Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:21 pm

Ma jesu zijanili, ali opet citajuci onaj tekstualni prenos vidi se da smo imali dosta prilika, samo sto ih nismo iskoristili.
Polahko, nemojte odmah za vrat skakati, hajmo zadrzati ovaj pozitivni val i dalje.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:41 pm

Valter je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:18 pm
Al baš nepotrebno stvaranje negative poslije poraza od Goražda.
Pa da smo ih pobijedili i 6:0 to ne bi promijenilo činjenicu da Edis nije trener za Želje.
Al to neka sačeka neka bolja vremena a sada samo poticati atmosferu da akcija da što bolji rezultat.

I bolje pokrenuti kampanju da ova polusezona mora proči bez i jedne baklje, bez kazni. To bi bio neprijateljski čin davati ove pare Vici. A kakvih pametnjakoviča ima opet bi nam bio kriv Vico, a ne neko drugi.
SVE ZA ŽELJU, NIŠTA OD ŽELJE ...
+1
TM87
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:47 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:19 pm
Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:05 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 5:46 pm
Stvarno ste nevjerovatni...
Mi smo govna obicna... nezahvala...

Na cemu da budem zahvalan?
Sto nam je Bog dao ove momke u skupstini da razotkriju brkine lopovluke i otjeraju klosare i mafiju iz kluba...

Sto imamo priliku da se borimo za imovinu, za klub, za grb i nasu grbavicu...

Da se imamo cemu da se nadamo....

Navalili na mulalica, na igrace... je.bo vas oni vise... mi se borimo za klub, da prezivimo... mi pisemo kako edis prica....

ne zna lik pricati i nikad nece znati, i mene nervira.... nemamo mlade igrace vec stare koji su tu da krpe i pokusaju na isustvo... nemoj da mi pricate o juniorima koji nisu na nivou ni u svojoj ligi.... da li ima losih poteza? IMA.
Dovedes igrace iz Gorazda (Haznadar), 17 godina... niko mu ne da priliku ni u juniorima cak... jel to lose? jeste. Jel treba forsirati Becu? Da. Jel imao Hrelja priliku? Jeste.

Svi znamo sve, to sto cemo srati na sve nece pomoci.

Neka udju ljudi, postave SD, pa cemo pricati o svemu.

Sada se borimo za ZIVOT. Doslovno za ZIVOT, na srecu jos imamo nadu. I DA, trebamo biti zahvalni sto uopste imamo priliku.

Nakon Amara, Begana, Curica, Selimovica, Nazifa, SBB debila, Siljka, Dzihanica i svih grobara kluba, trebamo biti zahvalni... da, ponavljam ZAHVALNI sto nismo lesina koja hrani pomenute lesinare....

Sto iskreces pricu? I kakve veze ima momci sta rade sa ovim stvarima na terenu i Mulalicem?
Junace, u ligi igramo sa Radnikom, Rudarom, Leotarom, Posusjem... Kasnimo 4 boda za evropom, znaci evropa ti je pred nosom. Nemoj da spominjes dubiozu kluba, jer su svi izuzev 3 kluba u govnima do guse. Kako Edis prica nema veze sa tim kakav je strucnjak (u njegovom slucaju samo daje jasniju sliku). Problem je u tome sto svojim trenerskim a i ljudskim kvalitetima Edis nije smio biti trener Zelje. To sto nije imao posla, pa na nacin na koji dodje na trenersko mjesto jos mu je veci minus. Pametnije mu je da se malo edukuje i radi puno vise pa bar 10 puta nego da vec sebi trazi alibi kako ce ovoga biti i u ligi. Obicni placiguz koji je samo to znao kao fudbaler i na taj nacin kupio bodove kod tkz navijaca se nije trebao prihvatati posla ako ce mu Gorazde citati fudbalske lekcije...
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:49 pm

Ma Senad stari hejter sa Sjevera, znam ga ja... :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:53 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:49 pm
Ma Senad stari hejter sa Sjevera, znam ga ja... :ganja:


Istok sad 😁
Ma mora ovo puno bolje, nije problem poraz. Nego sto se nema vizije, kako igracke tako i trenerske. Mi cak ne pripremamo tim ni za iducu sezonu... onaj, zubeeeeee mu izbijjj, hebo loptu...
Krivina Jug
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:53 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:49 pm
Ma Senad stari hejter sa Sjevera, znam ga ja... :ganja:
Vala je upravu lik. To sto Durgo je beskrajno tvrdoglav je drugo.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3575
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 6:54 pm

Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:47 pm
Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:19 pm
Senad1921 je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:05 pm



Na cemu da budem zahvalan?
Sto nam je Bog dao ove momke u skupstini da razotkriju brkine lopovluke i otjeraju klosare i mafiju iz kluba...

Sto imamo priliku da se borimo za imovinu, za klub, za grb i nasu grbavicu...

Da se imamo cemu da se nadamo....

Navalili na mulalica, na igrace... je.bo vas oni vise... mi se borimo za klub, da prezivimo... mi pisemo kako edis prica....

ne zna lik pricati i nikad nece znati, i mene nervira.... nemamo mlade igrace vec stare koji su tu da krpe i pokusaju na isustvo... nemoj da mi pricate o juniorima koji nisu na nivou ni u svojoj ligi.... da li ima losih poteza? IMA.
Dovedes igrace iz Gorazda (Haznadar), 17 godina... niko mu ne da priliku ni u juniorima cak... jel to lose? jeste. Jel treba forsirati Becu? Da. Jel imao Hrelja priliku? Jeste.

Svi znamo sve, to sto cemo srati na sve nece pomoci.

Neka udju ljudi, postave SD, pa cemo pricati o svemu.

Sada se borimo za ZIVOT. Doslovno za ZIVOT, na srecu jos imamo nadu. I DA, trebamo biti zahvalni sto uopste imamo priliku.

Nakon Amara, Begana, Curica, Selimovica, Nazifa, SBB debila, Siljka, Dzihanica i svih grobara kluba, trebamo biti zahvalni... da, ponavljam ZAHVALNI sto nismo lesina koja hrani pomenute lesinare....

Sto iskreces pricu? I kakve veze ima momci sta rade sa ovim stvarima na terenu i Mulalicem?
Junace, u ligi igramo sa Radnikom, Rudarom, Leotarom, Posusjem... Kasnimo 4 boda za evropom, znaci evropa ti je pred nosom. Nemoj da spominjes dubiozu kluba, jer su svi izuzev 3 kluba u govnima do guse. Kako Edis prica nema veze sa tim kakav je strucnjak (u njegovom slucaju samo daje jasniju sliku). Problem je u tome sto svojim trenerskim a i ljudskim kvalitetima Edis nije smio biti trener Zelje. To sto nije imao posla, pa na nacin na koji dodje na trenersko mjesto jos mu je veci minus. Pametnije mu je da se malo edukuje i radi puno vise pa bar 10 puta nego da vec sebi trazi alibi kako ce ovoga biti i u ligi. Obicni placiguz koji je samo to znao kao fudbaler i na taj nacin kupio bodove kod tkz navijaca se nije trebao prihvatati posla ako ce mu Gorazde citati fudbalske lekcije...
Lazni, Kone, City, Velez, Siroki i Borac su kao klub stabilniji od nas. Toliko o borbi za evropu.

A za Edisa se slazem u vecini. Al sta sad? Da pljujemo i sta cemo postici?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:02 pm

Siroki je u velikim problemima. Kone ko kone, ako im je Secerovic i Suljic sreca, super onda. A sigurno da na euforiju ce Zeljo uzeti koji bod vise.
A evo i sve da si u pravu, vracamo se opet na onu pricu da je lik bez vizije igracke, halalio si evropu. Je li to pravimo tim za iducu sezonu?
Krivina Jug
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3575
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:13 pm

Narednu sezonu ne, ovu da.
Takodjer mislim ako dodju pare da ce i Edis otici, pa ce neko strucniji sa parama znati napraviti tim... bez para ne mozes planirati nista vise od ove polusezone...

Da se razumijemo, i ja se nadam evropi kao navijac, ali mislim da su nam sanse 5% MAX... ova sezona je za prezivjeti, naredne cemo zavisiti o ishodu pregovora....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:17 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sub feb 05, 2022 6:19 pm
7236/10.000
Hoće li biti izvještaj?
Hoće.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
positive
Postovi: 133
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:18 pm

Uvijek su se pripreme razlikovale od ligaških utakmica, bezveze se pravi frka i bezveze se vrijeđaju ljudi. Trebamo držati **** na članskim kartama i na lijepoj komunikaciji, a ne da jedni druge nazivamo glupanima i sl. ;)

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:20 pm

Kone su se fino pojačali.

Mi smo tanki haos. I igrački i u ss.
Slažem se da je idealna situacija praviti tim za sljedeću godinu, gurati mlade (iako su naši omladinci smiješni, al haj možda neko se popravi. Smiješni su i ovi stariji.)
Ali ne treba ni halabuku pravit jer se nema plan. Pola godine nije mnogo, a ko zna šta će biti na ljeto. Tad treba ganjati plan i strategiju.
Sad je bolje trpiti i saburiti. Pravio je i Tomo greške pa je imao veću podršku i svašta je i mlatio.

Ove akcije moramo okončati do prvenstva. Ne dao Bog poraza, rasuli bismo se. Kad nas ovako pogodi prijateljska, kako li bi poraz od Veleža i poraz na derbiju. Pu pu pu
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:25 pm

Ako dodu pare u klub, i ako se od ljeta misli na neki restart...Edis ne moze biti plan toga restarta, nije covjek kapacitet.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 7:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:20 pm
Kone su se fino pojačali.

Mi smo tanki haos. I igrački i u ss.
Slažem se da je idealna situacija praviti tim za sljedeću godinu, gurati mlade (iako su naši omladinci smiješni, al haj možda neko se popravi. Smiješni su i ovi stariji.)
Ali ne treba ni halabuku pravit jer se nema plan. Pola godine nije mnogo, a ko zna šta će biti na ljeto. Tad treba ganjati plan i strategiju.
Sad je bolje trpiti i saburiti. Pravio je i Tomo greške pa je imao veću podršku i svašta je i mlatio.

Ove akcije moramo okončati do prvenstva. Ne dao Bog poraza, rasuli bismo se. Kad nas ovako pogodi prijateljska, kako li bi poraz od Veleža i poraz na derbiju. Pu pu pu
Tanki su i oni vjeruj mi, nego dovedi jednog ili dva Makedonca pa se to predstavlja kao ekstra pojačanja, a igrači prosjek mrtvi, i trener, vidjet ćeš. Za mjesec dana tjerat će ga ko Sablića kojeg su isto na početku hvalili na sva usta.

Slažem se da imamo sad mnogo bitnijih stvari, sve je nekako kod nas zbrda/zdola i treba izgurati maksimalno ovu akciju, ali se bojim se da će se na kraju ovih navijačkih akcija, kad se prikupi određeni novac, pojaviti Amar sa nekom tužbom i da će taj novac otići njemu. Sve je očekivati od njega, đubre je to.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:03 pm

blueboy je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:20 pm
Kone su se fino pojačali.

Mi smo tanki haos. I igrački i u ss.
Slažem se da je idealna situacija praviti tim za sljedeću godinu, gurati mlade (iako su naši omladinci smiješni, al haj možda neko se popravi. Smiješni su i ovi stariji.)
Ali ne treba ni halabuku pravit jer se nema plan. Pola godine nije mnogo, a ko zna šta će biti na ljeto. Tad treba ganjati plan i strategiju.
Sad je bolje trpiti i saburiti. Pravio je i Tomo greške pa je imao veću podršku i svašta je i mlatio.

Ove akcije moramo okončati do prvenstva. Ne dao Bog poraza, rasuli bismo se. Kad nas ovako pogodi prijateljska, kako li bi poraz od Veleža i poraz na derbiju. Pu pu pu
Tanki su i oni vjeruj mi, nego dovedi jednog ili dva Makedonca pa se to predstavlja kao ekstra pojačanja, a igrači prosjek mrtvi, i trener, vidjet ćeš. Za mjesec dana tjerat će ga ko Sablića kojeg su isto na početku hvalili na sva usta.

Slažem se da imamo sad mnogo bitnijih stvari, sve je nekako kod nas zbrda/zdola i treba izgurati maksimalno ovu akciju, ali se bojim se da će se na kraju ovih navijačkih akcija, kad se prikupi određeni novac, pojaviti Amar sa nekom tužbom i da će taj novac otići njemu. Sve je očekivati od njega, đubre je to.
Secerovic i Suljic jesu tarabe ali Catakovic i Avramovski su vec ozbiljna prica za nasu ligu i mi smo se prosipali godinama sto su se prodali pa su postali financijski odlicno financijski klub a mi tonuli i samo tonuli evo hvala Bogu konacno smo shvatili da nema nista bez privatizacije
 
Avatar
svraka
Postovi: 4476
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:08 pm

Ide opet 1000+. Malo se ko nadao ovome
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:10 pm

E yebale vas kone.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:24 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:13 pm
Narednu sezonu ne, ovu da.
Takodjer mislim ako dodju pare da ce i Edis otici, pa ce neko strucniji sa parama znati napraviti tim... bez para ne mozes planirati nista vise od ove polusezone...

Da se razumijemo, i ja se nadam evropi kao navijac, ali mislim da su nam sanse 5% MAX... ova sezona je za prezivjeti, naredne cemo zavisiti o ishodu pregovora....

Mi bi prezivjeli sezonu i da sam ja trener, bar bi pazio sta pricam i kako se ponasam.
Mi se ne mozemo ponasati da ce pare doci i ocekivati takav razvoj situacije. Ako dodju super, ako ne mi smo u govnima. Nemamo igrace za prodati, nemamo trenera koji ce raditi u kontinuitetu, nemamo okosnicu tima, nema sta nema...
Cilj nije da se sezona zavrsi pa cemo cekati sta bude. Bar bi cilj trebao biti evropa, izbaciti u izlog 3-4 igraca, ubost ce se s nekim. Okej, nemamo para za dovesti bolje, ali koja budala da ugovor napadacu koji ima 24 godine i 2 postignuta gola i to na treningu?
Ne moze se samo pricati u govnima smo i daj sta das, moze pricati onaj ko nece da radi. Sada da se pokucalo na 5 vrata i zamolilo da se snose troskovi Obradovica ili nekog drugog napadaca, bar 3 ljudi bi prihvatilo.
Dodje prijateljska, umjesto da probas neke zamisli, mixas, rotiras, on dodje forsira igrace koji su umrli prije 5 godina i ne vidis nista i jos ti Gorazde ocita lekciju. Onda nam prica kako se igraci trude i zalazu, pa junace kako se trude ako drugoligas ti bukvicu cita...
Evo satima pokusavam da skontam kako ce on da nadmudri Jakirovica... A ja, najlakse je reci nemamo para nemamo ni tim, a on taj koji je doveo na treninge Zerice, Osmanovice i sl...
Ako mu je do izbijanja zuba, prebacis se na MMA, i izbijas zube, lomis nos, razbijas arkade... Cilj fudbala je da se postigne gol, valjda je trebao do sada to skontati...
Krivina Jug
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:27 pm

Spustite malo loptu, pripremne su utakmice, igrači su još uvijek na probi, nije kompletiran igrački kadar, promijenili smo pola ekipe, puno jači smo bili pa smo gubili ili su nas protivnici apsolutno nadigrali u pripremnim. Trenutno su puno važnije igre koje nisu vezane za zeleni teren prije svega ishod sutrašnje skupštine. Što se tiče Edisa, njemu će ove izjave i način ponašanja doći glave a ne trenersko (ne)znanje. Znam ja da on voli Želju više od sebe ali ljudi koji aBd uđu u klub neće dopustiti ovakvo ponašanje, izjave i priče i što treba i što ne treba. Nadam se da mu je ovaj poraz danas ukazao na neke činjenice, prije svega da Cocalić i Kosorić ne mogu zajedno, ne smijem ni zamisliti da njih dvojica igraju zajedno protiv Clarismaria i Amoaha. Dalje, Bekrić je igrač za zadnjih 15 minuta eventualno pola sata i to ako imamo rezultat veći od 2:0 i ono najvažnije da se mladi igrači moraju forsirati!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 05, 2022 8:27 pm

blueboy je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 05, 2022 7:20 pm
Kone su se fino pojačali.

Mi smo tanki haos. I igrački i u ss.
Slažem se da je idealna situacija praviti tim za sljedeću godinu, gurati mlade (iako su naši omladinci smiješni, al haj možda neko se popravi. Smiješni su i ovi stariji.)
Ali ne treba ni halabuku pravit jer se nema plan. Pola godine nije mnogo, a ko zna šta će biti na ljeto. Tad treba ganjati plan i strategiju.
Sad je bolje trpiti i saburiti. Pravio je i Tomo greške pa je imao veću podršku i svašta je i mlatio.

Ove akcije moramo okončati do prvenstva. Ne dao Bog poraza, rasuli bismo se. Kad nas ovako pogodi prijateljska, kako li bi poraz od Veleža i poraz na derbiju. Pu pu pu
Tanki su i oni vjeruj mi, nego dovedi jednog ili dva Makedonca pa se to predstavlja kao ekstra pojačanja, a igrači prosjek mrtvi, i trener, vidjet ćeš. Za mjesec dana tjerat će ga ko Sablića kojeg su isto na početku hvalili na sva usta.

Slažem se da imamo sad mnogo bitnijih stvari, sve je nekako kod nas zbrda/zdola i treba izgurati maksimalno ovu akciju, ali se bojim se da će se na kraju ovih navijačkih akcija, kad se prikupi određeni novac, pojaviti Amar sa nekom tužbom i da će taj novac otići njemu. Sve je očekivati od njega, đubre je to.
Ma jebat ih, nego onako sam htio reći da se ne dižemo. Nismo mi dobri. Ima jačih ekipa dosta, a neki su se i pojačali. Pa sam zbog toga replicirao nekome.

Mene će nervirati sigurno rezultati i sve, ali se bojim da to opet dosta utiče na naše akcije. Pogotovo kad si ono par bodova od Evrope a na početku smo se borili za opstanak i to nam je cilj bio. Apetiti lako porastu i onda se izgubi osjećaj za realnost.

Za Amara neću da pomišljam ovaj scenario. Ali ne bi bilo čudno.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija