Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:11 pm

Znam da ne smijem birati stranu, niti je biram, moja jedina "strana" je Zeljo i Zeljo je jedini bitan, ali ne mogu ni da sutim, bas zbog tog istog Zelje.

Blago nama kada nam je Misimovic bio najveci problem. Blago nama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:14 pm

Ja bih reko da su nama najveći problem mediji i ove tetkice po fb.
Najviše se o tim temama raspravlja kad "bocnu"..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 18, 2018 8:50 pm
Imaju desetogodišnje, ostat će ali na istoku 8-) :pivo:
Ha ha ha
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:16 pm

UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:16 pm

storm_raider je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:11 pm
Znam da ne smijem birati stranu, niti je biram, moja jedina "strana" je Zeljo i Zeljo je jedini bitan, ali ne mogu ni da sutim, bas zbog tog istog Zelje.

Blago nama kada nam je Misimovic bio najveci problem. Blago nama.
Najveći je problem, ali ako može kako da ostane u skupštini da nadgleda :(
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:16 pm

Ko god dodje čeka ga jako puno obaveza, građevinska za krov, dug Ircima, Grcima, iznaći sredstva za funkcioniranje kluba od Marta...i još niz pitanja, 50% sponzora najavilo prekid saradnje, jako se ovo loše odrazilo za sami klub,dok se navijači dijele i misle da su pojedinci bitni
 
Mahalac1987
Postovi: 1
Pridružen/a: pon dec 17, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:18 pm

Pozdrav svima, novi sam na forumu, pa bih da iskoristim priliku da prokomentarišem trenutnu situaciju. Svi vrlo dobro znamo koliko je ova garnitura ljudi napravila pozitivnih stvari u i oko Kluba i to se nikako ne može osporiti. Ono što je kaskalo je ono što je zapravo u jednom fudbalskom klubu najvažnije, a to je taj famozni sportski segment, s tim da je skoro pa nemoguće očekivati da uvijek baš sve ide ko podmazano. Za promjene jesam, ali isključivo u slučaju da nova skupina ljudi koja bi potencijalno ušla u Klub ima jasnu viziju da nastavi ondje gdje je stala dosadašnja uprava i uz to da donesu boljitak na terenu. Siguran sam da u ovom trenutku takvi ljudi ne postoje ili da se bolje izrazim, postoje, ali Željo im sigurno nije ni na kraj pameti, što od nedostatka vremena zbog privatnih poslova, što zbog manjka volje i želje za vođenjem najboljeg fudbalskog kluba u BiH itd itd... Zbog toga bih ja lično najviše volio, ako postoji i onaj mali postotak mogućnosti, da ova skupina ljudi ostane i da pokažu da su u stanju boriti se i sa najvećim pritiscima, čime bi definitivno vratili povjerenje u očima navijača koji su postali skeptični. Situaciju sa Amarom Osimom ne želim da komentarišem iz čistog razloga što nisam do kraja upoznat u cjelokupnu situaciju, a imao sam priliku upoznati Amara i jedino što mogu reći je to da u njegovu ljubav prema Želji nikako ne treba sumnjati. Nadam se da će nam naredni period donijeti boljitak i napredak i da ćemo se ako Bog da svi zajedno radovati novim uspjesima naše jedne jedine Svetinje. Sve najbolje!

P.S. Da neko pogrešno ne shvati; niti sam na "jednoj" niti na "drugoj" strani, pišem iz duše i onako kako ja stvari vidim. Željo je veći od nas svih i nadam se iskreno da će uskoro sve doći na svoje.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:18 pm

Norsborg je napisao/la:
uto dec 18, 2018 7:39 pm
Sigurno sam medju najstarijima na forumu,gledao sam Želju dok je još Ilijas Pašić igrao.
Pamtim ispadanje iz lige ali nisam plakao.Pamtim oduzimanje bodova,kazne za Mišu Smajlovića i Osima
pa ipak ne ispadosmo.Pamtim šampionsku titulu,pamtim ispadanje i šok od Videotona.Pamtim tešku povredu
Šabanadžovića,pamtim ispadanje od Metalurga.Ali nisam nijednom plakao.
Zbog Želje sam tri puta plakao,prvi put kada je Rašević iz Partizana slomio Zemki nogu.Drugi put sam plakao
na otvaranju istočne tribine i treći put na otvaranju hibridnog terena.
Odgovorno tvrdim da mi nikada nismo imali bolju upravu od ove odlazeće(nadam se da ipak neće).Ovo je uprava koja
nam je priuštila više radosti nego ijedna druga.Kažu nisu njihove pare ali u ova teška vremena treba znati i moći navući
pare.Lako je u komunizmu bilo biti u upravi,to su bili političari i koristili uvijek državne pare.
Priča se da smo kupovali titule(ne vjerujem)ali zar opozicija nije mogla kupovati kontra nas.Zar sve zadnje utakmice
nisu sudjene protiv nas.
Na kraju,u svim normalnim klubovima zbog rezultata lete treneri,a ne uprave(evo primjer Uniteda).
Odleti i poneki igrač ali UPRAVA NIKAD.
A mi dozvolimo da neka grupa iz ne znam kojih interesa tjera upravu.
Zato učinimo sve da UPRAVA KOJA NAS JE UČINILA PONOSNIM OSTANE.
NI MILIMETAR
Interesantno je da starija raja ima slično mišljenje, dok ova mlađarija (ispod 30 g.) razmišlja drugačije. Stariji imaju iskustvo, mlađi energiju, ali ne pamte dugo, a i ono što zapamte, brzo zaboravljaju. Nikoga ne želim uvrijediti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:19 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:10 pm
kvalitet je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:05 pm
struja je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:00 pm


Jesi li ti svjestan da ovakvim pisanjem izazivaš revolt kod raje i zabijaš nož u leđa Amaru i ljudima koji ulaze u klub?
A, jesi li svjestan ti (i mnogi drugi) da nam s novim ljudima može biti bolje? Ne mora, ali može.
A koji su to novi ljudi sto dolaze?
Pa Amarovi ljudi :placeodsmijeha: :D hahaha
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto dec 18, 2018 9:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:19 pm

Velahalve je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:16 pm
Ko god dodje čeka ga jako puno obaveza, građevinska za krov, dug Ircima, Grcima, iznaći sredstva za funkcioniranje kluba od Marta...i još niz pitanja, 50% sponzora najavilo prekid saradnje, jako se ovo loše odrazilo za sami klub,dok se navijači dijele i misle da su pojedinci bitni
PA kad nabrasmo tolike dugove?? Kakvi sad Irci i Grci??
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 18, 2018 8:50 pm
Imaju desetogodišnje, ostat će ali na istoku 8-) :pivo:
:zid: :roll:
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:22 pm

UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:22 pm

sajo10 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:19 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:10 pm
kvalitet je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:05 pm


A, jesi li svjestan ti (i mnogi drugi) da nam s novim ljudima može biti bolje? Ne mora, ali može.
A koji su to novi ljudi sto dolaze?
Pa Amarovi ljudi :placeodsmijeha: :D hahaha
Volio bi samo vidjeti ko je barem jedna ta osoba i te njegove grupe. Meni ne smeta ni Amar ni Miske ali ljudi sta kontamo dodje Amar i sve ce biti top. Ako je toliki mangup nek se uzme mjesta trenera i neka osvoji titulu ali mislim da je svjestan da ne moze tek tako uzeti titulu i zbog toga cilja na mjesto SD.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:23 pm

avlami97 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:18 pm
Norsborg je napisao/la:
uto dec 18, 2018 7:39 pm
Sigurno sam medju najstarijima na forumu,gledao sam Želju dok je još Ilijas Pašić igrao.
Pamtim ispadanje iz lige ali nisam plakao.Pamtim oduzimanje bodova,kazne za Mišu Smajlovića i Osima
pa ipak ne ispadosmo.Pamtim šampionsku titulu,pamtim ispadanje i šok od Videotona.Pamtim tešku povredu
Šabanadžovića,pamtim ispadanje od Metalurga.Ali nisam nijednom plakao.
Zbog Želje sam tri puta plakao,prvi put kada je Rašević iz Partizana slomio Zemki nogu.Drugi put sam plakao
na otvaranju istočne tribine i treći put na otvaranju hibridnog terena.
Odgovorno tvrdim da mi nikada nismo imali bolju upravu od ove odlazeće(nadam se da ipak neće).Ovo je uprava koja
nam je priuštila više radosti nego ijedna druga.Kažu nisu njihove pare ali u ova teška vremena treba znati i moći navući
pare.Lako je u komunizmu bilo biti u upravi,to su bili političari i koristili uvijek državne pare.
Priča se da smo kupovali titule(ne vjerujem)ali zar opozicija nije mogla kupovati kontra nas.Zar sve zadnje utakmice
nisu sudjene protiv nas.
Na kraju,u svim normalnim klubovima zbog rezultata lete treneri,a ne uprave(evo primjer Uniteda).
Odleti i poneki igrač ali UPRAVA NIKAD.
A mi dozvolimo da neka grupa iz ne znam kojih interesa tjera upravu.
Zato učinimo sve da UPRAVA KOJA NAS JE UČINILA PONOSNIM OSTANE.
NI MILIMETAR
Interesantno je da starija raja ima slično mišljenje, dok ova mlađarija (ispod 30 g.) razmišlja drugačije. Stariji imaju iskustvo, mlađi energiju, ali ne pamte dugo, a i ono što zapamte, brzo zaboravljaju. Nikoga ne želim uvrijediti.
Ne znam vala, vecina moje raje isto razmislja. Na dan objave za ostavke, bruku objava po drustvenim mrezama.
Stariji su bas razocarani i prica kako ne znamo da cijenimo.
Uglavnom su protiv ovi haveri od igraca, menadzera i ovi po kafanama(zna se kojim) provode vrijeme.. Ali o tom po tom oni vole Zelju, mi Senada.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:25 pm

Vortex je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:19 pm
Velahalve je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:16 pm
Ko god dodje čeka ga jako puno obaveza, građevinska za krov, dug Ircima, Grcima, iznaći sredstva za funkcioniranje kluba od Marta...i još niz pitanja, 50% sponzora najavilo prekid saradnje, jako se ovo loše odrazilo za sami klub,dok se navijači dijele i misle da su pojedinci bitni
PA kad nabrasmo tolike dugove?? Kakvi sad Irci i Grci??
Pa sjeti se šta su nam radili ljudi, nije do kraja sve isplaćeno, ako budemo kasnili sa uplatom ide tužba uefi i nećemo dobiti licencu za evropu
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:25 pm

Gledaj sta je gostiju, a niti je tekma, niti je sezona, niti ista. Ko kad smo interesantni.

slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:26 pm

Evo Murinjo je slobodan, nadam se da ce ga ovi novi angazovati
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:29 pm

Velahalve je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:25 pm
Vortex je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:19 pm
Velahalve je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:16 pm
Ko god dodje čeka ga jako puno obaveza, građevinska za krov, dug Ircima, Grcima, iznaći sredstva za funkcioniranje kluba od Marta...i još niz pitanja, 50% sponzora najavilo prekid saradnje, jako se ovo loše odrazilo za sami klub,dok se navijači dijele i misle da su pojedinci bitni
PA kad nabrasmo tolike dugove?? Kakvi sad Irci i Grci??
Pa sjeti se šta su nam radili ljudi, nije do kraja sve isplaćeno, ako budemo kasnili sa uplatom ide tužba uefi i nećemo dobiti licencu za evropu
Irci-hibrid, to je na Svezu, a Grcima je u ratama za teren. Valjda kad legne lova od UEFE za pretkola platit će se Grkljanima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:31 pm

SupremeGucci je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:26 pm
Evo Murinjo je slobodan, nadam se da ce ga ovi novi angazovati
Šta će nam. Kad ne valja Mančester Junajtedu, šta će nama.
UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
UPRAVA OSTANI!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 18, 2018 9:33 pm

Mislim da se neko dobro zaj.ebo u računu. Troškovi kluba su min. 250.000 KM mjesečno samo za plate i režije bez da sijalicu promjeniš na stadionu.
Imali smo ove "budale" koje su to odrađivale i još nešta gradili. Baš me interesuje koje su to nove "budale" koje će namaći 10000KM dnevno za Želju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija