Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 11, 2022 10:32 pm

storm_raider je napisao/la:
ned sep 11, 2022 9:57 pm
salle86 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 7:58 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 11, 2022 6:01 pm


Da nije ovih momaka bilo... bolje da ne znamo. Mi imamo egzistencijalnih problema, kakvi ratovi i uticaj u Savezu. Amar nas je unistio i kuburicemo jos malo.
Ma svaka im čast (valjda) ali realno kapacitet su za "bitno je učestvovati" taman
Ako znas nekoga, a da je veci kapacitet, a da hoce, slobodno ga prijavi. Ja sam se raspitao i nece niko.

Ne prebacujem tebi nesto, nego to je realnost. Nece niko.
Mah dalo bi se o tome, ali sve je to presipanje iz šupljeg u prazno.
Priča slična "eto nek ode Edis, ko je bolji a da ga zamjeni". U situaciji kakva je sad, ko god da dođe nije ni (puno) gori.
Svi sve nešto tamo rade, što se ne vidi. A ono što se vidi, na aparatima bukvalno haman da nas sami Bog još jedino drži iznad linije.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 11, 2022 10:37 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 10:30 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 11, 2022 9:57 pm
salle86 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 7:58 pm


Ma svaka im čast (valjda) ali realno kapacitet su za "bitno je učestvovati" taman
Ako znas nekoga, a da je veci kapacitet, a da hoce, slobodno ga prijavi. Ja sam se raspitao i nece niko.

Ne prebacujem tebi nesto, nego to je realnost. Nece niko.
Jesi siguran da neće niko? Ja imam druge informacije...
Pisao sam o periodu kada su ovi usli. Vjerovatno se nisam izrazio najbolje.

Sada eto i imaju te neke opcije, neka najbolja prodje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 11, 2022 10:39 pm

storm_raider je napisao/la:
ned sep 11, 2022 10:37 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 10:30 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 11, 2022 9:57 pm

Ako znas nekoga, a da je veci kapacitet, a da hoce, slobodno ga prijavi. Ja sam se raspitao i nece niko.

Ne prebacujem tebi nesto, nego to je realnost. Nece niko.
Jesi siguran da neće niko? Ja imam druge informacije...
Pisao sam o periodu kada su ovi usli. Vjerovatno se nisam izrazio najbolje.
Ja govorim o sadašnjem vremenu. Ima ko hoće, samo ne znam zašto se bojkotuje.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Lopta
Postovi: 238
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 11, 2022 11:52 pm

https://youtu.be/a8qIGRhGg0o
Gledam ovaj video i momak mi se cini perspektivno. Visok je preko 190 da nabije malo misice u narednim godinama i da ga povrede zaobidju mislim ds bi mogao biti bas dobar igrac. Jel neko ispratio njegove igre da kaze svoje misljenje?
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 8:28 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 9:28 pm
igla je napisao/la:
ned sep 11, 2022 9:25 pm
Očito se nerviramo bezveze.
Evo, hajmo realno, ko je čovjek koji treba da ocijeni rad Mulalića u klubu? Kome se možeš obratiti u klubu trenutno oko sporta?

Uprava, koliko ja znam, pokušava da izdobri oko finansija. To mi je ok jer smo bez tog u nekoj stvari.
Ali daj zadužite nekog da isprati i sportski dio, koji vrag smo pravili ekipu koja može visoko ići ako nam je Helanka trener?
Imamo UO od 9 članova i skupštinu od 55 članova..ima li iko?
Svi vide njegove propuste, opet na dobroj je poziciji na tabeli, negdje je odigro dobro, negdje uzasno. Ima veliku vecinu publike na svojoj strani, ma kako to na forumima izgledalo i medju ozbiljnijom rajom. Mislim da u ovom trenutku mijenjat ga bez ozbiljne alternative bi bilo pogubno i po atmosferu i po ekipu.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 8:48 am

Slažem se da nije vrijeme da se to radi. Opet koliko toliko, uz nedostatak i znanja i iskustva, ne može se poreći rad, volja i htjenje. Mislim da mi ipak precjenjujemo našu ekipu, ne misleći na prvih 11 nego ukupno. A da je bar malo sreće i više znanja i iskustva bilo imali bi koji bod viška u odnosu na konkurenciju.
A uvrede koje čitam (ne samo ovdje nego inače) za Edisa, su fakat totalno neprimjerene, i ne idu uz našu filozofiju i razmišljanje, ali eto...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 8:51 am

Treba klub pitaru prodati, to je najbolja opcija
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 9:08 am

Grbavicom odzvanja sretan Željo rođendan :zeljeznicar1:

Nedjelja, 19:00.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 10:41 am

Kočević u Orijentu Druga liga HNL.

Nažalost nastavlja se lutanje naših mladih igrača. Zašto misli da će mu u Orijentu biti bolje prvu seniorsku sezonu odraditi nego 6 mjeseci posudbe u našoj drugoj ligi, gdje nakon par dobrih partija može da se vrati i igra za prvi tim Želje.
Izabro je teži put, ogromna je konkurencija u Hrvatskoj i imaju puno mladih talentovanih svojih igrača. Želim mu sve najbolje da se proda u dobar klub pa da i mi zaradimo.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 10:51 am

milanribar je napisao/la:
pon sep 12, 2022 10:41 am
Kočević u Orijentu Druga liga HNL.

Nažalost nastavlja se lutanje naših mladih igrača. Zašto misli da će mu u Orijentu biti bolje prvu seniorsku sezonu odraditi nego 6 mjeseci posudbe u našoj drugoj ligi, gdje nakon par dobrih partija može da se vrati i igra za prvi tim Želje.
Izabro je teži put, ogromna je konkurencija u Hrvatskoj i imaju puno mladih talentovanih svojih igrača. Želim mu sve najbolje da se proda u dobar klub pa da i mi zaradimo.
Mislim da je tu uradjena neka zvrcka da nam Rijeka ne bi platila onu naknadu jer i Orijent je klub iz Rijeke. Potpisao je za U19 Orijenta.

Ili je to ili je mali nasao gore neku trebu pa po svaku cijenu hoce da zivi u Rijeci.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

pon sep 12, 2022 11:05 am

milanribar je napisao/la:Kočević u Orijentu Druga liga HNL.

Nažalost nastavlja se lutanje naših mladih igrača. Zašto misli da će mu u Orijentu biti bolje prvu seniorsku sezonu odraditi nego 6 mjeseci posudbe u našoj drugoj ligi, gdje nakon par dobrih partija može da se vrati i igra za prvi tim Želje.
Izabro je teži put, ogromna je konkurencija u Hrvatskoj i imaju puno mladih talentovanih svojih igrača. Želim mu sve najbolje da se proda u dobar klub pa da i mi zaradimo.
Orijent je Rijekina filijala, tako da je zbog toga tu.

Meni samo nije jasno kako Edis dosad nije probao Amoaha u spicu. Dzenis se gura u spic, sad i Stila i Subasic, a puno prirodnije mi se cini probati Amoaha tu, a onda na krilu imas Gasala (U21). Ne mora od pocetka, ali evo sad kd je vec vadio Haracica, puno logicnije je bilo da je usao Gasal, a Amoah u spic. On gurne Stilu u spic, besmisleno.

Prosle sezone protiv nas Amoah zabio dva gola i pogodio precku jednom, sve iz 5 metara. Iako je igrao krilo, ali se voli uvuci u sredinu napada.

Gasal taman proigra i ovaj ga klupira, isto kao Subasica koji nam je prosle sezone bio mozda i najbolji igrac.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 11:30 am

Bio najbolji zadnja 3 kola.
E to ako je najbolji prošle sezone, onda jest, najbolji je.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 12:16 pm

milanribar je napisao/la:
pon sep 12, 2022 10:41 am
Kočević u Orijentu Druga liga HNL.

Nažalost nastavlja se lutanje naših mladih igrača. Zašto misli da će mu u Orijentu biti bolje prvu seniorsku sezonu odraditi nego 6 mjeseci posudbe u našoj drugoj ligi, gdje nakon par dobrih partija može da se vrati i igra za prvi tim Želje.
Izabro je teži put, ogromna je konkurencija u Hrvatskoj i imaju puno mladih talentovanih svojih igrača. Želim mu sve najbolje da se proda u dobar klub pa da i mi zaradimo.
Halali, ali i ja bih radije u Orijent kad me kapacitirani trener stavi da igram zadnje 3 minute nadoknade.
Nije mu se najbolje poklopilo, bolje bi mu bilo da je sa Hamzom zaganjao Besiktas.
Ja te momke uopce ne krivim, nemam razloga da ih vrijeđam, zelim im srecu i uspjeh, ako jednog dana budu nivo, sigurno ce pričati dobro o Željezničaru.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 12:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:Bio najbolji zadnja 3 kola.
E to ako je najbolji prošle sezone, onda jest, najbolji je.
Jedan od najboljih, gledano na cijelu sezonu. Cak i statisticki. Sve to igrajuci na neprirodnoj poziciji.

Ovu sezonu u onim prvim kolima isto bio jedan od boljih. Razumijem ja da je ljudima Subasic mrzak jer je sav usporen i trom, ali ima on svoje kvalitete. Lopte koje je on dijelio moze samo jos Stila u nasoj ekipi. Ovo u subotu je bilo jako lose od njega, ali ocekivano s obzirom na okolnosti. Ne znam otkud Edisu bas sad ideja da ga ubaci.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 558
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 12:52 pm

svraka je napisao/la:
pon sep 12, 2022 9:08 am
Grbavicom odzvanja sretan Željo rođendan :zeljeznicar1:

Nedjelja, 19:00.
100-ti prodje, Inter ne dodje :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 3:13 pm

Sky1 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 11:11 am
Edis mora otici, situaciju u klubu nije losa koliko on to stalno potencira da bi prikrio vlastite greske, ima vrlo dobar tim, koji moze postati jos bolji uz pametnijeg trenera. Seljak namazana zloupotrebljava ovaj vakum, kad su ljudi u klubu zaokupljeni rjesavanjem drugih vaznijih pitanja bitnih za dalju buducnost kluba. Rijesit ce se to aBd ubrzo, a i ti ces dobiti nogu sigurno.
on je vrlo namazan trener. pustio je priču i non-stop ponavljao da mu je ekipa nikakva (3 marke) i time sebe ogradio. ako ne bude rezultata biće rekao sam vam da se ne može praviti pita od 3 marke, ako sta uspije onda idu hvalospijevi kako je on od ničega doveo ekipu do toga i toga. jedva cekam dan da mu leđa vidim.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 3:31 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pon sep 12, 2022 3:13 pm
Sky1 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 11:11 am
Edis mora otici, situaciju u klubu nije losa koliko on to stalno potencira da bi prikrio vlastite greske, ima vrlo dobar tim, koji moze postati jos bolji uz pametnijeg trenera. Seljak namazana zloupotrebljava ovaj vakum, kad su ljudi u klubu zaokupljeni rjesavanjem drugih vaznijih pitanja bitnih za dalju buducnost kluba. Rijesit ce se to aBd ubrzo, a i ti ces dobiti nogu sigurno.
on je vrlo namazan trener. pustio je priču i non-stop ponavljao da mu je ekipa nikakva (3 marke) i time sebe ogradio. ako ne bude rezultata biće rekao sam vam da se ne može praviti pita od 3 marke, ako sta uspije onda idu hvalospijevi kako je on od ničega doveo ekipu do toga i toga. jedva cekam dan da mu leđa vidim.
E tu onda ulogu odigra Uprava kluba, pa kaže ciljevi ove sezone su to i to, ekipi se ove godine plaća sve na vrijeme, postoje dugovi od ranije itd. I tako suziš prostor treneru za manipulaciju javnosti svojim pričama. Ovako, oni šute, on priča i što treba i što ne treba, pa dobijemo ovo. A ovih deset kola kako su se odvili sa rezultatima i igranjem pola lige na neutralnom terenu, idealna je bila situacija da zauzmemo neko od prva tri mjesta iako sigurno nismo za top 3, ali napunili bi se dodatnim samopouzdanjem, a kad imaš to onda nekad igraš i iznad realnih kvaliteta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 3:37 pm

amar92 je napisao/la:
pon sep 12, 2022 12:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:Bio najbolji zadnja 3 kola.
E to ako je najbolji prošle sezone, onda jest, najbolji je.
Jedan od najboljih, gledano na cijelu sezonu. Cak i statisticki. Sve to igrajuci na neprirodnoj poziciji.

Ovu sezonu u onim prvim kolima isto bio jedan od boljih. Razumijem ja da je ljudima Subasic mrzak jer je sav usporen i trom, ali ima on svoje kvalitete. Lopte koje je on dijelio moze samo jos Stila u nasoj ekipi. Ovo u subotu je bilo jako lose od njega, ali ocekivano s obzirom na okolnosti. Ne znam otkud Edisu bas sad ideja da ga ubaci.
Ma ima brate, ali mnogo se čeka da nešto pokaže.
Volio bih da još i tu desetku odigra par mečeva pa da i to vidimo i da ga zauvijek prekrižimo ili poguramo.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 6:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 12, 2022 3:37 pm
amar92 je napisao/la:
pon sep 12, 2022 12:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:Bio najbolji zadnja 3 kola.
E to ako je najbolji prošle sezone, onda jest, najbolji je.
Jedan od najboljih, gledano na cijelu sezonu. Cak i statisticki. Sve to igrajuci na neprirodnoj poziciji.

Ovu sezonu u onim prvim kolima isto bio jedan od boljih. Razumijem ja da je ljudima Subasic mrzak jer je sav usporen i trom, ali ima on svoje kvalitete. Lopte koje je on dijelio moze samo jos Stila u nasoj ekipi. Ovo u subotu je bilo jako lose od njega, ali ocekivano s obzirom na okolnosti. Ne znam otkud Edisu bas sad ideja da ga ubaci.
Ma ima brate, ali mnogo se čeka da nešto pokaže.
Volio bih da još i tu desetku odigra par mečeva pa da i to vidimo i da ga zauvijek prekrižimo ili poguramo.
Ja sam ga prekrizio, mislim u Mostaru protiv Zrinjskog i to je to, nema od njega nista…
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 12, 2022 8:18 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 11, 2022 10:39 pm

Ja govorim o sadašnjem vremenu. Ima ko hoće, samo ne znam zašto se bojkotuje.
Cime se bavi taj sto hoce? Kakve su mu reference? Kako je stekao novce ukoliko ih zaista i ima? Mozda se u odgovorima na ta pitanja krije odgovor na to pitanje iz tvog posta na koje nemas odgovor.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija