YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Zeljo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:01 am

Dje nam je shzna. Pobjeze mu TSS
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

ž'21
Kontakt:

sub feb 01, 2020 8:14 am

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub feb 01, 2020 8:46 am

Sto mamba ispehira kone majko mila, nemoj vise od sad suti zivota ti :D
Željezničar ante portas !

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub feb 01, 2020 8:47 am

Garnitura ljudi sa slike je ostavila NESTO iza sebe. Ostavili su mnogo vise nego sto su ovi trenutni uradili za godinu dana.
Kada spominjete neke pare tj.pozajmice koje su povukli onda se zapitajte kako su ovi za tri mjeseca "vladavine" klubu uzuli MILION maraka.
Kada su rezultati u pitanju ja ne vidim neki napredak, jos uvijek nismo nista osvojili, a trenutni igracki kadar ne daje bas neki preveliki optimizam da se mozemo boriti sa konkurentima.
Stanje na tabeli je IDENTICNO kao sto su i prethodnici imali, a evo vec je treci prelazni rok a mi jos uvijek nemamo ekipu za titulu. Prethodnici su barem dovodili placali pokusavali, a ovi trenutni samo VRACAJU (igrace).
Za tri mjeseca ce nam sve biti jasno, samo se nadam da necemo biti u jos vecoj dubiozi kada ovi dignu sidro
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Racional87
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:03 am

Kada ova talacka kriza u kojoj se klub nalazi konacno zavrsi, bojim se da nece vise biti adekvatne postave koja ce nas izvuci iz dubioze.

Do tada, sve su oci uprte u najveceg svih vremena.
UPRAVA NAPOLJE !

Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amara u Moščanicu !!

exbabilon
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:10 am

Amare reaguj, tanki smo.

PlaviVlak
Kontakt:

TSS u FKS, hajde Zaka kod nas da ne bi Željovci pali u depresiju.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Plava Porodica
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:35 am

Kaže Mema u Avazu da je Jovanović klasa samo takva,da su na treninzima očarani kvalitetom, da nam je 5.takvih bili bi evropski klub :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:37 am

Znaci imamo dvojicu, fale nam jos trojica :D

Plava Porodica
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:41 am

PlaviVlak je napisao/la:
TSS u FKS, hajde Zaka kod nas da ne bi Željovci pali u depresiju.
Realno nama više treba Zakarić i više bi nas unaprijedio nego TSS, bez obzira što se ne mogu porediti kvalitetom. I iskreno više bih se obradovao Zakariću, jer bi bili kompletni naprijed i realno strašni, vezni red od 4 solidna igrača i defanziva šarolika i nadam se vjerujući Memi da smo dobili klasu u Jovanoviću.
AsharaK je napisao/la:Znaci imamo dvojicu, fale nam jos trojica :D
Taman nafatamo još trojicu ovoj dvojici istekne ugovor :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:45 am

Ma fali Zakara da je raspali van 16 kad ne ide da valja. Sa njim smo 30% jaci definitivno. Veseli da dribla, Stila da pokazuje klasu, Lendra da kupi otpatke i Zakara da uvaljuje guzove. :titula:

blueboy
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:46 am

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:46 am
Ma mozemo mi procati sta hocemo, ovi gore su osjetno jaci nego sto su bili, a vezni red je pun solidnih igraca u najmanji ruku. Mi valjda kontamo moze Stilic sve sam. Blago nama ako tako mislimo. Poredjenja radi, TSS je prekucao ligu u kojoj Zakaric nije mogao meda.
Poređenja radi, Zakarić je prekucao ligu u koju tek dolazi TSS.

Ako bude igrao kao što je npr. u Hajduku biće im pojačanje, u suprotnom će im biti teret.

barbarez
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:49 am

AsharaK je napisao/la:
Imamo trojicu,samo sad pitanje sta mozemo ocekivati od Ermina.
Nije ovo lose poslozeno,samo zaista nam je prijeko potrebno dobro krilo. Pogotovo ako Ermin bude opet u problemima. Ostao si bez Sinana, drugi se pojacavaju,a zbog lose odbrane i tankih krila,smo izgubili dosta bodova jesenas.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub feb 01, 2020 9:53 am

barbarez je napisao/la:
sub feb 01, 2020 9:49 am
AsharaK je napisao/la:
Imamo trojicu,samo sad pitanje sta mozemo ocekivati od Ermina.
Nije ovo lose poslozeno,samo zaista nam je prijeko potrebno dobro krilo. Pogotovo ako Ermin bude opet u problemima. Ostao si bez Sinana, drugi se pojacavaju,a zbog lose odbrane i tankih krila,smo izgubili dosta bodova jesenas.
Ma brate i kad se oporavi opet ce se desit slicno. Nije to stvar ni povreda koliko qrcobolja za fudbalom.

djoxxx1921
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:04 am

Nekom pojacanje Susic, nekom Jamak :placeodsmijeha:

PlaviVlak
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:10 am

Štilić je bolji od Tine, Tino bi kod nas morao igrati krilo, a mislim da tu ne bi mogao biti bolji od Zakarića. Svi se pojačavaju, biti će paklena polusezona, ali kao što reče @PP ako je Jovanović takav kako kaže Memić, uz ostale na nivou kojem mogu biti i sa Zakarićem na krilu, mi smo konkurentni. Ipak pored 11 igrača ili 18, veoma je važno ko vodi te igrače, a tu smo sigurno u prednosti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

storm_raider
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:11 am

TSS im veceras potpisuje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

plavi kanarinac
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:13 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 31, 2020 7:55 pm
Ako se moglo prije razbacivati i davati dvocifrene plate, ne kontam kako sad ne moze kad se pametnije radi i manje troši. Gdje je ta razlika i ušteda.
Eh bruda i ti svasta pominjes, suti ba, ne pitaj puno, to je tako i mi smo ovcice svi, imamo licnosti lidere vode nas ka tituli lige prvaka, anfieldu i potpisu ronalda uskoro u vidu Nermina Jamaka kojeg izrazito cijenim i postujem ali nije za nas VIŠE.

Daj hljeba i igara i bice dobro. Prosli nisu imali para, loše upravljali, došli ovi kaze mi cemo sad upravljat, med i mlijeko... evo ja ne vidjeh nijedan projekat da su uradili od kako su dosli?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

NeodgovorniPojedinac
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:18 am

urbanzeljeznicar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 10:31 pm
Imate pozdrave od bivse uprave

slika
:palacgore:
Povući paralelu između ovih ljudi i sadašnjih kriminalaca je vrijeđanje ljudi sa slike.

barbarez
Kontakt:

sub feb 01, 2020 10:20 am

djoxxx1921 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 10:04 am
Nekom pojacanje Susic, nekom Jamak :placeodsmijeha:
A sto se nisi tako smijao kad je potpisao Stilic.
Sto nisi tad poredio pojacanja.
A **** te Tito kako mozete tako dusmanski nastupati. Pa ja ne mogu da vjerujem.
Onaj Qooler ,neki dan, Izlijin post koji govori o sistemu kako danas funkcionisu menadjeri i igraci ,i kako se igraci nista ne pitaju,i kako ih ovi radi licne zarade prave klasicnim robovima bez mozga,iskoristi da se nadoveze kako je je to taj sistem u Zelji koji nas vodi u raspad. A veze jedno sa drugim nema.
Pa Grbavica,koji mi je poprilicno drag,jos sa starog foruma,sad i on postao humoristican nesta naprasno.
Trebao bi ga zvat kod sebe u pozoriste ,fali nam komedije dobre,a ima talenta u njemu.
Ok razumijem da vam se nesvidja nesto,ili ste protiv,ali vise od 50 posto stvari pretjerujete. Samo trazite dlaku u jajetu da serete. I sto imaju ljudi argumente,sve to pada u vodu,i dobija kontra efekat.Kad ovako nastupate.
Ne znam koji vam je ***** vise.
Niste bili humoristicni na ovaj nacin prije par godina. A bilo je materijala za komediju.
Iskreno sam se poprilicno iskljucio iz brojih diskusija,ali ovo kao da je forum Zeljin,o kome pisu drugi navijaci. Takva su vam pisanja.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sub feb 01, 2020 10:21 am, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 18 gostiju.

Prijava  •  Registracija