YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Da li podrzavate ulazak Samira Cerica u Zeljeznicar?

Podrzavam, vjerujem da je prava osoba za Zelju
19 (28%)
Podrzavam, ali da dobije probni ugovor od 6 mjeseci
14 (21%)
Nisam siguran
16 (24%)
Ne podrzavam, nisam uvjeren u njegove dobre namjere
19 (28%)

Ukupno glasova: 68

tm87alem
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 15, 2020 11:15 pm

Cestitke plavima! Bolji smo od ove slobodanke za klasu,.a zamalo da nam se to obije o glavu! U prvih 15 minuta smo mogli rijesiti sve, a ti strahujes kasniije da ti sta ne zaluta! Ovako na ovim mrljavim tekmama se titule uzimaju! Pogledajte kone malo unazad kako su to radili! Zasad dominacija, pa cemo vidjeti dalje! Ocekujem 5/5. Idemo po kantu Zeljo!
:zeljeznicar1:

Valter
Kontakt:

sub avg 15, 2020 11:16 pm

A da klub organizuje prodaju ulaznica za utakmicu protiv Mladosti (5 BAM).
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

salle86
Kontakt:

sub avg 15, 2020 11:17 pm

Izgleda ovo predobro, samo nek nastavi.
Kud nije bilo više sreće pa da makar izbjegnemo izraelce da pokušamo ovu seriju nastaviti i u Europi, ovako fakat teško, no ne i nemoguće...
GRAJI LJOŽE
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

MU'MIN T.M.
Kontakt:

sub avg 15, 2020 11:25 pm

Jovane Hvala.Lijep prijedlog to za ulaznice protiv Mladosti. Ako ko ima nezadovoljan utakmicom, samo nek skonta da je ovo gust raspored utakmica u kratkom vremenu, te da su nam falila 3 igrača iz prve postave ( Jurčić-Guvo, Ikić i Erić), uz od ranije povrijeđene Boju i Zeca. Ja sa nadam da ćemo vremenom biti još bolji, a kad bi krilo doveli...

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sub avg 15, 2020 11:26 pm

Potrudit ćemo se da obezbjedimo i neku nagradu pobjedniku u prognozama :D
Željezničar ante portas !

vinston.cercil
Kontakt:

sub avg 15, 2020 11:57 pm

Iskreno volio bih Crnkica vidjeti u Zelji nekad u buducnosti.

Meha87
Kontakt:

ned avg 16, 2020 12:00 am

Odlicna partija miletica fenomenalan u skok igri

avlami97
Kontakt:

ned avg 16, 2020 12:14 am

Sloboda najlošija ekipa do sada. Trebali smo ih pregaziti, no ni ovako nije loše. Siniša je Saida stavio u padže. Mule, šta reći. Štila doktorski asistira. Lendra se naklonio za 1:0.
Svi su u određenim periodima tekme imali dobre i manje dobre trenutke, kao da nam je falilo svježine. Idemo 5 od 5.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

BHDragons
Kontakt:

ned avg 16, 2020 12:29 am

vinston.cercil je napisao/la:
sub avg 15, 2020 11:57 pm
Iskreno volio bih Crnkica vidjeti u Zelji nekad u buducnosti.
Također, odličan igrač. Kad je kod kona igrao bio je najbolji, ali eto onaj penal promašio i oni ga uzeli na zub.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

ned avg 16, 2020 12:52 am

E jest babuka izvukao maksimum iz ekipe i pojedinih igrača svaka mu čast.
Kako neko napisa, Mule - Svraka.

Imamo kontinuitet ekipe i to se vidi. To je i ključno bilo u ovim tekmama. Neke kombinacije u igri su očito uigrane i proizilaze iz te povezanosti i poznanstva igrača.

Naredno kolo dobiti Mladost i tako sa 5/5 otići na reprezentativnu pauzu. Valjat će da se ekipa osvježi. U Evropi nemamo šta izgubiti pa kako god bude.

Nadam se da ćemo nastaviti ovako i da nećemo imati problema u ekipi vezanih prije svega za finansije i nezadovoljstvo s istim.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Bosanac1993
Kontakt:

ned avg 16, 2020 3:44 am

slika

I tuzlansko nebo usred noci je pokazalo pobjednika!

Hvala momci, posebno zbog seljakluka iznad tribina i mržnje koju imaju prema nama. Mrzit ce nas od veceras jos vise, a i neka će!

avlami97
Kontakt:

ned avg 16, 2020 8:54 am

Možda nemamo najbolji igrački kadar, ali najuigraniji to je sigurno. Tek sada dolazi do izražaja činjenica da smo haman svaka 2-3 dana igrali prijateljske utakmice, pa čak i kada je prvenstvo počelo. Zasluge za sve odrađeno idu stručnom štabu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

ponosannavas
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:02 am

Larse, zna li se kad igraju juniori danas?

NAVIJAČ

ned avg 16, 2020 9:07 am

Meni je Sloboda bolja ekipa od Olimpika, Krupe i Mladosti, a dosad nisu nesto losiji i od Radnika. Ako ne krenu smjene trenera i ona njihova besparica u oktobru i bojkoti nece nikome biti lagano uzeti na Tusnju.
Sto se tice nas, usli smo furiozno u utakmicu i mislio sam da ce biti 0 5, a da smo dali brzo drugi gol mozda bi i bilo. Vezni red je igrao odlicno, toliko smo dobro stajali i kretali se uigrano da je svaki drugi napad predstavljao neku opasnu situaciju. Spominje se Veseli koji nije u nekoj formi, ali ja mislim da se on moze vratiti iskljucivo utakmicama. Nama treba Veselinovic iz prosle sezone, on kad je u formi medju tri krila je u drzavi, da ne kazem nesto vise. Mi trenutno nemamo para za boljeg zato se nadam da ce se vratiti u formu. Svi znamo da on moze puno toga u ovoj ligi.
Bez podcijenjivanja Mladosti, hrabro u Izraelu, pa onda malo se odmoriti.
Ja volim Želju. Za njega sve.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:14 am

ponosannavas je napisao/la:
ned avg 16, 2020 9:02 am
Larse, zna li se kad igraju juniori danas?
16h
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

blueheart
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:18 am

na terenu mi do sad djelujemo jako dobro.... na momente igramo brzo, tacno, konkrerno... i te momente smo do sada iskoristili maximalno.
Naravno, bude tu padova , ali nas nisu jos kostali bodova.
Treba ostati na zemlji i ici samo od jedne do druge utakmice tek smo poceli a ima jos mnogo teskih utakmica...
Drzava Zeljo

Glas Razuma
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:29 am

Na moju veliku zalost, prodaja pomocnog terena je aktuelna, te na tome ce se pricati na narednoj ili onoj nakon nje skupstini. Dzuburov sin je to potvrdio na orgu. Ovaj mail je pusten dobronamjerno i da se pokusa spasiti sto se spasiti da. Takodjer, 120 000 BAM nemamo za put u Izrael, a vrijeme kada su Zeljovci posezali za dzepom da se pomogne tek tako klubu je u proslom vremenu iskljucivo zbog toga sto navijaci ne vjeruju gospodinu Osimu i njegovim namjerama prema Zelji. Jasno je da su ovi koji vode klub vodonose. Trenutno Osima cuvaju rezultati i dok ih bude tako ce biti, to je surova istina. Sada ce pojedinci pisati protiv mene, ali morate biti svjesni da ste saucesnici, svjesno ili nesvjesno. Zeljovci, drzimo se naredbe da ga nikome ne damo.

slika
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

NAVIJAČ

ned avg 16, 2020 9:37 am

Glas Razuma je napisao/la:
Na moju veliku zalost, prodaja pomocnog terena je aktuelna, te na tome ce se pricati na narednoj ili onoj nakon nje skupstini. Dzuburov sin je to potvrdio na orgu. Ovaj mail je pusten dobronamjerno i da se pokusa spasiti sto se spasiti da. Takodjer, 120 000 BAM nemamo za put u Izrael, a vrijeme kada su Zeljovci posezali za dzepom da se pomogne tek tako klubu je u proslom vremenu iskljucivo zbog toga sto navijaci ne vjeruju gospodinu Osimu i njegovim namjerama prema Zelji. Jasno je da su ovi koji vode klub vodonose. Trenutno Osima cuvaju rezultati i dok ih bude tako ce biti, to je surova istina. Sada ce pojedinci pisati protiv mene, ali morate biti svjesni da ste saucesnici, svjesno ili nesvjesno. Zeljovci, drzimo se naredbe da ga nikome ne damo.

slika
E posto sam i ja upucen haj nam onda objasni na sta ce se potrositi novac odnosno kakav je plan za dalje nakon prodaje?
Nadam se da ces odgovoriti bez spinovanja i gluposti posto veze nema sa tekucim troskovima, Izraelom, platama i slicno.
Ovo za Amara je za bana sto pisete ti i Qooler, da neko ne da novac jer je on tu. Znaci za bana, nevjerovatna kolicina gluposti na jednom mjestu. Kao da smo mi nekad imali dobrotvore i to pazi sad da Amaru ne daju, pa kome bi dali ako ne njemu.
I da, jako vazno, nista se ne moze uraditi bez skupstine.
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u ned avg 16, 2020 9:40 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim Želju. Za njega sve.

Glas Razuma
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:45 am

NAVIJAČ je napisao/la:
ned avg 16, 2020 9:37 am
Glas Razuma je napisao/la:

slika
E posto sam i ja upucen haj nam onda objasni na sta ce se potrositi novac odnosno kakav je plan za dalje nakon prodaje?
Nadam se da ces odgovoriti bez spinovanja i gluposti posto veze nema sa tekucim troskovima, Izraelom, platama i slicno.
Ovo za Amara je za bana sto pisete ti i Qooler, da neko ne da novac jer je on tu. Znaci za bana, nevjerovatna kolicina gluposti na jednom mjestu. Kao da smo mi nekad imali dobrotvore i to pazi sad da Amaru ne daju, pa kome bi dali ako ne njemu.
I da, jako vazno, nista se ne moze uraditi bez skupstine.
Licno sam preko svoje kompanije svake godine sponzorisao klub, dakle daleko prije Upravnih Odbora 2016 - 2018, te sam jedan od ljudi koji ne daju novac dok je gospodin Osim tu. Zasto je to za bana, jer je istina? Sa svojim novcem iskljucivo ja odlucujem sta cu uraditi, ne ti. Takodjer, jos dosta ljudi tako razmislja, iako sam u penziji krecem se u tim drustvima i cujemo se. Naravno, clanska se morala obnoviti, to je vec tradicija.

Sto se tice podjele novca, o tome cemo tek ukoliko prijedlog bude usvojen. Istina je da Skupstinski Odbor mora usvojiti sve i zato je bitno da se zna ko su clanovi Skupstine. Naravno da nema veze sa putovanjem u Izrael, za to vec nareduju ljudima da "HITNO" kupe po jednu VIP ulaznicu. Da li shvatas dubiozu ovoga iznad? Po kojem pravnom osnovu trazis od ljudi da kupe ulaznicu? Da ne spominjem Dzuburovu vec opjevanu nepismenost u ovom mailu. Prilazem imena i prezimena izuzeta sa stranice Organi Kluba: https://fkzeljeznicar.ba/klub/organi-kluba/

Članovi Skupštine:

Nihad Harbaš
Adnan Halilović
Kemal Čaluk
Adnan Kaljanac
Nedim Sijerčić
Senad Ljubunčić
Esad Džananović
Edin Cernica
Suvad Džafić
Senad Muhasilović
Mustafa Duraković
Kasim Imširović
Ermin Čengić
Jasmin Šarenkapa
Nijaz Brković
Samir Landžo
Zlatko Marić
Haris Lulić
Kemal Imamović
Nihad Selimović
Damir Hadžić
Edib Fočo
Armin Vlajčić
Emir Muhamedagić
Haris Mujanović
Amar Osim
Aldina Pita
Nadira Čaluk
Mirzet Ruhotina
Hadis Zubanović
Mirza Deljković
Silvije Kristić
Hajrudin Čengić
Midhat Terzić
Izet Jelić
Mirsad Šukalo
Goran Rokvić
Igor Gačanović
Almir Hebibović
Edin Hrapović
Mirza Lazović
Vedad Deljković
Emsel Karić
Elvedin Kovačević
Nihad Laković
Dino Ramić
Ajdin Zekić
Adis Kepeš
Ermin Pešto
Adnan Džindo
Muris Bečirčić

Sretno vam, ne bih vam bio u kozi gospodo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

mamba21
Kontakt:

ned avg 16, 2020 9:55 am

Kada je uefa odredila da se igra zvanicno u Izraelu?
Forza 1921!

Oda majstore!

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], BlueMagic, cipiripi, djoxxx1921, Dr. Adzem, HajrA, Leon_Professional, mavi, South, sudanikos i 109 gostiju.

Prijava  •  Registracija