Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 10:37 am

Bozo opet po obicaju valja budalastinje...😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 558
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 10:38 am

avlami97 je napisao/la:
ned apr 04, 2021 9:02 am
14.11.2018.
http://mondo.ba/Sport/Fudbal/a839413/Ma ... polje.html
ova im je jaka za transparentnost poslovanja da je bila na minimumu, a sta je onda ovo danas...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:01 am

Branko Bajić oživio karijeru, naredni korak inostranstvo

Iza Bajića je težak period oporavka od nezgodne povrede, a sada je na pravom putu da ponovo pokaže šta zna.

Ovaj 22-godišnjak se skrasio u Slogi iz Gornjeg Crnjaleva, koja se takmiči u Regionalnoj ligi RS, odnosno četvrtom rangu bh. fudbala

"Imao sam tu tešku povredu, morao sam pauzirati tri mjeseca. Bilo mi je puklo rebro", rekao je Bajić za gg.ba.

"Za sada sam zadovoljan kako se stvari odvijaju. Igram redovno, u tri utakmice proljetnog dijela postigao sam gol i upisao dvije asistencije."

Bajić se zahvalio i predsjendiku Sloge Krbanjeviću koji ga je prihvatio u klub, a kako kaže naredni cilj mu je korak u inostranstvo.

"Bilo mi je teško, morao sam odmarati, tek se vraćam iz povrede. Treniram i igram u Slogi, ovo mi je baš dobro prijalo."

"Igrat ću maksimalno ozbiljno za Slogu, želimo da se plasiramo u viši rang, a nakon toga se nadam odlasku u inostranstvo."

Inače, Bajić već ima internacionalnog iskustva jer je prije četiri godine bio član slovačke Dunajske Strede odakle se vratio u Željezničar.


:rofl: :rofl:
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:08 am

Navijači nekad sad... isto kao mangupi nekad i sad ili fudbaleri nekad i sad. Isto ko očevi i sinovi. Isto kao Ivica i Amar. Crno i bijelo. Novo vrijeme, drugačiji ideali tj danas ih nema. Nekad smo bili romantičari, svoji, spontano posebni i urbani. danas smo sve sto nismo nikad bili.
A i sto bi FKŽ bio pošteđen ove transformacije kad su nam i grad i država u blatu.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:14 am

Amara treba skinuti sa pozicije na kojoj je sada, i rasporediti ga npr za trenera u omladinskoj školi. Šta fali? Neka se vrati korjenima, i radu sa malcima. Neka prima platu, tako ćemo ga se najbezbolnije riješiti. Možda mu se ne svidi, pa ode sam. Takođe je opcija da se sa njim porazgovara, i napravi neki reprogam, ili plaćanje na rate. Što neko napisa treba se konsultovati i sa advokatima, šta to ima potpisano, oko ranijeg duga, ugovora i svih tih prevara, i šta se na sudu može oboriti. A naravno ponovo treba vidjeti i šta je sa tužbama od ranije, može li se to aktivirati i pogurati.
Dakle mogućnosti su tu, samo je pitanje ko to može pokrenuti. Realno ovdje je Badžak sam, ne znam šta je sa ostalim ikebanama u UO, a Cerić i njegovi su valjda na istoj strani. Dakle 4/9. Da se zna on je tolika đončina da se ne predaje, i izgleda da je spreman u ponedeljak sa advokatom doći u klub, ako se donese kakva odluka o smjeni. Pičoka i smrad neviđeni.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:21 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:24 am
Hajduk je Jugoslovenska zaostavstina koja bez Jugoslavije nema identitet, a Split je vise uporediv sa Zenicom nego sa Sarajevom. Tesko je na Balkanu naci zatucaniju sredinu od Splita, Sarajevo je mentalno London i tesko da se ova dva kluba i grada po bilo cemu mogu porediti
Cuj Sarajevo mentalno London 🤣
Split je metropola za Sarajevo. U jugi je bilo obrnuto, ali sad kakav sljam, seljakluk i letargija ovdje vladaju nije ni blizu.

@danane
Jos nisi odustao
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:45 am

Zavrseno. Gospodin Amar je pred otkazom, pa ce sutra sa svojim advokatom da posjeti Zeljeznicar. Nije se udostojio da dodje na sastanak, pa da podnese izvjestaj pred odborom.

Idite pred Megamix, razapnite sator. Molite gospodina Misimovica da se vrati, trazite halal. Trazite halal od svih tih ljudi, ukljucujuci gospodu Dejana Nikolica, Aldina Cenana, Sasu Papca. To je jedino sto je preostalo vjerujte mi. Nemojte da Glas Razuma opet bude u pravu, pa da nas kasna pamet kosta kao sto nas je kostala do sada.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u ned apr 04, 2021 11:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:48 am

Sarajevo je za Split London, Istanbul i Beč u jednom.

A izgleda da je Poremećenom odbrojano za sva vremena. Hvala ti Bože.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:54 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:45 am
Zavrseno. Gospodin Amar je pred otkazom, pa ce sutra sa svojim advokatom da posjeti Zeljeznicar. Nije se udostojio da dodje na sastanak, pa da podnese izvjestaj pred odborom.

Idite pred Megamix, razapnite sator. Molite gospodina Misimovica da se vrati, trazite halal. Trazite halal od svih tih ljudi, ukljucujuci gospodu Dejana Nikolica, Aldina Cenana, Sasu Papca. To je jedino sto je preostalo vjerujte mi. Nemojte da Glas Razuma opet bude u pravu, pa da nas kasna pamet kosta kao sto nas je kostala do sada.
A sastanak je bio jutros?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:56 am

Rovarit će on još. Potemećen je on. Udareno mu je na ego.

Zato ako se desi smjena, budući treneri, uprave moraju biti pametni. Prije svega otjerati ove igrače preko kojih se može rovariti i koji su nas prodali već.
I navijači trebaju biti pametni.

Poravniti sve s nulom. Sve otjerati pa krenuti polako.

Jbg ovo Amarovo dejstvovanje nas je unazadilo pofino. Em smo izgubili ove 2-3 godine za napredak, em su nas još unazadile. Dakle, suma sumarum zajebani smo najmanje za 5 godina.
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:57 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:21 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:24 am
Hajduk je Jugoslovenska zaostavstina koja bez Jugoslavije nema identitet, a Split je vise uporediv sa Zenicom nego sa Sarajevom. Tesko je na Balkanu naci zatucaniju sredinu od Splita, Sarajevo je mentalno London i tesko da se ova dva kluba i grada po bilo cemu mogu porediti
Cuj Sarajevo mentalno London 🤣
Split je metropola za Sarajevo. U jugi je bilo obrnuto, ali sad kakav sljam, seljakluk i letargija ovdje vladaju nije ni blizu.

@danane
Jos nisi odustao

Tako je Bozidare, zamisli kako je nama koji smo se rodili ovdje, odrasli, tu cisto iz ljubavi prema Zelji, slusati i trpiti tebe i slicne tebi poltrone...

Ps nadam se da pod ovo sljam i sl ne smatras ljude koji su spasavali zivu glavu iz gradova BiH i dosli u Sarajevo.

Nego, imas li ti clansku i novi dres Zelje? Cisto onako da nam uslikas ili si ko i svi oko Amara Osima, niti clanovi kluba niti tu zbog ljubavi.
Krivina Jug
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:08 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:21 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:24 am
Hajduk je Jugoslovenska zaostavstina koja bez Jugoslavije nema identitet, a Split je vise uporediv sa Zenicom nego sa Sarajevom. Tesko je na Balkanu naci zatucaniju sredinu od Splita, Sarajevo je mentalno London i tesko da se ova dva kluba i grada po bilo cemu mogu porediti
Cuj Sarajevo mentalno London 🤣
Split je metropola za Sarajevo. U jugi je bilo obrnuto, ali sad kakav sljam, seljakluk i letargija ovdje vladaju nije ni blizu.

@danane
Jos nisi odustao
Zivio sam dole jedno vrijeme, znam dobro o cemu pricam vjeruj mi, a jako sam kritican prema Sarajevu kao svom gradu. U poredjenju sa Splitom smo kulturoloski, mentalno, pa i vizuelno ako hoces New York. Zeljo ce se kad tad ukrcati na voz prosperiteta, Ajdug nece nikada
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:15 pm

ukoliko bi doslo do promjene trenera, a to bi podeazumjevalo i promjenu kompletnog nacina funkcioniaanja kluba, nasam se da ce imati neki srednjorocni plan oporavka bez nerealnih najava o tituli.
Država Željo
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:15 pm

Senad1921 je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:57 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:21 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:24 am
Hajduk je Jugoslovenska zaostavstina koja bez Jugoslavije nema identitet, a Split je vise uporediv sa Zenicom nego sa Sarajevom. Tesko je na Balkanu naci zatucaniju sredinu od Splita, Sarajevo je mentalno London i tesko da se ova dva kluba i grada po bilo cemu mogu porediti
Cuj Sarajevo mentalno London 🤣
Split je metropola za Sarajevo. U jugi je bilo obrnuto, ali sad kakav sljam, seljakluk i letargija ovdje vladaju nije ni blizu.

@danane
Jos nisi odustao

Tako je Bozidare, zamisli kako je nama koji smo se rodili ovdje, odrasli, tu cisto iz ljubavi prema Zelji, slusati i trpiti tebe i slicne tebi poltrone...

Ps nadam se da pod ovo sljam i sl ne smatras ljude koji su spasavali zivu glavu iz gradova BiH i dosli u Sarajevo.

Nego, imas li ti clansku i novi dres Zelje? Cisto onako da nam uslikas ili si ko i svi oko Amara Osima, niti clanovi kluba niti tu zbog ljubavi.
Sta sad smeta cinjenica da je grad srozan i da je kasaba?
Krvarili su i moji. Stari je 100% invalid, tetak 90%. Jel cemo sad pricati o ratu.
Pricaj o cinjenicama koliko je to ljudi od kraja rata do danas Sarajevo izbacilo u svijet da imaju neku tezinu i znacaj. Slovima JEDNU, Dzeku. Pogledaj koliko je Split i to u svim kategorijama. Pa ljudi imaju vise olimpijaca iz Splita nego cijela drzava. Sta je tesko pogledati istinu u oci?
Prije rata isto to Sarajevo je na svakom polju bilo za koplje ispred svih gradova cijele bivse Juge.

Usporedba je tacna. Lutali godinama i tek sad nakon 15.godina poceli raditi ispravno. Svrsavalo se na Dtimca, Brbica isto kao sto se ovdje svrsava na Amara i Senada. Sva 4. Na kraju najvece karine a Hajduk i Zeljo pate.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:22 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 12:08 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:21 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:24 am
Hajduk je Jugoslovenska zaostavstina koja bez Jugoslavije nema identitet, a Split je vise uporediv sa Zenicom nego sa Sarajevom. Tesko je na Balkanu naci zatucaniju sredinu od Splita, Sarajevo je mentalno London i tesko da se ova dva kluba i grada po bilo cemu mogu porediti
Cuj Sarajevo mentalno London 🤣
Split je metropola za Sarajevo. U jugi je bilo obrnuto, ali sad kakav sljam, seljakluk i letargija ovdje vladaju nije ni blizu.

@danane
Jos nisi odustao
Zivio sam dole jedno vrijeme, znam dobro o cemu pricam vjeruj mi, a jako sam kritican prema Sarajevu kao svom gradu. U poredjenju sa Splitom smo kulturoloski, mentalno, pa i vizuelno ako hoces New York. Zeljo ce se kad tad ukrcati na voz prosperiteta, Ajdug nece nikada
Evo ne znam ja rodjen tamo, mater, baba deda a ti zivio tamo koliko godinu dvije i pricas mi o Splitu?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:25 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned apr 04, 2021 11:45 am
Zavrseno. Gospodin Amar je pred otkazom, pa ce sutra sa svojim advokatom da posjeti Zeljeznicar. Nije se udostojio da dodje na sastanak, pa da podnese izvjestaj pred odborom.

Idite pred Megamix, razapnite sator. Molite gospodina Misimovica da se vrati, trazite halal. Trazite halal od svih tih ljudi, ukljucujuci gospodu Dejana Nikolica, Aldina Cenana, Sasu Papca. To je jedino sto je preostalo vjerujte mi. Nemojte da Glas Razuma opet bude u pravu, pa da nas kasna pamet kosta kao sto nas je kostala do sada.
Nisi svjestan koliko je ovo dobra vijest za navijace, daj nek svane sutrasnji dan!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:27 pm

Bozo znas jako dobro da ja nikada ne odustajem.....nissm ja ti..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:35 pm

https://spor. tske.ba/gospodine-ceric-pomozite-zelji-i-osimu-donesite-obecane-investicije-a-onda-napustite-zauvijek-predsjednicku-poziciju/

Ahahahahahahhahahahahahahahahaha

Joj članka, **** vas Amar koji nije problem u Želji.

Amare, nije valjda da si se usro pa moraš ovako se braniti preko Sinana.

Joj cirkusa hahahahahhaha
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:37 pm

blueheart je napisao/la:
ned apr 04, 2021 12:15 pm
ukoliko bi doslo do promjene trenera, a to bi podeazumjevalo i promjenu kompletnog nacina funkcioniaanja kluba, nasam se da ce imati neki srednjorocni plan oporavka bez nerealnih najava o tituli.
Nama u ovom trenutku treba dobra uprava koja će stabilizovati klub finansijski, srediti dugovanja i fokusirati se na finansije i infrastrukturu.

Trebamo definisati stil igre i to ponavljam kod Ivice Osima i Baždarevića. Otići kod njih, moliti za savjete i definisati stil igre statutom!

Unaprijediti omladinski pogon i davati šansu mladim igračima.

Dovesti sportskog direktora i šefa stručnog štaba koji će raditi skupa. Sportski direktor ima određeni iznos koji može trošiti na igrače i time rukuje. Šef stručnog štaba mora igratu stil fudbala koji definišemo statutom. Ako smo izglasali da igramo katenacio, od svakog trenera zahtjevamo da igra katenacio. Šef struke u ugovoru se obavezuje da ce igrati stil igre koji je predefinisan. Osloboditi šefa stručnog štaba bilo kakvog pritiska o titulama i evropi već striktno tražiti od njega da igra fudbal koji se od njega traži. Nakon sto stvorimo stabilan klub i dovedemo ozbiljne i moderne igrače tek onda tražiti rezultate.

Ja sam za to da se igra moderan fudbal i visoki presing. Ekipa može da trpi samo jednog igrača tipa Štilić koji će biti oslobođen tolike trke, ali opet bi morao da trči mnogo više nego što to sada radi.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 12:40 pm

Kod navijača njega više niko ne može odbraniti i opravdati, da hiljade ovakvih članaka plati i objavi. Volio bi jednu utakamicu sada, ovih dana sa navijačima. Vidio bi kakav je stav 99% navijača i Manijaka.
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija