Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
20 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
41 (50%)
Remi
13 (16%)
Poraz
8 (10%)

Ukupno glasova: 82

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 8:33 pm

AdmirA je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:31 pm
Koji tamo koji vamo, de se dozovite. Igra ok po meni. Ali nije relevantno, niko ne zna sta se trebalo uigrati, odigrati, desiti kako god i sta da se radi, ali svi stručnjaci. Na kraju krajeva, pripremna utakmice i služe za ovo, a ne da donosimo sud kako cemo u prvenstvu igrati. Svake pripreme idemo iz krajnosti u krajnost, ili cemo prekucati ligu ili borba za 6.mjesto, majke mi da nas nema treba nas izmisliti... De se dozovite malo, vakat je stručnjaci.
Izvini, evo nećemo više.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Bozidar Radosevic
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:34 pm

Eric za sad okej, Kjosevskog poslati u 3 lijepe. Odbrana standarno losa, Pavicu samopouzdanje na 0. Sadikovic mrvicu bolji u odnosu na polusezonu. Bojo pojacanje, vrlo kvalitetno lijepo dijeli lopte, ima smisao za igru. Zaju i Zeca mislim da treba na kakvo istjerivanje sihri odvesti. Mujezinovic los danas, nije za krila vec kao neki dzoker sa klupe, jer Boji treba osigurac. Hajdar treba ocu da vrati pare za one privatne treninge sto mu je placao. Momak nije za Zelju. Prije 10.godina mislim da bi Radnik iz Hadzica bio njegov krajni domet. Izgubljeno djeluje nazad, a naprijed bolje drvo kakvo staviti.
Alispahic nije za ozbiljnog fudbala.
Vrlo sam iskreno razocaran danasnjom predstavom nasih pulena. Fali tu sigurno 2-3 igraca kvaliteta iznad. Pogotovo na krilu zadnjem veznom i stoperu. Mislim da je Ilic jako dobro rjesenje ako Grahovac dodje. Kvalitetan i isplativ tandem za nas. Sipovic s klupe bi bio dobar da uskoci.

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:36 pm

Neko zapusten, neko opusten... :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

vinston.cercil
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:37 pm

RokElsner44 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:33 pm
vinston.cercil je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:30 pm
Sinan se polako vraca na staro, mujezinovic nije los, bojo odlican. Mali stoper dobar, mislim da ce e.zec pocinjati na krilu, znaci veseli i ermin na krilima, krpa napad. Vezni bojo, mehic, sinan. Nazad kolaps.
Nekako su mi ta krila spora pravo, Ermin ima viska kila, veselog nikad brzina nije krasila, mozda halilovic bude upao tu negdje.
Valjalo bi krilo jos jedno sigurno. Nesto samo racunam da ce ova trojica iza malo trcati vise zbog godina..

fanaticZeljin
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:38 pm

Ujko je napisao/la:
Ima li neko napusen :D
Srcu draga, boja PLAVA !

reks1
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:40 pm

Zasto da izlaze kad im je tamo hladovina
Zeljo ,najveci klub,najveca podrska,najveca armija navijaca trenira na najvecem sranju od terena.Ima li iko da postavi sliku terena iz Citluka gdje su kone godinama trenirale.Samo da mi bude lakse.Koji hotel u Livnu moze ponuditi ishranu programiranu za sportiste.Pardon ,pod uslovom da pojedine smatramo istim.Valjda postoje klime u sobama.Mnogi ce se pitati otkud sad ovo ali svojevremeno smo u mandatu trenutnog sefa struke bili na nekim ljetnim pripremama u Austriji ,kokuzna varijanta, i za sve lose u sezoni su bile optuzene iste klime.Te godine su vladale tropske vrucine u Evropi.Cisto da n!am se gluho bilo ne desi isto.Gledacemo mi i cuvenu egzistenciju,i cuvenog sindikalca i itd.I uzivacemo ! A zasto i ne bi.

plavi kanarinac
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:44 pm

Al kad nekome zvono se stavi, ne skida se... Zaja solidan bio, Ramovic zvjerka, Alispahic izdahno u trenutku kad je pregazio aut liniju, Pavic i Sinisa dobri, ovaj stoper Ilic solidan baš...

STANICU SRĐANE NAPUSI SE KHURCINE!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

fanaticZeljin
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:44 pm

Sta se sikirate , gavran je najavio pojačanja za prvih 11. Evo već sutra Halilovic :zid: al za nasa trenutna krila, nažalost i jeste za prvih 11
Srcu draga, boja PLAVA !

Kospa
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:45 pm

Ujko je napisao/la:
Jedino mali Bojo zapeo, vidi se decko mlad,neiskvaren :D
... Godine života svoga tebi dao sam...

bogi
Moderator
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:46 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eka/159200

@larse ovo nešto na tvoj račun? Ja bih mijenjao sad ime u Željoteka, **** kartoteku :rofl:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:47 pm

bogi je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:46 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eka/159200

@larse ovo nešto na tvoj račun? Ja bih mijenjao sad ime u Željoteka, **** kartoteku :rofl:
Uskoro održavamo skupštinu Kartoteke, a prva tačka dnevnog reda će biti preimenovanje u Željoteku. :baklja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

sajo10
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:49 pm

Vi sto kukate, jeste li vi normalni??? Prije nego sto pretisnete enter da li ste pomislili na to da je ekipa odradila 3 (TRI) utakmica po velikoj vrucini u isto toliko dana? Da su imali svaki dan po sat vremena trening prije podne, da je teren katastrofa i da uzimao barem 30 % vise energija samo ta livada, da se protiv svakog mora trcati i borit se i znojiti, da je mnogo novih igraca, da je tu i mnogo taraba kojem i ovim putem zelim da nikad ne obuku dres Zelje, itd itd itd. SABUR!!

AdmirA
Kontakt:

ned jun 30, 2019 8:53 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:38 pm
Ujko je napisao/la:
Ima li neko napusen :D
:ne:
Klasa radnička!

Sjeverac

ned jun 30, 2019 8:58 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 8:28 pm
Okej nije bitna tekma, neka provjerica ok. Al me nervira oni tamo yebo te tito dragi moras bit slijep pa reci da smo igrali dobro, yebem ti onakve bezglave navijace. Sjede pisu kako je igra dobra bila, izadjite mu iz pakasa vise!
U prvom poluvremenu bilo je kombinatorike i akcija,nemoj ni ti ici u krajnost.

El_Nino
Kontakt:

ned jun 30, 2019 9:00 pm

Ma **** pripremne i Amar ih je gubio.

Kao i prije, traži se opravdanje za loše tekme na pripremama. I prije kad smo izgledali loše bilo je neka to su pripremne. Krene prvenstvo kad stvarno mi iste karine kao i na pripremama. Nema pasa, nema ljepote, nema kretnje, nema ništa što čini fudbal igrom, ovo je hrkljuš.

Kad pripremne nisu bitne ne znam što ih i igramo onda.

Razumijem tekme kad se izvede ekipa od igrača na probi, pa vidiš kakvi su ili kad se mjenja formacija, ali kad izvedeš neki "standardni" tim koji bi trebao prvenstvo igrati i kad ništa ne vidiš onda je problem koliko god neko govorio pripremna je to.
Uostalom, šta i očekivati od ekipe koja je iste igre pružala i proljetos, koja je neizbalansirana i slabo pojačana.
Nadat se nekim pravim pojačanjima koji će na individualni kvalitet popraviti igru, ali ako će to biti Halil onda se i nećemo usrećiti.
I da, nadam se nekom pečatu Amara Osima, sad za sad ga ne vidim. Valjda je prerano? Ne znam?

Sjeverac

ned jun 30, 2019 9:04 pm

El_Nino je napisao/la:

Kao i prije, traži se opravdanje za loše tekme na pripremama. I prije kad smo izgledali loše bilo je neka to su pripremne. Krene prvenstvo kad stvarno mi iste karine kao i na pripremama. Nema pasa, nema ljepote, nema kretnje, nema ništa što čini fudbal igrom, ovo je hrkljuš.

Razumijem tekme kad se izvede ekipa od igrača na probi, pa vidiš kakvi su ili kad se mjenja formacija, ali kad izvedeš neki "standardni" tim koji bi trebao prvenstvo igrati i kad ništa ne vidiš onda je problem koliko god neko govorio pripremna je to.
Uostalom, šta i očekivati od ekipe koja je iste igre pružala i proljetos, koja je neizbalansirana i slabo pojačana.
Nadat se nekim pravim pojačanjima koji će na individualni kvalitet popraviti igru, ali ako će to biti Halil onda se i nećemo usrećiti.
I da, nadam se nekom pečatu Amara Osima, sad za sad ga ne vidim. Valjda je prerano? Ne znam?
Ne vidis pecat jer vjerovatno nisi sportski radnik,kao ni ja a sumnjam da je iko ovdje,al svi sve znamo kako treba i kako ne treba.Nas mentalitet.

El_Nino
Kontakt:

ned jun 30, 2019 9:06 pm

I da, spori smo i dalje. Baš spori.

Do terena jest, to sam i rekao do sada, suh, baš suh.
Valjda na Grbavici bude bolje i dovedeni igrači budu brzi. Bojo će ubrzati malo ali krila spora, tanka. Alispahić slowmotion.

Dajte Daniela i krilo ako može i dva. Dani je brz. Upariti ga sa Sipom i valjda će bit dobro.

El_Nino
Kontakt:

ned jun 30, 2019 9:07 pm

Sjeverac je napisao/la:
ned jun 30, 2019 9:04 pm
El_Nino je napisao/la:

Ne vidis pecat jer vjerovatno nisi sportski radnik,kao ni ja a sumnjam da je iko ovdje,al svi sve znamo kako treba i kako ne treba.Nas mentalitet.
Nisam ni slijep, a o fudbalu se vrlo dobro razumijem da bih mogao znati i vidjeti neke stvari.

Locomotiva
Kontakt:

ned jun 30, 2019 9:08 pm

Mehremic > Zajmovic
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned jun 30, 2019 9:11 pm

Ma nema raspadamo se haha
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Trenutno korisnika/ca: avlami97, Bing [Bot] i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija