Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:06 pm

Ovi pitari su zreli za doktorske disertacije..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

sahmat
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:08 pm

Nije loše, moglo je i moralo se više..
Krpić majstor, Pavić malo bolji nego inače
Veselinovic, Stevanovic uzasni, najlošiji.
Erić ista glupost protiv Slobode i danas ponovljena.
Ostali okej, bara-bara
NASTAVI NIZ
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:08 pm

Ali kad rece evo predsjednika Tuzle Siti, pozitivne hehe price u BiH.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

fanaticZeljin
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:09 pm

kvalitet je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:03 pm
Šteta, ali idemo dalje. Gledajući oba poluvremena, bili smo bolji i to raduje. Bili smo loši jedan period nakon primljenog gola, ali generalno smo dobro igrali. Treba ovoj ekipi još utakmica, vremena, da sve "legne" kako treba, da popravimo, prije svega, završnicu, odnosno realizaciju, ali zadovoljan sam. Igrali smo protiv svih, niko nas nije pobijedio, samo nas je Velež nadigrao, prvi smo, pokazali smo najviše. Volim te Željo!
To je to. Sve protivnike smo nadigrali. Za razliku npr. Kobiljara koji su nadigrali samo Celika ali imaju više sreće nego pameti. Oni nece ni sutra dobiti jer im je tim gola k....
Srcu draga, boja PLAVA !

Raptor44
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:10 pm

Okolele je napisao/la:
kreteni, kaže lik na onom mrtvom portalu kako savez gura želju, a da je sarajevo čisto. A nama se svira penal kvartalno.

fanaticZeljin
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:12 pm

Okolele je napisao/la:
Sta imaš čitati njihove nebuloze. Da imaju obraza poslije afere punac se nebi trebali javljati. Prpa im je jer vide da imamo igru i meljemo za razliku od njih. A još znaju da ćemo na zimu biti još jači.
Srcu draga, boja PLAVA !

ANamelessGhoul
Kontakt:

Kakvi su to mazlumi. Vidite kako Zeljo ujedini sve, i pitare i cernobilce i hercegovce

avlami97
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:14 pm

Nisam imao na čemu gledati utakmicu. Kakav je bio Dado defanzivno, a može i općenito o njegovoj igri? Hvala!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

blueheart
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:14 pm

Sve u svemu zadovoljen sam igrom, pa i tim bodom, iako smo bili na 1:1 bliži da povedemo i okrenemo vodu na nas mlin nismo okrenuli, a i oni su kod 2:1 nas mogli dotući pa nisu i zato mi je i bod ok. Jako je bitno da nekako ne padnu totalno kad prime GO, isto kao da su naši 100% sigurni da će zabiti.... Ovakva Tuzla će biti zahebana do kraja....
Drzava Zeljo

Okolele
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:15 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
Kakvi su to mazlumi. Vidite kako Zeljo ujedini sve, i pitare i cernobilce i hercegovce
Al najjače mi je ono kad npr. izgubimo i napišu ne može vam ni savez više pomoći hahaha..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

fanaticZeljin
Kontakt:

Ne znam istice li Voji ugovor, njega dovesti, odbranu pojačati i gazi
Srcu draga, boja PLAVA !

fanaticZeljin
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:16 pm

Okolele je napisao/la:
ANamelessGhoul je napisao/la:
Al najjače mi je ono kad npr. izgubimo i napišu ne može vam ni savez više pomoći hahaha..
A posto ce se još nacekati kada ćemo izgubiti mogu ga samo po.dojkiti
Srcu draga, boja PLAVA !

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:17 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
Ne znam istice li Voji ugovor, njega dovesti, odbranu pojačati i gazi
slika
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:18 pm

Bez poraza, a od sutra vjerovatno necemo imati nikakvu bodovnu razliku, steta ...
Željezničar ante portas !

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:19 pm

Prvo poluvrijeme super. Ali nismo iskoristili šanse. Morali smo voditi jedan razlike na poluvremenu.
Drugo poluvrijeme užas. Pristup u drugom katastrofalan. Na kraju moramo biti zadovoljni bodom, mogli smo i izgubiti.
I po meni Tuzla je bila bliža pobjedi nego mi. Hajd bar ostajemo prvi, Borac se mora pobjediti! Naravno prvo MDK izbaciti.

Vrijedi izdvojiti Krpića i Ramovića koji su po meni danas dvojica najboljih što se naših tiče.
Ali treba izdvojiti i Ermina Zeca koji je ubjedljivo, ubjedljivo najgori bio, a za njim idu Veselinović i Stevanović.
Ermina jednu utakmicu na tribine, pa ga onda vratiti na klupu, nek malo ohladi i nek vidi da nije neka igračina kao što misli i da se počne boriti i truditi. Možda i najveći krivac što danas nismo odnijeli tri boda. Ispromašivao se, niti se nešto borio, ni trčao... A ni protiv Radnika ništa bolji nije bio.

I da ne zaboravim, Štilić nas je također malo prodrmao.
Glavni moj zaključak: Utakmicu nismo smijeli početi bez Sinana. Da je igrao on od početka umjesto Ermina mislim da bismo slavili.

Mladost izbaciti, a i Borac mora pasti!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

N/FSBiH - MAFIJA
SAVEZ NAPOLJE!

mamba21
Kontakt:
Status: Online

sub sep 28, 2019 6:25 pm

Sesar rece za jedan portal da je penal cist kao suza, sto se moglo i vidjeti na tv.

Steta za promasaje. Moglo se ovo uzeti, ali moze i bod proci. Krpica procepilo, to je isto dobro. Treba nekad i srece. Kaznjeni smo za promasaje.

Nastavi niz Željo! Kup, pa Borac.
Forza 1921!

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub sep 28, 2019 6:26 pm

Ne mogu da vjerujem sta smo sve promasili. Realizacija nam je bila ocajna. Umjesto da vec na poluvremenu vodimo 2-3 razlike mi propustamo takvu priliku. Pocinje drugo poluvrijeme i Zec namjesta mrtvi zicer za Veselinovica i ovaj umjesto nogom da ubaci loptu u praznu mrezu, baca se komicno i pokusava glavom sa 3 metra i prebacuje preko gola u stilu igraca odbrane. Teze bilo promasiti nego pogoditi. Nevjerovatno. I nakon toga padamo. Eric pravi neshvatljive greske, Kemo i Sipa postaju sve nesigurniji, jednim dijelom i zbog Erica, Sinisa nastavlja da statira i da glumi cunj, jedino Pavic iz odbrane licio na fudbalera.

Nama fali za prvih 11, prodorno i brzo krilo koje ima u nogama 10+ golova ili asistencija, igrac poput Zakarica sto je bio. Sve dok nam je u prvih 11 na krilu Veselinovic necemo biti ozbiljni. Covjeku da ostavis prazan gol na 16 metara od gola, od 10 puta pogodit ce 3 puta, 3 puta ce pokusati da asistira, 3 puta ce probati da dribla i 1 ce zadrzavati vrijeme, nece ni pogledati prema golu.

Sinisa Stevanovic, 3 puta nije presao preko centra. Skoro svaki napad TC bio po njegovoj strani. Crnkic ga silovao. Prolazio pored njega kao da je cunj. On uklizao 2-3 puta i u ocima navijaca je on sad kao borben, a to sto u federalnoj ligi ima boljih bekova to nema veze. Odron od igraca, odron. I njega i Stanica nabiti nogom cim nam se ukaze prilika.

Da mi je dozivjeti da napokon dovedemo normalne bekove i krila, rodio bih se iste sekunde. Nesto kontam, nakon Beslije, Visce itd spali smo na to da nam je Veselinovic vazan igrac.. :roll:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Zeljo
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:27 pm

Morali smo voditi nakon prvog poluvremena. Velika steta, na kraju smo i dobro prosli. Nismo izgubili, a opet ne bježimo puno drugom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

ZeljinManijak
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:32 pm

Okolele je napisao/la:
Oni vise na našim forumima,redovno nas čitaju ,prate,grizu se jedu se haha :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u sub sep 28, 2019 6:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub sep 28, 2019 6:33 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=922
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Brkoo, DANAN, gavran, George Orwell, Google [Bot], Kospa, mamba21, neroazzuro, SamoJAKO, Vortex i 21 gost.

Prijava  •  Registracija