YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Da li podrzavate ulazak Samira Cerica u Zeljeznicar?

Podrzavam, vjerujem da je prava osoba za Zelju
4 (24%)
Podrzavam, ali da dobije probni ugovor od 6 mjeseci
3 (18%)
Nisam siguran
4 (24%)
Ne podrzavam, nisam uvjeren u njegove dobre namjere
6 (35%)

Ukupno glasova: 17

MU'MIN T.M.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 05, 2020 8:37 am

Mehmed Alispahić i suhi list...
slika
...omrznuo pitarima jesen.

neroazzuro
Kontakt:

čet nov 05, 2020 9:07 am

Kako debilno saopštenje fk njajajeva prevoda: "Šta hoće, sami su između dva zla odabrali manje zlo." Vazda su bili retardirani pa evo i sad. Pa p.izdurine mrtve, što niste igrali kad je i trebalo po rasporedu i ćao?

@NAVIJAČ, ne znam zašto bilo koji moj komentar shvataš ofanzivno, nikad mi to nije bila namjera. Ja se s tobom u 90% stvari ne slažem pa je valjda forum mjesto gdje trebamo razmjenjivati mišljenja civilizirano diskutujući. Samo što ti skoro uvijek kad ti postavim nezgodno pitanje iskuliraš pa to dovodi u pitanje tvoje motive pisanja ovdje i to ne samo u mojim očima nego, vjerujem, kod mnogih.
E sad, što se tiče "argumenta" kako ja iz TK eto ne znam stanje u klubu složićeš se da i nije neki argument. Ko to zna ili treba da zna kakvo je stanje u klubu? Samo oni u i oko uprave, a većina navijača nema veze s upravom. Ili obavijestiti članstvo nekim saopštenjem.
S druge strane, otkako je babuka, po vlastitom priznanju, ultimativno tražio odlazak starog upravnog odbora (riječima: "...da se malo pomjere da dođu drugi...", većina će se sjetiti tog intervjua) potom u hodu skupljao novi UO time je sam na sebe preuzeo odgovornost za sve što se događa u klubu. Shvataš? I sad preko tebe i tebi sličnih traži pomoć. A raja neće po treći put da učestvuje u uništavanju kluba. Zato i kažem da je on ovo sve u klubu i napravio uz pomoć korone pa nek sam i ispravlja.
Ili brate izađi otvoreno i priznaj greške, izvini se ljudima za ono što si uradio i okreni ploču.
Inače ide opet "godišnji odmor" koji raja i najavljuje odavno i po meni je samo pitanje vremena jer se ovaj meščini nikom ne izvinjava.
Više ja se ovo ponavljam radi svoje savjesti nego radi tebe, ti ćeš i ovo iskulirat.

mamba21
Kontakt:

čet nov 05, 2020 9:29 am

Okolele je napisao/la:
sri nov 04, 2020 10:25 pm
mamba21 je napisao/la:
sri nov 04, 2020 10:19 pm
Kako smo krenuli, dobro smo zavrsili.
Ispricano je sve, prvo uzas, u drugom smo bolji bili. Spustili loptu i odmah nam je lakse bilo, a vidio se i kod njih strah na kraju. Steta sto Lendric ne zabi iz posljednje sanse, ali bila je i teska pozicija.

U BL samo da ne izgubimo. Slabiji su nego na pocetku kada su nam dolazili, nema im Danilovica u sredini. Pitanje je koliko nasi imaju snage da izdrze ovaj tempo do kraja. Stilic se hvatao za lozu kad je trazio izmjenu, nadam se da nije nista teze u pitanju.
Kako igra ne bi bio hendikep da ga nema..
Njegovi potezi su nam pomogli protiv Zrinjskog i Radnika.
Da je u formi kao prosle sezone, nije. Vraca se on lagano na svoje, ali jucer pratim kada je uzeo loptu na centru, trci mu tatar iza ledja i dvojica ispred lete na njega i tu je faul odmah. Jucer su odmah faulove pravili na njemu, ne samo jucer i Zrinjski je isto radio. Zato ostavlja drugim igracima vise slobode i prostora. U BL neka ponovi magiju i zasluzeni odmor.
Forza 1921!

Oda majstore!

mula
Kontakt:

čet nov 05, 2020 9:31 am

Prvo poluvrijeme ne želim komentarisati, samo ću napisati totalni promašaj u taktičkom i igračkom smislu.
Drugo poluvrijeme odigrali smo odlično. Bekrić pokazuje da je u odličnoj formi. Sviđa mi se što na terenu mogu gledati u isto vrijeme Alispahica, Stilića i Bekrica, a da ne "smetaju" jedan drugom. i da Štilić može igrai rasterećeno tj. da mjenja pozicije i da se kreće neometano po tereneu, a ne da drži jednu poziciju ima potpunu slobodu u igri.Ova taktika iz drugog poluvremena možda i najbolje odgovara nama, jer imamo igrače koji nisu dovoljno spremni da igraju na krilnim pozicijama, da su tako prodorni i dominantni da mogu dobiti loptu u prostor itd gdje bi mogao doci do izražaja Štilić. Veselinovic je totalno van forme, Mujezinovic je pogubljen nakon par uvodnih kola, valjda nije dovoljno jak da se može nositi sa pritiskom kad neko malo više motri na njega. Ono što mogu biti zadovoljan što je Lendrić odigrao jako dobro i Štilić. Imao je od samog početka defanzivan zadatak da zatvori Pejovića i onemogući mu da iznosi loptu i to je radio izvanredno. U drugom poluvremenu se istrošio i nije imao dovoljno koncentracije da uradi neki potez, a imao je par dobrih prilika. Hajdarevic odigrao izvanrednu utakmicu, u prvom poluvremenu trčao, pokrivao agresivno igrao, par prekršaja koje je napravio na Rahmanovicu moglo je iskreno i da se ne svira. U drugom poluvremenu jos bolji, super je odigrao. Kosorica sam najviše napadao u prvim utakmicama, ali čovjek zadnjih 4-5 utakmica igra bez greške (PERFEKTNO). Ikic isto dobar,ali ima malo problem prilikom iznošenja lopti. Sehić mi je iskreno bio najslabiji u odbrani, odigrao je dobro defanzivno, ali ofanzivno je bio užas. Imao je par prilika da napravi dobar prodor ili uputi neki centaršut, ali nije uspio. Po meni Milićević je bolja opcija na toj poziciji. Blazević je odigrao odlično za razliku od nekih utakmica, prezadovoljan sam, Primjetno je da nadolazi iz svake utakmice mislim da ima dosta mjesta da napreduje. Alispahić- što se njega tiče mislim da trenutno ne možemo zamisliti igru bez njega. On je ta poluga koja drži sredinu terena, ima dugu loptu, mjenja stranu, stane na loptu, iskustvo. Možda nije najbolji, ali je po meni najbitiniji igrač u ekipi. Eric perfektan, ako ovako nastavi sigurno će biti najbolji golman u ligi.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

south side
Kontakt:

čet nov 05, 2020 9:58 am

Amar Amar Osim Osim.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

storm_raider
Kontakt:

čet nov 05, 2020 9:59 am

E kada sam vidio da Bekric nadtrcava Fanima, sve sam vidio. Prvom mi se nije svidjalo sto je vracen i pogrijesio sam. Blazevic mi je u drugom kao i ostatak ekipe bio mnogo bolji. U prvom katastrofa i imali smo srece da nije zavrsilo sa 3 gola u nasoj mrezi. Sreca pa im igra onaj panj Handzic i sto je onaj Pejovic ili kako se vec zove bio sebican. Malene je uvijek dobro razocarati, pogotovo jer su najavljivali kisu golova u nasoj mrezi. Jos da je Lendric ono pogodio, ali ne znam kako, jedino da je prebacio golmana, zatvorili su mu bili sve uglove.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

igla
Kontakt:

čet nov 05, 2020 10:19 am

Realno gledajući, utakmica:
Dobro smo prošli vs Dobro smo prošli

Prvo poluvrijeme, da su oni imali ijednog normalnog špica, a ne onog glupana Handžića, bilo bi 3-0.
Drugo poluvrijeme, oni izašli u fazonu "ne mogu ovi meda", na kraju ih mi mogli dobiti...

Kospa
Kontakt:

čet nov 05, 2020 10:29 am

Al jedno je sigurno, mi vecih dusmana od smradova sa lavora nemamo. Toliko su bolesni, iskompleksirani da je to nevjerovatno.
... Godine života svoga tebi dao sam...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

čet nov 05, 2020 10:57 am

Samo je i Blazevic jucer odigrao vrhunski, svaka cast momku.

tm87alem
Kontakt:

čet nov 05, 2020 11:00 am

Realno. Kako je moglo biti, dobro je! Nisu oni neki bauk, to se vidjelo u drugom. Kad ih pritisneš, ne znaju gdje su! Kapitenu, nije ti ovo F.K. Mošćanica pa da tersaš klupi na kojoj sjedi sir Amar Osim! Bio si jako loš i trebao te zamijeniti ranije, a nije, jer zna da uvijek možeš i pored loše igre da jednim potezom, kao i Meša riješiš sve! Prvo mučno za gledati! Postavili se ko kakav niželigaš. Samo da primimo što manje! Ovaj tempo je ubitačan, pa i to ima veze sa igrom, formom i fizičkom spremom. Amar sve promašio u prvom, u drugom preokrenuo tekmu naglavačke! Žao mi je što onu rupu od njihovog golmana nismo više pritiskali šutevima, ali nema veze i ovako je dobro. Svaka čast što nisu dobili treće kartone, a u najtežoj tekmi, neki od naših glavnih igrača. Sad jako u BL, i to punom parom, pa na zasluženi odmor. Teško će njanje sa TZ, ali i mi sa BL. Treba održati konstantu do kraja jeseni i biti tu u tri do četiri boda sa prvim, i onda preko zime što reko Ćiro, galvanizirati se i krenuti po kantu, koja je iduće godine i više od titule! Idemo dalje, kakva su vremena, ovo je i više nego dobro, naročito mislim na bodovni skor, koji bi nam donio prvo mjesto da nisu njanje u historijskom nizu.
:zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

čet nov 05, 2020 11:19 am

Raspored do zimske pauze:
Tuzla City - Sarajevo
Sarajevo - Olimpik Sarajevo
Velež Mostar - Sarajevo
Sarajevo - Radnik Bijeljina
Borac Banja Luka - Sarajevo
Sarajevo - Sloboda
Borac Banja Luka - Željezničar
Željezničar - Sloboda
Mladost DK - Željezničar
Zrinjski - Željezničar
Željezničar - Široki Brijeg
Krupa - Željezničar
Kad bi ovo ostalo u 3-4 boda, a ako se ne budemo glupirali protiv Mladosti i Krupe, nije nerealno... Prvo kolo nastavka nam dolaze na Grbavicu, pa hajde.. izvucite ovih 6 kola da se imamo čemu nadati na proljeće.

Elegant
Kontakt:

čet nov 05, 2020 11:27 am

Pogled na tablelu i onda opet zal za MDK i Krupom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Bosanac1993
Kontakt:

čet nov 05, 2020 11:43 am

DAJ ZAKOPAJTE NESLAGANJA ZBOG ŽELJE, UJEDINITE SE DA TITULU VRATIMO U VITRINE I KRENEMO GDJE SMO STALI PRIJE 2 GODINE!

ZELJO TRPI VAŠE NESLAGANJE, NIKO VIŠE, SAMO ŽELJO!

P.s. dva čovjeka, sjednite opet i razgovarajte!

Bosanac1993
Kontakt:

čet nov 05, 2020 12:24 pm

phpBB [video]

Haklapuc
Kontakt:

čet nov 05, 2020 12:48 pm

Žao mi je prvog poluvremena, naši izašli kao da igraju protiv Reala, usrali se. Ako na to još dodamo pogrešnu postavku i Veselog i Mujezinovića koji nisu ni došli na utakmicu, dobijemo to što smo dobili.

Amar je upravu, sve je dobro rekao. Ostaje žal zbog pristupa i pravljenja bauka od Sarajeva, jer iako može zvučati čudno, meni je ova utakmica pokazala da smo još uvijek bolji od njih kad hoćemo i kad igramo s mudima.

Svaka čast Bekriću, s 36 godina na leđima onako izdominirati i nositi nas skoro i do preokreta nije mala stvar.

Erić, Bekrić, Blažević, štoperi, Hajdarević, Meša, Lendrić prolazna ocjena za drugo poluvrijeme, za prvo samo štoperima.

Volio bih da se varam, ali mislim da se sa Štilom nešto čudno dešava. Gledam protiv Radnika, izlazi iz igre, ne pozdravlja se s Amarom. Dobacuje Mujezinoviću zbog toga što mu nije dodao loptu. Jučer na derbiju zapuca onaj indirekt, okrenu se prema klupi psujući i dobacujući nekome. Mešin gol nije ni proslavio. To jednostavno ne liči na Štilu i to nije Štila koji je postao kapiten ekipe. Ne znam šta se dešava, ali bi dobro bilo da se to riješi, jer nam treba Štila u najboljem izdanju.

pestabudimpesta
Kontakt:

čet nov 05, 2020 12:54 pm

Do polusezone pregurati do -3 ili manje,onda dovesti Krpica, Ordagica svakako ne igra nikako, a ugovor mu istice na kraju sezone, i jedno krilo bjesno.
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji

pestabudimpesta
Kontakt:

pestabudimpesta je napisao/la:
Do polusezone pregurati do -3 ili manje,onda dovesti Krpica, Ordagica svakako ne igra nikako, a ugovor mu istice na kraju sezone, i jedno krilo bjesno.
Na kraju godine ugovor mu istice**
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji

fanaticZeljin
Kontakt:

čet nov 05, 2020 1:19 pm

Ne kontam majke mi, dizemo ovo Sarajevo kao da su neki Dream tim, po cemu su to igracine Dupovac kojem je Sarajevo vrh karijere, Handzic debelguzi, nekakav Pejovic smijesan igrac, Pidru digli u nebesa, a lik zemlja, zrak. Jedina dva igraca koja njih drze u zivotu su Rahmanovic i Tatar, a prije svega ovaj prvi.
Srcu draga, boja PLAVA !

Meha87
Kontakt:

čet nov 05, 2020 1:28 pm

Od krila da su slobodni Ognjen Djelmic i Sanjin Lelic.

igla
Kontakt:

čet nov 05, 2020 1:33 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet nov 05, 2020 1:19 pm
Ne kontam majke mi, dizemo ovo Sarajevo kao da su neki Dream tim, po cemu su to igracine Dupovac kojem je Sarajevo vrh karijere, Handzic debelguzi, nekakav Pejovic smijesan igrac, Pidru digli u nebesa, a lik zemlja, zrak. Jedina dva igraca koja njih drze u zivotu su Rahmanovic i Tatar, a prije svega ovaj prvi.
Ko kod nas igra života ti?

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, DobojskiManijak, HajrA i 53 gosta.

Prijava  •  Registracija