Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:08 pm

mi umjesto da ekipu pojacavamo mi pojacavamo upravu.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:09 pm

"... ne trebamo se mi brinut šta će bit' kad se taj čovjek vrati u klub , niko od NAS , a
vratiće se ... nek' to moja poruka bude ..."

Čovjeku dosadilo da voda psa dvije godine , pa hajd' malo za promjenu da "voda" klub ...

Cirkus živi ...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:13 pm

staaarinavijac je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:09 pm
"... ne trebamo se mi brinut šta će bit' kad se taj čovjek vrati u klub , niko od NAS , a
vratiće se ... nek' to moja poruka bude ..."

Čovjeku dosadilo da voda psa dvije godine , pa hajd' malo za promjenu da "voda" klub ...

Cirkus živi ...
super definicija dolaska jehove u SVETINJU.dodao bih jos da pokupi djeparac.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:15 pm

Debili sve do jednog.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:16 pm

Sa jedne strane otimaju plac iza Plavog zamka, a sa druge pomoćni. Kako će to ružno izgledati.Zamisli samo kad treba izaći 10k navijača sa stadiona, a već je poznato koliko tibra parkinga pravi oko zgrade. Trebat cemo zaposlit 10 ljudi samo da parkirana auta regulišu u takvoj tjesnoći. Sve konce vjerovatno vuče onaj za koga glasamo u općini Novo Sarajevo da bi nam radio ovo. Koja smo mi stoka. Vjerovatno je po prvi put neizvjesno da li če ostati na toj poziciji, pa je krenuo u užurbanu realizaciju svojih višegodišnjih planova. Kako je sa druge strane i oko Želje sve veće nezadovoljstvo, pitanje je sad ili nikad za tortaša.

Na onoj infrastrukturi za treniranje su napravljeni Džeko i mnogi drugi igrači, tako da to nije hitan problem. Ako misle o zalogu za budućnost neka od omladinske škole ne uzimaju novac. Ovo je sve planirano ubacivanjem politički podobnih u skupštinu i upravu. Sad samo ide užurbana realizacija.
Ovo po meni ne treba raditi i pogotovo ne u ovakoj situaciji i sa ovakvim ljudima.
Trening kamp da, ali kada klub bude stabilan i sa pravim ljudima i to treba biti ulaganje tj nova vrijednost.
Gade mi se ja to opisat ne mogu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:20 pm

3 sata su sjedili i nista konkretno, mater Vam *****.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:22 pm

Qooler je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:16 pm
Sa jedne strane otimaju plac iza Plavog zamka, a sa druge pomoćni. Kako će to ružno izgledati.Zamisli samo kad treba izaći 10k navijača sa stadiona, a već je poznato koliko tibra parkinga pravi oko zgrade. Trebat cemo zaposlit 10 ljudi samo da parkirana auta regulišu u takvoj tjesnoći. Sve konce vjerovatno vuče onaj za koga glasamo u općini Novo Sarajevo da bi nam radio ovo. Koja smo mi stoka. Vjerovatno je po prvi put neizvjesno da li če ostati na toj poziciji, pa je krenuo u užurbanu realizaciju svojih višegodišnjih planova. Kako je sa druge strane i oko Želje sve veće nezadovoljstvo, pitanje je sad ili nikad za tortaša.

Na onoj infrastrukturi za treniranje su napravljeni Džeko i mnogi drugi igrači, tako da to nije hitan problem. Ako misle o zalogu za budućnost neka od omladinske škole ne uzimaju novac. Ovo je sve planirano ubacivanjem politički podobnih u skupštinu i upravu. Sad samo ide užurbana realizacija.
Ovo po meni ne treba raditi i pogotovo ne u ovakoj situaciji i sa ovakvim ljudima.
Trening kamp da, ali kada klub bude stabilan i sa pravim ljudima i to treba biti ulaganje tj nova vrijednost.
Gade mi se ja to opisat ne mogu.
Naravno, ideja jeste dobra i nije nova, ali u ovoj situaciji oni šalju poruku ''nismo sposobni da namaknemo novac, ali znamo prodati porodicno zlato'', pa to je mogao i Misimović realno, mogu i ja. I šta će nam kamp ako ga nećemo moći održavati, a nećemo je se ne može ni ovo što se ima. Šta će kada opet potroše kamaru para, šta će onda prodati? Doći u situaciju da imaš kamp, ali nemaš para da da plaćaš trenere djeci, smiješno. Ovo je po meni opasno sumnjivo, ovo se jednostavno ne radi na ovaj način
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:23 pm

Omar500 je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:15 pm
Debili sve do jednog.
Nisu debili,itekako znaju sta rade
Samo je deilema ko ce zakucati zadnji ekser u tabut.
Sjecam se vremana kad je Amar upitno govorio o svrsishodnosti izgradnje istoka,U stilu ko ce to napuniti
A sad ga rahat na mjestu tusi ko babiovinu
Neka niko nema iluzije o njihovom ,njegovom umjecu
Dok se ne rasproda i jebeni sumarak mi na bilo kakvu granu necemo!
Pod uslovom da nas bude.
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:24 pm

Fanflamo ga. A zar je neko ocekivao nesto od ovog sastanka? Ja se iskreno cudim da je do njega i doslo uopste. Nista novo nismo culi, samo su se podebljali temelji za ostvarivanje pocetnog plana (koji, ruku na srce, barem meni i nije toliko los, ALI pod uslovom da ga sprovodi neko drugi).
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:24 pm

je li vidjen nutricionista u blizini sale za sastank s janjetom u naramku gurbetine neopjevane.gadi mi se sve ovo i place nad sudbinom ZELE.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:25 pm

Imamo potencijal u praznim proslovnim prostorima na Sjeveru i na neadaptiranim na Istoku gdje mozemo uzimati stotine hiljada KM, ali ne, daj da na laksi nacin rijesimo i rasprodamo gdje je ostalo potencijala.

Koliko se jadno osjecam kao navijač Zeljeznicara,dok oni ovi nazdravljaju mi se sikiramo. I kažite nam opet da podrzimo akcijama klub i donacije upumpavamo da bi podrzali ove prodane duše. Zar vam nije vise jasno da ste tim akcijama saucesnici u njihovom radu?
 
Tm87Raul
Postovi: 10
Pridružen/a: čet avg 27, 2020 9:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:27 pm

BHDragons je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Tm87Raul je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Sto su se svi ponadali da ce biti svadje raskola u skupstini kad ono prc razmisljanje nego bilo pa kako god. Pocrkase portali a i pitari sa njima sto nebi ostavki veceras hahhaha.
Tebi ovo smiješno?
Zar mora biti smjesno ili tuzno, sta bi ti uradio da si et sad u upravi ? tvoj plan dao otkaze i postavio novu upravu koja nema novca da uradi nesta bolje od kluba ??? Dok se ne proda jedan dio kluba nema napretka jer nema se para !!!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:28 pm

Jedva čekam zvanično misljenje navijača o ovome?
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:29 pm

Bosanac, taj potencijal je samo na papiru vjeruj mi, puno attaktivnije lokacije po gradu zjape prazne. Nema previse firmi ludih za idejom da im se navijaci vikendom motaju oko prostorija, nekad i srijedom i u toku radnog vremena, nekad mozda i kamen doleti, ko zna... Naravno nije ovo nikakvo opravdanje za totalni nerad i da prostorije zjape prazne pa makar tu bilo i skladiste obicno, ali ne treba mastati o nekim ciframa.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:30 pm

Gdje će kupiti zemljište za kamp, sagraditi taj kamp za novac od prodaje pomoćnog i još da im ostane da pokriju dugove koje su napravili? Jel ono Tibra iz Kiseljaka?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:31 pm

Zamisljam samo sta bi bilo da ovako nesto radi npr. uprava Zvezde. Garantujem da bi bilo mrtvih. Vazda smo bili mlakonje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:33 pm

Tm87Raul je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:27 pm
BHDragons je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Tm87Raul je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Sto su se svi ponadali da ce biti svadje raskola u skupstini kad ono prc razmisljanje nego bilo pa kako god. Pocrkase portali a i pitari sa njima sto nebi ostavki veceras hahhaha.
Tebi ovo smiješno?
Zar mora biti smjesno ili tuzno, sta bi ti uradio da si et sad u upravi ? tvoj plan dao otkaze i postavio novu upravu koja nema novca da uradi nesta bolje od kluba ??? Dok se ne proda jedan dio kluba nema napretka jer nema se para !!!
Prvo, nauči se izražavati, pišeš kao petnaestogodišnjak.
Drugo, kako bi tačno prodaja jednog dijela kluba bila napredak? Tako što bi kad potrošimo i te pare prodali i drugi dio kluba, pa tako sve dok ne ostanemo na veš mašini, a sve to dok gledamo kako beskućnici kojima smo se do jučer smijali gomilaju imovinu?
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:35 pm

Ne znaju plate igračima isposlovati nek dadnu otkaz a ne da prodaju imovinu kluba. Priznali ste i pokazali da ste nesposobni. Ndajte ostavke odmah nek drugi pokušaju izvući klub bez prodaje imovine. Nek prodaju igrače. Nek Amar radi za milju maraka ionako nije ni nju zaslužio pa nek plaća igrače.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:37 pm

Moju podrsku ovi vise nemaju, skupina ublehasa. Vise ni marke necu dati u fan shop tako ni u kakve akcije. Dzeko ostani u Romi do kraja zivota.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:39 pm

Dio navijača je očigledno prodao klub. Al klub nije njihov klub je i naš . Nemoze manjina odlučivati i raditi radi ličnog interesa.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 228 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija