fcz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 9:29 pm

Ovi da su htjeli dobiti dobili bi. Ipak oni nas mrze barem jednako koliko vole sebe. Ocekujem da ih opet "stane" protiv radnika i celika.

To naravno ne mijenja cinjenicu da smo mi sebi za sve krivi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

exbabilon
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:33 pm

fcz je napisao/la:
ned apr 14, 2019 9:29 pm
Ovi da su htjeli dobiti dobili bi. Ipak oni nas mrze barem jednako koliko vole sebe. Ocekujem da ih opet "stane" protiv radnika i celika.

To naravno ne mijenja cinjenicu da smo mi sebi za sve krivi.
Necemo pretjerivat, kopali su i rukama i nogama na kraju da dobiju, ali nisu zasluzili, dzaba i smijesan penal.

Guvo
Kontakt:

Joj da hoce govna sa koseva izgubiti titulu
BOJKOT GG.BA PORTALA!

blueboy
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:35 pm

Gledam utakmicu sa starim koji je zakleti pitar, nakon crvenog kartona za Široki čovjek hladno reče: "Biće do kraja i penal za nas" :D

Charlie Sheen
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:37 pm

Ma vala samo da ova sezona zavrsi i da vidimo ledja sve do jednoj picketini, da bog da za hljeba nemali.

Elegant
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:46 pm

Guvo je napisao/la:
Ako hrvati budu imali jaci lobiji kod saveza pitari su donji, to je sekunda da ih sudije sjebu negdje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

sejo
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:51 pm

Bilobrk je daleko najbolji golman u ligi, njihovi stoperi su za nase klasa.

sajo10
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:52 pm

Nas trener je vec cestitao vjecitom rivalu titulu tako da... Eh moj Amare.. Da mi je vidjeti trenera Milana da uruci pehar treneru Intera tako..

storm_raider
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:53 pm

Dolaze nam na Grbavicu nakon Krupe, bice bas tesko protiv njih. Ekipa koja ima i glavu i rep. Prvo Krupa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:54 pm

storm_raider je napisao/la:
ned apr 14, 2019 9:53 pm
Dolaze nam na Grbavicu nakon Krupe, bice bas tesko protiv njih. Ekipa koja ima i glavu i rep. Prvo Krupa.
Nama je trenutno tesko protiv Hrida
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

south side
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:55 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned apr 14, 2019 9:22 pm
Pošto je i bager odnio šalu , a čisto sumnjam da ova uprava može do juna namaknuti dovoljno novca za pojačanja , onda nam je jedini način da se zaradi nekakva lova igranje u Evropi.
Nakon jučerašnjeg poraza ,od samih utakmica Želje treba malo više obratiti pažnju na utakmice konkurenata - Čelika, Slobode i Radnika , jer oni bar u istom omjeru utiču na naš eventualan plasman u EL.
Za to vrijeme gledati Željine utakmice bez opterećenja ...
tesko cemo mi europe ove godine vidjeti
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

RokElsner44
Kontakt:

ned apr 14, 2019 9:58 pm

south side je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:
ned apr 14, 2019 9:22 pm
Pošto je i bager odnio šalu , a čisto sumnjam da ova uprava može do juna namaknuti dovoljno novca za pojačanja , onda nam je jedini način da se zaradi nekakva lova igranje u Evropi.
Nakon jučerašnjeg poraza ,od samih utakmica Želje treba malo više obratiti pažnju na utakmice konkurenata - Čelika, Slobode i Radnika , jer oni bar u istom omjeru utiču na naš eventualan plasman u EL.
Za to vrijeme gledati Željine utakmice bez opterećenja ...
tesko cemo mi europe ove godine vidjeti
Narva trans bi nas naguzila sad.

kokoška
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:01 pm

Pa mi ako ne odemo u evropu ja ne znam na osnovu cega se mozemo nadati boljem iduce sezone, jedini spas nam je evropa a ovi sto misle da ce biti bolje i ako se ne ode u evropu tako se isto mislilo da kad dodje Amar on ce carobnim stapicem mahnuti i sve ce biti super, druga su vremena nema vise ljudi koji bi igrali kako Amar svira...

Zeljo
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:07 pm

kokoška je napisao/la:
ned apr 14, 2019 10:01 pm
Pa mi ako ne odemo u evropu ja ne znam na osnovu cega se mozemo nadati boljem iduce sezone, jedini spas nam je evropa a ovi sto misle da ce biti bolje i ako se ne ode u evropu tako se isto mislilo da kad dodje Amar on ce carobnim stapicem mahnuti i sve ce biti super, druga su vremena nema vise ljudi koji bi igrali kako Amar svira...
A brate mili, shvatam da ne volis covjeka koji nam je donio tolikp radosto, ali mozes li bar jedan post napisat, a da ne vrijedjas covjeka? Il akp nista, bar da ga ne spominjes
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u ned apr 14, 2019 10:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

storm_raider
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:08 pm

CURVA je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
ned apr 14, 2019 9:46 pm
Guvo je napisao/la:
Ako hrvati budu imali jaci lobiji kod saveza pitari su donji, to je sekunda da ih sudije sjebu negdje.
Pa zar nisi vidio ko ima jaci lobi :zid: cak ih je sudija i protiv svinjskog maksimalno gurao .Pa ovo je cirkus pravi jedino je Miske isao sportski i pravedno pa su nas onako naguzili.
Moj CURVA, sve si vidio... Svakako, ono sto zamjeram prosloj Upravi je to sto nismo imali zastitu u Savezu. Oni su investirali svoje vrijeme, uticaj i konekcije u Zelju. Jako me cudi da nisu tu investiciju zastitili. Dakle, ne ovakvi penali u 95. minuti i slicne gluposti, vec zastita i uticaj da mozemo imati fer sudjenje, nista vise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

bogi
Moderator
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:15 pm

Protiv Krupe zatvoriti Zeca i Milanovića, napadati na Puzigaću i stvarati višak na njegovoj strani, jer Zec njihov nije sklon čestom vraćanju u odbranu (nije vala ni naš).
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Valter
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:18 pm

U prvom dijelu sezone 19 utakmica.
Osvojeno 28 bodova ili 1,47 bodova po utakmici (49% mogučih bodova).
Ostvareno je 8 pobjeda tj. pobjedili smo u 42% utakmica.
Ostvareno je 7 poraza tj. izgubili smo u 37% utakmica.
Dato je 28 golova ili 1,47 gola po utakmici.
Gol razlika 28:22 (+ 6)
Ostali iza pitara 15 bodova tj. pitari su po kolu pravili bodovnu razliku od 0,79 bodova.
Završili kao četvrti iza trećeg (Široki) dva boda.
Što bi rekao Amar "brrrrrr" sezona.

Dodje Amara da pokrene tradicionalno Željino proljeće. I šta imamo
Osvojeno 8 bodova ili 1,14 bodova po utakmici (38% mogučih bodova).
Ostvarene su 2 pobjede tj. pobjedili smo u 29% utakmica (ni jedna trećina).
Ostvarena su 3 poraza tj. izgubili smo u 43% utakmica.
Data su 4 gola ili 0,57 golova po utakmici.
Gol razlika 4:7 (- 2).
Pitara povečali bodovnu razliku za 6 bodova tj. pitari su po kolu pravili bodovnu razliku od 0,85 bodova.
I dalje četvrti iza trećeg (Široki) samo sada za četiri boda.

U ovoj statistici najtragičnije je da dajemo haman tri puta manje golova po utakmici. O utakmici sa pitarima i obaranju njihovog rekorda na Grbavici bolje i ne pisati.

Moje godine i određeno fudbalsko znanje mi dozvoljavaju da mogu ovo napisati. Više sam nego siguran da Željo sa mnom nebi trenutno stajao ništa lošije i ne bi imao lošiju statistiku. Ja bih taj posao radio Pro bono sa velikim zadovoljstvom i ljubavlju prema Želji. Sigurno bi ste bili pošteđeni da gledate Stanića, Sadikovića a vala i Sipovića (a ne daj bože i Bekrića, Turkovića ...). Klub bi sačuvao novce od priprema u Antaliji. Sačuvao bi novce i na pomočnicima, sasvim bi mi bio dovoljan trener golmana. Ali evo imamo čovjeka koji naplaćuje ne male novce. Vrijeme je da ih počne i zarađivati
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

mamba21
Kontakt:
Status: Online

ned apr 14, 2019 10:27 pm

CURVA je napisao/la:
ned apr 14, 2019 10:14 pm
storm_raider je napisao/la:
ned apr 14, 2019 10:08 pm
CURVA je napisao/la:

Pa zar nisi vidio ko ima jaci lobi :zid: cak ih je sudija i protiv svinjskog maksimalno gurao .Pa ovo je cirkus pravi jedino je Miske isao sportski i pravedno pa su nas onako naguzili.
Moj CURVA, sve si vidio... Svakako, ono sto zamjeram prosloj Upravi je to sto nismo imali zastitu u Savezu. Oni su investirali svoje vrijeme, uticaj i konekcije u Zelju. Jako me cudi da nisu tu investiciju zastitili. Dakle, ne ovakvi penali u 95. minuti i slicne gluposti, vec zastita i uticaj da mozemo imati fer sudjenje, nista vise.
Ali me najvise nervira razmisljanje nasih navijac kao igrali smo lose jeste sve to ali da nije bila najveca pljacka u historiji lige mi bi bili prvaci gdje su smisljeno cekali kraj na kosevu i nakon toga penal za svinjski i umjesto da demoliramo savez i sudiju mi smo popljuvali nase pa pitari bi istupili iz lige .Gledam sad raspored Sarajeva nema sanse da prokockaju ovo bas lagan raspored a i zavrsiti ce oni neke tekme.
Sudije ih konstantno guraju, danas iskljucenje i penal, protiv krupe iskljucenje i opet ne mogu dobiti. Gurat ce ih sudije to je sigurno. Ko vise da novca taj ce je i osvojiti. Neka bude sve ko lani, necemo se zaliti.
Forza 1921!

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:28 pm

Sloboda je jedina ekipa u ligi, a da nas nije pobjedila.
U Celiku koji je ocajan, Boga mole da ne izbore Evropu. Jer ce izaci sav javasluk u vezi licence.
Radnik je nas jedini i pravi konkurent, pobjedili nas, Zrinskom bod otkinuli, sto politicki sto igracki,jedini konkurent!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Charlie Sheen
Kontakt:

ned apr 14, 2019 10:30 pm

Amare picko

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, Google [Bot], mamba21, MrkiMedo i 31 gost.

Prijava  •  Registracija