Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 3:51 pm

ficobahtic je napisao/la:
pon nov 06, 2023 3:11 pm
Eldar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:40 pm
Straus je napisao/la:
pon nov 06, 2023 1:21 pm
U stručni štab se vraća Bakir Šerbo, kao dugogodišnji sportski radnik sa izuzetnim uspjesima na području Arabijskog poluotoka.
Kamatarov potrcko... Ublehas kao i jaran mu
Ako bude dosao saudijac onda sa njim dolaze 2 spanca i to sve placa saudijsko ministarstvo. Valjda ce se znati u narednih 24sata.
A u konacnici nije to ni lose da imas stranca trenera. Nema onda talova , nema struja , imas trening druze ako mozes trcati borit se znas lopte onda i igras u suprotnom klupa. U ovoj opciji neka se zabrinu stariji igraci i dizelasi. Svi su konkurencija jedan drugom i neka se dokazuju, neka se bore , trce i razmislaju glavom malo.
E to bi trebala biti prednost stranog trenera, nema talova... il treniras i igras ili si klupa
FCŽ
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 4:04 pm

Ovom prilikom pozdravljam naseg cijenjenog clana foruma Super1......fino vam covjek napisa prije neki dan sta i kako....
Sad svi sve znaju...super aferim uvijek si bio na izvoru.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 4:14 pm

Ne mogu da vjerujem sa raja sikanira covjeka samo zato sto je saudijac. Covjek je najskolovaniji trener u ligi, to sto nije vodio prvi tim nigdje nije presedan.
 
mismoZeljo
Postovi: 26
Pridružen/a: ned nov 05, 2023 11:38 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 4:28 pm

Dolaskom Abdulhakeem Al-Tuwaijri, možda se napokon riješimo mahale u prvom timu, a nadam se i u upravi.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 4:47 pm

Qooler je napisao/la:
pon nov 06, 2023 3:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:23 pm
Majkel je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:04 pm

Poslovna tajna a ti znaš, u kojem si ti tu svojstvu heh :ganja:
U kojem sam bio i do sada.Jbg razumjet ces da ipak neke stvari nisu bas za foruma...nije u redu bas sve iznositi.
Evo ja sam skužio šta je cilj saudijaca ovde u Želji. Dovoljno je ovo odgledat:
https://www.youtube.com/watch?v=z6Ug3zHZCDM

Pitanje za tebe: Šta je sa našom omladinskom školom. Po ovome je možemo zatvoriti. Postajemo poligon za saudijce i ništa više.
Trebamo je zatvorit, nismo afirmisali igrača 7 godina.
Po načinu na koji pišeš, čovjek bi reko svake godine 10 igrača napravimo
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:15 pm

Kao da je bitno ko će na klupu, ionako je više od šest mjeseci neće grijati
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:22 pm

Nas, a tu mislim na sve koji se deklarišu kao Željovci, jedino i JEDINO treba da interesuje to da ko god da dođe, od Želje će napraviti klub koji neće od licence do licence strahovati, klub koji će jurišati na titule, klub koji neće zarad titula i rezultata ići u financijsku dubiozu. Ko god može se u to uklopiti, taman da je sa egzotične planete Pluton - dobrodošao, welcome, willkommen, accueillir, benvenuto, hoş geldin, مرحباً
Göre od ovog trenutnog može, vazda može gore...ali pitanje je koliko pod kožu više može, koliko može držati ovu masu koja je uprkos svemu lošem u i oko kluba i dalje tu, i dalje vjeruje u bolje sutra...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:30 pm

thierryhenry21 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 4:47 pm
Qooler je napisao/la:
pon nov 06, 2023 3:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:23 pm


U kojem sam bio i do sada.Jbg razumjet ces da ipak neke stvari nisu bas za foruma...nije u redu bas sve iznositi.
Evo ja sam skužio šta je cilj saudijaca ovde u Želji. Dovoljno je ovo odgledat:
https://www.youtube.com/watch?v=z6Ug3zHZCDM

Pitanje za tebe: Šta je sa našom omladinskom školom. Po ovome je možemo zatvoriti. Postajemo poligon za saudijce i ništa više.
Trebamo je zatvorit, nismo afirmisali igrača 7 godina.
Po načinu na koji pišeš, čovjek bi reko svake godine 10 igrača napravimo
Ovo je izjava godine. Nije dzabe Edis dao ostavku, mora da je imao razmjenu misljenja sa slicnim tebi.Dok saudijci ulazu i sredjuju svoje omladinske skole sa minimumom talenta, mi bi trebali da gasimo onu koja je proizvela pola reprezentacije BiH. Ovo u seharu staviti i to otvorit temu sehara gluposti.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:33 pm

Sta prijeti anamoonaj na anamoonom i on je za OVO, sto je jos ne znamo sta je. Kaze lobotomija na aparatima i mars nam za sva vremena sa Grbavice, prijeti novim predsjednikom i novom Upravom, opaa
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:40 pm

Sky1 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:33 pm
Sta prijeti anamoonaj na anamoonom i on je za OVO, sto je jos ne znamo sta je. Kaze lobotomija na aparatima i mars nam za sva vremena sa Grbavice, prijeti novim predsjednikom i novom Upravom, opaa
Meni je to tužno, isto ko da ima nas navijača Želje dva miliona pa se dijelimo na ove i na one pa onda na još par podjela. Fakat tužno
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:47 pm

Sky1 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:33 pm
Sta prijeti anamoonaj na anamoonom i on je za OVO, sto je jos ne znamo sta je. Kaze lobotomija na aparatima i mars nam za sva vremena sa Grbavice, prijeti novim predsjednikom i novom Upravom, opaa
A ne znam sta tamo pametno mozete procitati...yebo anamo njih...ba...
Evo kako nije trazio kamatu.

slika

slika

slika

slika

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:54 pm

Diverzant je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:40 pm
Sky1 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:33 pm
Sta prijeti anamoonaj na anamoonom i on je za OVO, sto je jos ne znamo sta je. Kaze lobotomija na aparatima i mars nam za sva vremena sa Grbavice, prijeti novim predsjednikom i novom Upravom, opaa
Meni je to tužno, isto ko da ima nas navijača Želje dva miliona pa se dijelimo na ove i na one pa onda na još par podjela. Fakat tužno
Tuzno kako nije ali nije ono navijac Zelje, ono je bot, zato nas i dijeli.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:55 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:47 pm
Sky1 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:33 pm
Sta prijeti anamoonaj na anamoonom i on je za OVO, sto je jos ne znamo sta je. Kaze lobotomija na aparatima i mars nam za sva vremena sa Grbavice, prijeti novim predsjednikom i novom Upravom, opaa
A ne znam sta tamo pametno mozete procitati...yebo anamo njih...ba...
Evo kako nije trazio kamatu.

slika

slika

slika

slika

slika
Sve crno na bijelo i hvala Bogu 90% raje zna za morzova nedjela prema Zelji, valjda ce vise i to Tuzilstvo.
 
Lopta
Postovi: 238
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 5:57 pm

Blue panters je napisao/la:
pon nov 06, 2023 2:20 pm
Ne znam zašto se ne pokuša sa Jusufbegovićem. Dobar trener, a i dobro poznaje našu ligu. Čini mi se da je on neki pomoćnik u reprezentaciji, ali vjerujem da bi se odrekao te pozicije, kad bi dobio naš poziv, jer čisto sumnjam da sad on ima veliku platu kao neki pomoćnik.
Ma da ni ovaj Ćorić nije loš, osvojio je Kup sa Širokim, a i zna raditi sa mladim igračima.
Ja sam više za opciju domaćeg trenera, nego da idemo sa nekim strancem, jer evo vidjeli smo svi kako je to završilo sa Bašom koji je pokušao uvesti neke strane metode, pa su ga jadnog ismijavali.
Nikad. Nakon izjava protiv zelje zadnje sezone mi se zgadio
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:47 pm

Tesko je unaprijed biti kategoricki za ili protiv ovog trenera, u covjeku se mijesa toliko suprotnih osjecanja, nada, strepnji...Evidentno je da je skolovan i teoretski vrlo potkovan, ali brine
cinjenica da bi mu Zeljo bio prvi poligon gdje bi tu teoriju trebalo da sprovede u praksu. Jezicka barijera i mentalitet nasih igraca tu nece biti od neke pomoci, naprotiv...U sklopu tog nekog
projekta trebalo je da preuzme nacionalnu selekciju Zimbabwea, ali se, izgleda, to izjalovilo.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:52 pm

Ovo sa Saudijcima je sve suprotno od toga šta Željo treba činiti. Dinamo ulaže u mlade igrače da pravi profit, nama taj dovodi besplatno igrače da stiču evropsko iskustvo, umjesto da (uz obavezan reset) mi prvi tim koristimo za svoje talente da ih stavljamo u izlog, bit ćeš poligon saudijcima. Ovo samo naivan i glup čovjek može prihvatiti. Da je oml. pogon u problemima, jeste, ali umjesto da se to rješava, mi idemo za instant rješenjima koja dugoročno vode katastrofi.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:54 pm

Kondicionog uzimamo iz Napolia i Evertona 😂
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:57 pm

Ovaj kondicioni radio u Evertonu i Napoliu, sad ce tek vidjet patnju kad mu na treningu istrce trkaci 😂
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:57 pm

Ujko je napisao/la:
pon nov 06, 2023 6:47 pm
Tesko je unaprijed biti kategoricki za ili protiv ovog trenera, u covjeku se mijesa toliko suprotnih osjecanja, nada, strepnji...Evidentno je da je skolovan i teoretski vrlo potkovan, ali brine
cinjenica da bi mu Zeljo bio prvi poligon gdje bi tu teoriju trebalo da sprovede u praksu. Jezicka barijera i mentalitet nasih igraca tu nece biti od neke pomoci, naprotiv...U sklopu tog nekog
projekta trebalo je da preuzme nacionalnu selekciju Zimbabwea, ali se, izgleda, to izjalovilo.
Najmanji je to problem sto ces biti poligon jednom treneru. Problem je sto ces biti poligon saudijskim igracima da sticu iskustvo umjesto domacih igraca. Druga je stvar sto smo do sada bili poligon za potrosene srbijanske i hrvatske igrace, ali mi sa ovim idemo u svjesno gasenje bilo kakvog razvoja svojih talenata. Recimo da Dinamo i Hajduk idu suprotnim putem od ovog sto se nama servira.
https://m.youtube.com/watch?v=z6Ug3zHZC ... FzdA%3D%3D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2023 6:59 pm

Mi bez para idemo u gašenje svakako, tako da čije god pare da nam dođu dobro je.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija