Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:29 pm

Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 8:24 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:13 pm
Narednu sezonu ne, ovu da.
Takodjer mislim ako dodju pare da ce i Edis otici, pa ce neko strucniji sa parama znati napraviti tim... bez para ne mozes planirati nista vise od ove polusezone...

Da se razumijemo, i ja se nadam evropi kao navijac, ali mislim da su nam sanse 5% MAX... ova sezona je za prezivjeti, naredne cemo zavisiti o ishodu pregovora....

Mi bi prezivjeli sezonu i da sam ja trener, bar bi pazio sta pricam i kako se ponasam.
Mi se ne mozemo ponasati da ce pare doci i ocekivati takav razvoj situacije. Ako dodju super, ako ne mi smo u govnima. Nemamo igrace za prodati, nemamo trenera koji ce raditi u kontinuitetu, nemamo okosnicu tima, nema sta nema...
Cilj nije da se sezona zavrsi pa cemo cekati sta bude. Bar bi cilj trebao biti evropa, izbaciti u izlog 3-4 igraca, ubost ce se s nekim. Okej, nemamo para za dovesti bolje, ali koja budala da ugovor napadacu koji ima 24 godine i 2 postignuta gola i to na treningu?
Ne moze se samo pricati u govnima smo i daj sta das, moze pricati onaj ko nece da radi. Sada da se pokucalo na 5 vrata i zamolilo da se snose troskovi Obradovica ili nekog drugog napadaca, bar 3 ljudi bi prihvatilo.
Dodje prijateljska, umjesto da probas neke zamisli, mixas, rotiras, on dodje forsira igrace koji su umrli prije 5 godina i ne vidis nista i jos ti Gorazde ocita lekciju. Onda nam prica kako se igraci trude i zalazu, pa junace kako se trude ako drugoligas ti bukvicu cita...
Evo satima pokusavam da skontam kako ce on da nadmudri Jakirovica... A ja, najlakse je reci nemamo para nemamo ni tim, a on taj koji je doveo na treninge Zerice, Osmanovice i sl...
Ako mu je do izbijanja zuba, prebacis se na MMA, i izbijas zube, lomis nos, razbijas arkade... Cilj fudbala je da se postigne gol, valjda je trebao do sada to skontati...
Nije ga ni Tomo nadmudrio.
Na Grbavici nismo dotakli loptu. Ljudi izgledali kao Macabi.

7300/10000
Da li sutra pada rekord.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub feb 05, 2022 8:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:30 pm

7.300/10.000
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:32 pm

Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 8:24 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:13 pm
Narednu sezonu ne, ovu da.
Takodjer mislim ako dodju pare da ce i Edis otici, pa ce neko strucniji sa parama znati napraviti tim... bez para ne mozes planirati nista vise od ove polusezone...

Da se razumijemo, i ja se nadam evropi kao navijac, ali mislim da su nam sanse 5% MAX... ova sezona je za prezivjeti, naredne cemo zavisiti o ishodu pregovora....

Mi bi prezivjeli sezonu i da sam ja trener, bar bi pazio sta pricam i kako se ponasam.
Mi se ne mozemo ponasati da ce pare doci i ocekivati takav razvoj situacije. Ako dodju super, ako ne mi smo u govnima. Nemamo igrace za prodati, nemamo trenera koji ce raditi u kontinuitetu, nemamo okosnicu tima, nema sta nema...
Cilj nije da se sezona zavrsi pa cemo cekati sta bude. Bar bi cilj trebao biti evropa, izbaciti u izlog 3-4 igraca, ubost ce se s nekim. Okej, nemamo para za dovesti bolje, ali koja budala da ugovor napadacu koji ima 24 godine i 2 postignuta gola i to na treningu?
Ne moze se samo pricati u govnima smo i daj sta das, moze pricati onaj ko nece da radi. Sada da se pokucalo na 5 vrata i zamolilo da se snose troskovi Obradovica ili nekog drugog napadaca, bar 3 ljudi bi prihvatilo.
Dodje prijateljska, umjesto da probas neke zamisli, mixas, rotiras, on dodje forsira igrace koji su umrli prije 5 godina i ne vidis nista i jos ti Gorazde ocita lekciju. Onda nam prica kako se igraci trude i zalazu, pa junace kako se trude ako drugoligas ti bukvicu cita...
Evo satima pokusavam da skontam kako ce on da nadmudri Jakirovica... A ja, najlakse je reci nemamo para nemamo ni tim, a on taj koji je doveo na treninge Zerice, Osmanovice i sl...
Ako mu je do izbijanja zuba, prebacis se na MMA, i izbijas zube, lomis nos, razbijas arkade... Cilj fudbala je da se postigne gol, valjda je trebao do sada to skontati...
100%, apsolutno je svaka na mjestu. Ko nama garantuje da će Diglisić ući u klub? Ponašamo se kao da je sve završeno, iskristalizovano, a ustvari još ništa nije gotovo. Nemamo plana nikakvog što se tiče ekipe, trener ekipe je čovjek koji nema smisla za taj posao koji radi, sve je na horuk. U ovakvoj situaciji su najpotrebniji ljudi s planom i koji znaju šta rade, koji ne srljaju. Ekipa nam je limitirana, ali definitivno spojem mladih igrača s iskusnim, možemo bit sasvim respektabilni, a jedina stvar koju radi Edis je spajanje starih sa starim i to nema nikakvog smisla, prekratkoročna opcija koja ne liči ni na šta.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4476
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:32 pm

Ko ne moze doci neka ceka online u redu :kafa:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:32 pm

A i ova prica da nam je gorazde ocitalo lekciju je nidje veze realno.
Uostalom izvjestaj ce pokazati makar djelomicno kako smo odigrali.
Pregone pojedinci bas.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:34 pm

Apsolutno, bukvalno nas pojeli. Ja sam iskreno bio i protiv Tome, posebno jer mi je preko glave da menadzeri u pokusaju dovode koga hoce u nas klub.
Onda Tomo se ponasao kao spasioc, on izvuko Zelju, izvuko maksimum, spasio nas. Svaka druga nema se para u klubu, ovako onako... ko da je trener u Engleskoj premier ligi a ne u BiH, gdje ides u Prijedor i Bijeljinu i cupas remi ko da ti je za titule a ne od ekipe koja je prije nas imala 5 bodova u 10 kola...
Krivina Jug
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:37 pm

Ma sad se Edisu traži dlaka u jajetu.
Ok, stoji sve da ne treba Tuce igrati, da ne treba Aco.

Ali de da uporedimo malo s prošlom polusezonom.
Je li igrao Aco? Jeste. Bio počeo Drina pa ga zamijenio Aco. Nije se ovoliko skakalo za vrat.
Kod Tome su konstantno igrala 2 igrača koji su na posudbi. Jel to strategija za budućnost.
Igrala maksimalno 2 mlada jer moraju. Malić i Gasal ili Subašić. Igrat će i sada isto. Moraju.

Neka ljudi. Samo pravimo pritisak i lošu atmosferu.

Nismo mi s Edisom napredovali, nismo ni nazadovali. Sve je to u par deka.
Razumijem i frustracije kod ljudi. Isto se i ja nerviram na momente, ali...
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:48 pm

Opet se iskrece prica. Edisu niko ne trazi dlaku u jajetu. DaBogda on osvojio 10 titula sa Zeljom i bio jos duze u klubu. A ja pojeo g... za svaku rijec.
Edis je nikakav trener, davno mu je receno da ne moze biti ni cistacica u klubu i neko pametan je to rekao. Isto ko sto u klubu ne smiju biti Zerici, Bogicevic, Alihodzic... Tako i Edis treba da bude navijac i to je to.
On je sada cupao i rukama i nogama da bude trener i hop prica nema se para, on jadan radi sa onim sto ima, trudi se i sl.
Kome bolan ti radis, radis sebi samo uslugu. Trener koji u ligi moze voditi Zelju i ako nekad udje u ligu Travnik i sl. Eto o kojim kvalitetima pricamo. Zeljo nije merhamet, Zeljo i u ovoj aituaciji je institucija za sve.
Svakako da smo sa Edisom nazadovali, jer Edis jednog mladog igraca ne zna procijeniti a kamoli uputiti i dati koristan savijet.
Krivina Jug
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:56 pm

Sacekaj sezonu pa pljuj, ne ovako odigrali dvije prijateljske, trecu izgubili i odmah za vrat. Eto nek su bolji Slavko Petrovic, Krcmarevic, Tomo bez boda u gostima itd..a davala im se maksimalna podrska. Ako u ligi ne bude funkcionisalo i ako bude losa igra onda moze kritika, a ne nakon dvije pripremne covjek nije ni sjeo na klupu. Podrska Edisu..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:07 pm

ma sta cemo, moramo podrzati edisa, na Zeljinoj je klupi, ili makar ga ne vrijedjati i nazivati pogrdnim imenima. ne moze vala biti gori od amara u ovom zadnjem mandatu nikako, tako da...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:09 pm

Rezultati nek mu sude...
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:18 pm

Standardno iz krajnosti u krajnost kao i uvijek.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:19 pm

Ne treba pretjerivat. Ja sam samo rekao da mi je cudno da je toliko sa njima, a i dalje smatra da Bekric zasluzuje igrati u 11, a nazad Cocalic i Kosoric. To mi nema smisla, al ne treba pljuvat sad. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:26 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:19 pm
Ne treba pretjerivat. Ja sam samo rekao da mi je cudno da je toliko sa njima, a i dalje smatra da Bekric zasluzuje igrati u 11, a nazad Cocalic i Kosoric. To mi nema smisla, al ne treba pljuvat sad. :D
Btw sutra vec u ovo vrijeme 9milja
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1924
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:36 pm

Vjerujte mi, džaba se nervirate oko igre. Igra i teren su trenutno skoro pa potpuno nebitni.
Bitno je spasiti klub do ljeta.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:48 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:19 pm
Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:05 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 5:46 pm
Stvarno ste nevjerovatni...
Mi smo govna obicna... nezahvala...

Na cemu da budem zahvalan?
Sto nam je Bog dao ove momke u skupstini da razotkriju brkine lopovluke i otjeraju klosare i mafiju iz kluba...

Sto imamo priliku da se borimo za imovinu, za klub, za grb i nasu grbavicu...

Da se imamo cemu da se nadamo....

Navalili na mulalica, na igrace... je.bo vas oni vise... mi se borimo za klub, da prezivimo... mi pisemo kako edis prica....

ne zna lik pricati i nikad nece znati, i mene nervira.... nemamo mlade igrace vec stare koji su tu da krpe i pokusaju na isustvo... nemoj da mi pricate o juniorima koji nisu na nivou ni u svojoj ligi.... da li ima losih poteza? IMA.
Dovedes igrace iz Gorazda (Haznadar), 17 godina... niko mu ne da priliku ni u juniorima cak... jel to lose? jeste. Jel treba forsirati Becu? Da. Jel imao Hrelja priliku? Jeste.

Svi znamo sve, to sto cemo srati na sve nece pomoci.

Neka udju ljudi, postave SD, pa cemo pricati o svemu.

Sada se borimo za ZIVOT. Doslovno za ZIVOT, na srecu jos imamo nadu. I DA, trebamo biti zahvalni sto uopste imamo priliku.

Nakon Amara, Begana, Curica, Selimovica, Nazifa, SBB debila, Siljka, Dzihanica i svih grobara kluba, trebamo biti zahvalni... da, ponavljam ZAHVALNI sto nismo lesina koja hrani pomenute lesinare....
A drize moj sve stoji sto pises ali ne kontam zasto ne mogu uporedo neke stvari da idu. Sad treba da nemamo nikakvih planova sa ekipom i sa oml pogonom jer smo u takvoj situaciji. Bas surpotno treba da situaciji prilagodimo plan rada i prvog tima i oml pogona. Ja postujem sta ljudi rade ali kod nas uvijek 10 ljudi u upravama i skupstinama i prebaci na sebe cijeli posao i polome se i onda izgore i kazu mi se polomili a niko nista.
Jel to nije mogao biti neko i sada ko ce se brinuti o oml pogonu i prvom timu i napraviti plan. Starovlaha da su zovnuli covjek bi mozda dosao, uputio sta da se radi, ko da se forsira. Nemamo para ali bas zato valjda treba umjesto Bekirca da igra Subasic i umjesto Ace Drina jer mozda zaradimo nesto. Bas zato treba Kocevoc i Jaganjac da budu tu a ne da se dovodi neki zaboravio sam i kako se zove austrijanac ovaj. Fatai i Zec sasvim dovoljni i gurni Jaganjca, Krizanca ***** mu mater ja u p.... Kad ces ih gurnuti ako neces sad **** ga Bekric da ga ****. Hvala mu za sve ali nema rezona druze nema logike nikakve. Evo nek nije to Hrelja, nek nije ni Subasic ali eto nek je neko koga mozemo prodati. Coca, Stila i Zec, plus ovih par srednjih godina ko Galic, Mekic i sl su sasvim dovoljni da budemo 6ti ili 7mi. Prvih pet neces bit nema sanse ni sa Bekricima i sl. Ako sa ovom ekipom ode Mulalic u Evropu ja cu ku... sebi odsjec
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:51 pm

Drug njemu je u glavi Evropa, on zeli to kako bi ostao tu duze i kad udje novac. Zna da bi se to gledalo kao uspjeh. Sad sto ce on zarad licnog interesa stopirati razvoj iole talentiranih igraca je druga stvar. Mislim mi da se razumijemo, Drina i Malic bi kao mogli nesto napraviti u karijerama. Resic isto, ali Sedad tesko ikad. Ne kazem ja da Bekric treba igrati, vec se trebalo fokusirati da se nadje kakav talenat. Ocito je da on hoce na silu da bude neko ime.
I pusti suplje nema pritiska. Ima, pa nije ovo sloga simin han, ovo je Zeljeznicar najveci klub u drzavi.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3575
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:51 pm

Pokusat cu da budem kratak, pa da zavrsim na ovu temu...

Mi smo doslovno na rubu. Slamka spasa je ovaj Amer, on ako ne dodje nama ode imovina. Osim ako neko drugi (citaj Hadzija) ne uleti. Jer mi MORAMO dati 2.5 Miliona PU i to u citavom iznosu u aprilu/maju.
Nas **** nije tim i ulaganje u isti, vec kako da spasimo imovinu i klub.

Zvog svega navedenog NIKO u klubu se ne bavi sportskim dijelom (ako smijem tako reci). Edis je tu da proba uraditi nesto. Stvarno nema potrebe da pricamo o njegovim mogucnostima, to svi znamo. Ali je smijesno pricati o igracima kada nisi u stanju zadrzati 2 od 3 fudbalera koja si imao (bojo i vrhovac). Znaci uzalud je pricati o tome. Mi nemamo pare i tu cinjenicu niko ne moze promjeniti sta god napisali na forumu.

I ono najvaznije lahko je napisati NACI sponzora za 3 igraca. Ako je tako, zasto ne kontaktiras radnu skupinu i pokusas naci nekog da placa 3 igraca? Nije to lahko, kao sto se cini. Pogotovo kada nam je prece da te pare odu na poslovanje i cupanje iz dugova. I opet dodjemo do toga da tim nije prioritet....

Ne trazi niko alibi, vec da se pogleda realno sta mozemo, sta ne. Edis je trenutno tu, ko ga je izabrao imao je razlog... da li ima bolji? Ima. Mozemo li platiti bolje? NE.

Mi nemamo Amira, Viscu, Bajica da ih stavis u izlog. Rezlog je los radi OP vec godinama... ne mozes staviti nekog iz juniora koji su tanki i u svojoj ligi.

Sve zahtjeva veliki restart. I klub. I prvi tim. I OP. Al ne moze preko noci.

Ja se nadam "sigurnom" proljecu, pa cemo onda znati nakon njega, gdje smo i STA JE REALNI CILJ OPET... mozda i narednu sezonu prvi tim ne bude focus, pa opet sezona kao ova.... ali cemo barem znati na cemu smo i sta je cilj, bez da pricamo o nekim igracima u izlogu, pomladjivanju ekipe, itd.

Mislim da sam objsnio sta sam htio reci. Do drugih i boljih tema....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:53 pm

Jbt ne smijes vise spomenut da je greska igranje Bekrica :D
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 9:54 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 9:51 pm
Pokusat cu da budem kratak, pa da zavrsim na ovu temu...

Mi smo doslovno na rubu. Slamka spasa je ovaj Amer, on ako ne dodje nama ode imovina. Osim ako neko drugi (citaj Hadzija) ne uleti. Jer mi MORAMO dati 2.5 Miliona PU i to u citavom iznosu u aprilu/maju.
Nas **** nije tim i ulaganje u isti, vec kako da spasimo imovinu i klub.

Zvog svega navedenog NIKO u klubu se ne bavi sportskim dijelom (ako smijem tako reci). Edis je tu da proba uraditi nesto. Stvarno nema potrebe da pricamo o njegovim mogucnostima, to svi znamo. Ali je smijesno pricati o igracima kada nisi u stanju zadrzati 2 od 3 fudbalera koja si imao (bojo i vrhovac). Znaci uzalud je pricati o tome. Mi nemamo pare i tu cinjenicu niko ne moze promjeniti sta god napisali na forumu.

I ono najvaznije lahko je napisati NACI sponzora za 3 igraca. Ako je tako, zasto ne kontaktiras radnu skupinu i pokusas naci nekog da placa 3 igraca? Nije to lahko, kao sto se cini. Pogotovo kada nam je prece da te pare odu na poslovanje i cupanje iz dugova. I opet dodjemo do toga da tim nije prioritet....

Ne trazi niko alibi, vec da se pogleda realno sta mozemo, sta ne. Edis je trenutno tu, ko ga je izabrao imao je razlog... da li ima bolji? Ima. Mozemo li platiti bolje? NE.

Mi nemamo Amira, Viscu, Bajica da ih stavis u izlog. Rezlog je los radi OP vec godinama... ne mozes staviti nekog iz juniora koji su tanki i u svojoj ligi.

Sve zahtjeva veliki restart. I klub. I prvi tim. I OP. Al ne moze preko noci.

Ja se nadam "sigurnom" proljecu, pa cemo onda znati nakon njega, gdje smo i STA JE REALNI CILJ OPET... mozda i narednu sezonu prvi tim ne bude focus, pa opet sezona kao ova.... ali cemo barem znati na cemu smo i sta je cilj, bez da pricamo o nekim igracima u izlogu, pomladjivanju ekipe, itd.

Mislim da sam objsnio sta sam htio reci. Do drugih i boljih tema....
Opet govoris bez ikakve logike, s pogresnim informacijama

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija