Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 10:14 pm

Fatai bivsi. Opet ga sa medicine yebu zbog srca, a nemamo vremena da idemo sve ispocetka.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 10:48 pm

Volim Amira, ali ja mislim da mu je pala vrijednost nakon ovih nastupa u reprezentaciji.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 11:44 pm

Ima li sta od Bradonjica?
 
AdmirA
Postovi: 2235
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 11:58 pm

Ja letargije neke 😶
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 12:01 am

AdmirA je napisao/la:
uto jun 14, 2022 11:58 pm
Ja letargije neke 😶
Ne hajcaj beze brate, vidis da smo svi na ivici ludila :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 594
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 5:01 am

Ja uvijek kazem da u nasoj ligi ima materijala, samo treba dati kontinuitet i naci talente. Bez obzira na godine, Haracic ima statistiku i kontinuitet kao nijedan drugi igrac u 1. Ligi Fed.

Mislim da smo uzeli golgetera i ozbiljnog momka. Ima ljevicu i malo je tezi za predvidjeti. Brz, i predan radu. Gledam mu na profilima koliko samo radi individualno i odrzava formu.

Jos 2 ofanzivna igraca nam trebaju, a onda slagati vezni red i odbranu. Raduje ostanak Cocalica, Galica. Nisu bili losi.

Igru treba graditi oko Bece. Ogroman potencijal, daje gol tu i tamo, a defanzivno dobar veznjak.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 8:15 am

plavi kanarinac je napisao/la:
uto jun 14, 2022 8:28 pm
Veteran1965 je napisao/la:
uto jun 14, 2022 8:20 pm
Na žalost mi smo definitivno druga liga najslabije lige u Europi. Zrinjski, ai još neki, da ih ne imenujem odoše daleko od nas, i uz stabilizaciju kojoj mi težimo, biti će nam nedostižni. Bojim se da će naši plasmani u Europu, a da o trofejima i ne govorim biti "incidenti" i da debelo posustajemo.
Ne vraćajući se na sve greške koje smo godinama pravili, i na sve uzroke, definitivno ćemo biti nebitan faktor. Možda eventualno "teško gostovanje" i to je to. Veliki i najtrofejniji Željo ode u istoriju.
Plačemo za nekim investitorom, koji kao dolazi, a u najvećoj krizi kluba u zadnjih 25 godina nije u stanju 10 milja sponzorstva dogovoriti.
Teško vrijeme je pred nama, i sa parama i bez...
Upravo tako.
A kuknjave brate, koda nismo bili u drugoj ligi nikad i koda nismo zavrsavali na 9. 10. mjestima i poslije rata. Veliki Zeljo je uvijek kroz krizne periode prolazio jer je ovisio o svom omladinskom pogonu i nije imao milionske sponzor uz sebe.
Baš falite vi nostalgičari da nam kažete kako trebamo svake sezone za titulu da se borimo i da ja neuspjeh svaki izgubljen bod, koda drugi klubovi ne postoje i koda nemaju svoje ambicije. To nas je dovelo dovde, upravo ti kompleksi da smo najveci i da je samo to uspjeh. Pa onda daj dovedi velika imena, daj im plate koje nemas i kad sve padne u vodu, onda niko nije kriv, nesreca tako se poklopilo...
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 8:40 am

Momcino, zaboravio si naglasiti da je ovo najgora liga na svijetu, da u takvoj ligi Zeljo devera... Da su sela sa 30 kuca oraganizovanija od tog istog Zelje, da u takvoj ligi nismo osvojili titulu 10 godina, da ti je u klubu lik koji te je tuzio i drzao obracanje u pitarskim kancelarijama, da ti ekipu vodi lik koji je ogranicen ko balkon, da su ti treneri u omladinskom pogonu Zerici, da cim izadjes sa Grbavice bodove ne mozes osvojiti... ma sta ti ja pricam, u pravi si, kukamo a ovo je sve dobro i ovako treba...
Hvala Edise, hvala Amare, Hvala Selimovicu, Hvala svima...
Krivina Jug
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 8:54 am

Kukate nego sta. Sve se to zna i zna se ko je kriv za takvo stanje, ali se opet izvuklo nekako i spasilo se od katastrofe koja je bila izvjesna, samo sto vi hocete na klik jedan da sve bude savrseno opet. E pa tako ne moze, nit je ikad moglo.
Neko je srusio omladinski pogon do temelja i trebace sigurno 5 godina bez opstrukcija da se vrati u normalu, dotad nam nece pomoci da ponavljamo kako smo najgora liga na svijetu i kako su sela bolja od nas (kakve to veze ima, opet kompleksi). Selo ima svog gazdu koji se razbacuje s parama i ne placa nista drzavi, Borac ima svog vojvodu dodika, pitari svoje itd
Kad budete svjesni da nam je realnost par sezona 4-5-6 mjesto i borba za evropu u najboljem slučaju, bez obzira imali pare ili ne, biće vam lakše.
To što smo mi kao najgora liga na svijetu ne igra nikakvu ulogu, za nas je trenutno Velež pojam kako treba ispravno raditi a donedavno smo mi njima bili. Taj isti Velež izbaci AEK-a u evropi, izgleda ipak nismo najgora liga na svijetu, samo treba malo strpljenja i plana nekog...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 9:21 am

Kada pocinje zamjena podloge na pomocnom sa umjetnom travom?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 9:27 am

ono.na je napisao/la:
sri jun 15, 2022 5:01 am
Ja uvijek kazem da u nasoj ligi ima materijala, samo treba dati kontinuitet i naci talente. Bez obzira na godine, Haracic ima statistiku i kontinuitet kao nijedan drugi igrac u 1. Ligi Fed.

Mislim da smo uzeli golgetera i ozbiljnog momka. Ima ljevicu i malo je tezi za predvidjeti. Brz, i predan radu. Gledam mu na profilima koliko samo radi individualno i odrzava formu.

Jos 2 ofanzivna igraca nam trebaju, a onda slagati vezni red i odbranu. Raduje ostanak Cocalica, Galica. Nisu bili losi.

Igru treba graditi oko Bece. Ogroman potencijal, daje gol tu i tamo, a defanzivno dobar veznjak.
Beća je premlak. Ali ima nešto. Meni najviše baca na De Jonga iz Barce.
Nekako dosta se puta nađe naprijed, trči čudno i ima rezantnu loptu. Samo po meni treba mu malo mišića i da se oslobodi i postane drskiji.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 9:48 am

Senad1921 je napisao/la:
sri jun 15, 2022 8:40 am
Momcino, zaboravio si naglasiti da je ovo najgora liga na svijetu, da u takvoj ligi Zeljo devera... Da su sela sa 30 kuca oraganizovanija od tog istog Zelje, da u takvoj ligi nismo osvojili titulu 10 godina, da ti je u klubu lik koji te je tuzio i drzao obracanje u pitarskim kancelarijama, da ti ekipu vodi lik koji je ogranicen ko balkon, da su ti treneri u omladinskom pogonu Zerici, da cim izadjes sa Grbavice bodove ne mozes osvojiti... ma sta ti ja pricam, u pravi si, kukamo a ovo je sve dobro i ovako treba...
Hvala Edise, hvala Amare, Hvala Selimovicu, Hvala svima...
Da ti je legenda unistila klub, oslabila te u svakom pogleda, tuzila i tek ce da tuzi, pa onda preuzela rivala i vjerovatno ce te dobiti na Grbavici kada dodje, a ti ne znas da li da mu aplaudiras ili da mu psujes. Jer, mitovi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 10:18 am

storm_raider je napisao/la:
sri jun 15, 2022 9:48 am
Senad1921 je napisao/la:
sri jun 15, 2022 8:40 am
Momcino, zaboravio si naglasiti da je ovo najgora liga na svijetu, da u takvoj ligi Zeljo devera... Da su sela sa 30 kuca oraganizovanija od tog istog Zelje, da u takvoj ligi nismo osvojili titulu 10 godina, da ti je u klubu lik koji te je tuzio i drzao obracanje u pitarskim kancelarijama, da ti ekipu vodi lik koji je ogranicen ko balkon, da su ti treneri u omladinskom pogonu Zerici, da cim izadjes sa Grbavice bodove ne mozes osvojiti... ma sta ti ja pricam, u pravi si, kukamo a ovo je sve dobro i ovako treba...
Hvala Edise, hvala Amare, Hvala Selimovicu, Hvala svima...
Da ti je legenda unistila klub, oslabila te u svakom pogleda, tuzila i tek ce da tuzi, pa onda preuzela rivala i vjerovatno ce te dobiti na Grbavici kada dodje, a ti ne znas da li da mu aplaudiras ili da mu psujes. Jer, mitovi.

Svakako, a psovace se i to kako dolikuje liku kakav je on.

@Milane
Od cega smo se spasili? Lave, mi smo samo odgodili agoniju na par mjeseci. Niko nece na jedan klik da bude gotovo, vec ljudi hoce da vide konkretne poteze. Jedan od njih bi bio povratak nekoga ko zna da postavi stvari na svoje mjesto, npr Misimovic. E onda imas razloga za strpljenje.
Nema to veze sa komplexima sto je neko bolji od tebe, vec je problem sto mi nemamo vizije. Nisi dobio ekipe koje su ispale iz lige, one nemaju te gazde i niko nije izvalio milione. 2 godine nismo dobili na strani, sl hajd eto imamo komplexe.
Super i mi smo dobili Veleza, znaci jaci smo od Aeka.. Ja logike. Pa da ne postoje iznenadjenja u fudbalu svi bi mi bili milioneri od kladionica...
Krivina Jug
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 10:21 am

Dobro došao Dženane..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 10:24 am

Sta li mi dodje onaj govneta....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 10:56 am

Senad1921 je napisao/la:
sri jun 15, 2022 10:18 am
storm_raider je napisao/la:
sri jun 15, 2022 9:48 am
Senad1921 je napisao/la:
sri jun 15, 2022 8:40 am
Momcino, zaboravio si naglasiti da je ovo najgora liga na svijetu, da u takvoj ligi Zeljo devera... Da su sela sa 30 kuca oraganizovanija od tog istog Zelje, da u takvoj ligi nismo osvojili titulu 10 godina, da ti je u klubu lik koji te je tuzio i drzao obracanje u pitarskim kancelarijama, da ti ekipu vodi lik koji je ogranicen ko balkon, da su ti treneri u omladinskom pogonu Zerici, da cim izadjes sa Grbavice bodove ne mozes osvojiti... ma sta ti ja pricam, u pravi si, kukamo a ovo je sve dobro i ovako treba...
Hvala Edise, hvala Amare, Hvala Selimovicu, Hvala svima...
Da ti je legenda unistila klub, oslabila te u svakom pogleda, tuzila i tek ce da tuzi, pa onda preuzela rivala i vjerovatno ce te dobiti na Grbavici kada dodje, a ti ne znas da li da mu aplaudiras ili da mu psujes. Jer, mitovi.

Svakako, a psovace se i to kako dolikuje liku kakav je on.

@Milane
Od cega smo se spasili? Lave, mi smo samo odgodili agoniju na par mjeseci. Niko nece na jedan klik da bude gotovo, vec ljudi hoce da vide konkretne poteze. Jedan od njih bi bio povratak nekoga ko zna da postavi stvari na svoje mjesto, npr Misimovic. E onda imas razloga za strpljenje.
Nema to veze sa komplexima sto je neko bolji od tebe, vec je problem sto mi nemamo vizije. Nisi dobio ekipe koje su ispale iz lige, one nemaju te gazde i niko nije izvalio milione. 2 godine nismo dobili na strani, sl hajd eto imamo komplexe.
Super i mi smo dobili Veleza, znaci jaci smo od Aeka.. Ja logike. Pa da ne postoje iznenadjenja u fudbalu svi bi mi bili milioneri od kladionica...
Jedan covjek nista ne znaci ako nema plan i viziju rada, kazem ti da nije sve tako crno kako pisete, ljudi koji su dosli kad niko nije htio rade, volontiraju, dovode sponzore, ja im nikad necu prigovorit dok god ne rade na stetu kluba i bore se za neki napredak.
A to da se vrati neko, to je do tog covjeka, on je uz klub, navijac je, mnogi su potroseni prijatelji kluba, sponzori, iznevjereni treba neko da vrati to povjerenje. Po meni je trenutno uspjeh sto klub funkcionise, plate se isplacuju, ekipa igra solidno, a to nista nije bilo tako do prije 7-8 mjeseci...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 11:00 am

Ne isplacuju se....silni reprogrami do dokazuju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 11:08 am

Kako su samo kriterijumi nisko pali... sve moze, samo da prezivimo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 11:11 am

Samo nas titula zanima...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2022 11:15 am

storm_raider je napisao/la:
sri jun 15, 2022 11:08 am
Kako su samo kriterijumi nisko pali... sve moze, samo da prezivimo.
E to mene nervira. :D

Sve moze, suti tako nam je kako nam je.
**** to. Nismo mi za tog. Nismo mi Sloboda.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija