shzna
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 03, 2019 2:55 pm

DJE TI JE FUTBOL AMAREEEEEEEEEEE
1987

Qooler
Kontakt:

čet okt 03, 2019 2:57 pm

mamba21 je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:54 pm
@qooler pa ti vise od pitara ne podnosis Amara.
Nećeš vjerovati da su moleri krivi tome. Prije godinu bih ruku dao za njega da je najbolji i za selektora i za trenera. To i danas mislim u fudbalskom smislu. Meni je samo problem je što on neće da bude samo trener, a danas ne možeš biti i finansijki expert i trener i doktor i znat sve.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 2:59 pm

Qooler banovan na dan. Tamam ce odmorit malo do sutra.
Željezničar ante portas !

Analitičar1921
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:00 pm

amar92 je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:10 pm
Analitičar1921 je napisao/la:Moram nešto naglasiti, Amar Osim je naše najveće pojačanje i njemu ne bih dao platu od 8.000 KM nego 88.000 KM i to bi bilo malo. On da je juče bio u Širokom mi bi kod onog preikda završili sa 0:3 tj on ne bi vratio ekipu na teren. To je razlika između Amara i ostalih... Nema veze sa temom, ali sam morao naglasiti šta imamo.
Mislis 3:0 za domace, jer ako sudija kaze da se vraca na teren a ti odbijes onda ne mozes ti nikako dobiti 0:3. Drugo, u Zenici ove sezone je bilo slicno pa smo se vratili.

Najbolji trener lige uvijek bio i uvijek ce biti ali jedan razlog zasto ga neki ne vole ste upravo vi moleri. Najbolje sve Zeljine pare Amaru dati, ugasiti klub i da budete vi sretni i zadovoljni.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvo pogledaj pregled u Banjaluci u vidi da je prekid bio zbog upada navijača, Amar je povukao ekipu, a svi vrišili na njeg neviđeni pritisak da izvede ponovo ekipu, ovaj odbio i 0:3. Drug, pogledaj pricu od Bukija kao im je Amar podijelio svoje pare od produženja ugovora, tj rekao da pare koje su njemu namjenjene podijele igračima kao zaostale plate. Amar je Željo, sve mu je u znaku Želje...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:05 pm

Paco je Zeljo. Rahmet mu dusi. Covjek koji je Zelju volio srcem, zivio ga u svakom smislu.

gavran
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:12 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:37 pm
CURVA je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:30 pm
Brkoo je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:25 pm
Cuj ne vole ga neki jer ga mnogi hvale jer je nasa legenda i odmah si moler, (to kao neka uvreda) jer podrzavas naseg najtrofejnijeg trenera i legendu kluba.

Pregazilo ga vrijeme, zapeo u 2013-oj, dje je footbal Amareee, cuj zakasnis malo i propustio si 2 gola i sve ostale gluposti koje su se pisale.

Fudbal se ponovo nakon par godina vratio na Grbavicu.. :zeljeznicar1:
ma pusti bruda ne vrijedi ,jeste da se malo i Amar koristi nekim stvarima kojima nebi trebao ,pticurina osim sto je poznat sa svojom kosilicom on je dobio jos jedno zaduzenje da napada protivnicke igrace primjer Isakovic koji sinoc nije smio na teren da izadje :klanjase: to je uveliko pridonijelo nasoj visokoj pobjedi.
Nas @gavran je primjer kako se bori za klub! :klanjase2: 8-)
Neka vas dvojice,mozete dok se @paprika ne vrati iz rudnika
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

amar92
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:14 pm

CURVA je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:10 pm
Analitičar1921 je napisao/la:Moram nešto naglasiti, Amar Osim je naše najveće pojačanje i njemu ne bih dao platu od 8.000 KM nego 88.000 KM i to bi bilo malo. On da je juče bio u Širokom mi bi kod onog preikda završili sa 0:3 tj on ne bi vratio ekipu na teren. To je razlika između Amara i ostalih... Nema veze sa temom, ali sam morao naglasiti šta imamo.
Mislis 3:0 za domace, jer ako sudija kaze da se vraca na teren a ti odbijes onda ne mozes ti nikako dobiti 0:3. Drugo, u Zenici ove sezone je bilo slicno pa smo se vratili.

Najbolji trener lige uvijek bio i uvijek ce biti ali jedan razlog zasto ga neki ne vole ste upravo vi moleri. Najbolje sve Zeljine pare Amaru dati, ugasiti klub i da budete vi sretni i zadovoljni.

mlad si ti decko jos ,treba ti jos malo vremena da skontas ali vrijeme ce ti pokazati .
Za sta sam mlad da skontam? Ja sam Amara pritivao za trenera svaki put kad nije bio u klubu. I dalje ga podrzavam kao i ekipu na putu ka tituli. Samo me se ne svidja put nam kojem je klub a tu je Amar indirektni krivac. To mi smeta, i to se nece promijeniti bez obzira na vrijeme i godine.

Gore nisam pisao o Amaru nego o molerima, utakmica Siroki kone pise se o Amaru i kako mu treba dati placu 88.000. Jel vi shvatate da su to Zeljine pare, a da Zeljo kao i svaki klub ovisi o parama. Zbog nesposobnosti trenutne strukture nam uskoro prijeti opet scenarij da cemo morati traziti ljude koji ce klub spasiti od gasenja. Hocemo li ih ovaj put naci? Ili cemo prodati klub ili ga ugasiti? Dovoljno sam ja zreo da vidim malo siru sliku. Znam da si i ti i vecina, ali necete da pisete to jer se bojite reci ce neko da ste hraknuli Amara. Smijesno.

avlami97
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:16 pm

CURVA je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:45 pm
Qooler je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:39 pm
Brkoo je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:25 pm
Cuj ne vole ga neki jer ga mnogi hvale jer je nasa legenda i odmah si moler, (to kao neka uvreda) jer podrzavas naseg najtrofejnijeg trenera i legendu kluba.

Pregazilo ga vrijeme, zapeo u 2013-oj, dje je footbal Amareee, cuj zakasnis malo i propustio si 2 gola i sve ostale gluposti koje su se pisale.

Fudbal se ponovo nakon par godina vratio na Grbavicu.. :zeljeznicar1:
Ne vole ga niti će ga voliti i ako ne želite te teme nemojte ispirati mozak ko je mlad i ko šta treba voliti.

Za mnoge je Amar kamatar, a klub pod njegovim uticajem pijaca. Vi moleri volite pijacu, ostali po meni savjesniji vole sistem. Amar nam je sinonim za skrivanje ugovora, nepostojećih pozajmica i kamata na neposotjeće pozajmice, dokazanu finasijsku dubiozu i to će ostati zauvjek.

Ako ne želite prepirke pišite o utakmici a ne o tome da neko treba voliti kamatara.

Usput da pitam: Kakva bi posjeta u 18h (dobrom terminu)?
dobro braca znamo Svi sta mislis ,otici ce strpi se koju godinu ja se nadam jedno 10 bar .Pa cemo opet imati red strucnjaka koji su nas uvjeravali da nemamo dovoljno kvalitetnu ekipu da pobjedimo raspali Celik....... itd
U ovoj ligi Čelik može svakkoga pobijediti. Prije par mjeseci su nas pobijedili na Grbavici. Amar je bio na klupi. Možda ti primjer nije baš najs(p)retniji. Ništa lično.

Bilo je lakše od očekivanog. Mislio sam da će MDK imati ozbiljniji pristup, a oni odigrali kao na treningu. Upravo zbog toga mi je drago da smo se i mi "naložili" i trpali. Pristup je jako bitan i treba biti u svakoj utakmici isti.

Odigrali svi dobro, iako me je Asim nervirao (poznati razlozi). Zaim odličan i na špicu i onda kada se izvlačio na krilo, a na njegovu poziciju ulazio Zec.

Sav fo.kus trebamo prebaciti na Borac, Prije Tuzle sam napisao da bih iz naredne dvije bio zadovoljan sa 4 boda. Moraju se "vaditi" u BL, da mi prognozu ne zeznu. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

19tm87
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:19 pm

ovi nasi jel vide izgleda crveni dres na terenu odma 5-6 komada :P

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:35 pm

Qooler je banovan na dan, a ako nastavite bit ćete i vi, spominjali kamatara ili ne. Što je dosta, dosta je.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:35 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 03, 2019 2:42 pm
Amar Osim u kupu na Grbavici

32 utakmice, 28 pobjeda, 4 remija i 0 poraza
77 datih golova
13 primljenih golova
gol razlika +64

1 pobjeda sa 6 golova razlike
1 pobjeda sa 5 golova razlike
2 pobjede sa 4 gola razlike
6 pobjeda sa 3 gola razlike
9 pobjeda sa 2 golom razlike
9 pobjeda sa 1 golom razlike

Nevjerovatno, bez ijednog poraza.
ako treba mogu ovde staviti i statistiku za sve kup utakmice Amara :)

Btw, niko kao Amar u kupu poslije rata
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

MATORI
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:36 pm

AsharaK je napisao/la:
Šta je bolan @Ashara, ne smije se darnuti u Amara?
Jesmo li u Indiji - pa je on sveta krava?
Ili smo u Sjevernoj Koreji - pa ode glava?
Ili je i VAMA neko zaprijetio?
Ili nedoBog "pogurao"?
Šta vam je bolan?
Sj.eba čovjeka 15 dana ban - što postavi dokumente o pronevjerama?
Ako treba da MOLUJEMO svi - reci, pa da brate molujemo.
Ili da se ispišemo?

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

1. Nemoj da se dizemo, polahko ljudi. Tek nam preostaje borba. Zeljo je sve bolji i bolji, nadam se da ce uprava pratiti ovaj tim i namaci neke pare i olaksati Amaru. Pare bez kredita.

2. Desavanja u Listici su samo dokaz da je Siroki zasticen ko panda. Serem se na ovaj savez. Treba im jebati majku i zapaliti onu zgradu sto su napravili... Jest da su pitari navijali za skutore kada smo se sa njima borili za titulu, al ovo sto se radi u Hercegovini je ODRON. Prelazi sve moguce granice. Dobit ce max 3 tekeme suspenzije i na proljece po starom. Svakom clanu saveza, je.bem majku majcinu... nama zatvore jug na 2 tekme zbog pisljive bakljade... oni nacionalisticke pjesme, jebu majku svima, piju po tribinama, rade sta hoce...

SAVEZE STIDI SE SLUGA SI POLITIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAJKU VAM JEB.EM SVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

barbarez
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:37 pm

Jel mi se ucinilo ili je gavran vidio cica macu na izvjestaju. 😂😁

mirzoni1921
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:39 pm

barbarez je napisao/la:
čet okt 03, 2019 3:37 pm
Jel mi se ucinilo ili je gavran vidio cica macu na izvjestaju. 😂😁
ušao na račun djeteta :lol: :lol:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:41 pm

MATORI je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Ili nedoBog "pogurao"?
Šta vam je bolan?
Ili da se ispišemo?
Zato što su riječi poput kamatar, ili objavljivanja dokumenata na ovom forumu kažnjivi. Obrišem 50 postova na dan,kako jednih, tako i drugih, jer se sve dopuštalo, jer smo svi braća. Ovde se najmanje piše o fudbalu, a trebalo bi najviše. Vrijeme je da se stane u kraj. A o tome zaprijetio ili pogurao, nigdje veze.

Zeljo
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:42 pm

Kako se ovi standardni odmah upale na nesto. Niko od njih nista nije napisao nakon utakmice, al kad vide da neko hvali Amara, odmah su tu da nam otvore oci kakav je Amar. A jucer dok sam citao budalastine na pdfu Sarajeva, kako im je Amar kriv, javi se lik koji ima nick i na ovom forumu i napise kamatarevic na pdfu Sarajeva. Svaka ti cast momak.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:46 pm

I ovi drugi što brane, mjenjajte temu.

MATORI
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:46 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 03, 2019 3:41 pm
MATORI je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Ili nedoBog "pogurao"?
Šta vam je bolan?
Ili da se ispišemo?
Zato što su riječi poput kamatar, ili objavljivanja dokumenata na ovom forumu kažnjivi. Obrišem 50 postova na dan,kako jednih, tako i drugih, jer se sve dopuštalo, jer smo svi braća. Ovde se najmanje piše o fudbalu, a trebalo bi najviše. Vrijeme je da se stane u kraj. A o tome zaprijetio ili pogurao, nigdje veze.
I šta?
Kad za ove uhljupe u upravi - koje je doveo onaj u koga se zaBoga miloga ne smije darnuti, a svaki put kad je odlazio na odmor uvećavala se DUBIOZA za milionske iznose - mi SVI treba da MOLUJEMO i kažemo:
"Boli nas kur.čić - što opet tonemo milionski - važno je da igramo dobro"?
Inače banovi - jer smo footbal club?
Hmmm, nešto mi poznata ova zadnja rečenica?
Ma bježi, ne brukajte se!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet okt 03, 2019 3:47 pm

Neću tako sa tobom pričat jer te poštujem. Niko ne kažnjava kritikovanje.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija