Definicije poput "ne ide" jednostavno ne idu uz ozbiljno bavljenje... Pa bilo cim.Leon_Professional je napisao/la: ↑sri apr 19, 2023 11:07 pmMa mi smo njih bili stjerali i trebali smo vrlo rano imati 2-0. Onda primaš onakav gol i to te presjeca i završava se tekma za nas. Sasvim je očekivano da onaj gol poljulja ionako nestabilnu ekipu.Sulevelicanstveni je napisao/la: ↑sri apr 19, 2023 10:53 pmBar smo pravili neke sanse nesto, bilo je finih akcija. Tesko se iz ovoga dici mentalno, ali Basic ne radi los posao, s obzirom da je tu 10-ak dana. Ako je neko bio u blizini, sta je Bender pricao sa nekim momcima na jugu? I ova izjava Basica za Hodzica jr., zar on nema kartone?
Sramota je primiti onaj gol. Al to je ono naše kad ne ide onda baš ne ide.
Sami smo sebi krivi, sami sebi u stomak skočili.Leon_Professional je napisao/la: ↑sri apr 19, 2023 11:04 pmSami smo krivi, pojma nemamo.
U najbitnijem dijelu sezone mi pravimo smjenu trenera, unosimo nemir, gubimo konce.
Sad će neko reći, eto s Edisom bi uzeli. Mi smo samo trebali da budemo skromni i normalni. Pravimo pritisak, dižemo ambicije, apetite...
Skroz bespotrebno. Sad je već gotovo.
Po meni to ni u jednom trenutku nije sporno. Bez para, plana i jakih ljudi, mi ćemo biti tu gdje i jesmo trenutno. Možemo se mi opirati i otimati koliko god hoćemo, ali jednog dana će to postati itekako neizbježno, i to je očigledno. Samo je pitanje da li ćemo skontati da je to bolje što prije uraditi ili čekati, pa možda čak i zaplatiti, zbog tog čekanja. Trenutno, Željo, se ne može oduprijeti promjenama koje se dešavaju svaki dan. Pitanje je samo da li ćemo uspjeti da se održimo ili će nas progutati crni mrak tržišta, s obzirom, da smo kokuzi i da nemamo nikoga iza sebe ko bi nas mogao djelimično zaštititi.kvalitet je napisao/la: ↑sri apr 19, 2023 11:22 pmDrago mi je što imam sve više istomišljenika da je privatizacija jedino rješenje. Zaštititi imovinu, simbole… kluba ugovorom, imati Nadzorni odbor od ljudi koji su pravi Željovci, ostalo sve prepustiti privatnicima. Najlakše je kroz imovinu, čitaj pomoćni teren na koncesiju. Prethodno napraviti pritisak na Skupštinu Općine NS da izglasaju izmjenu RP u smislu da se to zemljište pretvori u građevinsko s nekom normalnom spratnošću. Ovako više ne ide, iz godine u godinu ista priča, skoro svaki pehar koji smo osvojili kasnije smo kroz dugove iskihali. Evo ponudite prvo Senadu, svejedno, samo dajte nešto konkretno
Ne vracati nikoga pa ni Dzeku.Simply Blue je napisao/la: ↑čet apr 20, 2023 12:03 amTreba vratiti Antolovica, ne bi trebalo biti tesko ga nagovoriti, poslije njega i nismo imali golmana
Ma, ima i toga, kad bolje razmislim, pa ni Dzekufcz je napisao/la: ↑čet apr 20, 2023 12:19 amNe vracati nikoga pa ni Dzeku.Simply Blue je napisao/la: ↑čet apr 20, 2023 12:03 amTreba vratiti Antolovica, ne bi trebalo biti tesko ga nagovoriti, poslije njega i nismo imali golmana
Kako? Nisam upratio.Sulevelicanstveni je napisao/la: ↑čet apr 20, 2023 12:19 amDrago mi je kako je Jug odgovorio sjeveru na glupe prozivke 5 do 10 ljudi.
Maestro_1921 je napisao/la: ↑čet apr 20, 2023 12:24 amKako je Hodžić (18) danas uopšte bio u rosteru ako je suspendovan zbog kartona ? Koliko se sjećam bio je pod suspenzijom za ovu utakmicu. Da nam ne složi savez kakvu kaznu za propust? Mada, svakako smo ispali, ne bi trebali.