Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 6:15 pm

Nije kod nas drenaža problem, samo površinski sloj. Nema te drenaže koja bi mogla onu kišu "upiti", pogotovo ne u Sarajevu s odvodima kakve imamo...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 6:19 pm

Barselona prije par godina odgodi utakmicu.
Ti na velike kolicine kise nema drenaze, kao ni na velike kolicine snijega nema grijaca da to mogu istopiti..
Samo se kod nas u tom slucaju traze krivci.
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 9:31 pm

Opet Toni Jovic, al stvar je prestiza igrati za Slogu, plus desetine hiljada na ruke. Jbg, ne mozemo
mi to pratiti.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 9:59 pm

Pa majku mu yebem svi nesto igraju, kidaju se... Sloga zabije dva gola u Vrapcicima i imat ce aktivan rezultat do kraja. Mi naša gostovanja odradimo bez da 2 puta na go pogledamo.
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 10:46 pm

kvalitet je napisao/la:
sub sep 23, 2023 6:15 pm
Nije kod nas drenaža problem, samo površinski sloj. Nema te drenaže koja bi mogla onu kišu "upiti", pogotovo ne u Sarajevu s odvodima kakve imamo...
Koliko znam nama su problem odvodi, to jest vodovodna mreža koja jednostavno nema kapacitet da to sve upije u datom trenutku. Cim padavine stanu pola sata, sve ode, tako da mislim da nije do drenaže.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 10:57 pm

Pa realno gledajući, mi smo trenutno najlošija ekipa lige po onome što pkazujemo na terenu, nadam se da je samo prolazna faza.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 11:01 pm

Sky1 je napisao/la:
sub sep 23, 2023 10:57 pm
Pa realno gledajući, mi smo trenutno najlošija ekipa lige po onome što pkazujemo na terenu, nadam se da je samo prolazna faza.
A i po imenima smo među lošijim ekipama.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 11:07 pm

LARSSON je napisao/la:
sub sep 23, 2023 11:01 pm
Sky1 je napisao/la:
sub sep 23, 2023 10:57 pm
Pa realno gledajući, mi smo trenutno najlošija ekipa lige po onome što pkazujemo na terenu, nadam se da je samo prolazna faza.
A i po imenima smo među lošijim ekipama.
Čim ti je Štila sa 36 godina, najbolji igrač, još rovit, onda je sve jasno. Morat će se ovo bolje selektovati, ako mislimo ganjati Evropu.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 11:32 pm

Sky1 je napisao/la:
sub sep 23, 2023 11:07 pm
LARSSON je napisao/la:
sub sep 23, 2023 11:01 pm
Sky1 je napisao/la:
sub sep 23, 2023 10:57 pm
Pa realno gledajući, mi smo trenutno najlošija ekipa lige po onome što pkazujemo na terenu, nadam se da je samo prolazna faza.
A i po imenima smo među lošijim ekipama.
Čim ti je Štila sa 36 godina i dalje najbolji igrač, još rovit, onda je sve jasno. Morat će se ovo bolje selektovati, ako mislimo ganjati Evropu.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2023 11:44 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub sep 23, 2023 9:31 pm
Opet Toni Jovic, al stvar je prestiza igrati za Slogu, plus desetine hiljada na ruke. Jbg, ne mozemo
mi to pratiti.
Al "mi smo Željo" jarane, znaš? Igraš za publiku, pun stadion, na "najboljem" terenu u državi, Željo je brend, treba da ti je čast što imaš priliku igrati u Želji. Ne yebe to niko više ni 5%, nije Željo što je nekad bio, neki nikako to da shvate i s tim se pomire, koliko god teško bilo. Šta boli qrac nekog igrača sa strane (a u zadnje vrijeme čak i "naše") za to šta je Željo nekad bio, što igra pred punim tribinama itd, ako on igra za crkavicu i ne može svojoj porodici obezbjediti normalan, pristojan život od svoje plate. Danas samo pare igraju ulogu, zato Vukoja ode u jebenu Zvijezdu 09, a ne kod nas. Zato Dado ode u jebeni Napredak, a ne kod nas, Mujan u Crnu Goru, Ordagić u Tuzlu itd.. Pa čak i Kvesić koji nam je možda i najbolji bek u zadnjih 10 godina ode u Slogu, a nama ta pozicija odavno debelo škripi. Mi za ovo što nudimo igračima ne možemo privući nekog dobrog, jer više od pola lige može ponuditi više od nas.
Od stare slave se ne živi, Željo je klub koji titulu nije osvojio 10 godina, pa šta god mi mislili. Pa neki još uvijek pričaju o Videotonu, Osimu, Meši, Šabanu, Fići, pa i o Ribaru, Bukalu, Spreči, Hadžiabdiću, dinamit momcima, a godina 2023. ljudi moji... Ok se prisjetiti starih vremena, al hajmo neke nove uspomene pravit. Zaglavljeni smo u prošlosti, nikako da se okrenemo budućnosti. Igrači nas više ne gledaju istim očima, pa da na poziv Želje odmah polete na Grbavicu. Pa i omladinci nam prvom prilikom bježe iz Želje, a nekad su sanjali da zaigraju u prvom timu i da istrče na Grbavicu.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:30 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 3:08 am

Iako je ova kriza rezultata bila koliko-toliko ocekivana, pa smo unaprijed govorili sta i kako treba kada se ona desi, opet smo totalno pali u moralnom smislu, a to je mnogo gore od ova tri
poraza. Evo i ova najava, po prvi put, tek onako, reda radi, mlako, stidljivo, samo tako da se nesto napise, isprepadano i kao sa vec unaprijed podignutom bijelom zastavom, sto nama
nikako ne prilici, bez obzira na sve okolnosti koje prethode ovoj utakmici. Gore glave, stisnimo zube, odigrajmo hrabro, pa sta bude-bude. Pobjedjivali smo mi njih i prije u Mostaru, kada
se rijetko ko tome nadao, zasto ne i sada... Igraj, Zeljo, hrabro, bori se...Nema predaje, svi zajedno, kao jedan, do posljednjeg daha.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 9:03 am

Maestro_1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2023 11:44 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub sep 23, 2023 9:31 pm
Opet Toni Jovic, al stvar je prestiza igrati za Slogu, plus desetine hiljada na ruke. Jbg, ne mozemo
mi to pratiti.
Al "mi smo Željo" jarane, znaš? Igraš za publiku, pun stadion, na "najboljem" terenu u državi, Željo je brend, treba da ti je čast što imaš priliku igrati u Želji. Ne yebe to niko više ni 5%, nije Željo što je nekad bio, neki nikako to da shvate i s tim se pomire, koliko god teško bilo. Šta boli qrac nekog igrača sa strane (a u zadnje vrijeme čak i "naše") za to šta je Željo nekad bio, što igra pred punim tribinama itd, ako on igra za crkavicu i ne može svojoj porodici obezbjediti normalan, pristojan život od svoje plate. Danas samo pare igraju ulogu, zato Vukoja ode u jebenu Zvijezdu 09, a ne kod nas. Zato Dado ode u jebeni Napredak, a ne kod nas, Mujan u Crnu Goru, Ordagić u Tuzlu itd.. Pa čak i Kvesić koji nam je možda i najbolji bek u zadnjih 10 godina ode u Slogu, a nama ta pozicija odavno debelo škripi. Mi za ovo što nudimo igračima ne možemo privući nekog dobrog, jer više od pola lige može ponuditi više od nas.
Od stare slave se ne živi, Željo je klub koji titulu nije osvojio 10 godina, pa šta god mi mislili. Pa neki još uvijek pričaju o Videotonu, Osimu, Meši, Šabanu, Fići, pa i o Ribaru, Bukalu, Spreči, Hadžiabdiću, dinamit momcima, a godina 2023. ljudi moji... Ok se prisjetiti starih vremena, al hajmo neke nove uspomene pravit. Zaglavljeni smo u prošlosti, nikako da se okrenemo budućnosti. Igrači nas više ne gledaju istim očima, pa da na poziv Želje odmah polete na Grbavicu. Pa i omladinci nam prvom prilikom bježe iz Želje, a nekad su sanjali da zaigraju u prvom timu i da istrče na Grbavicu.
Pa bas tako neke nove uspomene, zato nabijem na neku stvar bas tog Dadu, poluigraca neostvarenog u svakom klubu koji nikad kod nas nije pravio nikakvu razliku ni bilo šta, izvikan a uz to povratnik 394 put.
Ko i Ordagica ko i Kvesica i sve njih, sve u smeće.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Devotion
Postovi: 45
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 9:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:00 pm

Je li istina da nas Rustem košta šest milja kako pišu na drugom forumu
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:06 pm

Diverzant je napisao/la:
pet sep 22, 2023 6:17 pm
igla je napisao/la:
pet sep 22, 2023 6:03 pm
Cuo sam mahalsku da je nasim Ronaldima i Ramosima dosadan Bašić. Vidim i na drugim forumima slično raja piše.

Ono ubi ih analizama, a oni bi fudbal da igraju 🤲

Ako je tačno, još sam više za Nermina.
Ako je to tačno onda nećeš još dugo bit za nermina, otjerat će ga govna a onda njima treba kosti polomiti
Stala je uprava iza trenera, zna Basic sa kakvim neznalicama ima posla samo sto to ne moze javno da kaze nego ponekad izmedju redova provuce. Samo sto pojedini navijaci odnosno simpatizeri to ne kontaju, nemamo mi kvalitet u ekipi nikakav ali bitno je da znaju oni koji treba da znaju.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:07 pm

Devotion je napisao/la:
ned sep 24, 2023 12:00 pm
Je li istina da nas Rustem košta šest milja kako pišu na drugom forumu
Nije istina.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:21 pm

Devotion je napisao/la:
ned sep 24, 2023 12:00 pm
Je li istina da nas Rustem košta šest milja kako pišu na drugom forumu
Ni blizu
Željezničar ante portas !
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:26 pm

Zna li neko koji kafići nas na Grbavici prenose tj imaju moju tv i arene ?
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:33 pm

Refa1987 je napisao/la:
ned sep 24, 2023 12:26 pm
Zna li neko koji kafići nas na Grbavici prenose tj imaju moju tv i arene ?
Ne znam za Grbavicu al imas na otoci te amo, twill, contigo, imaš na čvili izlog
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2023 12:52 pm

Diverzant je napisao/la:
ned sep 24, 2023 12:33 pm
Refa1987 je napisao/la:
ned sep 24, 2023 12:26 pm
Zna li neko koji kafići nas na Grbavici prenose tj imaju moju tv i arene ?
Ne znam za Grbavicu al imas na otoci te amo, twill, contigo, imaš na čvili izlog
Malta Moncheri

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija