrače, gori ti pod nogama, zbog toga mnogi kontaju, e sad im gori pod nogama, moraju pristati na ono što mi želimo, zbog toga i jesu brojke napumpane.

I da, opet imamo jednog (istog) koji se buni na plate drugih igrača. To je omaleni bordo prijatelj.
Ja mislim da ce on na klupu .Svakako mu na ljeto ugovor ističe
Ma produzit ce oni njemu ugovor jer ipak on je raja, on je mahala a mi volimo mahalu.
Ma ja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 7:12 pm

cikoradovic je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:30 pm
Sky1 je napisao/la:
čet jan 18, 2024 4:52 pm
Hoće li ta Skupština uskoro, orjerati ovih par uhljeba iz UO i Bekrića. Pozvati Misketa, Badžaka, eto Gredića, Kozarića i nek' povuku još ljudi za sobom, ako im je stalo do Želje, nisu se granatama gadjali, valjda se može probaći neka zajednička.
Mnogima su usta puna Želje, kada treba konkretno nešto uraditi, nema ih. Mnogi (još) ne kontaju šta nam se sprema, u klubu nijemo posmatraju. Ima jedna opcija koja se spominje okolo međutim zbog nekih razloga, ta opcija nije moguća.

Željo je zbog podjela i međusobnog klanja na drugom mjestu, umjesto da zakopaju ratne sjekire (makar na neko vrijeme), sjednu za jedan stol i pokušaju uraditi ono što se još da uraditi da se klub isčupa. Većina nije upućena, ali ima onih koji znaju šta nam se sprema na proljeće, pored igrača nama treba ozbiljno jak UO, sa ljudima koji imaju konekcije i lobije na mnogim poljima.

Vjerujte da će mnogi raditi na tome da mi, Igman ili Posušje odemo u drugi rang a da 09 i Tuzla ostanu. Husić ima pare, ima lobi, Stanišića će Borac gurati da se spasi jer ako ga uspiju spasiti, Borac će imati sigurnih 27b jer će imati tri kluba sa teritorije rs-a.

Nemojte se uzdati u priče, mi smo Željo, priče političara i drugih populista kako mi moramo ostati, mi kako smo loši na mnogim poljima, ne pitamo se apsolutno ništa.
Nikada u ovih 30 godina nismo bili blize drugoj ligi kao sada. Jos nije kasno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1155
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2024 7:19 pm

Pukii je napisao/la:
čet jan 18, 2024 6:04 pm
Hiros zavrsen
Čekamo potvrdu od čikeradovića, čovjek je sve ispravno rekao do sada što se tiče prelaznog roka.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija