Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:12 pm

Ovo je se vratilo Misimoviću jer na startu nije imenom i prezimenom imenovao grobare i lopove, već je ćutao zbog mira u kući.
Ovi smradovi će prvom Amaru šuknuti kad kola krenu nizbrdo i sve će njemu fakturisati, što neko reče ko se mača laća od mača i gine. Zar stvarno mislite da porezna neće redovno navraćati u kontrole. Kako god je gudalo mogao nazvati i poslati poreznu to može svako od vas.
Što se tiče Jamak uvijek ima mjesta u Želji Kad je mogao onaj smrad i padavičar iz Bijeljine pa poslije pjevati bit će Željo k.... Šampionon. Zašto to ne bi Jamak
Legenda i Rumeni su druga priča.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:16 pm

Sad kad sam vidio ovaj video sa skupštine drago mi je što sam se oprijedlio za pravo stranu kad su se več morale birati strane. Novi predsjednik je odlično govorio i ne znam šta kome smeta. Šta kome smeta i što se otvara šampanjac uz našu himnu Grbavicu. Šta kome smeta što nam se vrača najtroferniji trener. Kao što vidim večina članova koji nisu tu tek tako je podržala novu upravu. A vi pljuvači koji ste opčinjeni Misimovičem ohanite malo sa pljuvanjem a i moderacija foruma ne bi trebala pustiti da se svašta piše jer zbog takvih stvari smo i otišli sa onog. Za mene je ovo pobjeda ljudi koji vole Želju.
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:18 pm

Ovo slavlje kao da se osvojila liga prvaka mi je dovoljno da budem protiv uprave. Da ne govorim o likovima koji po društvenim mrežama to nazivaju pobjedom i slave odlazak a ne svoj dolazak.
A Amar ne zaslužuje da ga spominjem više.
Sad oni rezultati na kraju polusezone još više imaju objašnjenje.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:21 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 7:54 pm
Da ukradem ekskluzivu :D

https://www.youtube.com/watch?v=b59jRA5GSug
Samo za pljuvače :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:22 pm

Mogle bi kod nas tek prave podjele da nastupe. Ljudi ba ne vole ljigavce, poltrone, seoske varalice, kabadahije..... Ne idu takvi likovi uz Želju, a opet se takvi dovlače i dovode blizu kluba.... Potrebno je pustiti malo vremena da prodje pa da se donese neki ozbiljniji zaključak, ali ako se klubu približi mentalni sklop kao violina, ja lično takvom klubu ne mogu plaćati članarinu, ne mogu kupovati godišnju, nesto iz shopa....
Dolazit ću ja na utakmice, ali bilo kakva dodatna finansijska podrška će izostati, jednostavno izgubit će se vjera u poštenje takvog osoblja u klubu...
Država Željo
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:22 pm

dell21 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:18 pm
Ovo slavlje kao da se osvojila liga prvaka mi je dovoljno da budem protiv uprave. Da ne govorim o likovima koji po društvenim mrežama to nazivaju pobjedom i slave odlazak a ne svoj dolazak.
A Amar ne zaslužuje da ga spominjem više.
Sad oni rezultati na kraju polusezone još više imaju objašnjenje.
Ma naravno da imaju i znamo svi otprilike koji su, nije ovaj igracki kadar toliko los da izgubi pet puta zaredom
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:22 pm

bojamora je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:16 pm
Sad kad sam vidio ovaj video sa skupštine drago mi je što sam se oprijedlio za pravo stranu kad su se več morale birati strane. Novi predsjednik je odlično govorio i ne znam šta kome smeta. Šta kome smeta i što se otvara šampanjac uz našu himnu Grbavicu. Šta kome smeta što nam se vrača najtroferniji trener. Kao što vidim večina članova koji nisu tu tek tako je podržala novu upravu. A vi pljuvači koji ste opčinjeni Misimovičem ohanite malo sa pljuvanjem a i moderacija foruma ne bi trebala pustiti da se svašta piše jer zbog takvih stvari smo i otišli sa onog. Za mene je ovo pobjeda ljudi koji vole Želju.
Svaka čast majstore. Potpuno si objektivan od početka i žao mi je što više raje nije uzimalo za ozbiljno tvoje stavove.

:rofl:
 
neroazzuro
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:23 pm

Šta kaže otac, situacija je jako loša, da ne kažem alarmantna, računi kluba su blokirani... a onda na šampanjac.
Al bitan je samo "Željo" jel?!
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:26 pm

blueheart je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:22 pm
Mogle bi kod nas tek prave podjele da nastupe. Ljudi ba ne vole ljigavce, poltrone, seoske varalice, kabadahije..... Ne idu takvi likovi uz Želju, a opet se takvi dovlače i dovode blizu kluba.... Potrebno je pustiti malo vremena da prodje pa da se donese neki ozbiljniji zaključak, ali ako se klubu približi mentalni sklop kao violina, ja lično takvom klubu ne mogu plaćati članarinu, ne mogu kupovati godišnju, nesto iz shopa....
Dolazit ću ja na utakmice, ali bilo kakva dodatna finansijska podrška će izostati, jednostavno izgubit će se vjera u poštenje takvog osoblja u klubu...
Ko bolan kaže da če violina biti u klubu. Šta ste se njega svezali. Nije vam to valjda jedini argument što se prišlepo da se slika i objavio neke slika. Ko još njeaga prati. Smješno mi ovo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:28 pm

Joj moj Zeljo... toliko bih ti toga imao sapnuti... Znam ja tebe, mangup si ti veci od svih nas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:29 pm

Nije grijeh sjediti sa Violinom.... Nije, ali je sramota.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:29 pm

"Nije Amar, ljudi oko njega."

Čestitam i uživajte.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3271
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:29 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:21 pm
Ajzea je napisao/la:
Bosanac1993 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 7:30 pm


O finansijama i koristi od youtube kanala i njihovog posla je nepotrebno polemisati,njihov projekat kao i svakog pojedinca ili grupe na youtube. Ono sto su i sami svjesni jeste da su dobili NAJVECU PODRSKU od odlazecih clanova, najveci vrhunac i vjetar u leđa u radu su dobili od Misimovića i svih clanova tadasnjeg saziva. Prihvaceni su bili kao uposlenici kluba, bez ikakve finansijske podrske kluba momci su radili i imaju svoje zamisli i ciljeve u onom sto rade - TO STOJI.

Ali ko im je to omogucio u najvecoj mjeri, tadasnja uprava i navijaci koji su hvalilj i pratili njihov rad i zbog toga su bili duzni uraditi taj video kao VID PODRSKE I OTPORA ZA TADASNJU UPRAVU!

Barem toliko su mogli i ocekivao sam od njih!
Sta je njima omogucila Uprava i sta su njima omogucili navijaci?
Nista.. Ljudi su svojim znanjem, idejama i ulaganjem vlastitog novca u opremu samo ostali ono sto su i bili. Grupa sastavljena od momaka koji zaista zive za Zeljeznicar te koji bez ikakve finansijske naknade jurcaju po raznoraznim selima kako bi nama iz svih uglova priblizili utakmicu voljenog nam kluba. Grupa koja je bila i ostala privrzena Zeljeznicaru, a duzna nikome.
Stavise, i Uprava i mi navijaci smo njima duzni.

Odes u neku piz.du materinu i mjesto da gledas utakmicu, ti snimas. Vratis se kuci i mjesto da spavas poslije posla, ucenja, kafane, ti se uhvatis montiranja video izvjestaja jer time pomazes klubu koji volis, naravno bez ikakve finansijske naknade.
Primjer ljubavi. Nikome oni nisu duzni bilo sta uraditi, ni Upravi ni navijacima
Svaka čast @Ajzea. I niko ne pita koliko su momci propustili rođendana, derneka, koliko su puta zakuhali sa familijom i sl.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
O cemu bolan vi pricate,niko od njih ne radi volonterski niti eto sto je nekome stalo da navijaci imaju videoizvjestaje. Svako vidi svoju racunicu u svemu i treba da je tako, to je sasvim posteno.

Sa ovim sto sam im zamjerio ja ne umanjujem vrijednost onoga sto su oni uradili i pokazali da su sposobni kroz svoj rad. Ne mijesajte babe i zabe!

I to sto su propustili rodjendane i imali svadje, to isto nije opravdanje za onaj propust da jednim videom zaokruze istinu i pomognu klubu - FK ŽELJEZNICAR JE IZNAD SVEGA.

Pa to bi bilo isto da jedan navijac propusti svoj rodjendan i sa tribine baca svjesno baklje na teren - je l i to opravdanje da moze raditi sta hoce jer je navijac kluba i ima opravdanje za sve?

Taj jedan video je mogao u mnogo cemu pomoci kada je u pitanju FS SAVEZ i DELEGIRANJE SUDIJA, kada je u pitanju forma pojedinih igraca koji ce nekim cudom pod palicom Osima biti nosioci tima a kod prethodnika nisu pokazali NISTA na terenu, kada je u pitanju ovo i ono, svasta je taj video mogao pokazati.

Nadam se da je prethodna Uprava napravila taj video skupa sa ostalim dokazima,kojeg ce svakako iznijeti na svojoj press konferenciji u buducnosti. Za press se nadam da ce biti ubrzo jer se ceka samo da se smiri situacija u klubu ,kako FK ZELJEZNICAR ne bi trpio. Sigurno je da ce se pratit i svi procesi sto se tice sudskih parnica i ulaska SIPA-e u klub!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:30 pm

Mozda dodju bolja vremena.
Mozda Amar napravi rezultat sa ovim likovima.
Mozda se izgradi nasa Grbavica.

Ja im nikad necu halaliti nacin na koji su se vratili u klub.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:30 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:29 pm
Nije grijeh sjediti sa Violinom.... Nije, ali je sramota.
Ne sjedi Amar s Violinom, sjede ljudi oko njega :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:30 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:29 pm
Nije grijeh sjediti sa Violinom.... Nije, ali je sramota.
:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:31 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:55 pm
slika

I Dobraca dao otkaz.
Malo je ko i ostao
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:31 pm

Meni razum ne dozvoljava da pruzim podrsku tipovima kao sto su Violina, Stanic egzistencija, i ljudima koji ruse klub zarad svojih guzica...
Sve ce postati jasnije kad saznamo kome idu prostori ispod istoka. Daj boze da i tog krova bude. Zao mi je mladih sposobnih ljudi ala Duvnjak i Dobraca, takvih u klubu uvijek treba...

Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:32 pm

Željo je vječan glodari!

VIOLINA OD.EBI OD KLUBA!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:34 pm

Mogla je ova uprava pored 'dugova' i malo Faksa ostavit :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija