Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

NAVIJAČ
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 2:35 am

Glas razuma@ Odgovoriću ti iako sam zapamtio neke tvoje blago rečeno dušmanske postove koje nemaju veze sa sarajevskim Željezničarom. Sliku neću postaviti jer je ružno radi drugih sudionika iste koji su bezsujetni navijači i bolesnici Želje. E sad da tebi odgovorim i ostalima. Jako je bezobrazno spominjati Amara, a zanemariti period od 2003 do 2009. Mračni period Željezničara kojeg se stidimo svi. Tad ne da nije bio sistem ikakav nego je bila kataklizma ili potop kao što je Luj rekao. Osamsto dana nismo pobijedii u gostima. Izgledali smo kao Mošćanica. Tad je došao čovjek sa svojim novcem i ljudima i osvojio čini mi se pet ili šest trofeja. Vratio klub na stare staze slave, postali smo ponovno najtrofejniji, a samim time i najveći. Bilo šta osim trofeja nije mjerilo. Možda jeste navijačima Hajduka, Sarajeva, Rajlovca itd itd...nisu ga ostali mogli pratiti u tom šampionskom naletu. Od ljudi u klubu, sponzora, navijača, a pogotovo državnih i gradskih struktura dobijamo zanemariv priliv sredstava. Povukao se i još uvijek nije vratio svoj novac. Da je Željo njegov bankomat klasični je spin i sramotna izjava. Znaš li možda koliko je dao svojih para Želji? Koliko je vratio? Šta mu je rekao Misimović za ono što nema na papiru? Eh sad spominjati Amara u kontekstu seoske varalice i nekoga ko ispumpava novac iz kluba je klasični bezobrazluk. Amara, koji ima milione, koji je sinonim za Želju odnosno njegova porodica. Amara, koji se vratio da se oprosti u plavom dresu, koji je djetinjstvo proveo na Grbavici i čovjeka čiji je čitav život vezan za tu Grbavicu. Čovjek koji javno kaže da neće početi tekma dok Manijaci ne uđu na stadion, koji reklamira grupu i pomaže istoj na tekmama i van nje, koji kad se pređe 2 ooo kilometara do Tiraspola priđe i ponudi pomoć, te se zapita kako se stiglo. Mogu sad do ujutru...i meni dođe neko i napiše, Amar otima Želji pare, svom Želji. On nije dobrotvor kao što nije Žujo, Miske, Gredić, Kozarić...jel neko od njih dao par miliona ili par stotina hiljada Želji onako??? Amar Osim je griješio, dovodio pogrešne ljude i sad je okružen s njima, ali on pola njih nije doveo kako se ovdje piše. Posvađao sa se Đuburom zbog Ermina Zeca jer je po njemu smiješno da su tako "staklenom" igraču dali najveću platu u ekipi. Te što nabrajaš Ustamujić, Selimović, Pešto, Šiljak sve su to moroni i miševi i ne idu sa šefom u istu rečenicu... jel Amar kriv što Šiljak i kompanija nije znala ispuniti uplatnicu? Ti kao veliki Željovac nadam se da ćeš u budućnosti sponzorisati Željezničar ako imaš mogućnost. Nije Željezničar Amar ili Senad.

Senad 1921@ totalno si fulio kontekst i godine i predsjednike. Svakako se slažem da su i ovi sad veliki nesposobnjakovići i jednostavno kokuzi koji će brzo letiti iz kluba. Ne osporavam da su Željovci, ali i mi smo Željovci pa nismo u klubu :D

@Nerroazuro, čekaj zar ja trebam imati neku sportsku viziju i ideju šta sa pet miliona i koga dovesti? Ja sam po zanimanju skroz nešto drugo. To treba imati onaj ko se tad u klubu pita za takve stvari, a znamo ko se pitao. Pa zar nije logično ako spiskaš toliki novac i doneseš za tri godine jedan kup da letiš iz kluba? Da ne govorim o reputaciji kluba za koju @Glas razuma pripisuje Amaru da je narušio, a ovi kao nisu :D svako tri dana u medijima neke gluposti izlazile kao na traci, igrači i treneri odlazili svako pet,šest dana.
Ja sam navijač. Šta ja imam pametovat kako bi i šta bi...imao si, nisi znao, ideš kući ,jednostavno je. Ne kažem ja da je njihova namjera bila loša ili zlobna, ali su je profulili i spiskali novac, a rezultat je skroman za renome i prilike našeg kluba i naravno uložen novac, KLUPSKI, ne privatni ili nečiji. Neznanje i bahatost su platili smjenom. Klub je ušao u dubiozu i odlazak je bio neminovan. Svaka čast za sprovedbe zakona i legitimnost i transparentnost, ali nema opravdanja za sportski rezultat.

Vezano za portal, to su klasični smetljari i oni i oni što pišu tamo (većina dvoličnjaka). Sad glume neke pravovjerne i optimistične Željovce, a riječ je o smiješnim likovima koji su navijali protiv Želje i pisali nebuloze, te se naslađivali porazima. Pa vidi, oni su u suštini bili opozicija i spletkarili protiv bivše uprave. Beganović je blizak Amaru, svakako da ima veze s tim. Nije ni Amar cvjećka. Klasični jadovi ss.ba, kažem ti opet. Ja to nikad neću njima zaboraviti. Nisu ni Manijaci. Bila je i parola ako se sjećaš čak i kad se Amar vratio ;)
Da još napišem da i taj Amar ima svoju crnu stranu. Konkretno kod njega mi je najprije smetalo kad je navijače za baklje prozivao, a neće reći kako se karuselom ili pozitvnom atmosferom dovode ljudi na stadion ili kako se odvaja od užine ili cigara da se skače po našim livadama. Isto tako kad nas je pravio budalama da je neizlazak u evropu možda i dobar jer **** 100 hiljada. Zatim slučaj Pehilj. Manipulativna razmišljanja i gluposti našeg Amara. A svakako da mi je najviše zasmetao njegov zadnji odlazak. Nije sve bijelo kod njega kao što vidiš, ima dosta crne varijante. Što se tiče ostalih stvari, suvišno je komentarisati. Mangup i Željovac !
Ljubav je motiv što snagu nam daje.
Sve dok igra Željo, naša borba će da traje.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 3:02 am

Posteno i iskreno....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

PlaviVlak
Kontakt:

pet maj 22, 2020 4:15 am

Trener dovodi onoga ko mu treba i odgovara, tako i Amar želi dovesti Karića i nije problem to, ako dođe ja se nadam da će ispuniti naše želje i zahtjeve.
Meni je problem kad se sjetim Krstanovića i njegovog potencijalnog dolaska, gdje smo svi skoro imali negativan stav, moram reći i ja, iako tad nisam pisao skoro nikako. Tada je određena grupa ljudi popljuvala taj potencijalni transfer, žestoki napadi su bili na upravu, a eto taj Krstanović 2,3 godine u HNL ima sjajnu ulogu u svojoj ekipi.

Zato ne treba pljuvati ni Karića, ni govoriti da je ker, nije nas vala nešto oštetio tom svojom epizodom na Koševu, a nek bude blizu Krpićevih igara i biti ćemo prezadovoljni.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

neroazzuro
Kontakt:

pet maj 22, 2020 4:56 am

Sve je to super, samo što je ove panjeve s uplatnicom koji su nas najvećim dijelom i doveli u ovu sad situaciju doveo on lično. Znači da ga sad pušimo samo zbog njegovog ega, ničeg drugog.
Znači, tjeraš sve samo ako imaš bolje kojima ćeš ih zamijeniti. A šta smo mi dobili? Onog No1, Ustamujića, Džubura, onog što mu je stara naka tužiteljica i sl. Pa ako hoćeš i tog Šiljka ko je doveo??? Uprošteno, umjesto panjeva na terenu dobili smo panjeve u administraciji, ti procijeni šta je skuplje.
Da ti pomognem, od 2009. do 2014. smo pomeli fudbalsku igru u BiH, konstantno prvi i opet vidio si šta ostade. Čovjeku dopizdilo.
Ima li sad ijedan argument više da se ne oonovi isto?

neroazzuro
Kontakt:

pet maj 22, 2020 5:13 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 22, 2020 2:08 am

Sad gledam zaista ima impresivnu karijeru....
Tačno nekad odgovarate samo da eto vaša bude zadnja, isto djeca.
Moj odgovor je bio na tvoju konstataciju o "pitarskom keru" kao pojačanju, nemoguće je da to nisi shvatio.
I uopšte ne govorim o Adilovićevoj karijeri, čak ni o njegovim fudbalskim (ne)sposobnostima.
Nego samo o tome da to što je "ker" ili "pitar" ne znači da će kod nas biti dobar ili loš.
Što se terena tiče dok je Amar tu ja ne brinem. Na kraju krajeva, kakvu je to karijeru imao jedan Vazda, Dželo, Guvo?
Brine me, blago rečeno, administracija. Ovo ne ide na dobro.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:35 am

neroazzuro je napisao/la:
pet maj 22, 2020 5:13 am
pet maj 22, 2020 2:08 am

Sad gledam zaista ima impresivnu karijeru....
Tačno nekad odgovarate samo da eto vaša bude zadnja, isto djeca.
Moj odgovor je bio na tvoju konstataciju o "pitarskom keru" kao pojačanju, nemoguće je da to nisi shvatio.
I uopšte ne govorim o Adilovićevoj karijeri, čak ni o njegovim fudbalskim (ne)sposobnostima.
Nego samo o tome da to što je "ker" ili "pitar" ne znači da će kod nas biti dobar ili loš.
Što se terena tiče dok je Amar tu ja ne brinem. Na kraju krajeva, kakvu je to karijeru imao jedan Vazda, Dželo, Guvo?
Brine me, blago rečeno, administracija. Ovo ne ide na dobro.
Pa zar takva nije i vecina pisanja ovdje ......
Neko šukanje i prozivanje je prisutno vec duzi period...
Ja upravo radim isto.....
Niko da napise argumentovano neke stvari.
Evo NAVIJAC je napisao jako dobar post,(iskren i posten)i bez obzira koliko nam stavovi bili razliciti ja ga poslije tog posta cijenim te isto tako postujem njegovo vidjenje svega.
Sto se kera tice napisao sam isto da kada su ostali koji su igrali kod anamo onih mogli biti kerovi moze vala i Karic....
Ziv ti meni bio.

Glas Razuma
Kontakt:

pet maj 22, 2020 9:07 am

NAVIJAČ je napisao/la:
pet maj 22, 2020 2:35 am
Glas razuma@ Odgovoriću ti iako sam zapamtio neke tvoje blago rečeno dušmanske postove koje nemaju veze sa sarajevskim Željezničarom. Sliku neću postaviti jer je ružno radi drugih sudionika iste koji su bezsujetni navijači i bolesnici Želje. E sad da tebi odgovorim i ostalima. Jako je bezobrazno spominjati Amara, a zanemariti period od 2003 do 2009. Mračni period Željezničara kojeg se stidimo svi. Tad ne da nije bio sistem ikakav nego je bila kataklizma ili potop kao što je Luj rekao. Osamsto dana nismo pobijedii u gostima. Izgledali smo kao Mošćanica. Tad je došao čovjek sa svojim novcem i ljudima i osvojio čini mi se pet ili šest trofeja. Vratio klub na stare staze slave, postali smo ponovno najtrofejniji, a samim time i najveći. Bilo šta osim trofeja nije mjerilo. Možda jeste navijačima Hajduka, Sarajeva, Rajlovca itd itd...nisu ga ostali mogli pratiti u tom šampionskom naletu. Od ljudi u klubu, sponzora, navijača, a pogotovo državnih i gradskih struktura dobijamo zanemariv priliv sredstava. Povukao se i još uvijek nije vratio svoj novac. Da je Željo njegov bankomat klasični je spin i sramotna izjava. Znaš li možda koliko je dao svojih para Želji? Koliko je vratio? Šta mu je rekao Misimović za ono što nema na papiru? Eh sad spominjati Amara u kontekstu seoske varalice i nekoga ko ispumpava novac iz kluba je klasični bezobrazluk. Amara, koji ima milione, koji je sinonim za Želju odnosno njegova porodica. Amara, koji se vratio da se oprosti u plavom dresu, koji je djetinjstvo proveo na Grbavici i čovjeka čiji je čitav život vezan za tu Grbavicu. Čovjek koji javno kaže da neće početi tekma dok Manijaci ne uđu na stadion, koji reklamira grupu i pomaže istoj na tekmama i van nje, koji kad se pređe 2 ooo kilometara do Tiraspola priđe i ponudi pomoć, te se zapita kako se stiglo. Mogu sad do ujutru...i meni dođe neko i napiše, Amar otima Želji pare, svom Želji. On nije dobrotvor kao što nije Žujo, Miske, Gredić, Kozarić...jel neko od njih dao par miliona ili par stotina hiljada Želji onako??? Amar Osim je griješio, dovodio pogrešne ljude i sad je okružen s njima, ali on pola njih nije doveo kako se ovdje piše. Posvađao sa se Đuburom zbog Ermina Zeca jer je po njemu smiješno da su tako "staklenom" igraču dali najveću platu u ekipi. Te što nabrajaš Ustamujić, Selimović, Pešto, Šiljak sve su to moroni i miševi i ne idu sa šefom u istu rečenicu... jel Amar kriv što Šiljak i kompanija nije znala ispuniti uplatnicu? Ti kao veliki Željovac nadam se da ćeš u budućnosti sponzorisati Željezničar ako imaš mogućnost. Nije Željezničar Amar ili Senad.

Senad 1921@ totalno si fulio kontekst i godine i predsjednike. Svakako se slažem da su i ovi sad veliki nesposobnjakovići i jednostavno kokuzi koji će brzo letiti iz kluba. Ne osporavam da su Željovci, ali i mi smo Željovci pa nismo u klubu :D

@Nerroazuro, čekaj zar ja trebam imati neku sportsku viziju i ideju šta sa pet miliona i koga dovesti? Ja sam po zanimanju skroz nešto drugo. To treba imati onaj ko se tad u klubu pita za takve stvari, a znamo ko se pitao. Pa zar nije logično ako spiskaš toliki novac i doneseš za tri godine jedan kup da letiš iz kluba? Da ne govorim o reputaciji kluba za koju @Glas razuma pripisuje Amaru da je narušio, a ovi kao nisu :D svako tri dana u medijima neke gluposti izlazile kao na traci, igrači i treneri odlazili svako pet,šest dana.
Ja sam navijač. Šta ja imam pametovat kako bi i šta bi...imao si, nisi znao, ideš kući ,jednostavno je. Ne kažem ja da je njihova namjera bila loša ili zlobna, ali su je profulili i spiskali novac, a rezultat je skroman za renome i prilike našeg kluba i naravno uložen novac, KLUPSKI, ne privatni ili nečiji. Neznanje i bahatost su platili smjenom. Klub je ušao u dubiozu i odlazak je bio neminovan. Svaka čast za sprovedbe zakona i legitimnost i transparentnost, ali nema opravdanja za sportski rezultat.

Vezano za portal, to su klasični smetljari i oni i oni što pišu tamo (većina dvoličnjaka). Sad glume neke pravovjerne i optimistične Željovce, a riječ je o smiješnim likovima koji su navijali protiv Želje i pisali nebuloze, te se naslađivali porazima. Pa vidi, oni su u suštini bili opozicija i spletkarili protiv bivše uprave. Beganović je blizak Amaru, svakako da ima veze s tim. Nije ni Amar cvjećka. Klasični jadovi ss.ba, kažem ti opet. Ja to nikad neću njima zaboraviti. Nisu ni Manijaci. Bila je i parola ako se sjećaš čak i kad se Amar vratio ;)
Da još napišem da i taj Amar ima svoju crnu stranu. Konkretno kod njega mi je najprije smetalo kad je navijače za baklje prozivao, a neće reći kako se karuselom ili pozitvnom atmosferom dovode ljudi na stadion ili kako se odvaja od užine ili cigara da se skače po našim livadama. Isto tako kad nas je pravio budalama da je neizlazak u evropu možda i dobar jer **** 100 hiljada. Zatim slučaj Pehilj. Manipulativna razmišljanja i gluposti našeg Amara. A svakako da mi je najviše zasmetao njegov zadnji odlazak. Nije sve bijelo kod njega kao što vidiš, ima dosta crne varijante. Što se tiče ostalih stvari, suvišno je komentarisati. Mangup i Željovac !
Moram te pohvaliti, potrudio si se. Ima tu nesto i do tvoje mladosti, ali vidim kvalitetnog sugovornika. Pogrijesio si u par stvari, nenamjerno i smatram da je to problem. Prvenstveno, nisu to dusmanski postovi bili, kao sto ih ti nazivas, vec sam ja iskljucivo legalista i ukoliko tuzilastvo utvrdi da je sve cisto (slucaj "bekricev transfer), prvi cu se izviniti i pisati pozitivno o gospodinu Osimu. Meni je i tu Zeljeznicar na prvom mjestu, a ne sta ce neko reci, ili da li ce se neko uvrijediti, pa bio to ti, ili neko treci. Smatram da je to ispravno razmisljanje, a neko kao ti (ukoliko je suditi po kvaliteti tvojeg posta) bi se sa tim slozio.

Konkretnije sada, godinama je ss.ba portal radio protiv ljudi koji su bili tu i to treba reci. Nisu oni tjerani nakon 5 vezanih poraza, vec su tjerani od trenutka kada su poceli da raspetljavaju bivsi kriminal u klubu. To treba reci jasno. Taj Began ili "bekan" radije je blizak prijatelj gospodina Osima i jasno je po cijim je instrukcijama to bilo. To su dusmani pravi i to su dusmanske vijesti bile. Protiv Zeljeznicara dakako, ne protiv nekakvog gospodina Misimovica. Udji ti u nas klub i podrzacu te najglasnije ukoliko budes radio cisto.

Sto se samog terena tice, gospodin Osim je tu neprikosnoven u BiH. To znaju ptice na grani. Problem je sto njegovo djelovanje je daleko izvan okvira tog terena i to je nesto na sto skrecem paznju. Napominjem, neka tuzilastvo ispita sve i zakonska drzava ce svoje uzeti ili dati.

Lijep pozdrav ti zelim. U zdravlju i veselju navijao za Zelju.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

plavi kanarinac
Kontakt:

pet maj 22, 2020 9:22 am

Ono što su obecali nije bio Karic i slicni.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

djoxxx1921
Kontakt:

pet maj 22, 2020 9:25 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet maj 22, 2020 9:22 am
Ono što su obecali nije bio Karic i slicni.
Inace, ispunjavaju obecanja

samo_da_repliciram
Kontakt:

pet maj 22, 2020 9:32 am

Svakakva sranja se pričaju i mahalaju, najbolje bi bilo da se neko zvanično obrati ispred kluba i razjasni neke stvari i da ne dozvole mahali da vodi kolo

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 10:34 am

Stara kineska poslovica kaze.....
Ono sto Čaršija prića ili je bilo ili ce biti....

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:44 pm

Veoma kvalitetna rasprava, bravo momci. Nema potrebe da nekome drugom govorite kako neko laze, kako je manipulator itd. Saslusajte, raspravljajte. Svako ima pravo na svoje misljenje, i svako moze napisati ono sto misli. To je zapravo i bit foruma.
Željezničar ante portas !

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 2:04 pm

AsharaK je napisao/la:
pet maj 22, 2020 1:44 pm
Veoma kvalitetna rasprava, bravo momci. Nema potrebe da nekome drugom govorite kako neko laze, kako je manipulator itd. Saslusajte, raspravljajte. Svako ima pravo na svoje misljenje, i svako moze napisati ono sto misli. To je zapravo i bit foruma.
Znas i sam da nije nikakav problem normalna komunikacija....
Ali svako prozivanje i prijetnje imaju svoj odgovor...
Naravno ja se nadam da ce komunikacija biti nastavljena u ovom tonu bez obzira koliko se nasi stavovi u nekim stvarima drasticno razlikuju...

avlami97
Kontakt:

pet maj 22, 2020 2:25 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
Svakakva sranja se pričaju i mahalaju, najbolje bi bilo da se neko zvanično obrati ispred kluba i razjasni neke stvari i da ne dozvole mahali da vodi kolo
Naravno.
Ali šta ćeš kad tamo neka budaletina priča kako bi Reprezentacija BiH za 10 g. odigrala 100 utakmica na Grbavici, a mi je navodno dali džaba (" Izračunajte koliko je to novca, deset puta po sezoni, pomnoženo sa deset"). Podsjećanja radi, Reprezentacija BiH je od postanka, znači preko 25 godina u BiH odigrala nešto više od 80 utakmica i to na Bilinom, Koševu, Grbavici, pod Borićima (Bihać) i Tušnju. Budaletina svjesno spinuje bez ikakve argumentacije.

Raja onda nasjedne na takve priče, jer ne razmišlja, niti se pokušava udubiti u srž posljeratnog problema Želje sa finansijama. Tačno se zna u kojim periodima su napravljeni dugovi (Zapisnički konstatovala Porezna uprava).

I, na kraju, Željo neće da izađe i da sve razjasni, kako ne bi dolazilo do polarizacije. Neće da kažu dokle se stiglo sa Prijavom za nesavjesno poslovanje protiv NN osoba. Neće da kažu jesmo li Zaštitili Klub po tužbama, kako je obećao Nihad Selimović. Neće da kažu je li tužba odbijena, kako je nagovijestio Nihad Selimović, da ne kažem obećao.

Transparentnost nula bodova, a to im je bila jedna od prvih stvari koju su obećali kada su došli na vlast. Pametnom dosta.

P. S. Sretan rođendan Vedranu Kjosevskom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

gavran
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:09 pm

Korona se prebolila idemo dalje
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

gavran
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:13 pm

avlami97 je napisao/la:
pet maj 22, 2020 2:25 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
Naravno.
Ali šta ćeš kad tamo neka budaletina priča kako bi Reprezentacija BiH za 10 g. odigrala 100 utakmica na Grbavici, a mi je navodno dali džaba (" Izračunajte koliko je to novca, deset puta po sezoni, pomnoženo sa deset"). Podsjećanja radi, Reprezentacija BiH je od postanka, znači preko 25 godina u BiH odigrala nešto više od 80 utakmica i to na Bilinom, Koševu, Grbavici, pod Borićima (Bihać) i Tušnju. Budaletina svjesno spinuje bez ikakve argumentacije.

Raja onda nasjedne na takve priče, jer ne razmišlja, niti se pokušava udubiti u srž posljeratnog problema Želje sa finansijama. Tačno se zna u kojim periodima su napravljeni dugovi (Zapisnički konstatovala Porezna uprava).

I, na kraju, Željo neće da izađe i da sve razjasni, kako ne bi dolazilo do polarizacije. Neće da kažu dokle se stiglo sa Prijavom za nesavjesno poslovanje protiv NN osoba. Neće da kažu jesmo li Zaštitili Klub po tužbama, kako je obećao Nihad Selimović. Neće da kažu je li tužba odbijena, kako je nagovijestio Nihad Selimović, da ne kažem obećao.

Transparentnost nula bodova, a to im je bila jedna od prvih stvari koju su obećali kada su došli na vlast. Pametnom dosta.

P. S. Sretan rođendan Vedranu Kjosevskom.
I da sljedeci doceka u inostranstvu

gavran
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:19 pm

mamba21 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:53 pm
@bozidare sto se tice lige, nece se nastaviti 99%. Ista je situacija kao i prije dvije sedmice. Nesto sumnjam u taj dopis, ali vidjet cemo sutra sve.

Novinarima bi bilo bolje da pisu o savezu,begicu,vici, pitaru i politici u savezu ili ipak ne smiju.
99% ce se nastaviti,100% da nece

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:22 pm

Gdje ai ptico zlosutnico

mamba21
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:30 pm

Gdje ai ptico zlosutnico
Ptica jaca od korone
Forza 1921!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 8:42 pm

mamba21 je napisao/la:
pet maj 22, 2020 8:30 pm
Gdje ai ptico zlosutnico
Ptica jaca od korone
Kako se sa Mensurom poce druziti nas totalno ignorise

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 36 gostiju.

Prijava  •  Registracija