Moderator/ica: storm_raider

 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 2:11 am

Ovaj forum se cesto bavi utopijskim temama. Imanentno je Zeljovcima mastati o bolje sutra. Ako nije infrastruktura u fokusu, organizacija ili strategija, rad administracije, jesu bar neostvarive Zelje navijaca u pogledu transfera.
Sampanjac man u novom pamfletu, prikazuje kratke crte djelovanja.
Nekako je taj kutak uvijek bio konkretniji. Uvijek se bavio konkretnim stvarima.
Elem, drago mi je procitati da se Mujo povukao i hvala na informaciji. Lijepo bi bilo mozda kad bi nas Tuborg umjesto Sarajevskog privatizovao.
Naravno, ne Tuborg iz Hrasnog.
Ne bi me iznenadilo da i ovaj forum odleti sa Oslobodjenje domene. Zato sto se kod nas biznismeni ljestvama i troskokom upisuju u svece.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 9:55 am

Meni je jasno sve bilo kada ljudi rekose 2 stvari:

1. Od evrope nam zavise pojacanja. To znaci da nikakvu alternativu nemaju.

2. Na spomen gradnje stadiona. Megalomanski su to projekti. Ocito im nisu dorasli.

Kao slag na tortu je famozna licenca. Kada se saberu ove dvije stvari gore dobijemo: NI FODBAL, NI KLAB
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:11 am

Ima pedeset, tacnije cetrdeset sedam godina 7 mjeseci i dva i po dana kada sam prvi put gledao Zeljeznicar. Za moje vrsnjake, pa i one ponesto mladje, te dane pamtimo kao dane slave. Pamtim i gospodina Strausa i valcer u desnom uhu kada bi loptu milovao nogama. Sjecanje me sluzi dobro, ali me Zeljeznicar sekira vise nego ikada. Naime, o cemu se radi?

Kada ste toliko dugo uz Zeljeznicar, upoznate jako mnogo ljudi koji su prosli kroz njega, a ako vam je posao u privredi, ili kako je danas popularno reci "gospodarstvu", pogotovo ako je izvrsnog karaktera, upoznate clanove svih Upravnih i Nadzornih Odbora, administracije, pa tu i tamo ponekog trenera i igraca. Imao sam cast da sjedim sa svim clanovima administracije u historiji Zeljeznicara, gospodina Amara Osima poznajem preko njegovog oca, zbog kojeg i kada ga dan-danas vidim cujem valcer u desnom uhu. Ovdje su pojedini postovi od pojedinih docekani "na noz" kada bih napisao da je on "grobar Zeljeznicara", ali isti ne znaju da ja to pisem nakon dugogodisnjeg poznavanja (iako sam ipak stariji) istog, te potpunog razumjevanja kako funkcionise i po kojim principima radi. Zapamtite, gospodo draga, Amar Osim je kancer Zeljeznicara. On je grobar kluba. Mogu vam napisati i zasto, ali necu da ulazim u razloge prije 2009. godine.

Dovoljno je da pogledamo desavanja unatrag posljednje 4 godine. Prosli saziv Upravnog Odbora ga je pozivao na povratak, cak cetiri puta, i to gospodin Misimovic. On je odbio svaki put, jedini njegov uslov je bio da taj isti saziv UO "kupi prnje" i onda ce on doci sa svojim ljudima u klub, uz ponudu da se potkupe tu i tamo sudije. Gospodin Misimovic, principijelan kakav je, odbijao je svaku mogucnost bilo kakve kriminalne aktivnosti. Tada je isti preko gospodina Beganovica, a sve preko svojih poltrona, kao sto su "sipac sampanjca", "vodac lutve" i slicni, na forumima, a i preko portala gospodina Haracica, ss.ba, izvrsio sve moguce pritiske. Gospodin Misimovic je tuzio isti portal, i ako ovi sada ne budu otjerani iz kluba, na celu sa gospodinom Amarom Osimom, sta mislite odakle ce doci novac za naplatu dobijene tuzbe? Iz Zelje naravno. Namontirao je svoj Upravni Odbor, da bi mogao izvuci novac iz Zeljeznicara. Sada, ako ga neko i zeli otpustiti, otkupna klauzula je milion BAM. Tu trazite razlog zasto je lezeran u izjavama kada gubimo i igramo lose. Postoji modus i za to, njegov ugovor se moze osporiti i tu osobu koja ga je potpisala treba tuziti zbog nesavjesnog poslovanja. Jednom prilikom je cak i gospodin Zujo u privatnom razgovoru rekao da ce gospodin Amar biti grobar kluba.

Nasem narodu treba cesto ponavljati, zato sto im sjecanje ima tendenciju da ode iz glave u dupe, pa ga treba cesto vracati tamo gdje mu je i mjesto, u glavu. Niste svjesni, svi vi takvi, koliko ste se ogrijesili o bivsoj Upravi i Nadzornom Odboru, administraciji kluba, navijacima, pa i Zeljeznicaru.

Bas zbog toga nemojte padati na lazne kelnerske price na gg.ba i desetine Beganovicevih nickova. Nisam ni ja svojih preko cetrdeset sedam i po godina dao Zeljeznicaru, da bih ga vama ostavio nakon sebe, pa makar na ovom forumu i na orgu mogu napisati istinu. A te godine nisam proveo vodajuci psa treneru, niti sipajuci mu sampanjac, vec preko dvadeset godina radeci na direktorskim pozicijama sirom bivse Jugoslavije, a u ratu boreci se na Zucu, Golom Brdu, braneci Bosnu i Hercegovinu, grad Sarajevo i Zeljeznicar. Zato mi oprostite ako sam nekada "naporan", samo istinu zelim da napisem, a Zeljeznicar zasluzuje nista osim gole, ogoljene, "suhe" istine.

Niste svjesni ni sta vas ceka kada se vrati. Previse voli Zeljeznicar da bi ga pustio vama, "a vratice se". To zapamtite.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u ned jun 02, 2019 10:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:16 am

Amar Amar Osim Osim !!
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:44 am

sastrane je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:16 am
Amar Amar Osim Osim !!
Tužba tužba, kamata kamata!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:45 am

A frajera... Simptomatično je to da, otkad si se registrovao na forum, radiš samo jednu stvar - pljuješ po Amaru. Baš liči na pisanje "po zadatku". Kao nekad neki na gg.ba. Između vas nema nikakve razlike.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:49 am

kvalitet je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:45 am
A frajera... Simptomatično je to da, otkad si se registrovao na forum, radiš samo jednu stvar - pljuješ po Amaru. Baš liči na pisanje "po zadatku". Kao nekad neki na gg.ba. Između vas nema nikakve razlike.
Ma ja, pljuvanje je kad se govori istina.
Daj ti iz svog đepa kamate ove, nemoj iz Zelje.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 10:54 am

kvalitet je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:45 am
A frajera... Simptomatično je to da, otkad si se registrovao na forum, radiš samo jednu stvar - pljuješ po Amaru. Baš liči na pisanje "po zadatku". Kao nekad neki na gg.ba. Između vas nema nikakve razlike.
To nije istina gospodine @kvalitet. Ja isto radim i na Sjeveru gdje sam jako dugo. F sektor, vrlo rado cemo se upoznati. Nije pljuvanje ako je argumentovano, a sve sto sam napisao u zivotu bilo je argumentovano. Molim vas da mene ne poredite sa tim polusvijetom sa kojim ste me upravo uporedili. Nista slagao nisam, meni je Zeljeznicar prioritet, ne gospoda Misimovic, Telibecirevic i ostali. Dodjite vi u klub, i budite bolji od ovih trenutno i ja cu vas, gospodine @kvalitlet, zdusno podrzati. Odista je tako.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:04 am

Ljudi, ajde da pricamo o sadasnjosti i buducnosti, bez vracanja na prethodne. Ljudi su otisli kao i kraj price. Ostavili su klub onim koji misle da mogu bolje. (Amaru i njegovim ljudima).

Mi trenutno nemamo upravu koja je sposobna izvrsiti uplatu na vrijeme, zbog koje ja necu gledati zelju na Grbavici. Nema nikakvih naznaka za krov na istoku, a dobro treba pogledati rokove do kada smo trebali isti napraviti i do kada ce nas savez cekati.

Da li cemo imati pare za pojacanja, to me ne zanima. Ovi moraju biti nadogradnja i obezbjediti TITULU, KUP I GRADNJU STADIONA.

AKO TO NE OBEZBJEDE ONDA JEDNOSTAVNO NEK SE GUBE SVI DO JEDNOG.

Amar je nas najtrofejniji trener, hvala mu za to. Iskreno mislim da je on shvatio koliko je pogrijesio i da NEMA sa kim da radi, te da zna da ljudi koje je doveo nisu dorasli Zeljeznicaru.

Jedino sto mene brine jeste to da ce biti kredita sa pomocnim kao hipotekom. To je normalno u svijetu biznisa, ali ali kada vodis svoju kompaniju pa ti je stalo do nje. Ljudi koji vole Zelju mogu to raditi sa nasom imovinom, ovi ljudi to nisu!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:10 am

Jedini zadatak svih nas je ŽELJEZNIČAR, i dok to ne shvatimo svi skupa, mrka kapa u svim segmentima kluba.
 
Tm87
Postovi: 2
Pridružen/a: sub jun 01, 2019 4:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:12 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:54 am
kvalitet je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:45 am
A frajera... Simptomatično je to da, otkad si se registrovao na forum, radiš samo jednu stvar - pljuješ po Amaru. Baš liči na pisanje "po zadatku". Kao nekad neki na gg.ba. Između vas nema nikakve razlike.
To nije istina gospodine @kvalitet. Ja isto radim i na Sjeveru gdje sam jako dugo. F sektor, vrlo rado cemo se upoznati. Nije pljuvanje ako je argumentovano, a sve sto sam napisao u zivotu bilo je argumentovano. Molim vas da mene ne poredite sa tim polusvijetom sa kojim ste me upravo uporedili. Nista slagao nisam, meni je Zeljeznicar prioritet, ne gospoda Misimovic, Telibecirevic i ostali. Dodjite vi u klub, i budite bolji od ovih trenutno i ja cu vas, gospodine @kvalitlet, zdusno podrzati. Odista je tako.
maj 13
Gospodine , svoj stepen zadovoljstva Zeljeznicarom preko 40 godina iskazujem na druzenjima, u vojsci, na gostovanjima i domacim utakmicama. Za moju petlju se ne brinite, sektor "E", izvolite da se upoznamo. Prepoznacete me po glasu.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:16 am

Tm87 je napisao/la:
ned jun 02, 2019 11:12 am
Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:54 am
kvalitet je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:45 am
A frajera... Simptomatično je to da, otkad si se registrovao na forum, radiš samo jednu stvar - pljuješ po Amaru. Baš liči na pisanje "po zadatku". Kao nekad neki na gg.ba. Između vas nema nikakve razlike.
To nije istina gospodine @kvalitet. Ja isto radim i na Sjeveru gdje sam jako dugo. F sektor, vrlo rado cemo se upoznati. Nije pljuvanje ako je argumentovano, a sve sto sam napisao u zivotu bilo je argumentovano. Molim vas da mene ne poredite sa tim polusvijetom sa kojim ste me upravo uporedili. Nista slagao nisam, meni je Zeljeznicar prioritet, ne gospoda Misimovic, Telibecirevic i ostali. Dodjite vi u klub, i budite bolji od ovih trenutno i ja cu vas, gospodine @kvalitlet, zdusno podrzati. Odista je tako.
maj 13
Gospodine , svoj stepen zadovoljstva Zeljeznicarom preko 40 godina iskazujem na druzenjima, u vojsci, na gostovanjima i domacim utakmicama. Za moju petlju se ne brinite, sektor "E", izvolite da se upoznamo. Prepoznacete me po glasu.
Da sektor "E", tacno iznad gola. Promasio sam, pisem sa mobitela, te mi jako dugo treba da napisem smislen post, izvinjavam se na zabuni. Nisam nazalost vican u digitalnom svijetu kao u mehanickom.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Tm87
Postovi: 2
Pridružen/a: sub jun 01, 2019 4:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:21 am

Barem si prizno da pises smisljen post :D Svaki je takav.
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:28 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:11 am
Ima pedeset, tacnije cetrdeset sedam godina 7 mjeseci i dva i po dana kada sam prvi put gledao Zeljeznicar. Za moje vrsnjake, pa i one ponesto mladje, te dane pamtimo kao dane slave. Pamtim i gospodina Strausa i valcer u desnom uhu kada bi loptu milovao nogama. Sjecanje me sluzi dobro, ali me Zeljeznicar sekira vise nego ikada. Naime, o cemu se radi?

Kada ste toliko dugo uz Zeljeznicar, upoznate jako mnogo ljudi koji su prosli kroz njega, a ako vam je posao u privredi, ili kako je danas popularno reci "gospodarstvu", pogotovo ako je izvrsnog karaktera, upoznate clanove svih Upravnih i Nadzornih Odbora, administracije, pa tu i tamo ponekog trenera i igraca. Imao sam cast da sjedim sa svim clanovima administracije u historiji Zeljeznicara, gospodina Amara Osima poznajem preko njegovog oca, zbog kojeg i kada ga dan-danas vidim cujem valcer u desnom uhu. Ovdje su pojedini postovi od pojedinih docekani "na noz" kada bih napisao da je on "grobar Zeljeznicara", ali isti ne znaju da ja to pisem nakon dugogodisnjeg poznavanja (iako sam ipak stariji) istog, te potpunog razumjevanja kako funkcionise i po kojim principima radi. Zapamtite, gospodo draga, Amar Osim je kancer Zeljeznicara. On je grobar kluba. Mogu vam napisati i zasto, ali necu da ulazim u razloge prije 2009. godine.

Dovoljno je da pogledamo desavanja unatrag posljednje 4 godine. Prosli saziv Upravnog Odbora ga je pozivao na povratak, cak cetiri puta, i to gospodin Misimovic. On je odbio svaki put, jedini njegov uslov je bio da taj isti saziv UO "kupi prnje" i onda ce on doci sa svojim ljudima u klub, uz ponudu da se potkupe tu i tamo sudije. Gospodin Misimovic, principijelan kakav je, odbijao je svaku mogucnost bilo kakve kriminalne aktivnosti. Tada je isti preko gospodina Beganovica, a sve preko svojih poltrona, kao sto su "sipac sampanjca", "vodac lutve" i slicni, na forumima, a i preko portala gospodina Haracica, ss.ba, izvrsio sve moguce pritiske. Gospodin Misimovic je tuzio isti portal, i ako ovi sada ne budu otjerani iz kluba, na celu sa gospodinom Amarom Osimom, sta mislite odakle ce doci novac za naplatu dobijene tuzbe? Iz Zelje naravno. Namontirao je svoj Upravni Odbor, da bi mogao izvuci novac iz Zeljeznicara. Sada, ako ga neko i zeli otpustiti, otkupna klauzula je milion BAM. Tu trazite razlog zasto je lezeran u izjavama kada gubimo i igramo lose. Postoji modus i za to, njegov ugovor se moze osporiti i tu osobu koja ga je potpisala treba tuziti zbog nesavjesnog poslovanja. Jednom prilikom je cak i gospodin Zujo u privatnom razgovoru rekao da ce gospodin Amar biti grobar kluba.

Nasem narodu treba cesto ponavljati, zato sto im sjecanje ima tendenciju da ode iz glave u dupe, pa ga treba cesto vracati tamo gdje mu je i mjesto, u glavu. Niste svjesni, svi vi takvi, koliko ste se ogrijesili o bivsoj Upravi i Nadzornom Odboru, administraciji kluba, navijacima, pa i Zeljeznicaru.

Bas zbog toga nemojte padati na lazne kelnerske price na gg.ba i desetine Beganovicevih nickova. Nisam ni ja svojih preko cetrdeset sedam i po godina dao Zeljeznicaru, da bih ga vama ostavio nakon sebe, pa makar na ovom forumu i na orgu mogu napisati istinu. A te godine nisam proveo vodajuci psa treneru, niti sipajuci mu sampanjac, vec preko dvadeset godina radeci na direktorskim pozicijama sirom bivse Jugoslavije, a u ratu boreci se na Zucu, Golom Brdu, braneci Bosnu i Hercegovinu, grad Sarajevo i Zeljeznicar. Zato mi oprostite ako sam nekada "naporan", samo istinu zelim da napisem, a Zeljeznicar zasluzuje nista osim gole, ogoljene, "suhe" istine.

Niste svjesni ni sta vas ceka kada se vrati. Previse voli Zeljeznicar da bi ga pustio vama, "a vratice se". To zapamtite.
Svaka cast!
Istina i samo istina za dobrobit naseg Zeljeznicara!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:46 am

Tm87 je napisao/la:
ned jun 02, 2019 11:21 am
Barem si prizno da pises smisljen post :D Svaki je takav.
"Smislen" gospodine, "sa razumom", da ima smisla.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:56 am

slika
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 11:56 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:11 am
Ima pedeset, tacnije cetrdeset sedam godina 7 mjeseci i dva i po dana kada sam prvi put gledao Zeljeznicar. Za moje vrsnjake, pa i one ponesto mladje, te dane pamtimo kao dane slave. Pamtim i gospodina Strausa i valcer u desnom uhu kada bi loptu milovao nogama. Sjecanje me sluzi dobro, ali me Zeljeznicar sekira vise nego ikada. Naime, o cemu se radi?

Kada ste toliko dugo uz Zeljeznicar, upoznate jako mnogo ljudi koji su prosli kroz njega, a ako vam je posao u privredi, ili kako je danas popularno reci "gospodarstvu", pogotovo ako je izvrsnog karaktera, upoznate clanove svih Upravnih i Nadzornih Odbora, administracije, pa tu i tamo ponekog trenera i igraca. Imao sam cast da sjedim sa svim clanovima administracije u historiji Zeljeznicara, gospodina Amara Osima poznajem preko njegovog oca, zbog kojeg i kada ga dan-danas vidim cujem valcer u desnom uhu. Ovdje su pojedini postovi od pojedinih docekani "na noz" kada bih napisao da je on "grobar Zeljeznicara", ali isti ne znaju da ja to pisem nakon dugogodisnjeg poznavanja (iako sam ipak stariji) istog, te potpunog razumjevanja kako funkcionise i po kojim principima radi. Zapamtite, gospodo draga, Amar Osim je kancer Zeljeznicara. On je grobar kluba. Mogu vam napisati i zasto, ali necu da ulazim u razloge prije 2009. godine.

Dovoljno je da pogledamo desavanja unatrag posljednje 4 godine. Prosli saziv Upravnog Odbora ga je pozivao na povratak, cak cetiri puta, i to gospodin Misimovic. On je odbio svaki put, jedini njegov uslov je bio da taj isti saziv UO "kupi prnje" i onda ce on doci sa svojim ljudima u klub, uz ponudu da se potkupe tu i tamo sudije. Gospodin Misimovic, principijelan kakav je, odbijao je svaku mogucnost bilo kakve kriminalne aktivnosti. Tada je isti preko gospodina Beganovica, a sve preko svojih poltrona, kao sto su "sipac sampanjca", "vodac lutve" i slicni, na forumima, a i preko portala gospodina Haracica, ss.ba, izvrsio sve moguce pritiske. Gospodin Misimovic je tuzio isti portal, i ako ovi sada ne budu otjerani iz kluba, na celu sa gospodinom Amarom Osimom, sta mislite odakle ce doci novac za naplatu dobijene tuzbe? Iz Zelje naravno. Namontirao je svoj Upravni Odbor, da bi mogao izvuci novac iz Zeljeznicara. Sada, ako ga neko i zeli otpustiti, otkupna klauzula je milion BAM. Tu trazite razlog zasto je lezeran u izjavama kada gubimo i igramo lose. Postoji modus i za to, njegov ugovor se moze osporiti i tu osobu koja ga je potpisala treba tuziti zbog nesavjesnog poslovanja. Jednom prilikom je cak i gospodin Zujo u privatnom razgovoru rekao da ce gospodin Amar biti grobar kluba.

Nasem narodu treba cesto ponavljati, zato sto im sjecanje ima tendenciju da ode iz glave u dupe, pa ga treba cesto vracati tamo gdje mu je i mjesto, u glavu. Niste svjesni, svi vi takvi, koliko ste se ogrijesili o bivsoj Upravi i Nadzornom Odboru, administraciji kluba, navijacima, pa i Zeljeznicaru.

Bas zbog toga nemojte padati na lazne kelnerske price na gg.ba i desetine Beganovicevih nickova. Nisam ni ja svojih preko cetrdeset sedam i po godina dao Zeljeznicaru, da bih ga vama ostavio nakon sebe, pa makar na ovom forumu i na orgu mogu napisati istinu. A te godine nisam proveo vodajuci psa treneru, niti sipajuci mu sampanjac, vec preko dvadeset godina radeci na direktorskim pozicijama sirom bivse Jugoslavije, a u ratu boreci se na Zucu, Golom Brdu, braneci Bosnu i Hercegovinu, grad Sarajevo i Zeljeznicar. Zato mi oprostite ako sam nekada "naporan", samo istinu zelim da napisem, a Zeljeznicar zasluzuje nista osim gole, ogoljene, "suhe" istine.

Niste svjesni ni sta vas ceka kada se vrati. Previse voli Zeljeznicar da bi ga pustio vama, "a vratice se". To zapamtite.
:palacgore:
Pozdrav ratnom suborcu. Dijelili smo isti prostor braneci Drzavu tokom agresije, a sada na isti ili slican nacin branimo Zelju od od onih koji su ga, usudit cu se pa reci, opljackali. Nazalost i dalje ga pljackaju, a pljacku pokusavaju preko svojih novinarcica opravdati.

P.S. Zamolio bih te da se, pored ovoga, registrujes i pises na 1921.ba forumu. Forum je zatvoren, a SSovcima se ne "isplati" bas javno pljuvati po ljudima iz ekipe 1921.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned jun 02, 2019 12:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 12:06 pm

Anamo oni Husrefu ponudili 200.000 KM brutto godišnje (što znači da ako plaćaju pune doprinose da je plata netto oko 120.000 KM godišnje), plus 250.000 da ponovi prošlu sezonu, plus 600.000 za ulazak u grupnu fazu.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 12:26 pm

blueboy je napisao/la:
ned jun 02, 2019 12:06 pm
Anamo oni Husrefu ponudili 200.000 KM brutto godišnje (što znači da ako plaćaju pune doprinose da je plata netto oko 120.000 KM godišnje), plus 250.000 da ponovi prošlu sezonu, plus 600.000 za ulazak u grupnu fazu.
A budžet 10 milki
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 02, 2019 12:26 pm

SA OVIM POSTOM ZAVRSAM DISKUSIJU OKO STARIH I NOVIH.

Prije godinu dana mi dodje dobar jaran i kaze "mislim da sam nasao zenu svog zivota koja ce mi roditi djecu". Ja budem sretan zbog njega. Prodju 2 mjeseca ja skontam da ga cura vara. Nazovem ga i kazem "Brate, ona tebe vara, nemas ti sa njom buducnosti". Kaze on meni "LAZES. Koji ti je kur.ac? Nema sanse. Sto mi zelis zlo? Nije ona takva, kaze mi da nije itd".

Prodje od tada neki period, javi se on meni i kaze "BRATE, upravu si, kurva se je.be sa drugim".

Znaci drugovi moji, nikoga mi necemo ni mozemo ubjediti da mu je cura kurva, dok on to sam ne vidi. Niti mene ko moze ubjediti, niti ja nekog drugog.

Vrijeme ce pokazati cija riba je kurva. Kada budemo znali punu istinu, tada cemo postove pocinjati sa "BRATE", a ne sa "LAZES"....

ISTINA PRIJE SVEGA!

PS
A kada saznamo cija je riba kurva, svi cemo joj se najebat majke...
Zadnja izmjena: TheBlue, dana/u ned jun 02, 2019 12:35 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija