Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 11:33 am

Ako je istina ovo što se priča oko prodaje dijela Željine imovine, onda im mogu poručti samo jedno - Prodajite svoju babovinu, Željino ne dirajte, jer u suprotnom, crno vam se piše. Bukvalno crno.

P.S. Mnogi ne znaju da su ovi i njima slični već POKLONILI Općini Novo Sarajevo dio Željine imovine. Ne veliki dio, ali poklonili. Stoko babovinu prodajite.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 11:44 am

Zasto se ne izadje u javnost s tim?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 11:47 am

avlami97 je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:33 am
Ako je istina ovo što se priča oko prodaje dijela Željine imovine, onda im mogu poručti samo jedno - Prodajite svoju babovinu, Željino ne dirajte, jer u suprotnom, crno vam se piše. Bukvalno crno.

P.S. Mnogi ne znaju da su ovi i njima slični već POKLONILI Općini Novo Sarajevo dio Željine imovine. Ne veliki dio, ali poklonili. Stoko babovinu prodajite.
Sta su tacno poklonili. Ovako isto klub moze Opstini pokloniti pomocni teren i onda da ga ona prodaje kome hoce. Ako ima istine o ovim stvarima napisite javno, neka se zna, jer kasno ce biti kada sve prodje kroz papire onda vise nema vracanja.
Treba ODMAH reagovat
Alea iacta est!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 11:48 am

A opet i ta priča "mi navijači smo bitni" bar po meni sve manje i manje stoji i ima smisla. Bitni smo ko lanjski snijeg, u klubu i za klub odlučuju oni koji su na funkcijama u njemu, a mi smo kao neki "sponzor" koji unosi novac i traži nešto za uzvrat. Na žalost u zadnje vrijeme unosimo sve manje i zbog toga smo sve manje i bitni. Drugo je to što bi mi da se pitamo za sve, prvi ja lično pa onda svi.
Biće kako će biti, mi smo imali dosta prilika da nešto konkretno uradimo, nekad i jesmo ali smo dosta puta i zakazali.
Navijači ne vode klub, koji god da i vode on ide silaznom putanjom, ali iz baze navijača itekako može biti stručnih ljudi koji mogu da uplivaju u te vode i "zasjednu" u fotelje, sa tribine to ne ide.
Tad se rješava nešto, sve poslije toga je presipanje iz šupljeg u prazno.
Evo šta sad odluči neko da sve živo izmjeni, šta ćemo mi bojkotovati utakmice ? , protestvovati ispred stadiona ? - rješenja je malo ili nikako, a sad je bojim se kasno za neke poteze koji su se trebali davno rješiti.
Naravno da ne treba ni dići ruke od svega ali pojedinačno ništa promjeniti ne možemo, samo jedinstvo i kolektiv, što smo mi navijači u većem broju i jedinstveni, to se naša riječ više pika. Ovako sad samo možemo preko foruma soliti pamet...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 12:01 pm

cipiripi je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:47 am
avlami97 je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:33 am
Ako je istina ovo što se priča oko prodaje dijela Željine imovine, onda im mogu poručti samo jedno - Prodajite svoju babovinu, Željino ne dirajte, jer u suprotnom, crno vam se piše. Bukvalno crno.

P.S. Mnogi ne znaju da su ovi i njima slični već POKLONILI Općini Novo Sarajevo dio Željine imovine. Ne veliki dio, ali poklonili. Stoko babovinu prodajite.
Sta su tacno poklonili. Ovako isto klub moze Opstini pokloniti pomocni teren i onda da ga ona prodaje kome hoce. Ako ima istine o ovim stvarima napisite javno, neka se zna, jer kasno ce biti kada sve prodje kroz papire onda vise nema vracanja.
Treba ODMAH reagovat
Pa imas one katastarske skice gdje se sve vidi cije je sta.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 12:13 pm

Pa zar se moze nesto prodati bez skupstinskog odbora?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 12:28 pm

Moze,isto onako kako se izvrsio pritisak na clanive skupstine da daju saglasnost za dizanje kredita o milion km,tako se moze desiti i sada.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 12:51 pm

Jos koliko dugo cemo sanjati Mladost svaku noc?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 12:56 pm

AsharaK je napisao/la:
pon avg 24, 2020 12:51 pm
Jos koliko dugo cemo sanjati Mladost svaku noc?
Dok ne uzmemo titulu
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 1:39 pm

avlami97 je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:33 am
Ako je istina ovo što se priča oko prodaje dijela Željine imovine, onda im mogu poručti samo jedno - Prodajite svoju babovinu, Željino ne dirajte, jer u suprotnom, crno vam se piše. Bukvalno crno.

P.S. Mnogi ne znaju da su ovi i njima slični već POKLONILI Općini Novo Sarajevo dio Željine imovine. Ne veliki dio, ali poklonili. Stoko babovinu prodajite.
Ma kakvo crno. Možda preko tastature.
Ako budu naumili oni će to i uraditi. Ne znam ko im može išta. Možemo se ovako malo na forumu žaliti i ništa više. :D
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 2:00 pm

Možemo samo mahat ušima.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 2:23 pm

Pitaju se Jug i skupstina i ne ide to tako lagano kako neki misle. A i Dzubur na stranu neke negativne strane, veci je Zeljovac od mnogih i sigurno nece raditi neke stvari koje se spominju. Jos je rano da o tome razmisljamo. Trebamo se okrenuti fudbolu.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 2:24 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon avg 24, 2020 10:03 am
phpBB [video]

Na 4.17 je jedna jako interesantna recenica Amarova.Sta se promjenilo poslije......
Amarov Intervju 19.1.2015. godine

https://fkzeljeznicar.ba/reagovanje-na- ... ima/20457/
https://fkzeljeznicar.ba/reagovanje-na- ... eza/20447/

12.01.15. https://gg.ba/fudbal/gredic-uku ... -km/150536

Treba obratiti pažnju na datume. Dosta više podmetanja i priče o milionima na kamari.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 2:42 pm

Kako fale ovakva saopstenja koje je prethodna uprava pisala. Ljudi su uvijek sve iznosili transparentno bez ikakvog muljanja, ovi danasnji nisu u stanju napisati jedno jedino saopstenje osim da su zadovoljni zavrsenom sezonom i da nam cestitaju drugo mjesto.
Alea iacta est!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 2:52 pm

cipiripi je napisao/la:
pon avg 24, 2020 2:42 pm
Kako fale ovakva saopstenja koje je prethodna uprava pisala. Ljudi su uvijek sve iznosili transparentno bez ikakvog muljanja, ovi danasnji nisu u stanju napisati jedno jedino saopstenje osim da su zadovoljni zavrsenom sezonom i da nam cestitaju drugo mjesto.
Raspisat ce oglas za prodaju stanova na pomocnom, kada Dzubur i ekipa budu vec imali po jedan stan kao poklon za doprinos. Kao sto Koldzo ima sirom opstine Novo Sarajevo.

A SD ce napraviti zgradu iza Istoka, na NASOJ zemlji... moze im se...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 3:08 pm

Dzubure fakat je vakat.
Svakako si klimoglavac koji od Amara ne smije ni uhalu otici a da ne pita.
Isto kao za brendiranje busa ....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
tm87alem
Postovi: 524
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 3:15 pm

Moze li neko od ove nase plave brace sto precizno prate statistiku (jovan ili neko dr.), da izbaci rezultate tekmi pred evropsku utakmicu i poslije iste? Period poslije rata od onih skota pa do ove Haife. Bas me nesto to zanima, posebno nakon bruke u petak. Znam za onu tekmu protiv Rudara (U) koju smo zijanili na ljepotici, a bila je oko Newcastle-a.
Ne znam jesam li jedini, ali nadam se cudu i trecoj sreci u Haifi.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1154
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 3:17 pm

Elegant je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:05 am
U kakvoj smo mi besparici spikast ce se zemlja kluba a na duze staze nista od toga nece biti jer pare se potrose, suludo je prodavati parking kluba, da su pametni da ovaj prostor iza istoka srede kao sto je ovaj zapadni.

Da ne znam ti koliko novca dobiju od prodaje pomocnog ako dođe do toga, ako se taj isti novac ne ulozi u npr. novi jug, zapad, trening centar znaci opet nesto imovinski, nego se ostavi ovako za trosenje, plate, igrace to je bacen novac jer njima je svejedno posao da u klubu ima novca za plate, igrace, ostale troskove.

Ovi veliki kapitali se ulazu u imovinu kluba i poboljsanje uslova a ne na jednu sezonu spiskati pare na ne znam ti kakve igrace i njihove palte, sanjati neki euro iskorak preko noci i slicne gluposti.
To je sustina, ali se mora imati jasna vizija i plan sta dalje, kako to investirati u klub da bi bio samoodrziv dugorocno.
Ja bih podrzao prodaju pomocnog za neku cifru koja se spominjala 15 miliona ili vise jer sa tim novcem mozes napraviti kamp ( kao komsije trazis zemlju na koncesiju 50 god. i za izgradnju ti treba cca 3 miliona, za sasvim pristojan kamp sa 3-4 terena a to je najvrijednija investicija ).
Koliko se sjecam one zadnje Dzuburove prezentacije, jug i zapad bi se mogli uraditi za 8-10 milona, uz neke donacije, prodaju npr. desetogdisnjih i sl. To bi moglo biti manje.
Ostane 2-4 miliona, mozes dug vratiti i rijesiti se zateznih kamata, sredit sjever i istok da se mogu bolje izdavati. Ja bih volio da jos iza istoka naprave garezu na par spratova da dijelom rijese parking.
Ti bi onda imao extra pretpostavke da klub normalno funkcionise ali i tada trebas sposobne ljude da to vode, unapreduju, razvijaju tu nema stajanja, inace propadas.
Ostalo bi sigurno nesto i za koje pojacanje :)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 3:23 pm

Oni bolesnici ne mogu bez ovog foruma....
Imate mahanje od prvog sa spiska.
I poruku da me povucete za donju pipu...
Tastatura jalijasi...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 24, 2020 3:27 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon avg 24, 2020 3:17 pm
Elegant je napisao/la:
pon avg 24, 2020 11:05 am
U kakvoj smo mi besparici spikast ce se zemlja kluba a na duze staze nista od toga nece biti jer pare se potrose, suludo je prodavati parking kluba, da su pametni da ovaj prostor iza istoka srede kao sto je ovaj zapadni.

Da ne znam ti koliko novca dobiju od prodaje pomocnog ako dođe do toga, ako se taj isti novac ne ulozi u npr. novi jug, zapad, trening centar znaci opet nesto imovinski, nego se ostavi ovako za trosenje, plate, igrace to je bacen novac jer njima je svejedno posao da u klubu ima novca za plate, igrace, ostale troskove.

Ovi veliki kapitali se ulazu u imovinu kluba i poboljsanje uslova a ne na jednu sezonu spiskati pare na ne znam ti kakve igrace i njihove palte, sanjati neki euro iskorak preko noci i slicne gluposti.
To je sustina, ali se mora imati jasna vizija i plan sta dalje, kako to investirati u klub da bi bio samoodrziv dugorocno.
Ja bih podrzao prodaju pomocnog za neku cifru koja se spominjala 15 miliona ili vise jer sa tim novcem mozes napraviti kamp ( kao komsije trazis zemlju na koncesiju 50 god. i za izgradnju ti treba cca 3 miliona, za sasvim pristojan kamp sa 3-4 terena a to je najvrijednija investicija ).
Koliko se sjecam one zadnje Dzuburove prezentacije, jug i zapad bi se mogli uraditi za 8-10 milona, uz neke donacije, prodaju npr. desetogdisnjih i sl. To bi moglo biti manje.
Ostane 2-4 miliona, mozes dug vratiti i rijesiti se zateznih kamata, sredit sjever i istok da se mogu bolje izdavati. Ja bih volio da jos iza istoka naprave garezu na par spratova da dijelom rijese parking.
Ti bi onda imao extra pretpostavke da klub normalno funkcionise ali i tada trebas sposobne ljude da to vode, unapreduju, razvijaju tu nema stajanja, inace propadas.
Ostalo bi sigurno nesto i za koje pojacanje :)
Sve ovo nabrojano je i ostvarivo, ali ovi trenutni ljudi u Upravi jednostavno nisu kapacitet da ovo sve provedu u djelo, jer ce se odmah pojavite hijene oko kluba koje ce te pare usmjeravati u druge stvari gdje ce oni moci "omastiti brkove"
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija