Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 1:44 am

Minjore je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:44 pm
mamba21 je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:42 pm
Minjore je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:40 pm
Jel moguce da onog momka ispeglase za baklju na istoku
Koga je peglao?
Na sjeveru sam bio i vidim da su ga trazili po Istoku pa reko da vidim jesul ga peglali ili su ga trazili nako :)
Zapisali su ga.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

ned sep 22, 2019 1:56 am

Okolele je napisao/la:
ned sep 22, 2019 12:37 am
Naš najveći problem je što hoćemo da se uvučemo u gol..Šutaj jbt čim ti se ukaže prilika a ne nazor je negdje provlačiti..
Ma na Mehmedu se vidi da on više voli dodat nego opucat.
Ne znam kako je i ovo opucao :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

ned sep 22, 2019 2:06 am

Charlie Sheen je napisao/la:
    sub sep 21, 2019 11:10 pm
    SAmo bekovi fale ovoj ekipi, Bravo Zeljo.Vrjjedilo se mrznuti.
    Ma iskreno koliko smo ih puta većeras uspjeli izbaciti, izigrati na iole čist centaršut? Pa nijednom, možda i jesmo al vrlo malo.
    Za razliku od nekad prije kad smo više puta imali izigranu situaciju na strani.

Mislim slažem se da trebaju bekovi (generalno odbrana) , ali želim reći da je to vidljivije bilo prije nego danas. Danas su nas tu zatvorili pravo i nismo uspjeli izbaciti čist centaršut, nismo dobro rješavali situacije 2na2 i 3na3.
    OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Minjore
    Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 2:09 am

Ma psiholoski teska utakmica. Dobijes derbi, uzmes bod u mostaru i sa vecerasnjin bodom bi raja bila bas nezadovoljna, kao vjerovatno i svi u Klubu. Po meni prelomna tekma i sa 4b u iduce dvije bi bio zadovoljan. Naravno , prizeljkujem 6.
    Zvijezda igra dobar fudbal bas kao i Velez, mada rezultati drugacije govore. I mislim da je Zec bio umjesto Boje na 10ki da bi puno vise lopti iz mreze izvadio Luka.
    @Leone slazemse. evo Pavic je imao asistenciju i par puta je istrcao gore i napravio prostor Veselom za igru 1 na 1. Ubacaji Pavica kriminalni i kada je sam, mada je dosta pokriven bio.
    U srijedu svi na Grbavicu. Dabogda mu otpo...

Leon_Professional
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 2:12 am

Ma jesu, kriminalni su i napisao sam da je loš bio. Ono što je i imao je loše bilo. Prebacivao cijeli kazneni.
    Ali generalno gledajući npr. Borac, u ovoj tekmi smo manje imali tih otvorenih centaršuteva. To hoću reći. Mada, valjda se i protivnik pita nešto, kako Amar reće, najjači protivnik koji je došao na Grbavicu. ( vjerovatno smatra da su jači od druge ekipe Zrinjskog :D Il je zaboravio Zrinjski :D )
    OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

zeljeznicka21
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 3:56 am

Stila majstor, odbrana perfektna, opet me Krpic nervirao jer ga nema u igri nikako, lik ne moze uzet zracni duel i smirit loptu.

Posjeta katatrofalna...

Lijepo je bilo vidjetu Lazu Popovica na istoku
    Prvaci SRBIH: 1946.
    Prvaci SFRJ: 1971/1972
    Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
    Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
    Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

vopla
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 4:54 am

kako mi oci zapara situacija na Istoku, obiljezavanje Aketove smrti i na njegovoj stolici neko od njegov raje pali samo jednu baklju i mirno drzeci u ruci obiljezava godisnjicu smrti velikog Manijaka, stadion skandira Ake Cerkez, bas emotivna situacija..
    Istom ne prodje 5 min, ide, ne jedan, vec 5-6 drotovoa fol se razbacili po tribini traze nesto..
    I onaj jedan prica na motorolu valjda mu javljaju sa snimka ko je, i prilazi svih 5 covjeku izvode ga na dno istoka i pisu mu kaznu ..
    fkt smo Apsurdistan !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

black64
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:25 am

Minjore je napisao/la:
    ned sep 22, 2019 2:09 am
    Ma psiholoski teska utakmica. Dobijes derbi, uzmes bod u mostaru i sa vecerasnjin bodom bi raja bila bas nezadovoljna, kao vjerovatno i svi u Klubu. Po meni prelomna tekma i sa 4b u iduce dvije bi bio zadovoljan. Naravno , prizeljkujem 6.
    Zvijezda igra dobar fudbal bas kao i Velez, mada rezultati drugacije govore. I mislim da je Zec bio umjesto Boje na 10ki da bi puno vise lopti iz mreze izvadio Luka.
    @Leone slazemse. evo Pavic je imao asistenciju i par puta je istrcao gore i napravio prostor Veselom za igru 1 na 1. Ubacaji Pavica kriminalni i kada je sam, mada je dosta pokriven bio.
    U srijedu svi na Grbavicu. Dabogda mu otpo...
    Ama bas po svakom igracu ako se na takav nacin bude gledalo moze se pipisati.Cekas ga na ziceri i sudis po par greski a ne gleda se ucinak u komplet utakmici.Momak je sparto od do,proigravao,klizao u odbrani u par kriznih situacija odlicno reagovao i na kraju asistencija.Pogledajte ponovo utakmicu i recite jel imao loseg dodavanja pasa u igri.Sta ste se momku na ledja natovarili.

Plava Porodica
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:36 am

vopla je napisao/la:
    ned sep 22, 2019 4:54 am
    kako mi oci zapara situacija na Istoku, obiljezavanje Aketove smrti i na njegovoj stolici neko od njegov raje pali samo jednu baklju i mirno drzeci u ruci obiljezava godisnjicu smrti velikog Manijaka, stadion skandira Ake Cerkez, bas emotivna situacija..
    Istom ne prodje 5 min, ide, ne jedan, vec 5-6 drotovoa fol se razbacili po tribini traze nesto..
    I onaj jedan prica na motorolu valjda mu javljaju sa snimka ko je, i prilazi svih 5 covjeku izvode ga na dno istoka i pisu mu kaznu ..
    fkt smo Apsurdistan !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
    Nevjerica..
    Otkad se za baklje pišu pojedinačne kazne?
    Pogotovo u ovakvoj situaciji.
    Fuj mamu im yebem.
    I one tri baklje na sjeveru nisu se trebale zapaliti.
    Prije meča i u toku meča na megafon govore ne paliti ništa danas, ali nađu se opet tri indijanca i zapale..
    Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

blueboy
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:27 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
    ned sep 22, 2019 3:56 am
    Stila majstor, odbrana perfektna, opet me Krpic nervirao jer ga nema u igri nikako, lik ne moze uzet zracni duel i smirit loptu.

Posjeta katatrofalna...

Lijepo je bilo vidjetu Lazu Popovica na istoku
    Haj pogledaj ponovo tekmu, ako Krpić nije dobio bar 80% zračnih duela sa njihovim stoperima ja više neću pogledati fudbal nikad. Druga stvar je što on prenese loptu glavom a niko ga ne isprati.

MrkiMedo
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:45 am

BrUDA je napisao/la:
    sub sep 21, 2019 11:45 pm
    evo snimak na bht...
    ima li te slike Husrefa Spidermana :D

slika

HajrA
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:59 am

Rekao bi covjek jedva, a u stvari smo bili poprilicno dobri. Radnik nije napravio nista i samo zahvaljujuci smusenosti pojedinih nasih igraca nisu otisli kuci sa tri, cetri gola u mrezi. Jako bitna tri boda! Idemo po nova tri u srijedu.
    TM87

exbabilon
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 9:33 am

Samo nekakva je tegobna atmosfera na stadionu bila, raje premalo, a i ono sto je bilo u nekom grcu. Grbavica, Sanja, otpjevano bas tanko, podrska bezveze, ne znam sta je razlog.. mozda se samo meni ucinilo, al mora ovo puno bolje. Mozda je slaba partija u Mo ucinila svoje.

RokElsner44
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 9:38 am

Dosta smo cudni ove sezone..

IlProfessore
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 9:45 am

exbabilon je napisao/la:
    Samo nekakva je tegobna atmosfera na stadionu bila, raje premalo, a i ono sto je bilo u nekom grcu. Grbavica, Sanja, otpjevano bas tanko, podrska bezveze, ne znam sta je razlog.. mozda se samo meni ucinilo, al mora ovo puno bolje. Mozda je slaba partija u Mo ucinila svoje.
    Sve one situacije od prošlog novembra, pa do dana današnjeg, koje se provlače po forumu i stranicama, se također eglenišu u krugovima raje koja nema acc i ne oglašavaju se na mrežama. Svako ko ima dvije čiste u glavi ne može biti zadovoljan sa situacijom u klubu i oko njega, nego kivan, ali bodovi ove sezone koliko-toliko spašavaju stvar, pa je vjerovatno zbog toga grč i lohotna atmosfera.

Srcezelje
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 9:54 am

Zima je jarane,noci su hladne,das pare da se mrznes.Zato ima malo ljudi i slabo je navijanje.Biti ce jos slabija posjeta i oktobru i novembru.Imaju ljudi i bitnijih stvati od utakmica.

shzna
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 10:00 am

IlProfessore je napisao/la:
    exbabilon je napisao/la:
    Sve one situacije od prošlog novembra, pa do dana današnjeg, koje se provlače po forumu i stranicama, se također eglenišu u krugovima raje koja nema acc i ne oglašavaju se na mrežama. Svako ko ima dvije čiste u glavi ne može biti zadovoljan sa situacijom u klubu i oko njega, nego kivan, ali bodovi ove sezone koliko-toliko spašavaju stvar, pa je vjerovatno zbog toga grč i lohotna atmosfera.
    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Pozdravi jarana papriku, valjda nije na aparatima.
    1987

mamba21
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 10:04 am

IlProfessore je napisao/la:
    exbabilon je napisao/la:
    Profesore sto to napisa :rofl:
    Forza 1921!

AdmirA
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 10:14 am

Vi ne znate uživati nikako. Boli me k. za mišljenje bilo kakvo, ljudi, skupljamo bodove, tu smo, ne izgledamo loše, a vi se ufatili nekakve negative...

Btw. Posjetom sam jako, jako nezadovoljan..... Stidim se za ove koji su mogli a nisu došli...
    Klasa radnička!

IlProfessore
    Kontakt:

ned sep 22, 2019 10:18 am

Pa samo kažem svoje mišljenje i viđenje na njegovu konstataciju.
    + hladnije vrijeme i to je to.

I ne brini ti za mene i nemaš potrebe govoriti koga da pozdravljam, imam zdrav razum i nemam veze sa Paprikom, jer ja imam svoje stavove i ne mogu me filovati.

Trenutno korisnika/ca: showa_00 i 26 gostiju.

Prijava  •  Registracija