Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:21 pm

kvalitet je napisao/la:
uto apr 25, 2023 10:24 am
Eno i Velež organizuje donatorsku noć. Znam da to radi i Široki, mislim da sam upratio još neke klubove u proteklom periodu.

Plava noć, koja bi ujedno bila i donatorska, eto ideje za Upravu, trznite se, ne čekajte samo navijače…
Džaba pričati, ovi naši ni to nisu sposobni uraditi. Ja sam to govorio još kad je akcija ona bila krajem godine, za generalnog sponzora. Mislim da je još par momaka također pisalo.
Pa samo Džeko kad bi nam organizovao jednu donatorsku, sa svojim prijateljima, igračima, sponzorima, agentima, menadžerima. Klub bi eksplodirao, vratili bi dugove i stali na jake noge, siguran sam. A onda možeš i ovdje jednu, "plavu noć" kao što kažeš napraviti, pozvati vlasnike, direktore jakih firmi, dobrostojeće navijače, simpatizere, bivše igrače. Ako iko to može odraditi, može Željo.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:25 pm

Diverzant je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:00 pm
Z_1921 je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:40 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:39 pm
slika
Javno priznaje da ponovo potkiva, samo je druga funkcija u sluzbi vladajuce nacionalne politike.
Hoces li molim te vise prestati pisati o politici na, pazi sad, sportskom forumu?
Zbog takvih ko ti i jeste nam ovako
Tegeltija je predsjednik Fudbalskog Kluba Borca, ako si zaboravio, nije više političar, samo je kao predsjednik u službi politike.

@Diverzant ne konta to on, očito, da nas isto čeka sad na gostovanju

Šta sam ja pisao politički u ovom postu pa da me se banuje zbog prijave Z_1921 i njegovih provokacija. Zar nije istina da je Tegeltija predsjednik fudbalskog kluba Borac, a ne političar, osim što postupa po nalogu iz te sfere.

Hoće li pravila foruma vrijediti za sve ili samo za pojedince?

Dokle više, da se banovi dobijaju zbog administratora koji pravila foruma tumače na sebi svojstven način i ciljano protiv pojedinih forumaša. Ponašate se kao djeca koju imaju opciju ban, pa eto "sad ću ti se osvetiti jer mi se može", dok s druge strane dopuštate da se pojedini bave politikom i stavljanjem meta ljudima iz Uprave jer su dio neke političke stranke i to im je jedini "grijeh".
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u uto maj 02, 2023 6:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:34 pm

Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:37 pm

LARSSON je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:55 pm
Z_1921 je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:39 pm
Sheldon je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:01 pm
Ne cvjetaju ruze u Kolubari pa odjednom Zeljo u prici. Nije tako bilo prosle zime Dado…
Ma pusti, smijesna prica. Neka ga u Lazarevcu, lijepo je tamo, mozda napravi neki inostrani transfer :placeodsmijeha:
Sad vam ne odgovara, a da je rekao nešto protiv onih za koje kad se spomenu ovdje odjednom se vraćate na forum, skakali bi tako je dadooo, Željino dijete
Pa i ti si poceo opet pisati na ovom pdfu u sluzbi pljuvanja Edisa.

A za mene nadji jednu rijec losu za Misketa u 225 postova i banuj odmah slobodno. Mozes i bolje taj spin odraditi. A naravno da cu reagovati kad neko napise onakvu uvredu kao Glas Razuma. Za njega ide poseban post ovih dana samo da uhvatim vremena.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:40 pm

Covjek nam dva dana prije utakmice u facu kaze da ce uciniti sve da nas pobjede, i to provokatorski radi.

Da smo pametni pa da se ujedinimo i da do kraja prvenstva poklonimo bodove Tuzli i Slobodi kako bi Leotar i Sloga ispali, ovako direkto rade protiv klubova iz Federacije a najvise protiv Zelje, Sarajeva, Veleza, Tuzle, Slobode i Igmana.
Alea iacta est!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:49 pm

Kad sam vec tu, da se malo i novog trenera dotaknem. Egoistican ko Slavko, samo ja ja ja. Pljuje po Edisu, nije nesto posebno ni nacitan. Mladost (za trenera) i ambiciju postujem. Pravopis, sudeci po profilima na drustvenim mrezama, kao i intelekt - grozan. Forumaska historija na gg.ba - bez komentara. Stil - los. Sve ono sto se Edisu zamjeralo i vise, ali dobro.
Rezultati - neka vrijeme presudi. Budite mi pozdravljeni.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:52 pm

Trener nam večeras u 19:00h gostuje kod Bahe u TOP GOL-u.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:53 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:34 pm
Preduhitri me. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:57 pm

Sheldon je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:37 pm
LARSSON je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:55 pm
Z_1921 je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:39 pm

Ma pusti, smijesna prica. Neka ga u Lazarevcu, lijepo je tamo, mozda napravi neki inostrani transfer :placeodsmijeha:
Sad vam ne odgovara, a da je rekao nešto protiv onih za koje kad se spomenu ovdje odjednom se vraćate na forum, skakali bi tako je dadooo, Željino dijete
Pa i ti si poceo opet pisati na ovom pdfu u sluzbi pljuvanja Edisa.

A za mene nadji jednu rijec losu za Misketa u 225 postova i banuj odmah slobodno. Mozes i bolje taj spin odraditi. A naravno da cu reagovati kad neko napise onakvu uvredu kao Glas Razuma. Za njega ide poseban post ovih dana samo da uhvatim vremena.
Bašić me platio da pljujem Edisa. Samo karakter ti je 0, rekao si da nećeš više pisati, a Glas Razuma jednim postom te natjerao da se vratiš :(
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 1:57 pm

Sheldon je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:49 pm
Kad sam vec tu, da se malo i novog trenera dotaknem. Egoistican ko Slavko, samo ja ja ja. Pljuje po Edisu, nije nesto posebno ni nacitan. Mladost (za trenera) i ambiciju postujem. Pravopis, sudeci po profilima na drustvenim mrezama, kao i intelekt - grozan. Forumaska historija na gg.ba - bez komentara. Stil - los. Sve ono sto se Edisu zamjeralo i vise, ali dobro.
Rezultati - neka vrijeme presudi. Budite mi pozdravljeni.
🤣🤣🤣🤣🤣
Kad sam vec tu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:00 pm

Sheldon je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:49 pm
Kad sam vec tu, da se malo i novog trenera dotaknem. Egoistican ko Slavko, samo ja ja ja. Pljuje po Edisu, nije nesto posebno ni nacitan. Mladost (za trenera) i ambiciju postujem. Pravopis, sudeci po profilima na drustvenim mrezama, kao i intelekt - grozan. Forumaska historija na gg.ba - bez komentara. Stil - los. Sve ono sto se Edisu zamjeralo i vise, ali dobro.
Rezultati - neka vrijeme presudi. Budite mi pozdravljeni.

Budi i ti pozdravljen, al nemoj da čekamo na tvoj post dugo. Piši češće.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:02 pm

Sheldon je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:49 pm
Kad sam vec tu, da se malo i novog trenera dotaknem. Egoistican ko Slavko, samo ja ja ja. Pljuje po Edisu, nije nesto posebno ni nacitan. Mladost (za trenera) i ambiciju postujem. Pravopis, sudeci po profilima na drustvenim mrezama, kao i intelekt - grozan. Forumaska historija na gg.ba - bez komentara. Stil - los. Sve ono sto se Edisu zamjeralo i vise, ali dobro.
Rezultati - neka vrijeme presudi. Budite mi pozdravljeni.
Da nisi i ti sa zapadne tribine
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:16 pm

A fali mu i doskok u telemarku, koliko se moze primjetiti na tv-prijenosu
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:29 pm

Ko ovo potpisuje ugovor na storyu? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:30 pm

Evo neki potpis je pao.
Da se ne ponadamo da je Santos ili Hodžić, mislim da je Muftić. Čuje se u pozadini komentator kako govori o njegovoj intervenciji.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:35 pm

Na tiktoku je Muftić
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:38 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:25 pm
Diverzant je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:00 pm
Z_1921 je napisao/la:
uto apr 25, 2023 12:40 pm

Hoces li molim te vise prestati pisati o politici na, pazi sad, sportskom forumu?
Zbog takvih ko ti i jeste nam ovako
Tegeltija je predsjednik Fudbalskog Kluba Borca, ako si zaboravio, nije više političar, samo je kao predsjednik u službi politike.

@Diverzant ne konta to on, očito, da nas isto čeka sad na gostovanju
Kasno editujes. Nadam se da ce administracija sankcionisati uvrede upucene drugim forumasima, tipa da sam retardiran i saban. Mi smo svi navijaci istog kluba i taj nacin komuniciranja ne bi trebali praktikovati bez obzira na to da li dijelimo misljenje ili ne. Ali to tebi nek' ide na dusu, valjda si tako naucio komunicirati sa ljudima u mjestu gdje zivis. :palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:38 pm

LARSSON je napisao/la:
uto apr 25, 2023 2:35 pm
Na tiktoku je Muftić
Ponado sam se da su Hodzic ili Santos :D
Ali me raduje da su krenuli sa produzecima ugovora.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:39 pm

Z_1921 je napisao/la:
uto apr 25, 2023 2:38 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:25 pm
Diverzant je napisao/la:
uto apr 25, 2023 1:00 pm

Zbog takvih ko ti i jeste nam ovako
Tegeltija je predsjednik Fudbalskog Kluba Borca, ako si zaboravio, nije više političar, samo je kao predsjednik u službi politike.

@Diverzant ne konta to on, očito, da nas isto čeka sad na gostovanju
Kasno editujes. Nadam se da ce administracija sankcionisati uvrede upucene drugim forumasima, tipa da sam retardiran i saban. Mi smo svi navijaci istog kluba i taj nacin komuniciranja ne bi trebali praktikovati bez obzira na to da li dijelimo misljenje ili ne. Ali to tebi nek' ide na dusu, valjda si tako naucio komunicirati sa ljudima u mjestu gdje zivis. :palacgore:
Obrisan je post i kolega ce malo odmorit, jebiga nervoza je u zraku, ja vas sve molim da se raspravljate kao ljudi, bez ikakvih uvreda.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 25, 2023 2:49 pm

Poceli su radovi na terenu,sto se tice grijaca...firma iz srbije koja je radila grijace na ovim terenima je od jutros na Grbavici...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kemo, Zaki87 i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija