Koji rezultat prognozirate protiv Veleza?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
23 (62%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
10 (27%)
Remi
3 (8%)
Poraz
1 (3%)

Ukupno glasova: 37

ono.na
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:14 pm

Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

avlami97
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:16 pm

Trećina prvenstva je iza nas. Imamo 23 boda, što je za 1 bod više nego prošle sezone nakon istog perioda. Prošle sezone smo nakon 14 kola imali 28 bodova, a potom su na svoje došle sudije i mutne radnje i do kraja polusezone zabiljžili pet poraza

Sve je dobro što se sabira.

Utakmicu nisam gledao i ne mogu je komentarisati. AkoBogda svoje mišljenje o igri i samoj utakmici ću dati nakon što sutra pregledam snimak.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

sodom1
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:17 pm

Znaci moglo bo se otici u BL

blueboy
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:24 pm

ono.na je napisao/la:
Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:28 pm

mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:13 pm
Steta za danasnji po meni kiks jer smo mogli i trebali uzeti puni plijen jer realno uz ovakav broj sansi smo trebali biti sigurniji u zavrsnici akcija.

Danas Eric pokazao da nije nista bolji od Kjosevskog, Bojo sve bolji i bolji iz utakmice u utakmkcu,Stevanovic i Pavic odigrali sasvim korektno,Ermin dokazao da je Ramovicu mjesto u prvih 11 a Krpic odigrao kapitenski i majstorski jos jednom,skauti su imali sta da vide to je sigurno.

Posebno treba izdvojiti bespotrebnu seljacku hajku od strane publike u Tuzli,koja je ocito odraz tuzlanskog kompleksa od Zeljeznicara pocevsi od spikera do seljacke publike na tribinama.

Nama bi njihov Efendic dobro dosao na poziciji beka,ali sumnjam da mozemo bilo koga dovesti iz TC jer ih Azmir itekako placa a Efendica guraju u repku. Za Voju sam vec govorio steta sto nismo imali ljude u Upravi da ga zadrze a htio je ostati, Amar ga je bespotrebno halalio a vrijedi svake marke.

Cestitke najvjernijim od nas danas na tribini.

Idemo dalje,Zeljeznicar iz metropole!
Sto ga je Amar bespotrebno halalio?
Moje misljenje ako su vec lobirali mjesecima za ulazak u klub a znamo svi koliko je to trajalo,trebao je sjesti s njim, jer se lik s proslom Upravom nije mogao dogovoriti oko uslova produzenja. Vjerovatno ces me napasti zbog ovog i necemo se sloziti,ali to je moje vidjenje koje je mozda i pogresno.
NI MILIMETRA!

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:33 pm

Meha87 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:33 pm
Amar dosta pritiska skine s nasih igraca, kad god se psuje psuje se njemu. Covjek stvarno torture prolazi na ovim gostovanjima
Danas onog cig.anina od spikera da je mogao zadavio bi ga golim rukama, vjeruj. Ericu i zadnjoj liniji je par puta jeba.o sve redom za greske iz tekme u tekmu. Ova seljadija od navijaca umislila da ako se ugledaju na graDŽane od fukara iz Tuzle da ce i oni postati bitan faktor od navijacke skupine preko Amarovih ledja.
NI MILIMETRA!

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:36 pm

storm_raider je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:56 pm
Jeste.
Jesu to oni sto su bili do nas na tribini ,par Azijata je bilo tu i komentarisali su?
NI MILIMETRA!

ono.na
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:39 pm

blueboy je napisao/la:
ono.na je napisao/la:

Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:47 pm

starigrad je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:44 pm
sub sep 28, 2019 7:13 pm
Steta za danasnji po meni kiks jer smo mogli i trebali uzeti puni plijen jer realno uz ovakav broj sansi smo trebali biti sigurniji u zavrsnici akcija.

Danas Eric pokazao da nije nista bolji od Kjosevskog, Bojo sve bolji i bolji iz utakmice u utakmkcu,Stevanovic i Pavic odigrali sasvim korektno,Ermin dokazao da je Ramovicu mjesto u prvih 11 a Krpic odigrao kapitenski i majstorski jos jednom,skauti su imali sta da vide to je sigurno.

Posebno treba izdvojiti bespotrebnu seljacku hajku od strane publike u Tuzli,koja je ocito odraz tuzlanskog kompleksa od Zeljeznicara pocevsi od spikera do seljacke publike na tribinama.

Nama bi njihov Efendic dobro dosao na poziciji beka,ali sumnjam da mozemo bilo koga dovesti iz TC jer ih Azmir itekako placa a Efendica guraju u repku. Za Voju sam vec govorio steta sto nismo imali ljude u Upravi da ga zadrze a htio je ostati, Amar ga je bespotrebno halalio a vrijedi svake marke.

Cestitke najvjernijim od nas danas na tribini.

Idemo dalje,Zeljeznicar iz metropole!
mala ispravka. vojo je za tc potpisao u septembru 2018. godine. azmir mu dao uslove koje nasa uprava nije mogla, ni priblizno, ispratiti
Jeste, pocetkom septembra s tim da je s nasim vise puta bio u pregovorima ako se ne varam, kad nije nasao nigdje opet bio nudjen nasim ali nisu htjeli pristati na poboljsaniji ugovor jer su smatrali da ne vrijedi tih para i onda se umijesao Azmir i ponudio mu duple.
NI MILIMETRA!

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:50 pm

ono.na je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
ono.na je napisao/la:

Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Meni je mala razlika onog Kjosevskog i sadasnjeg Erica. Visok golman koji sebi dopusti onakve kikseve kao danas,vise puta u toku ove sezone se to desavalo ali nismo kaznjeni kao danas a s druge strane imas niskog golmana koji se nije usudjivao
izaci na prekidima da ocisti i pokupi loptu. Tako da nekako je tesko biti pametan, ocekivao sam vise od njega isto kao sto ocekujem da ce se u tom segmentu popraviti u toku sezone.
NI MILIMETRA!

Neraaa
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:56 pm

ono.na je napisao/la:
blueboy je napisao/la:

Meni je mala razlika onog Kjosevskog i sadasnjeg Erica. Visok golman koji sebi dopusti onakve kikseve kao danas,vise puta u toku ove sezone se to desavalo ali nismo kaznjeni kao danas a s druge strane imas niskog golmana koji se nije usudjivao
izaci na prekidima da ocisti i pokupi loptu. Tako da nekako je tesko biti pametan, ocekivao sam vise od njega isto kao sto ocekujem da ce se u tom segmentu popraviti u toku sezone.
Pada mi na pamet odbrana protiv čelika na početku utakmice... Samo slijep covjek ne vidi razliku izmedju Erića i kiksa nad kiksevima, sto prima golove kroz uši Kjosevskog, koji unosi nemir 5 kilometara oko svog gola... Treći je golman, i to mu je previše... Reprezentativac ccc

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub sep 28, 2019 8:57 pm

avlami97 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:16 pm
Trećina prvenstva je iza nas. Imamo 23 boda, što je za 1 bod više nego prošle sezone nakon istog perioda. Prošle sezone smo nakon 14 kola imali 28 bodova, a potom su na svoje došle sudije i mutne radnje i do kraja polusezone zabiljžili pet poraza

Sve je dobro što se sabira.

Utakmicu nisam gledao i ne mogu je komentarisati. AkoBogda svoje mišljenje o igri i samoj utakmici ću dati nakon što sutra pregledam snimak.
Bravo, trebamo se spustiti na zemlju. Igrati svaku kao da je zadnja. Jer smo svjedoci sta sudijske odluke mogu uraditi.
Penal je dokaz koliko im malo treba da se ujedine. Onaj tamo forum je toms dokaz. Teme su im aktivne samo ako se Zelji penal svira, izmedju ostalog tako i portali prenose.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:01 pm

Ma nek jebu mater i portali i pitari...

Samo ih karaj Brko...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:02 pm

U ovih 11 kola bili smo sve i jednu utakmicu bolji.
Od 11 utakmica, realno je bilo 31 bod!
Odbrana nas je kostala remija sa Sirokim, Slobodom, Tuzlom i doprinijela tome da uhljupi izgube samo 5:2, umjesto 5:0.
Nema veze, moramo negdje i pogrijesiti. Siguran sam sad da protiv svake ekipe mozemo ostvariti pobjedu,cistom kvalitetom.
Nemamo poraza, najvise golova zabili, lijepo zvuci.
Bice Zeljo opet sampion!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Elegant
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:03 pm

Kako je nama ova mrtva Sloboda uzela bod. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:04 pm

e moracu i ja da sebe kritikujem sada... tj. da pojedem govna koje sam posrao...

prije pocetka sezone sam govorio kako nemamo sanse za titulu ili evropu i predvidjao sam u prvih 11 kola dvije pobjede, 4 remija i 5 poraza... recimo da sam "malo" pogrijesio... i to me iskren da budem raduje... nisam ocekivao nista dobro ove sezone... dobio sam mnogo vise nego sto sam trazio... i neka tako bude uvijek... bicu pesimisticno-realan u svojoj prognozi...

evo sad cu predvidjeti i narednih 11 kola pa neka bude tri puta bolje nego sto mislim da ce biti...

borac-g... bod max. borac ce biti nabrijan da ne udje u opasnu zonu
mladost-k... teska pobjeda sa jednim golom razlike
zrinjski-g... poraz protiv konkurenta
celik-k... ovo je tesko prognozirati, ali necemo izgubiti sigurno
sloboda-g... bolje igramo tamo nego kuci... bod
siroki brijeg-k... losije igramo ovde nego dole... bod
sarajevo-g... isto kao zrinjski, poraz
velez-k... slatka pobjeda iz nepostojeceg penala u 99.minuti
radnik-g... najdosadniji iks u prvenstvu
zvijezda-g... najsigurnija pobjeda u prvenstvu
tuzla city-k... ako tuzla ostane u vrhu remi... ako padne u prvenstvu... remi

znaci predvidjam: 3 pobjede, 6 remija i 2 poraza...
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

salle86
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:06 pm

Što se Erića tiče, nikakva pljačka nije. Da može i mora biti bolji, stoji
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

blueboy
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:11 pm

ono.na je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
ono.na je napisao/la:

Naravno da nije, ti mi nađi u kojoj utakmici nas je izvadio i ja ću mu skinuti kapu. Kikseva ima koliko je imao i Kjosevski. Treba nam bolji golman, bolji bekovi, još jedan stoper i jedno dobro krilo i to je ekipa koja uzima titulu bez problema.

Edit: Imao je jednu dobru odbranu na početku utakmice protiv Čelika kod 0:0.

BHDragons
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:29 pm

Evo vratih se. Dobra utakmica, naši su svi bili ok osim Zeca koji je bio užasan i Veselog koji je danas zakazao. Idemo u BL po tri boda!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Uprava napolje, Amare odlazi

Bosanac1993
Kontakt:

sub sep 28, 2019 9:47 pm

Neraaa je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:56 pm
ono.na je napisao/la:

Pada mi na pamet odbrana protiv čelika na početku utakmice... Samo slijep covjek ne vidi razliku izmedju Erića i kiksa nad kiksevima, sto prima golove kroz uši Kjosevskog, koji unosi nemir 5 kilometara oko svog gola... Treći je golman, i to mu je previše... Reprezentativac ccc
Padaju i meni bljes odbrane Kjosevskog,ali opet kazem da nije golman za prvih 11 Zelje. Isto kazem za Erica ako nastavi ovako i ne ispravi se u onim segmentima gdje je primjetan nedostatak. Ne znam ko spominje da je Eric prevara od golmana,nije sigurno,ali da ima prostora za popraviti u par vaznih segmenata to sigurno da ima. To je to.
NI MILIMETRA!

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], BrUDA, djoxxx1921, Google [Bot], shzna, Zivim Zeljeznicar i 17 gostiju.

Prijava  •  Registracija