Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:23 pm

Konacno pauza!

Ove sezone smo svi ocekivali neki iskorak ka naprijed, konacno.

Ono sto smo dobili je pucanje po savovima u svim segmentima.

Hajde sad da se skupimo svi kao jedan i da ovo iznesemo. Trebaju se donijeti prave odluke.

Sad svi trebaji pokazati koliko vole zelju, kome je licni interes prije kolektivnog. Imamo navijace koji se ne trude buducim narastajima pokazati koliko se voli klub. Previse podgrupa, raskol medju navijacima. Hajde da to popravimo, taj dio koji mi mozemo. Pricamo na upravu hocemo promjene a medju nama ne stima.

Amar ukoliko voli zelju i ukoliko osluskuje navijace ne treba biti sebican. Treba se suociti sa problemom. I pomoci klubu. Pa da konacno imamo sve segmente zaokruzene. Miske mora prepustiti sportski segment strucnoj osobi.

Vrijeme je da krenemo naprijed jer ovako vise ne ide u svim segmentima osim infrastrukture.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:24 pm

-15!

UPRAVA NAPOLJE
1921-1987-2007
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:26 pm

Joj Izlija, otkrio si toplu vodu. Na svojoj kozi smo direktno osjetili sta znaci zestoka kradja (Bandicev penal koji nas je kostao titule,) Ako im onaj penal Bandica nije bio lekcija dzaba je pricati. Poslije toga pricati o postenju u nasem fudbalu je suludo. Sve sezone poslije toga se trebalo osigurati i zastititi od ovakvih pljacki koje nazalost i dalje gledamo i uopste ne reagujemo jer ne zele da se zamjeraju savezu. Tuzno i zalosno da se sudije mogu na ovakav nacin bukvalno pisati po nasem klubu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:27 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:21 pm
Zeljo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:31 pm
TheTacTica je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:01 pm
Poslje nekog vremena sam svatio da je ipak dobro sto ova uprava ide, jer ovi navijaci zasluzuju upravu bas na nivou na kojem su oni. Mislim da ce sve manje normalne raje pratiti FkZ. A ovim uprava napolje i lomljenje stolica, psovanje vlastitim navijacima i premlacivanje vlastitih navijaca, paljenje svog stadiona zelim upravu po njihovoj mjeri. Pa onda kad sve sagorite i sjeb.... Do dna i kad vam vise ne bude zanimljiv da odete svi skupa zauvjek.
Kako te bolan nije stid pisati takve gluposti? Znaci ako ode ova uprava normalna raja prestaje navijati za Zelju???? Pa da li si ti normalan. Uvijek je bilo pojedinaca sto lome stolice i sto se tuku medjusobno, to je mozda 1% navijaca ovog VELIKOG KLUBA. Tako da ne lupetaj molim te
Nek si se ti nasao u mom posto, ali nemoj stavljati svima rijeci usta i nisam rekao da nece normalne raje biti vise. Inace kad naletim na tvoj post vidim kako naivno zakljucujes stvari, uvelicavas i guras i mislim da nema potrebe da sa tobom ulazim dalje u raspravu. Imas svoje misljenje pusti meni moje i vozdra... Samo nemoj biti toliko plitak da ljudima stavljas rijeci usta
Ja se nisam pronasao u tvome postu, hvala Bogu. Sam si rekao da mislis da ce sve manje normalnr raje pratiti Želju, ja tu nista nisam promjenio.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:31 pm

Svasta bi napisao...ali ova slika ce bolje opisati trenutno stanje

slika
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:34 pm

https://www.bbc.com/sport/football/46421656

Za sve koji gledaju par dana naprijed, super je vijest od prije desetak minuta koja kaže: formira se Europa Liga 2. Evo šanse da se napravi presjek, odrede prioriteti što se sportskog segmenta tiče, i od 2021. (što i nije toliko daleko), pokuša zaokružit naša europska priča. Od mene puna podrška upravi, besmisleno je postalo i pisati zašto. U krizi smo jer je trulo okruženje oko nas, a s njim i oni najpodložniji tom zlu - igrači i navijači koji ne razmišljaju dovoljno. Bilo kako bilo - po meni možda čak i dobar potez UEFE.
1921
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:38 pm

Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:40 pm

Zar je danas ponedeljak
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:41 pm

Ne znam ali po meni se treba ispitati ishod zadnji meceva, ovo nije normalno. Nema picke da nas moze Zvijezda, GOSK, Siroki i Tuzla uzeti kuci i to tako reci u nizu. Ovdje nesto debelo smrdi, ali ako ovi ljudi nisu u stanju skontati sta je i izaci u javnost onda bi bilo lijepo da sami odstupe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:42 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:03 pm
Ako izuzmemo Amara koji bi to trener mogao biti? Koji je to trener dovoljno kvalitetan i dokazan da nama moze garantovati neki normalan sistem i uspjeh na duze staze? Ja mislim da su takvi veoma rijetki i za nas preskupi i nezainteresovani za rad u ovoj ligi.. Nemam nista protiv smjena trenera ali mislim da im se mora dati vise vremena da bi se od njih mogle zahtijevati titule i ispunjenje nekih visih ambicija, te uspostavljanje nekog sistema.. Period od dva prelazna roka su minimum koji je potreban da neki trener izgradi i uigra ekipu koja bi bila po nekoj njegovoj viziji.. Kod nas su jedni treneri dovodili igrace drugim, na pripremama se uigravalo jedno a onda drugo u sezoni.. Po meni je Petrovic trebao odraditi jos jednu sezonu pa onda noga ako ne zadovolji..
Ako smo se odlucili na postenje i na to da moramo od protivnika biti 20% jaci da bi uzeli titulu onda smo trebali krenuti od klupe. Ne mozes ti biti 20% jaci a na klupi ti Odovic, Mulalic, Petrovic... Doveli Mulalicu tovar igraca a u strucnom stabu slovom i brojem tri covjeka, Mulalic, Karic i Hidic. Gdje tu logika.
Ja opet kazem, s obzirom da su ovim ljudima trenutna opozicija piljari i SDA uhljebi, stojim iza njih ali potrebne su nam zestoke promjene sto se tice struke.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:49 pm

Nema šanse da ovo stanje čeka skupštinu.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:54 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:38 pm
Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
Prestao sam gledati kad je ovaj degenerik rekao u fazonu "gdje si ti do sad, zena me ceka kuci"
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:55 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:41 pm
Ne znam ali po meni se treba ispitati ishod zadnji meceva, ovo nije normalno. Nema picke da nas moze Zvijezda, GOSK, Siroki i Tuzla uzeti kuci i to tako reci u nizu. Ovdje nesto debelo smrdi, ali ako ovi ljudi nisu u stanju skontati sta je i izaci u javnost onda bi bilo lijepo da sami odstupe.
I meni je ovo odavno sumnjivo, mislim da je ovo opasna štimaljka izgubiti 5 utakmica. Sumnjivi su mi svi:igrači,Uprava,opozicija, Savez.... Sve u svemu svima im se poserem u usta jer sam obolio zbog njih ovaj mjesec
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:56 pm

AdmirA je napisao/la:Nema šanse da ovo stanje čeka skupštinu.
Mora se desiti nesto do skupstine ne moze ovo tek tako proci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:57 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:38 pm
Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
"...a on preko prrrrrrrr službe plasira šta je njegova istina." :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :zid:
1921
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:14 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:57 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:38 pm
Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
"...a on preko prrrrrrrr službe plasira šta je njegova istina." :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :zid:
Sjevernokorejsko rezim ma haj se u pm.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:15 pm

AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:48 pm
Danas kod gola lištice iz penala, grupa"navijača" sa istoka( prema sjeveru dio) slave gol. :cigara:
Ko je bio na istoku, mogao je i vidjeti ko je slavio taj gol i sa kim se dijeli tribina.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:16 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:55 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:41 pm
Ne znam ali po meni se treba ispitati ishod zadnji meceva, ovo nije normalno. Nema picke da nas moze Zvijezda, GOSK, Siroki i Tuzla uzeti kuci i to tako reci u nizu. Ovdje nesto debelo smrdi, ali ako ovi ljudi nisu u stanju skontati sta je i izaci u javnost onda bi bilo lijepo da sami odstupe.
I meni je ovo odavno sumnjivo, mislim da je ovo opasna štimaljka izgubiti 5 utakmica. Sumnjivi su mi svi:igrači,Uprava,opozicija, Savez.... Sve u svemu svima im se poserem u usta jer sam obolio zbog njih ovaj mjesec
meni smrdi na kladionicu u reziji igraca potpomognutu sa strane.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:18 pm

Cim ti imas na sipci jednog krimosa golmana mahalca i igrace lelemudane svasta je za ocekivat.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:19 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:48 pm
Danas kod gola lištice iz penala, grupa"navijača" sa istoka( prema sjeveru dio) slave gol. :cigara:
Ko je bio na istoku, mogao je i vidjeti ko je slavio taj gol i sa kim se dijeli tribina.
Ko su? , ja sam samo vidio kako slave,onda se raja bas zijanila kad je vidila to.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], cipiripi, Diverzant, Google [Bot] i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija