Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 12:04 pm

cipiripi je napisao/la:
sub maj 14, 2022 12:02 pm
Kakav govor Bobana, natjera suze na oci
Isto...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 1:41 pm

Kakvo su oni nevrijeme najavljivali...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 1:42 pm

Zvonimir Boban!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 2:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 14, 2022 1:41 pm
Kakvo su oni nevrijeme najavljivali...
:(
Tuga velika da nismo mogli odraditi povorku kako je Svabo zasluzio. Sad je kasno i besmisleno upirati prstom ali cija god da je odluka sumanuta je.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 2:07 pm

Uoči puta za Sarajevo, imao sam razgovor sa čelnim ljudima Grada Beograda i gotovo je izvesno da će jedna od ulica u našoj prestolnici dobiti ime po legendarnom Ivici Osimu. On je to apsolutno zaslužio i mnogo mi je drago što će se Beograd i Srbija jednom divnom čoveku i fantastičnom fudbalskom stručnjaku odužiti na adekvatan način. Samo da budemo strpljivi, poznato je da mora da prođe tri godine od smrti da bi se ušlo u proceduru oko imena ulice - rekao je Stojković i još jednom evocirao uspomene na čoveka sa kojim je imao fenomenalan odnos u reprezentaciji Jugoslavije
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 2:35 pm

Dovoljno je pogledati samo imena i face ljudi koji su bili prisutni na sahrani i komemoraciji i tek onda ćemo shvatiti šta smo izgubili i šta nam je značio naš Ivan.

Bili su prisutni Dragan Stojković, Zvonimir Boban, Faruk Hadžibegić, Nenad Bjeković, Yasharu Sorimachi, Dušan Bajević, Mehmed Baždarević, Srečko Katanec, Safet Sušić, Vladimir Petković, Blaž Slišković, Muhamed Konjić, Tomislav Ivković, Mirsad Fazlagić, Husref Musemić, Elvir Bolić, Nikola Nikić, Mišo Smajlović, Zdenko Jelić, Predrag Pašić, Mehmed Janjoš, Dragan Škrba, Ismet Štilić, Enver Hadžiabdić, Savo Milošević, Fuad Muzurović, Bulend Biščević, Refik Šabanadžović, Benjamina Karić, Željko Komšić, Senad Misimović, Kemal Kozarić, Almir Gredić, Radmilo Mihajlović, Nijaz Merdanović, Bakir Izetbegović, Fadil Novalić, Dino Merlin, Mirsad Šiljak, Sebija Izetbegović, Denis Stojnić, Amar Bajramović, Mirsad Šiljak, Jasmin Badžak, Nihad Selimović, Nasuf Drinjaković, Adnan Gušo, Salem Prolić, Haris Džinović, Vico Zeljković, Marko Miličić, Irfan Durić, Ivan Beus, Fuad Čolpa, članovi skupštine, predsjednik, upravni i nadzorni odbor, igrači i stručni štab i brojni drugi sportski radnici, političari, funkcioneri, direktori i ostali.
Fear of the Maniacs!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 2:36 pm

Ivica per sempre
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 3:04 pm

Veliki, najveći, Ivica Osim!
Voljeli smo Te, voljet ćemo Te, uvijek, zauvijek! 💙
Nek' im je na dušu i nek' je stid one koji su otkazali ispraćaj i povorku sa Grbavice..
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 6:01 pm

Možda niko o ovome još neće javno govoriti, ali mene je danas u Sarajevu rastužio broj ljudi na sahrani i da je sve manje pravih Sarajlija, gradske raje, a sve više onih kojima je danas bio sasvim običan dan u Sarajevu. Ali, znajući zašto je to tako, generalno sve se izmijenilo u državi, lakše i podnosim činjenicu da mi ljudi iz drugih bosanskohercegovačkih gradova, ali regiona i svijeta bez obzira na to smo danas došli izraziti poštovanje ka Ivici, jer mnoge današnje "Sarajlije" taj osjećaj i nemaju u sebi.

Neka ti je lahka zemlja, bosanskohercegovačka, Ivice naš!
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sub maj 14, 2022 7:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 6:12 pm

Tek sad, nakon sto je i zauvijek ispracen nas Ivica, sjedim i razmisljam...Kako vrijeme ide neumoljivo i kakvog smo covjeka izgubili...Neponovljivog!!Jedinog!! :(

Kakva su samo to vremena bila...

Potom gledam ova stara videa, gledam te utakmice njegove sto kao igraca, sto kao trenera i vidim kakav smo mi gigant, kao klub, bili. Falices Ivice, makar ono malo kad covjek pomisli "da si nam tu negdje", a onda skonta vise nema ni toga.

Ne znam sta vise reci, tuga ogromna, srce se stegne, a suze se same spuste niz lice.
Ovaj gubitak cemo tek osjetiti.

Zanima me samo da li su ista u svojim glavama mucnuli oni koji se danas makar malo pitaju o nasem Zelji!? Kuda ide ovaj klub, sta zelimo od njega? Hoce li i dalje gledati da usicare i pokradu ga gdje god stignu!??
Bagro jedna, prokleti svi bili ko je marke jedne uzeo, a da je nije zasluzio.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Realan
Postovi: 4
Pridružen/a: sri maj 11, 2022 12:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 6:26 pm

Pozdrav… Hvala svima sto su mi pozitivno odgovorili. Nadam se da cu biti barem ponekad zanimljiv.

Moj prvi pravi post ce biti posvecen danasnjem
danu, odnosno ispracaju Ivice Osima. Ja sam danas bio i na komemoraciji i na sahrani. Nisam isao u svojstvu nekog navijaca rivalskog kluba nego kao neko ko je rodjen, zivio, zivi, i umrijet ce u ovom gradu. Zasto? Zato sto, dozvolite mi, ja Ivicu Osima dozivljavam prvo kao jednog od par najvecih legendi samog grada. On je, izmedju ostalih, primjer kakvi su se ljudi radjali ovdje. Uz to ide respect za sve zasluge za drzavu i vas klub. Ovo je bila gradjanska duznost. Bio sam jako blizu mjestu ukopa, fino sam snimio sve i ako neko eventualno od vas nije bio tamo a zeli imati video samog ukopa, rado cu podijelit preko we transfera, samo se javite u pp.

Danasnji dan je tuzan ali vi mozete biti ponosni koga imate za klupsku legendu, isto kao mi za jednog jedinog AFHa, a mi koji ne navijamo za Zelju a iz ovog smo grada mozemo biti ponosni na cinjenicu da je ovakav covjek nas sugradjanin.

Pocivaj u miru Ivice.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 6:48 pm

Joj seljacina u Sirokom... sta je ovo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 6:54 pm

Realan je napisao/la:
sub maj 14, 2022 6:26 pm
Pozdrav… Hvala svima sto su mi pozitivno odgovorili. Nadam se da cu biti barem ponekad zanimljiv.

Moj prvi pravi post ce biti posvecen danasnjem
danu, odnosno ispracaju Ivice Osima. Ja sam danas bio i na komemoraciji i na sahrani. Nisam isao u svojstvu nekog navijaca rivalskog kluba nego kao neko ko je rodjen, zivio, zivi, i umrijet ce u ovom gradu. Zasto? Zato sto, dozvolite mi, ja Ivicu Osima dozivljavam prvo kao jednog od par najvecih legendi samog grada. On je, izmedju ostalih, primjer kakvi su se ljudi radjali ovdje. Uz to ide respect za sve zasluge za drzavu i vas klub. Ovo je bila gradjanska duznost. Bio sam jako blizu mjestu ukopa, fino sam snimio sve i ako neko eventualno od vas nije bio tamo a zeli imati video samog ukopa, rado cu podijelit preko we transfera, samo se javite u pp.

Danasnji dan je tuzan ali vi mozete biti ponosni koga imate za klupsku legendu, isto kao mi za jednog jedinog AFHa, a mi koji ne navijamo za Zelju a iz ovog smo grada mozemo biti ponosni na cinjenicu da je ovakav covjek nas sugradjanin.

Pocivaj u miru Ivice.
Hvala ti komsija. Dobro je da nas jos ima koji dozivljavamo ovaj grad kao ti. Da smo zivi i zdravi. Nadam se da ce ovi klinci manje gledati prema Beogradu, a vise prema Sarajevu i sarajevskoj pitomoj prici.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 14, 2022 6:48 pm
Joj seljacina u Sirokom... sta je ovo.
Ubise nam najboljeg igraca....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:15 pm

Po meni nismo pokazali danas velicinu sa brojem ljudi na sahrani, neka je stid svakog ko sebe naziva navijacem ili simpatizerom Zelje a nije dosao danas ,a mogao je.
U ponedeljka ako ne napunimo dvije tribine bruka smo i bolje i ne zasluzujemo.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:18 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 14, 2022 6:48 pm
Joj seljacina u Sirokom... sta je ovo.
Gledam i ne vjerujem, divljaci... Ovu ustašku, divlju paščad pod hitno treba izbaciti iz lige, nije im ovo prvi put da ovakve gluposti rade. Vidjet ćemo kako će i da li će ih savez uopšte kazniti, znamo šta su Veležu uradili za nešto što se desilo u drugom gradu ..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:18 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub maj 14, 2022 7:15 pm
Po meni nismo pokazali danas velicinu sa brojem ljudi na sahrani, neka je stid svakog ko sebe naziva navijacem ili simpatizerom Zelje a nije dosao danas ,a mogao je.
U ponedeljka ako ne napunimo dvije tribine bruka smo i bolje i ne zasluzujemo.
Samo jos jedan dokaz koliko je normalne raje otislo vani. Nazalost, vise prijatelja iz djetinjstva imam vani, nego u Sarajevu trenutno...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:19 pm

Dzezvar je napisao/la:
sub maj 14, 2022 7:08 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 14, 2022 6:48 pm
Joj seljacina u Sirokom... sta je ovo.
Ubise nam najboljeg igraca....
A nemoj, hahaha 😅😂
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:24 pm

Maestro je napisao/la:
sub maj 14, 2022 7:19 pm
Dzezvar je napisao/la:
sub maj 14, 2022 7:08 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 14, 2022 6:48 pm
Joj seljacina u Sirokom... sta je ovo.
Ubise nam najboljeg igraca....
A nemoj, hahaha 😅😂
:D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2022 7:30 pm

Jes' mi žao pitara :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija