blueboy
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 6:40 pm

Raptor44 je napisao/la:
sub nov 02, 2019 6:35 pm
Sarajevo da dobije 8 0, ovdje bi se pisalo da nisu ništa posebno i da ih sudije guraju, polako postajete ko pitari po tim komentarima utakmice.
Ako su dva od tri gola neregularna ne znam šta je problem da se to kaže?

Tryg
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:42 pm

Brkoo je napisao/la:Sta znaci dobar napadac poput Ahmetovica. I kad nije u formi ucestvuje u igri, otvara prostor saigracima, ima i finu tehniku za ovu ligu itd dok mi imamo napadaca koji je prvi strijelac lige ali lik toliko gusi nasu igru da to nije normalno, kakav paradoks..
Krpic je za Ahmetovica Ibrahimovic!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sub nov 02, 2019 6:43 pm

E čuj Ahmetović za Krpića doktor :D
Željezničar ante portas !

Brkoo
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:44 pm

blueboy je napisao/la:
sub nov 02, 2019 6:34 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 02, 2019 6:32 pm
Sta znaci dobar napadac poput Ahmetovica. I kad nije u formi ucestvuje u igri, otvara prostor saigracima, ima i finu tehniku za ovu ligu itd dok mi imamo napadaca koji je prvi strijelac lige ali lik toliko gusi nasu igru da to nije normalno, kakav paradoks..
Bošnji je uvijek je tuđi bolji. A da ovaj (ne daj Bože) igra kod nas i ne postigne gol u 6 prvih kola, što je bio slučaj s Ahmetovićem, mi bi ga objesili.
Procitaj ponovo sta sam napisao. Ahmetovic i kad ne postize golove otvara prostor saigracima, aktivno ucestvuje u igri, uvijek je opasnost za protivnika. Jednostavno nikad nije igrac manje na terenu. Koliko Krpic ucestvuje u igri? Koliko on otvara prostor saigracima? Kakvu tehniku ima? Prosle sezone najbolji strijelac lige pa ga niko nije htio kupiti, valjda i to nesto govori. Covjek nije kvalitet za prvih 11 ekipe koja zeli titulu, a nisu ni neki drugi igraci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:46 pm

Za Ahmetovića milionske ponude dolaze al ovi hoće malo više.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:47 pm

Brkoo je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Sta znaci dobar napadac poput Ahmetovica. I kad nije u formi ucestvuje u igri, otvara prostor saigracima, ima i finu tehniku za ovu ligu itd dok mi imamo napadaca koji je prvi strijelac lige ali lik toliko gusi nasu igru da to nije normalno, kakav paradoks..
Bošnji je uvijek je tuđi bolji. A da ovaj (ne daj Bože) igra kod nas i ne postigne gol u 6 prvih kola, što je bio slučaj s Ahmetovićem, mi bi ga objesili.
Procitaj ponovo sta sam napisao. Ahmetovic i kad ne postize golove otvara prostor saigracima, aktivno ucestvuje u igri, uvijek je opasnost za protivnika. Jednostavno nikad nije igrac manje na terenu. Koliko Krpic ucestvuje u igri? Koliko on otvara prostor saigracima? Kakvu tehniku ima? Prosle sezone najbolji strijelac lige pa ga niko nije htio kupiti, valjda i to nesto govori. Covjek nije kvalitet za prvih 11 ekipe koja zeli titulu, a nisu ni neki drugi igraci..
Fakat ti se divim :D

blueboy
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:50 pm

Brkoo je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Pročitao detaljno šta si napisao i to je bar peti put za Krpića da pišeš. Njih dvojica su sva različita tipa napadača, nekom se više sviđaju jedan, nekom drugi. Ali ne možeš konstantno podcjenjivati Krpićev učinak na terenu, da imamo još barem jednog igrača koji postiže golova kao on mi bi sad imali 7-8 bodova prednosti nad drugoplasiranim.

I čuj nije se prodao, pa evo Sarajevo imalo prošle sezone 5 igrača sa minimalno 10 golova, što se neki nije prodao?

Valter
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:50 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 02, 2019 6:43 pm
E čuj Ahmetović za Krpića doktor :D
Manje je bitno dal je Ahmetović za Krpića doktor ili nije, mnogo je bitnije da Pitari trenutno autoritativnije djeluju na terenu od nas. Protivnici ih se više plaše nego nas. To moramo i mi povratiti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Brkoo
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:54 pm

Ne dolaze za Ahmetovica milionske ponude nego se vidi kvalitet i to zbog cega je toliko dugo igrao u inostranstvu. Ljude zavara statistika i misle da je Krpic dobar napadac..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub nov 02, 2019 6:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.

blueboy
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:55 pm

Brkoo je napisao/la:
Ne dolaze za Ahmetovica milionske ponude nego se vidi kvalitet i to zbog cega je toliko dugo igrao u inostranstvu.
Ma gdje je igrao i kakav je trag ostavio? Hoćeš da tražimo po kakvim ruskim drugim ligama se povlačio kao i Zeba

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 02, 2019 6:58 pm

A zašto ti konstantno prozivaš Krpića i Veselinovića? Da nije možda jer ih je neko drugi doveo? Varaj ti sebe koliko hoćeš brate moj, ali progutaj to, žao mi je. Veselinović i Krpić su trenutno dva naša najbolja igrača. Ovaj drugi i kapiten kluba.

Brkoo
Kontakt:

blueboy je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Ne dolaze za Ahmetovica milionske ponude nego se vidi kvalitet i to zbog cega je toliko dugo igrao u inostranstvu.
Ma gdje je igrao i kakav je trag ostavio? Hoćeš da tražimo po kakvim ruskim drugim ligama se povlačio kao i Zeba
Covjek je igrao godinama u Rusiji, igrao, kljucna rijec. Krpica su nabili nogom iz Svedske i Irana kad su vidjeli napadaca kojem je igra nogom na jako slabom nivou..

storm_raider
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:00 pm

Realno, slican tip igraca. Ahmetovic malcice vise zna sa loptom, Krpic se vise bori. Uostalom, u vrhu je strijelaca lige i u kontinuitetu igra dobro, evo drugu sezonu. On svoj posao obavlja dobro. Ako nam je Krpic problem, onda smo u boljem stanju nego sam mislio. Krpica bih 9 od 10 puta birao prije Ahmetovica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:01 pm

Ahmetovic i igra nogom? Cekaj, ona igra nogom gdje se saplete bar deset puta na utakmici, onako preko lopte, pa simulira faul? Na tu igru nogom mislis?

blueboy
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:01 pm

Brkoo je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Covjek je igrao godinama u Rusiji, igrao, kljucna rijec. Krpica su nabili nogom iz Svedske i Irana kad su vidjeli napadaca kojem je igra nogom na jako slabom nivou..
Zeba isto godinama igrao u Rusiji. Isti taj Zeba je od Ahmetovića u Slobodi napravio za godinu dana dobrog napadača za našu ligu, naglašavam za našu ligu.

Brkoo
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:03 pm

AsharaK je napisao/la:
A zašto ti konstantno prozivaš Krpića i Veselinovića? Da nije možda jer ih je neko drugi doveo? Varaj ti sebe koliko hoćeš brate moj, ali progutaj to, žao mi je. Veselinović i Krpić su trenutno dva naša najbolja igrača. Ovaj drugi i kapiten kluba.
To sto je Veselinovic trenutno jedan od nasih najboljih igraca je dokaz koliko smo grohnuli u zadnjih par godina. Poslije Beslije,Visce, itd mi smo spali na Veselinovica i onda se ljudi cude sto nas se vise niko ne boji i sto nismo osvajali titule. Da ne spominjem napadaca koji bolje igra glavom nego nogom.. :doktor:
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub nov 02, 2019 7:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.

fcz
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:04 pm

Da je nama u svakoj liniji po jedan Krpic...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:05 pm

Brkoo je napisao/la:
sub nov 02, 2019 7:03 pm
AsharaK je napisao/la:
To sto je Veselinovic trenutno jedan od nasih najboljih igraca je dokaz koliko smo grohnuli u zadnjih par godina. Poslije Beslije,Visce, itd mi smo spali na Veselinovica i onda se ljudi cude sto nas se vise niko ne boji i sto nismo osvajali titule. Da ne spominjem napadaca koji bolje igra glavom nego nogom.. :doktor:
I kao takav najbolji je u ekipi. Tvoje konstatacije fakat nemaju smisla.

mamba21
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:08 pm

Stilic Semir unosi nemir 😁

Svi na Grbavicu sutra :baklja:
Forza 1921!

Valter
Kontakt:

sub nov 02, 2019 7:08 pm

Baš sam ja stari, ohrndali magarac. Pravi dječiji forum. Priča "čiji je tata jači".
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, PratimsamoPlave, stankozza i 27 gostiju.

Prijava  •  Registracija