barbarez
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:38 pm

Kako je krenulo,odlicno je zavrsilo.
Primis gol u 2 minuti,jako brzo se vratis u igru.
Do penala,sasvim solidno izgledas na terenu. Onda ti svira nepostojeci penal,i totalno psihicki padnemo nakon vec jednog soka u 2 minuti.
Igra nam se raspada,primamo 3 gol i mogli smo i 4 ti.
Jako tesko je igrati kad ti se tako stvari krenu odvijati na terenu.
Imali smo priliku smanjiti na 3-2. Ali Krpic lose reaguje.
17 minuta drugog poluvremena potrosis ni na sta. I onda u kratkom periodu pokazes jako kvalitetnu igru. Gdje si cak na kraju mogao i stici do sva 3 boda.
Ne bi sad ulazio u neku analizu,ko je kako igrao,ali ovaj remi nam mnogo znaci na psiholoskom planu.
Jer je vecina vec upisala poraz na poluvremenu,ali pored sve nervoze koju vecina osjeti kad gubimo,ne mogu ko sto bi Blaz rekao da sutim i nek me kazne.
Nek Sadikovic,Sinisa ili Alispahic,ili bilo ko odigra 3 dobre tekme i cim cetrvtu pocnemo gubit,drvlje i kamenje na ljude.
Sinan odigra odlicno prvo poluvrijeme,svrsavanje. U drugom tanak u rangu Asima,to ce se presutit.
Tacno se osjeti nerealnost i pretjerivanje u pisanju .Svako trazi 5 minuta slave da svoj ego nahrani. Zalosno to izgleda citati.
Odlicna utakmica,Sinana,Ermina,Krpica,Veselog..
Treba nam raspolozenih aduta za derbi.
Na momente zaista djelujemo mocno,sq nekim lucidnim potezima. Kao ona akcija koju je fulio Krpic. A na momente opet djelujemo tako smuseno.
Nas najveci problem je taj sto najjaci tim nikako da izvedemo od starta. Vec tek na poluvremenu krecemo sa najjacim adutima. Moras trpit losa krila ,dok ti Sinan,Ermin,ili Veseli ko danas ne udju u igru. Kad oni budu u prvoj,uz Stilu,ili bar vecina njih,onda ce to biti puno bolje.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:39 pm

Zar je sinisa dobio karton?
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Plavanacija
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:40 pm

Gola je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:32 pm
Povucite malo rucnu u vezi Boje, momak ima 21. Godinu, jako se trudi na treninzima i prekide dobro izvodi. Ako takav igrac ne pokazuje ni 50% onog sto se vidi na treninzima ili u prvim kolima, valjda ja jasno da je podlozan pritisku i da mu treba malo vremena da dodje sebi.
Svi smo govorili da je ogroman potencijal i da je ugovor na 2 godine malo, zato ohanite malo i podrzite momka.
Podrška 100%. Ali ne treba ni dizati igrače u nebesa. Danas je jako loš bio, kao i prošlu utakmicu. Ja sam uvijek za mlađe igrače, i da Mehić i Subašić probaju kao starteri. Ako može Partizan, Dinamo, Zvezda i Sarajevo sa mladim igračima onda moramo i mi, i to je jedini pravi put na duge staze.

Kospa
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:02 pm
Odbrana je losa, katastrofalna, ali sto se tice igre kada je lopta u posjedu, tu se itekako vidi napredak. Lijepo se krecemo bez lopte, lijepo se krecemo i kada napadamo, samo kada branimo i igraci idu 1 na 1, tu se vidi nekvalitet jednog Stanica, i recimo tromost Alispahica. Ostalo mi je ok. Veseli je paklen igrac...
Slazem se da je odbrana losa bila u prvom ali ja ne bih nikoga izdvajao ili ako bih morao onda bi to bio Zajm koji apsolutno nije imao ulogu na terenu. Kako je Zeljo defanzivno limitirana ekipa ove godine, cini mi se da je plan da svi igraci ucestvuju u odbrani, prate igru i pokrivaju jedni druge.
Zato nam i Kemo izgleda manji kloc, i Dado manje trom a Alispahic neki madjionicar na terenu.
Ali u takvom odnosu snaga nek jedan igrac nije na svom mjestu ( Zajmovic) ekipa se raspadne ko kula od karata.
Pojedinci budu prepusteni sami sebi i tu onda nastane haos.
Mozda je i Amara ponijelo ovih par rezultata i los Siroki pa mislio da mozemo drugacije igrati veceras, malo ofanzivnije. Nazalost ne mozemo.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Premier
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:41 pm

Gola je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:32 pm
Povucite malo rucnu u vezi Boje, momak ima 21. Godinu, jako se trudi na treninzima i prekide dobro izvodi. Ako takav igrac ne pokazuje ni 50% onog sto se vidi na treninzima ili u prvim kolima, valjda ja jasno da je podlozan pritisku i da mu treba malo vremena da dodje sebi.
Svi smo govorili da je ogroman potencijal i da je ugovor na 2 godine malo, zato ohanite malo i podrzite momka.
Ma dobro je neko pisao, nakon 4-5 tekmi popisat ce se svi prema bilo kome ko je mladji a tek dosao kod nas.
Sve tekme koje je igrao igrao je 90minuta, dok eto Dado koji je jedan od najboljih nasih izadje na poluvremenu..momak je na treniznima medju najboljim, i ako mu Amar toliko vjeruje ajde onda da i mi pokazemo vjere malo..Saban i hajdar su 2 godine igrali pa nemas 3 tekme da izdvojis u kojim su dominirali.
Izvukli smo se danas, al fali bek i stoper defintivno..ako nista ovaj bod je ipak vratio raju za derbi.

Dominic
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:44 pm

Vidi Amara sad, kaze povukao Stanu da ne dobije zuti i sacuva ga za derbi! Pa sta je ovo, ljudi? :shock:

Neraaa
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:45 pm

Štilić će do derbija imati ukupno 4 sedmice treninga, malo li je... Sigurno će igrati, a koliko vidjet cemo....Uostalom kako reče Amar, on ne igra na kondiciju nego na neke druge stvari (čitaj mozak), a to je ono što nam najviše fali...

nookey
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:47 pm

Dominic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:44 pm
Vidi Amara sad, kaze povukao Stanu da ne dobije zuti i sacuva ga za derbi! Pa sta je ovo, ljudi? :shock:
Pa nemas sinisu

Tare1921
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:50 pm

Da je nama ovakav penal dosudjen ili da je neki nas igrac usao kao coric nama, svi portali bi pisali da je siroki ostecen a ovako nista govnogovno presuti penal i sve sudijske greske.
Zeljeznicar prvak 2019/20

azbaha
Kontakt:

Ne bih da serem al Amar je sam kriv sto mu je stana prva postava. Moze Kemo desnog beka igrat al Bogi i Sipa u derbiju je suicid isuvise tromo.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:52 pm

Ramovic cuva nogice.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Tare1921
Kontakt:

Kao sto sam pisao u Slobodi problemi sa parama pa bi dobro bilo iskoristiti i dovest Beganovica pa mozda i prsesa i maksimovica ali beganovic je pod broj jedan.
Zeljeznicar prvak 2019/20

amar92
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:53 pm

Sinan i Pavic dokazali da su nepravedno zapostavljeni. Sinan prvo pol. odlican, drugo je pao fizicki a i vidi se da nije u nekoj formi, ali koliko je uzeo lopti pravovremenim vracanjem i presingom. Borben od prve do zadnje minute, svaka cast majstore.

Pavic uz sve svoje mane je bekčina za onu konjsku glavu zbog koje nam puse stalno. Pavic odlicno zatvorio sve napade Sirokog u drugom pol. Nadam se da cemo nakon derbija gledate Sinisu i Pavica kao bekove, bolje nemamo.

Zajmovic nije za prve postave, ali je jako koristan kad udje s klupe na vec umornog protivnika. Onda mu prolaze oni cirkusantski potezi. Pogotovo kad vodimo pa protivnik stoji visoko i ne udvaja nam krila.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:54 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=915
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Neraaa
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:57 pm

CURVA je napisao/la:
Neraaa je napisao/la:
Štilić će do derbija imati ukupno 4 sedmice treninga, malo li je... Sigurno će igrati, a koliko vidjet cemo....Uostalom kako reče Amar, on ne igra na kondiciju nego na neke druge stvari (čitaj mozak), a to je ono što nam najviše fali...
ali ona asistencija Zeca za Krpica kad mu je golman odbrani bas majstorki
Ermin i Štilić, poslije pauze, ako Bog da, kad budu u full-u, će rješavati utakmice svojom fudbalskom inteligencijom... Još da je kakvog dobrog beka nafatati da ne igra onaj ker gdje bi nam bio kraj...

barbarez
Kontakt:

sub avg 24, 2019 10:59 pm

azbaha je napisao/la:
Ne bih da serem al Amar je sam kriv sto mu je stana prva postava. Moze Kemo desnog beka igrat al Bogi i Sipa u derbiju je suicid isuvise tromo.
Nama su na derbiju najveci problem Tatar i Hebibovic. Jer ces imati Stanica i Pavica na bekovima. A Bogi bi lakse otresao Ahmetovica nego Sipovic.
Na derbiju mi moramo praviti jak presing. Pitari imaju cvrst,ali nekreativan vezni red. Jaka su im krila i odbrana. Nas vezni red i krila i napad moraju odraditi ozbiljan posao i praviti konstantnu opasnost,i tako ih otjerat od naseg gola.
Posebno moramo paziti krila njihova. Ubacuju se opasno iza ledja ,kad bekovi ne ocekuju. I posebno paziti one odbice i nicije lopte. To im bas ide od ruke.
Puno oni preskacu igru,i nas vezni red djeluje kreativnije,ali ako krila budu Zaim ili mladji Zec. Bice ko prvo poluvrijeme u Sirokom.

PlaviVlak
Kontakt:

sub avg 24, 2019 11:02 pm

Pokušati dovesti nekog štopera sad. Na zimu brzo krilo i normalnog beka i to će na nešto ličiti. Problem je sada kako iskombinovati Ermina, Ramu, Veselog, Štilića i Krpića, ali to je Amarov posao i vjerujem da će uspjeti u tome. Ramu svakako treba gurati na krilo, korisniji će biti od one dvojice ZZ, pogotovo kad uđe u pravu formu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

salle86
Kontakt:

sub avg 24, 2019 11:02 pm

Asim ili Zajim :rofl1:
Šta god odabereš pogriješio si...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

abuzenze
Kontakt:

sub avg 24, 2019 11:06 pm

CURVA je napisao/la:
Neraaa je napisao/la:
ali ona asistencija Zeca za Krpica kad mu je golman odbrani bas majstorki
Kakva asistencija ono dugo nisam vidio :klanjase2:

bistrikboy
Kontakt:

sub avg 24, 2019 11:09 pm

Tare1921 je napisao/la:
Kao sto sam pisao u Slobodi problemi sa parama pa bi dobro bilo iskoristiti i dovest Beganovica pa mozda i prsesa i maksimovica ali beganovic je pod broj jedan.
Slali smo vec pnudi za Prsesa,odbijena je traze previse
1921-1987-2007

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Bozidar Radosevic, Giovinco, Google [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija